DualShock 4

trash

کاربر سایت
Jul 8, 2014
70
نام
محمد حسینی
آغا مدت زیادی اگه PS4 بخصوص دستش کار نکنه، مشکلی پیش نمیاد؟؟ برای باتری دسته بیشتر مد نظرمه!!؟؟ مثلا 3 - 4 ماه کار نکنه!!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
جایی میشناسید دسته ps4 تعمیر کنن ؟؟
شوک هاش شکسته میخوام درستش کنن .
از شوک منظورت انالوگه!؟
جدا تهیه کن از بازار..... خودت از یوتوب اموزش باز کردن و تعویض رو ببین .....این کم خرج ترین راهه....
بیرونم بپرسی این کار رو خیلی جاها انجام میدن برات

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
از شوک منظورت انالوگه!؟
جدا تهیه کن از بازار..... خودت از یوتوب اموزش باز کردن و تعویض رو ببین .....این کم خرج ترین راهه....
بیرونم بپرسی این کار رو خیلی جاها انجام میدن برات
فقط آنالوگ نشکسته اون قسمتی که آنالوگ روش سوار میشه هم قسمتیش شکسته

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان اگه جایی میشناسید که میشه انالوگ فرورفته به سمت داخل (مثل ایکس باکس) برای DS4 خرید، واسم پی ام کنید بی زحمت.
چون انالوگ های برامده اش تو بازی هایی مثل فیفا واقعا رو اعصابه و بعد یه مدت انگشتم روش لیز میخوره.

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سلام دوستان. این دسته دوم چه جوری وصل میشه؟ من دکمه ps رو که میزنم یکیش قطع میشه و اون یکی رو وصل میکنه.
سلام بعد از اینکه دکمه ps رو میزنی یوزری که انتخاب میکنی نباید یوزری باشه که با دسته ی اول انتخاب کردی

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
مچ شدن و سازگاریش با pc به طرز اعجاب آوری بالاست :-o واقعا سونی شاهکار کرده با طراحی این دسته از همه نظر
حتی بازیهایی که ساپورت درست درمونی از گیم پد رو ندارن هم میشه با ds4 به راحتی بازی کرد
در یک کلام فوق العادست

blackj

کاربر سایت
Feb 23, 2011
199
سلام من میخواستم یه دسته دیگه واسه ps4 بخرم ، الان چند مدل دسته تو بازار دیدم که انتخاب رو سخت میکنه،مغازه ای که رفتم یه مدل داشت 190 یه مدل داشت 240 و میگفت اینا با اونی که داخل کارتن ps4 هست تفاوت داره البته غیر از حرف مغازه دار، خودم هم مقداری تقاوت از نظر کیفیت در این دو مدل دسته ، با دسته ای که خودم با دستگاه خریدم دیدم، و میگفت اگر دسته اصلی که تو کارتن ps4 هست رو میخوای 280 بهت میدم، الان موندم که واقعا کیفیت این 190 تومنی ها چطوریه و ایا دسته ای که توی کارتن هست رو دارن که بخوان به من 280 بفروشن یا الکی میگن؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر