Dune: Spice Wars

capsule_616x353.jpg

Developer: Shiro Games
Publisher: Funcom, Shiro Games
Genre: Strategy
Planned Release Date: 2022
بازی جدید Dune در مراسم گیم آواردز 2021 معرفی شد. آخرین بازی هایی که از رو این کتاب ساخته شده اکثرا مربوط به دهه 90 میلادی و از استودیوی Westwood هست. بازی جدید هم از نوع RTS هست که اگر مثل من با این بازی ها در قدیم خاطرات دارید شاید براتون این نسخه هم مورد انتظار باشه.
طبق خبری که سایت کوتاکو از معرفی این عنوان جدید نوشته همانند عنوان های قدیمی این بازی هم فرقه های مختلف داره با نقاط قوت و ضعف و تجهیزات مختلف. در این بازی همونطور که از عنوانش پیداست جنگ ها برای کنترل ماده ای کمیاب و ارزشمند به اسم اسپایس که در سیاره آراکیس وجود داره، اتفاق میفته.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
اولین تریلر از گیم پلی

View attachment 247275
جالب به نظر میرسه.
فکر کنم این هیبرید 4x/rts بودن بازی ، اونو تبدیل کنه به یک گزینه خوب برای ورود آسون تر پلیرهای جدید و آشنایی راحت تر با این 2تا سبک.
ساخته قبلی استودیو هم که من دوست داشتم، اما خب باید دید با این گیم پلی متفاوت چیکار میکنن.

• Like
Reactions: mohsen_mzh

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
6روز دیگه بازی بطور Early Access منتشر میشه:
  • حجم بازی برای دانلود 3گیگ هست.

• قیمت بازی 30 یورو برای این دوره تعیین شده.

• بازی بیشتر یک اقتباس از کتاب هست و درش تغییراتی به نسبت شخصیت ها، داستان ، یونیت ها و... خواهیم دید، گاها از کمیک ها، حتی المان هایی از فیلم هم ممکن هست درش ببینیم.

• فکشن های اِتردیز و هارکونن از ابتدا در بازی هستن، یک فکشن دیگه هم برای این دوره اضافه کردن که اونطور که توضیح دادن " فرمن" هست.
    پس بازی با 3تا فکشن برای این دوره شروع میکنه.
    اسماگلرز هم پس میره برای بعد.

• برای شروع Early Access بازی دارای کمپین و همینطور مولتی پلیر نیست.

• مولتی پلیر بزودی طی این دوره اضافه میشه ولی برای کمپین داستانی احتمالا باید مدت بیشتری منتظر بود.

مشخصات سیستم مورد نیاز:

Dune.PNG

======
خیلی دوست دارم ببینم روابط و شخصیت ها، صنعت خرید و فروش ادویه و ... به نسبت کتاب در بازی چطور در اومدن.
انتظار خیلی بالایی ندارم ولی در عین حال نمیتونم خوشحالیم رو هم از اینکه بعد سالها نسخه ای از این دنیا ساخته شده رو نشون ندم. :D

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان

بعنوان پیش نمایش میشه به این ویدئو نگاه کرد، جنبه نقد نداره و تا حدی تبلیغاتی هست ولی خب ارزش دیدن داره.

ویدئوی IGN هم جالب بود:

ایشون که خیلی راضی بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر