Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
NVidia بازها درایور جدید 347.52 عرضه شد بتا هم نیست امیدوارم مشکل باگ که برای 1 عده از جمله خودم با نسخه ی قبلی پیدا شد هم بر طرف کرده باشن که فرکانس هسته دیگه پایین نمی یومد

فرکانس هسته gpu شما که از بچگی بالا بود :d
هزارتا درایور بده باز نمی تونه کاری که پچ سازنده می کنه بکنه

mammad_n5

کاربر سایت
Aug 23, 2014
148
اصلا انتظاراتم رو برآورده نکرد! والا من یه بازی سریع و خشن و خونریزی میخواستم نه اینکه یه لوله پولیکا بده دستت یه زامبی رو با 10 تا ضربه بکشی!...

دوست دارم با قمه بیوفتم دنبالشون عقدمو خالی کنم ! :d>:)

• Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اصلا انتظاراتم رو برآورده نکرد! والا من یه بازی سریع و خشن و خونریزی میخواستم نه اینکه یه لوله پولیکا بده دستت یه زامبی رو با 10 تا ضربه بکشی!...

مگه نداره ؟ خوب بشنین Dead Island بازی کنن سرعت نداره ولی تا دلت بخواد خون و خونریزی داره >:)

• Like

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی

دندون به جیگر بگیر یه ذره برو جلو از قمه بهتر بهت میده... :punish:

• Like

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,334
نام
امیرعلی

یکم وقت بزار روش یه چیز کرفت میکنی که با یه ضربه nightmareهارو هم نصف میکنه چه برسه جوجه زامبیارو

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

معلوم میشه اولاشی :D
همه جور سلاح سردی که بخوای داره! قمه هم داره! اولین سلاحاهایی که میده لوله پولیکای کلا 20 تا دمیج بیشتر نمیده یکم که بری جلوتر 40-50 بعد 80-90 بعد به 200 ـو اینا هم میرسی بعد ببین یک زامبی با چند ضربه میمیره :D البته نشونه گیری هم ربط داره اگه خوب روی سرش تنظیم کنی با یک چیز تیز راحت همون اول نابود میشه :D
کرفتینگشم عالیه! چهار تا سلاح خفن کرفت کن با الکتریک و آتیش بعدش حال میده :D گرچه اینو که کاملا از روی دد رایزینگ کش رفته ولی خیلی بهتر در آورده!

------

آقا جنگ با آدماش فوق العادس :D
یعنی وقتی تعداد زیاد میریزن از طرفای مختلف بهت حمله میکنن خیلی خفن و هیجانی میشه :D اصلا هم راحت نیست زدنشون مخصوصا اگه چاقو یا ... برا پرت کردن نداشته باشی :D
تا اینجایی که من بازی کردم بنظرم زیر 8 - 8.5 دادن به بازی ظلمه حالا اینکه نمرات پایین گرفته روی PS4 دلیلش چیه خدا داند :| من هر نقدی رو نگاه میکردم بیشتر از همه به خسته کننده و تکراری شدن مراحل اشاره میکرد در صورتی که تا الان برام تکراری و خسته کننده اصلا نشده مگه اینکه در آینده بشه :|

آخرین ویرایش:
  • Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
فرکانس هسته gpu شما که از بچگی بالا بود :d
هزارتا درایور بده باز نمی تونه کاری که پچ سازنده می کنه بکنه

فرکانس مکس که اره اما بچگیش دیگه دست من نیست:d

اگه راستشو بخوام بگم من که خیلی کم پیش اومده مشکل لگ یا فریم بازیم با پچ یا اپدیت گرافیک درست بشه اگه از اول بازی حسابی بود که هیچی اگر نه تا اخرش همونه حالا نهایت یکم بهترش می کنن

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
تا اینجایی که من بازی کردم بنظرم زیر 8 - 8.5 دادن به بازی ظلمه حالا اینکه نمرات پایین گرفته روی PS4 دلیلش چیه خدا داند :| من هر نقدی رو نگاه میکردم بیشتر از همه به خسته کننده و تکراری شدن مراحل اشاره میکرد در صورتی که تا الان برام تکراری و خسته کننده اصلا نشده مگه اینکه در آینده بشه :|

گل گفتی ! گیم پلی بازی عالیه ...
داستانشم متوسط به بالا !!! در کل امتیازش به نظر منم 8.5 خوبه ! :d

من تا به اینجای کار 60 درصد مسیر داستانیو رفتم و بازیه همیجوری داره قشنگ تر و قشنگ تر میشه !
حالا باید دید که این قابلیت Grappling که دوستان میگن , بازی جالبتر میکنه یا نه ؟ :-b

درخت مهارت های بازی هم واقعا کاربردیه و اصلا نمیزاره بازی کسل کننده بشه ... :bighug:

• Like

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,334
نام
امیرعلی
گل گفتی ! گیم پلی بازی عالیه ...
داستانشم متوسط به بالا !!! در کل امتیازش به نظر منم 8.5 خوبه ! :d

من تا به اینجای کار 60 درصد مسیر داستانیو رفتم و بازیه همیجوری داره قشنگ تر و قشنگ تر میشه !
حالا باید دید که این قابلیت Grappling که دوستان میگن , بازی جالبتر میکنه یا نه ؟ :-b

درخت مهارت های بازی هم واقعا کاربردیه و اصلا نمیزاره بازی کسل کننده بشه ... :bighug:
HOOK رو سعی کن همین الان بگیری. survival lvl 11 میخواد فکر کنم. دو سه شب بیدار بمونی میتونی تو skillها بگیریش.
مرحاه آخرشو نمیدونی چقدر قشنگو هیجانیه!

• Like

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
عجب علائم و نماد هایی داره این بازی !!!
حتی به تروفی هاشم رحم نکردن
الان داشتم ادامه راهنمایی بازی رو مینوشتم ، دیدم یم تروفی مسخره که خیلی بی ارزش باید باشه رو نقره داده بهش و توش اون عدد کزایی که نماد هست رو استفاده کرده فقط برای بالا کشیدن از درو دیوار ... !پ
/:)

mammad_n5

کاربر سایت
Aug 23, 2014
148
آخ آخ... رفتم جلو تر قمه گرفتم... افتادم دنبال این زامبیا!... هر وقت منو میبینن فرار میکنن دیگه :))))

- - -ویرایش - - -

به نظرم به جای اینکه بمب و موشک بسازن این داعشیا ... باید یه pc ببندن یا یه ps4 بخرن بشینن dying light بازی کنن عقدشون خالی میشه :))))

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر