Driver: San Francisco | PC

4c0e60d957cd6_featured_without_text_driver.jpg

بالاخره پرده از اصرار بازی Driver: San Francisco برداشته شد ، این بازی در تعطیلات 2010 برای پلتفرم های PC,PS3 , Xbox360 ,MAC در راه است البته نسخه کنسول Wii این بازی نیز در حال ساخت می باشد.

داستان بازی Driver: San Francisco چند ماه پس از نسخه Driver 3 رخ می دهد و ادامه این بازی می باشد، اگر شما نسخه 3 این بازی به اتمام رسانده باشید خواهید دید که 2 شخصیت این بازی Tanner و Jericho در بیمارستان استانبول به سر می برند ، همه بازتاب این داستان در 30 دقیقه اول این بازی به نمایش داده می شود. از دیگر شخصیت های این داستان می توان به Martin Edmondson اشاره کرد که در این نسخه از وی استفاده شده است.داستان از جایی شروع می شود که یک قطعه گران بها از جنس طلا دزدیده می شود و شخصیت اصلی این داستان Tanner سوار بر ماشین Dodge Challenger در حال تعقیب دوست خودTabias Jones سوار بر ماشین Porsche 911 می باشد.
این بازی دارای جدید ترین ماشین ها است به طوری که از 120 مدل ماشین مختلف در این نسخه استفاده شده است ، در تریلری که از این منتشر شده است 20 ماشین از 120 ماشین موجود را به نمایش می کذارد

لینکه دانلود تریلر بازی:
rcj4s13afhahqska8x4g.jpg

HD

SD

آخرین ویرایش:

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
خدا بیامرزه Driver 1 رو... از وقتی این سیستم پیاده شدن از ماشین رو بهش اضافه کردن واقعاً لذت بازی رو خراب کردن. باز اگر فقط برای عوض کردن ماشین بود (مثل Driver 2) خوب بود، ولی کاشکی سراغ Shooting و اینا نمی‌رفتن.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اینی که من دیدم باید بگم دلم برای حتی شماره 3ـش تنگ میشه !
چی بود این ! ایده کم آوردن تخیلی کردن بازی رو !
گرافیک هم که انقدر داغونه روی کنسولا با 60 فریم اجرا میشه !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
توی این سری نمیشه از ماشین بیرون امد بخاطر همین یک جورای شبیه به درایو 1 هست ولی خواب این قابلیت داره ک اگه امتیاز بگیری می تونی ماشین های دیگه و پلیس بگیری و با ان ها هم رانندگی کنی
به نظر می رسه که این شماره می خواهد ناکامی های سری قبل را جبران کند و به دوران اوج خودش یعنی driver 1 برگردد

J

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
کی میشه خبر نابودی کامل این Ubi رو بشنویم راحت بشم:d تازگی ها فقط بلده ضد حال بزنه دیگه بازی هست این نابود نکرده باشه فقط یه AC مونده که در روزهای آینده خبر ترکیدنش میاد:d

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
توی تریلری که دیدم یارو از اینور شهر که سوار ماشین بود میرفت تو یه ماشین دیگه اون ور شهر.آخه اینم قابلیت شد به بازی اضافه کردن.باز هم مثل نسخه ی قبل یه افتضاح کامل میشه.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
در باره اون حرکت Shifting :
چون تانر داره در رویاهاش توی بیمارستان با جریکو مبارزه میکنه این مورد عجیبی نیست.

پ.ن: حالا چرا یهو تاپیک رو از زیر خروارها خاک کشیدید بیرون؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
در باره اون حرکت Shifting :
چون تانر داره در رویاهاش توی بیمارستان با جریکو مبارزه میکنه این مورد عجیبی نیست.

پ.ن: حالا چرا یهو تاپیک رو از زیر خروارها خاک کشیدید بیرون؟
صادق بابا این بازی ارزش بیشتر از این ها را داره حالا ببین من کی گفتم :x
حقش نبود خاک بخوره :d
هر چی باشه driver هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر