PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
قبلا چلنج میذاشتین چی شد پس؟داداشم بعد مدتها اومده میگه حیف من نبودم حالا.خودش که میگه بازیش بد نیست.پیشنهاد میکنم چلنجهای جام رمضان بزارین ملت یکم انرژی بگیرن:)

hatan911 : ID

یه مورد تایم ترایل برای دوستان فرستادم solo ولی فعالیت ضعیفه. :|

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
دوستان نمیدونم جای سوالم اینجا هست یا نه
ولی تو ترفی چرا بعضی مدلها برنزی هستن و بعضی نقره و طلا و ... ؟
الان مثلا این دوستمون که بازی رو پلات کرده هم برنز داره هم نقره هم طلا
بستگی به امتیاز اون ترفی طلا و برنز میده ؟ یا کلا یه ترفی چون اسونه برنزه ؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,890
نام
malek
یه مورد تایم ترایل برای دوستان فرستادم solo ولی فعالیت ضعیفه. :|
امروز بازی رو میزارم آپدیت شه.از فردا میرم تو کارش.ولی یادمه 5-6 گیگی آپدیت کرده بودم و الان بازم 10 گیگ آپدیت داده ولی مشکلی نیست تا صبح تموم یشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اغا ماشینا بخش تیونینگ و اسپرت دارن
خیر

دوستان من که نمیخوام دی ال سی های پولیش رو بگیرم، بازم.بازی ارزش داره، البته ابدیت ها رو دان میکنم
اگر سوالی بود اره D: منم dlc ها رو به جز 2-3 تا پک ماشینها نگرفتم
کلا بازیش قشنگه ! تنها مشکلی که من دارم اینه که بعضی موقه ها یه مقدار handling اش خیلی weird میشه

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
با قیمتی مناسب بازی رو پیدا کردم و احتمالا فردا پس فردا بگیرم فقط خواستم بدونم حجم آپدیت بازی چقدره!؟
12 گیگ
اغا ماشینا بخش تیونینگ و اسپرت دارن
نه بخش تیونینگ و اسپرت ندارن ولی بازی خیلی خوب هستش در کل و چیزی نیست که از خریدش پشیمون شید . اگر زیاد تو کار اسپرت و تیونینگ و تقویت ماشین هستید صبر کنید توی پاییز Need For Speed جدید عرضه میشه و فکر میکنم بیشتر به شما حال بده.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
عه حاجی این چرا اینطوری شد ؟ من همیشه آپدیت بوده بازی الان زد آپدیت گذاشتم دانلود بشه زده 10 گیگ :|
پاکش کردم دوباره گذاشتم بازم میگه 10 گیگ ...

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
کلا یه اپدیت 10 گیگی داره بازی ؟! این اپدیت ماشین و ترک هم اضافه می کنه ؟
کلا به نظرتون می ارزه بازی رو بگیرم ؟
DLC و سیزن پس هم نمی تونم بگیرم متاسفانه :D

ویرایش : دوستان چند صفحه آخر رو خوندم به جواب هام رسیدم مرسی :D

آخرین ویرایش:

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
عه حاجی این چرا اینطوری شددفعه ؟هیشه آپدیت بوده بازی الان زد آپدیت گذاشتم دانلود بشه زده 10 گیگ :|
پاکش کردم دوباره گذاشتم بازم میگه 10 گیگ ...
من دیگه کلا بی خیال اپدیت و انلاین این بازی شدم.مسخرشو در اوردن . به خاطر ۳۰۰ مگ اپدیت باید ۱۰ گیگ رو از صفر دانلود کرد.

من هیچ بازی ندیده بودم که اپدیتش همچین باگ مضخرفی داشه باشه که بدست توانای evolution محقق شد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من دیگه کلا بی خیال اپدیت و انلاین این بازی شدم.مسخرشو در اوردن . به خاطر ۳۰۰ مگ اپدیت باید ۱۰ گیگ رو از صفر دانلود کرد.

من هیچ بازی ندیده بودم که اپدیتش همچین باگ مضخرفی داشه باشه که بدست توانای evolution محقق شد.
والا نمیدونم مشکل از شماست یا از اونور. چون من تاحالا نه سر درایوکلاب، و نه هیچ بازی دیگه ای به این مشکل بر نخوردم. سرعت دانلودم هم 45 کیلوبیت هستش. هر موقع دانلود میاد همون 300-400 مگ آخری رو میگیرم و مطمئن هم هستم مشکل از طرف evolution نیست.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,953
نام
نـــــــویـــــــــد
والا نمیدونم مشکل از شماست یا از اونور. چون من تاحالا نه سر درایوکلاب، و نه هیچ بازی دیگه ای به این مشکل بر نخوردم. سرعت دانلودم هم 45 کیلوبیت هستش. هر موقع دانلود میاد همون 300-400 مگ آخری رو میگیرم و مطمئن هم هستم مشکل از طرف evolution نیست.

این مشکل رو چندتا از بچه ها داشتن فردین . کاملا Randomـه و دلیلش هم مشخص نیست . فعلا میشه گفت بدشانسی

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این مشکل رو چندتا از بچه ها داشتن فردین . کاملا Randomـه و دلیلش هم مشخص نیست . فعلا میشه گفت بدشانسی

من بیشتر احساس میکنم از اینرنت مسخره ماست چون خیلی مشکلات بوجود میاد گاها. هنگ کردن دستگاه و به هم ریختن منو ها از این مثال هاست. دوستمون با اطمینان تمام گفتن که مشکل از evolution هست و منم فقط خواستم بگم که مطمئنن از اونا نیست.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,606
نام
Mehrdad
این مشکل را من سر gta v هم داشتم. هرچی هست از evolution و صرفا driveclub نیست. جالبه تو نت هم خبری از این مشکل نیست احتمال اینکه iran exclusive باشه زیاده:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر