Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
آره من تاحالا 4 تا از اون شمشیرا که 2000 تا دمیج میده بهم رسوندن :d بعدم COOP این بازی خیلی بیشتر حال میده تا تنهایی بخایی مرحلهای بازی رو بری مخصوصا مرحلهای فرعی

به شخصه از این شانسا ندارم!! یه بار امتحان کردم ولی طرف فقط مث گاو بهم زل زد!!!:| قشنگ تو چتم جواب میدادا ولی دریغ از یه حرکت!!
کاش مولتیم داشت اون موقع گروه زامبیا و آدما به جون هم میوفتادن!!:D

- - -ویرایش - - -

راستش اصلا از این بازی خوشم نمیومد ولی با دیدن عکس ها ترغیب شدم برم امتحانش کنم :d

اعصابتو بهم میریزه ها!! گفتم که گفته باشم!:D

satan33

کاربر سایت
Aug 24, 2014
84
نام
mehrdad
آره الان دقیقا همینه اسله ها کنارشون عدد میزنه ولی پول یکیشون حساب میشه ولی بقیه چیزا نه پول همشه...
ولی نمیدونم چرا حس بدی دارم حس میکنم دارم دزدی میکنم از یکی:-s...

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
با سلام
میخواستم تقاضا کنم یکی از دوستان یه توضیحی در مورد تفاوت بازی در روز و شب به من بده چون من تازه بازی رو تهیه کردم و هنوز شروع نکرده ام
میخواستم بدونم که در گیم پلی روز و شب بازی چه فرقی هست و چرا میگن که شب ها نباید در بازی جلو رفت و باید فقط استراحت کرد تا صبح بشه ؟
مگه نمیشه با استفاده از فلش لایت ، فضا رو روشن کرد و در طی شب هم شروع به پیشروی در بازی کرد ؟

• Like

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
با سلام
میخواستم تقاضا کنم یکی از دوستان یه توضیحی در مورد تفاوت بازی در روز و شب به من بده چون من تازه بازی رو تهیه کردم و هنوز شروع نکرده ام
میخواستم بدونم که در گیم پلی روز و شب بازی چه فرقی هست و چرا میگن که شب ها نباید در بازی جلو رفت و باید فقط استراحت کرد تا صبح بشه ؟
مگه نمیشه با استفاده از فلش لایت ، فضا رو روشن کرد و در طی شب هم شروع به پیشروی در بازی کرد ؟

درود دادا .
توی شب فضا فرق میکنه زامبی ها سرعت و قدرتشو اپگرید میشه و حساس تر و چند تا زامبی خفن میان که فقط اونا تو شب میان بیرون اونا واقعا خرن تیکه پارت میکنن حساسیت و قدرتشون 10 برابره و دیدشون عالیه توی شب واسه همین میگم توی شب بیرون نرو وتوی کنپ بون البته اگه به شب خوردی چند تا چیز داری که میتونی بصورت موقعتی مانع اینا بشی مثه فلیر یا چراغ فرابنفش که جلوتر بهت میده ولی باید خودتو برسونی به خونه های امن ولی توی روز برعکسه زامبی ها کلا بی بخار میشن و دو سه تا بمبر و یا از اون اخ توفی ها میان که اونام راحت میشه کشت

• Like

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
من فقط یک دفعه توی کمپ موقع شب خوابیدم اونم چون آبجکت بود مجبوری این کار رو کردم :d خوابیدن اصلا جرمه توی این بازی چون بهترین لحظات توی شب هستش و اون رو از دست می دید. امتیاز اضافه برای گردش توی شب هم که به کنار.
خوب که قشنگ می گردید، فرار می کنید بعد از یک تعقیب و گریز هیجان انگیز، بعد مینویسه "Night Survived" و سیپده میشه واقعا آدم جیگرش حال میاد :d
توی اولین نمایش گیم پلی این بازی، یادمه موقع شب توی فرار موسیقی خارق العاده ای میزد منتهی چرا اون رو حذف کردند خدا داند :|

• Like

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
پس اینجور که شما میگید یا باید طول شب رو بگیریم بخوابیم یا اگه خواستیم تو شب هم پیشروی کنیم ، فقط باید بصورت تعقیب و گریز باشه و از دست زامبیای شب فقط فرار رو برقرار ترجیح بدیم وگرنه دخلمون دراومده ...! درست میگم؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
پس اینجور که شما میگید یا باید طول شب رو بگیریم بخوابیم یا اگه خواستیم تو شب هم پیشروی کنیم ، فقط باید بصورت تعقیب و گریز باشه و از دست زامبیای شب فقط فرار رو برقرار ترجیح بدیم وگرنه دخلمون دراومده ...! درست میگم؟
تو شب که همیشه در حال فرار نیستی! زامبیا دنبالت میگردن اگه مخفیانه بری کلا پیدات نمیکنن که بخوان دنبالت کنن ولی معمولا بالاخره لو میری و اگه یک اسلحه با دمیج فوق بالا هم نداشته باشی به هیچ وجه نمیتونی دووم بیاری مجبوری در بری!

- - -ویرایش - - -

خوب که قشنگ می گردید، فرار می کنید بعد از یک تعقیب و گریز هیجان انگیز، بعد مینویسه "Night Survived" و سیپده میشه واقعا آدم جیگرش حال میاد :d
:|
بر عکس تو من کلا 2 یا 3 بار کلا شب اومدم بیرون اونم از مجبوری چون مرحله مخصوص شب بود :D
اصلا از تریپ بازی ترسناک هیچ وقت خوشم نیومده بر عکس فیلم ترسناک :D

یک خصوصیت بازی هم همینه که جوری مراحل درست شده که کسی که مثل تو شب و ترس رو بیشتر دوس داره شبانه مراحلو رد میکنه کسی هم مثل من که علاقه ای به بازی ترسناک نداره روزانه میره :D

• Like

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان دوتا معجون هست مخصوصا برا شب خوبه یکی night visen عین روز دور ور میبینی دومی resistenc booster که برا یه مدت مثل سپر عمل میکنه و ضربه اثر نمیکنه ولی جلوی سم نمگیره ( تو منوی بازی نوشته چندتا گیاه لازمه برا درست کردن معجون

• Like

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دوستان دوتا معجون هست مخصوصا برا شب خوبه یکی night visen عین روز دور ور میبینی دومی resistenc booster که برا یه مدت مثل سپر عمل میکنه و ضربه اثر نمیکنه ولی جلوی سم نمگیره ( تو منوی بازی نوشته چندتا گیاه لازمه برا درست کردن معجون

خب این گیاهها رو چطور میشه پیدا کرد؟
من به شخصه برای اینکه تو شب راحتتر بتونید بگردید یه پیشنهاد دارم
یه اسکیل هست که وقتی باز کنید میتونید خون زامبی که میکشید رو به خودتون بمالید و راحت سه دقیقه بدون اینکه کسی بوی شما رو حس کنه بگردید

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
معجون ها فانتزی هستند. این بازی پر از دشت سرسبز مثل Skyrim نیست آدم بره گیاه جمع کنه. برای هر گیاه باید از یک سر نقشه برید آخرش تو اون یکی سمت. خوب اسلحه جمع کنید، بدونید چطور حرکت کنید، اصلا نیازی به این چیزها نیست و در وقت خودتون هم صرفه جویی کردید. الان مثلا دید در شب بیخوده چون محیط شهری هستش و سریع از در و دیوار میرید بالا و توی یک منطقه باز وسیع نیستید، حتی Voletile ها رو هم میشه با Survivor Sense از چند متری دید که دارند میاند.
الان دیگه کاملا بازی برای من آسون شده و سخت ترین Quest ها هم راحت هستند. سه تا اسلحه با دمیج 300، شصت بسته Medkit، قلاب برای فرار و سپر ترکیب شده با عناصر مختلف دیگه خیلی بازی رو راحت کرده. الان تازگیا فقط دو سه بار مردم اونم به خاطر بد شانسی :| یا اومدم جفت پا برم تو صورت یک زامبی اما غافل از اینکه انتهاری بوده نه زامبی معمولی، یا اینکه این زامبی گنده ها اومدند با پتک بزنند زمین ولی متاسفانه بقل دست پام یه کپسول انفجاری بوده /:)
الان دیگه بازی برای من تموم شده هستش و کوئست ها هم بیخودند چون نیازی به جایزشون ندارم. از امشب دیگه فقط مرحله داستانی میرم.
یه اسکیل هست که وقتی باز کنید میتونید خون زامبی که میکشید رو به خودتون بمالید و راحت سه دقیقه بدون اینکه کسی بوی شما رو حس کنه بگردید
اون خیلی موقته. اون بدرد مواقعی میخوره که یک گله زامبی دارند شما رو محاصره می کنند، یکی رو سریع بکشید و بینشون مخفی بشید. برای راه رفتن طولانی مناسب نیست.

راستی یه نکته جالب
به این بازی به خاطر زامبی بچه گیر ندادند؟ معمولا توی بازی ها اگر از یه بچه هیولا بسازند شدیدا انتقاد میشه ولی اینجا خیلی شیک و مجلسی منتظر هدشات شما برای ترکاندن سر مبارک هستند /:) :d

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
بچه ها دقیق و مرحله به مرحله توضیح بدید واسه مولتی چه کنم؟؟؟؟​

- - -ویرایش - - -

معجون ها فانتزی هستند. این بازی پر از دشت سرسبز مثل Skyrim نیست آدم بره گیاه جمع کنه. برای هر گیاه باید از یک سر نقشه برید آخرش تو اون یکی سمت. خوب اسلحه جمع کنید، بدونید چطور حرکت کنید، اصلا نیازی به این چیزها نیست و در وقت خودتون هم صرفه جویی کردید. الان مثلا دید در شب بیخوده چون محیط شهری هستش و سریع از در و دیوار میرید بالا و توی یک منطقه باز وسیع نیستید، حتی Voletile ها رو هم میشه با Survivor Sense از چند متری دید که دارند میاند.
الان دیگه کاملا بازی برای من آسون شده و سخت ترین Quest ها هم راحت هستند. سه تا اسلحه با دمیج 300، شصت بسته Medkit، قلاب برای فرار و سپر ترکیب شده با عناصر مختلف دیگه خیلی بازی رو راحت کرده. الان تازگیا فقط دو سه بار مردم اونم به خاطر بد شانسی :| یا اومدم جفت پا برم تو صورت یک زامبی اما غافل از اینکه انتهاری بوده نه زامبی معمولی، یا اینکه این زامبی گنده ها اومدند با پتک بزنند زمین ولی متاسفانه بقل دست پام یه کپسول انفجاری بوده /:)
الان دیگه بازی برای من تموم شده هستش و کوئست ها هم بیخودند چون نیازی به جایزشون ندارم. از امشب دیگه فقط مرحله داستانی میرم.

اون خیلی موقته. اون بدرد مواقعی میخوره که یک گله زامبی دارند شما رو محاصره می کنند، یکی رو سریع بکشید و بینشون مخفی بشید. برای راه رفتن طولانی مناسب نیست.

راستی یه نکته جالب
به این بازی به خاطر زامبی بچه گیر ندادند؟ معمولا توی بازی ها اگر از یه بچه هیولا بسازند شدیدا انتقاد میشه ولی اینجا خیلی شیک و مجلسی منتظر هدشات شما برای ترکاندن سر مبارک هستند /:) :d
رامبی بچه؟!؟!؟! من شدیدن از این موجودات میترسم و حالم بهم میخوره :|

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
رامبی بچه؟!؟!؟! من شدیدن از این موجودات میترسم و حالم بهم میخوره :|
یه بچه شش هفت ساله، با بدن آلوده سیاه رنگ که گریه می کنه. وقتی نزدیکش بشی یه جیغ خیـــــــلی بد میکشه که هم زامبی ها رو به اون نقطه میکشه هم خودتون آسیب می بنید.

• Like

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
چقدر جالب! این زامبی بچه ها رو همیشه از دور بهشون شلیک میکردم امروز رفتم جلوشون در همون حال که داشت گریه می کرد، بازی گفت (F) رو بزن. میزنی خیلی آروم دهن بچه رو میگره میگه (هشششــ ..) بعد میخوابونتش زمین اونم میمیره =((
الان هم مرحله آخر هستیم. ماشالله دو مرحله آخر فقط سه ساعت گیم پلی هستند :|

• Like

mm65

کاربر سایت
Jul 8, 2012
142
نام
مجید
سلام.
من یک سوال دارم :)
اینکه چرا در هیچ اسلحه فروشی یدونه تفنگ یا سلاح گرم نیست. واقعاً بعضی جاها نمیشه با چکش و تیر تخته مبارزه کرد. شما چطوری به سلاح گرم دسترسی پیدا کردید؟ من تا اونجایی رفتم که شب باید موجود سبز رنگی رو شکار کرد و یک سمپلش رو به اون دکتر سیاه پوسته داد. تا میرم نزدیکش با سرعت مافوق صوت فرار میکنه و همه زامبی ها بهم حمله میکنند. در حدی که هر چقدر هم ترقه برای پرت کردن حواسشون میندازم بازم نمیشه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر