Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
سلام

خیلی وقته من دیگه چندان میلی به انجام بازی ها ندارم و اخبار بازی ها رو دنبال نمیکنم به اون صورت، اتفاقی یکی از بچه ها رو دیدم توی استیم داره بازی میکنه و شب هنگام هم بود :D ُ وقت دانلود شبانه؛ دیدم نسخه بلک باکس موجود هست، گفتم بزار یه چیزی دانلود کرده باشیم امشب :D
همینطور بی میل بازی رو اکسترکت کردم و نصبش کردم و یه مقداری بازی کردم دیدم بله اتمسفرش رفته تو حلقم، گیم پلی و باقی موارد تو جاهای دیگه ی بدنم :D
یه جاهایی رو آدم تو بازی میبینه (بیشتر بالا پشت بوم ها و جایی دور از دسترس Viral ها :D)، آدم دلش میکشه وایسه همونجا این زامبی ها رو تماشا کنه و یه مقدار از اتمسفر بازی لذت ببره!! (عمراً تو شب همچین غلطایی بکنم :D)
خلاصه خیلی این بازی منو گرفته و فکر کنم بتونم یه مدتی باهاش سرگرم باشم :ایکس
اوایل بازی هستم فعلا.

تو آپشن Mouse sensitivity.
اول بازی هستی، میری جلو به نظرم خسته کننده میشه :|.
نمیدونم شاید هم من اینطوری شدم، Dead Island هم همینطور بود بعد سه یا چهار ساعت توی یه لوپ میوفتاد! اینم همینطوره! الان من دو یا سه ساعت بازی کردم همش از این ور شهر دارم میدوئم اونور شهر یه حرکت میرم بر میگردم!
یه چیزی مثل FarCry شده با مخلوطی از TLoU!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اول بازی هستی، میری جلو به نظرم خسته کننده میشه :|.
نمیدونم شاید هم من اینطوری شدم، Dead Island هم همینطور بود بعد سه یا چهار ساعت توی یه لوپ میوفتاد! اینم همینطوره! الان من دو یا سه ساعت بازی کردم همش از این ور شهر دارم میدوئم اونور شهر یه حرکت میرم بر میگردم!
یه چیزی مثل FarCry شده با مخلوطی از TLoU!
واقعا راست گفتی =))
====
دو تا سوال احمقانه : من بازی رو زیاد نرفتم جلو و سر سری اومدم ، چجوری میشه اون قطعه آهن ها رو برای بازسازی سلاح گیر آورد ؟ سلاح گرم چی ، میده ؟ باید پیدا کنی ؟
و اینکه جونت که کم میشه چجوری باید پرش کنی ؟
:d

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
بالاخره بازی رو تموم کردم ، بعد از Left 4 dead تنها بازی زامبی محوری بود که ازش واقعا خسته نشدم. بنظرم اگر یه سری ایرادات جزئی مثل تکراری بودن چهره دشمنها ، فیزیک ضعیف محیط ، حرکت های بهتر دست و پا در هنگام پرش رو برطرف میکرد تقریبا در نوع خودش کامل میشد.پارکور بازی هم بقدری واقع گرایانه بود که موقع سقوط در هنگام پرش از ساختمان ها قلب درد میگرفتم :d
خیلی خوب تونستن با ترکیب حرکتهای پارکور ، Dead island و یکم Far cry بازی بسازن که تا آخرین لحظه سرگرم میکنه مخصوصا اگر بازیکن اهل loot ، آپگرید و انجام ماموریت های فرعی(ماموریت های فرعی هم از dead island بهتر بود)باشه. گیم پلی شب هم بشدت لذت بخشه مخصوصا اگر یه چند تا Volatile در تعقیبتون باشه(اگر Volatile ها مثل viral ها میتونستن از در دیوار بالا برن میشد بازی رو بعنوان Nightmare simulator عرضه کرد :d )
فقط تنها مساله ناراحت کننده این هست که پایان بازی (سرنوشت Harran و kyle ) رو احتمال زیاد میخوان تو dlc نشون بدن :|

xerp4

کاربر سایت
Nov 19, 2014
60
خیلی دوست دارم بازی کنم اما امان از دست مغازه داران تهران 260 تومن اوردن و همچنان باید صبر کرد تا کاهش قیمت

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
سلام ببخشید این بازی اونقدری طولانی هستش که ارزش خرید داشته باشه یا نه سر دو سه روزه میشه تمومش کرد(با روزی 2 ساعت بازی)؟؟؟
اگر زود تموم میشه و بعد داستان بازی چیز جالبی نداره تا کرایش کنم؟؟؟؟؟
همه جای دارن از غرب زدگی حرف میزنن ولی ما بیشتر از این که غرب زده باشیم عرب زده ایم ایناهم که داخل بازیا به مسلمونا و غربا گیر دادن حق دارن الان چند تا گروهک تروریستی مسلمون هست(داعش القاعده و...)؟؟؟چند تا مسیحی یا دین های دیگه(هیچی)؟؟؟
عزیزم آخه این ها که نام بردی مستقیما دست پرورده و ساخته دست خودشونه - اسلام فقط برخلاف سیاست های کثیف آن هاست نه تحریفات دیگه
همین اولی که گفتی 64%ـشون مسلمان اصلا نیستن و از چچنستان داشتن از گرسنگی میمردن که ... ( اینجا جاش نیست )
شما درباره مسیحیت و یهود مطمئنید ؟ واقعا ! ؟
کاش جایی که بودم و میدیدم بودید و میدیدید !!!
بازی رو کرایه کنید بهتره ، فقط برای cOoP اونم مدت خیلی محدودی شاید خوب باشه .

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
زامبی با مقنعه اسلامی ندیده بودم اونم با حجاب کامل همراه چفی که در این بازی دیدم :))

مسلمونا دارن تو واقیعت هر روز تیکه تیکه میشن تو دنیای مجازی هم دست از سر مسلمونا بر نمیدارن/:)

بالاخره باید تنفرشون نسبت به ما رو یه جوری نشون بدن دیگه...ولی راستش رو بخوای من که اینا رو ادم حساب نمیکنم...بذار خوش باشن.

گرافیک بازی در چه حد ه ...نگفتیدها یادشون باشه:d

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
2015_02_04_133308.jpg

PS بازای عزیزم این آیتم رو ببینند ک خالی از لطف نی، ولی شک نکنید بازی رو تهیه نکنید ضرر کردید مخصوصا طرفدارای این سبک!!)

گیم پلی بازی در شب!!
.
.
همه جور موجودیم دنبالمه خیالتون تختــــ :d
واقعا تو شب از Safe House بیرون زدن یعنی مــرگــــ :|
ببینیدو لذت ببرید

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
واقعا راست گفتی =))
====
دو تا سوال احمقانه : من بازی رو زیاد نرفتم جلو و سر سری اومدم ، چجوری میشه اون قطعه آهن ها رو برای بازسازی سلاح گیر آورد ؟ سلاح گرم چی ، میده ؟ باید پیدا کنی ؟
و اینکه جونت که کم میشه چجوری باید پرش کنی ؟
:d
جلوتر بری سلاح میده :D

من که راستشو بخوای ترینر زدم -_- حوصله نداشتم محیط بگردم.
ولی برای جون، یکی میتونی از این کیت های سلامتی درست کنی، یکی هم تو محیط بگردی تو مغازه ها اینه کلی چیز میز هست میتونی بگیری بخوری :D

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
جلوتر بری سلاح میده :D

من که راستشو بخوای ترینر زدم -_- حوصله نداشتم محیط بگردم.
ولی برای جون، یکی میتونی از این کیت های سلامتی درست کنی، یکی هم تو محیط بگردی تو مغازه ها اینه کلی چیز میز هست میتونی بگیری بخوری :D

برای آنلاین مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بالاخره باید تنفرشون نسبت به ما رو یه جوری نشون بدن دیگه...ولی راستش رو بخوای من که اینا رو ادم حساب نمیکنم...بذار خوش باشن.

داداش گرافیک رضایت بخشه هم فنی هم هنری ولی تو گرافیک فنی بیشتر کار کردن نور پردازی عالیه گیم پلی خوبه ..ولی بعضی وقتها ادم سر گیجه میگره منو یکم گیم پلیش یاده بازی کاندیمند میندازه.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

حالت خوبه؟؟
بازی تو ترکیه هست و همه هم میدونن ترکیه هم با حجاب داره و هم بی حجاب..
این حرفای صد من یه غاز چیه میگید؟

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام

خیلی وقته من دیگه چندان میلی به انجام بازی ها ندارم و اخبار بازی ها رو دنبال نمیکنم به اون صورت، اتفاقی یکی از بچه ها رو دیدم توی استیم داره بازی میکنه و شب هنگام هم بود :D ُ وقت دانلود شبانه؛ دیدم نسخه بلک باکس موجود هست، گفتم بزار یه چیزی دانلود کرده باشیم امشب :D
همینطور بی میل بازی رو اکسترکت کردم و نصبش کردم و یه مقداری بازی کردم دیدم بله اتمسفرش رفته تو حلقم، گیم پلی و باقی موارد تو جاهای دیگه ی بدنم :D
یه جاهایی رو آدم تو بازی میبینه (بیشتر بالا پشت بوم ها و جایی دور از دسترس Viral ها :D)، آدم دلش میکشه وایسه همونجا این زامبی ها رو تماشا کنه و یه مقدار از اتمسفر بازی لذت ببره!! (عمراً تو شب همچین غلطایی بکنم :D)
خلاصه خیلی این بازی منو گرفته و فکر کنم بتونم یه مدتی باهاش سرگرم باشم :ایکس
اوایل بازی هستم فعلا.

تو آپشن Mouse sensitivity.
امیدوارم تو حلقت گیر کنه :d این dx11 دیگه چه کوفتی بود مارو ول نمیکنه ! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر