PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام تعداد اولیه ماشین ها بدون خرید dlc ها چندتاست
Frarri 458 Benz SLS pagani huayra جز این ها هست یا باید خرید ?
50 تا ماشین هست
اون 3 تا هم که گفتی شامل میشن
حتی Venom GT - اون یکی Pagani هم هست
(تنها بدیش اینکه کلا European ) ولی لیسته خیلی خوبی داره ماشینهاش
توی dlc هاش هم ( پولیاش ) ماشینهای قابل توجهی هست که ارزش خرید داشته باشه مثل LaFerrari و پکه Lambo ... یا مثلا Jaguar F-Type و اینا
ایننم لیتسته 50 تای ثابت
Hot-Hatches

Audi A1 quattro
Mini John Cooper Works GP
Renault Clio RS
Volkswagen Golf GTI
Volkswagen Beetle GSR
Sports

Audi RS5
Audi TT RS Plus
Bentley Continental GT V8
BMW M135i
BMW M235i
Lotus Evora Sports Racer
Mercedes-Benz CLA 45 AMG
Mercedes-Benz A45 AMG
Performance

Alfa Romeo 4C
Aston Martin Vanquish
Aston Martin V12 Zagato
Audi RS6 Avant
Bentley Continental GT Speed
BMW M3 GTS
BMW M5
Ferrari California
Ferrari FF
Lotus Exige S
Maserati Gran Turismo MC Stradale
Mercedes-Benz C63 AMG Coupe Black Series
Mercedes-Benz SL65 AMG 45th Anniversary Edition
RUF RGT 8
Spyker C8 Aileron
Super

Aston Martin V12 Vantage S
Aston Martin One 77
Ariel Atom 500 V8
Audi R8 V10 Plus
BAC Mono
Ferrari 458 Italia
Ferrari F12berlinetta
Ferrari 599 GTO
Ferrari 430 Scuderia
Marussia B2
McLaren 12C
Mercedes-Benz SLS AMG Coupe Black Series
RUF RT12 R
Savage Rivale GTR-S
Spania GTA GTA Spano
Hyper

Gumpert Apollo Enraged
Hennesey Venom GT
Koenigsegg Agera R
McLaren P1
Pagani Huayra
Pagani Zonda R
RUF CTR3 Clubsport
PlayStation Plus Edition Car List

Hot-Hatche
t
به جز اینا یه سری هم هست مثل Onys - Renualt Dezire - benz - bmw اینا که free عرضه شدن .
ولی به نظرم dlc های پولیش هم ارزش داره . لیست فوق القعادی از ماشینها رو داره

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
آپدیت May هفته بعد میاد :

4 تا لامبو جدید اضافه میشه : Lamborghini Sesto Elemento, Lamborghini Reventón, Lamborghini Murciélago LP 670-4 Super Veloce and Lamborghini Diablo Super Veloce
یک ماشین رایگان : DS Survolt

5 تا لول جدید اضافه میشه. میشه 55 لول در کل

Details of Game Update 1.15:

» New Driver Levels: You can now reach Level 55 and each new level has a reward.
» New menu images to show off some of the best #PS4share pictures created by DRIVECLUB players.
» A new option to toggle the entire On-Screen Display on and off while you race, without pausing.
» Statistics have been added for all cars from Expansion Packs and free downloads.
» Includes general improvements for game performance, stability and usability.

Update 1.15 Add-ons will be available for download from PlayStation®Store on May 26 (Europe, America, Japan) & May 27 (Asia):

» Adds support for the DS Survolt, coming to PlayStation®Store as a free download.
» Adds support for the Lamborghini Icons Expansion Pack (coming to PlayStation®Store May 26-27).
» The Lamborghini Icons Car Pack includes: Lamborghini Sesto Elemento, Lamborghini Reventón, Lamborghini Murciélago LP 670-4 Super Veloce and Lamborghini Diablo Super Veloce.
» The Lamborghini Icons Tour Pack includes 11 new Events and 5 new Trophies.
» Earn every star in the Lamborghini Icons Tour to earn a bonus Livery.
» Adds support for the Torque Tour Pack which includes 11 new Events and 5 new Trophies.
» Earn every star in the Torque Tour to earn a bonus Livery.
» Adds support for 2 new livery packs and each Livery Pack contains 5 new livery patterns to customise your cars with.

Important developments to be aware of (coming after 1.15):

» More server upgrades: Enhancing connectivity for all players and making the required changes to enable the release of the PS+ Edition and DRIVECLUB companion app.
» Private lobbies: Development of Private Lobbies for Multiplayer is ongoing alongside development of server improvements.
» New Driver levels: More will be added each month with new rewards for every level.
» Big improvements to challenges: To make them easier to use and to improve server performance further.
» New Accolades: For Japan & new manufacturers.
» More Cars & Tours: The Season Pass runs to July and we have more popular cars and manufacturers coming to DRIVECLUB!
» More Game Updates: With improvements based on your feedback! Please keep sharing your thoughts with us to help the game continue to evolve around you.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,734
50 تا ماشین هست
اون 3 تا هم که گفتی شامل میشن
حتی Venom GT - اون یکی Pagani هم هست
(تنها بدیش اینکه کلا European ) ولی لیسته خیلی خوبی داره ماشینهاش
توی dlc هاش هم ( پولیاش ) ماشینهای قابل توجهی هست که ارزش خرید داشته باشه مثل LaFerrari و پکه Lambo ... یا مثلا Jaguar F-Type و اینا
ایننم لیتسته 50 تای ثابت
Hot-Hatches

Audi A1 quattro
Mini John Cooper Works GP
Renault Clio RS
Volkswagen Golf GTI
Volkswagen Beetle GSR
Sports

Audi RS5
Audi TT RS Plus
Bentley Continental GT V8
BMW M135i
BMW M235i
Lotus Evora Sports Racer
Mercedes-Benz CLA 45 AMG
Mercedes-Benz A45 AMG
Performance

Alfa Romeo 4C
Aston Martin Vanquish
Aston Martin V12 Zagato
Audi RS6 Avant
Bentley Continental GT Speed
BMW M3 GTS
BMW M5
Ferrari California
Ferrari FF
Lotus Exige S
Maserati Gran Turismo MC Stradale
Mercedes-Benz C63 AMG Coupe Black Series
Mercedes-Benz SL65 AMG 45th Anniversary Edition
RUF RGT 8
Spyker C8 Aileron
Super

Aston Martin V12 Vantage S
Aston Martin One 77
Ariel Atom 500 V8
Audi R8 V10 Plus
BAC Mono
Ferrari 458 Italia
Ferrari F12berlinetta
Ferrari 599 GTO
Ferrari 430 Scuderia
Marussia B2
McLaren 12C
Mercedes-Benz SLS AMG Coupe Black Series
RUF RT12 R
Savage Rivale GTR-S
Spania GTA GTA Spano
Hyper

Gumpert Apollo Enraged
Hennesey Venom GT
Koenigsegg Agera R
McLaren P1
Pagani Huayra
Pagani Zonda R
RUF CTR3 Clubsport
PlayStation Plus Edition Car List

Hot-Hatche
t
به جز اینا یه سری هم هست مثل Onys - Renualt Dezire - benz - bmw اینا که free عرضه شدن .
ولی به نظرم dlc های پولیش هم ارزش داره . لیست فوق القعادی از ماشینها رو داره
آقا یعنی میخوای بگی نیسان GT-R نداره؟
امریکای نداره؟ مثه چلنجر؟

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
4 تا لامبو جدید اضافه میشه : Lamborghini Sesto Elemento, Lamborghini Reventón, Lamborghini Murciélago LP 670-4 Super Veloce and Lamborghini Diablo Super Veloce
mahmuttuncer.jpg

کپی رایت: نیما :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا یعنی میخوای بگی نیسان GT-R نداره؟
امریکای نداره؟ مثه چلنجر؟
نداره دیگه D:
خیلی جا داشت یه سری ماشینهای japanese مثل Lexus و nissan مثل همون GRT و یا اصلا 370z یا Mitsu Lancer - Evo اینا رو بزارن . تغریبا 80% به بالا اورپایی هست. یه سری مثل Camaro حالا توی DLC هاش گذاشتن
ولی انتظار داشتم به این سمت هم برن D:

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
آپدیت May هفته بعد میاد :

این ماشین فوق العاده است!
موقعی که پک لامبو اومد گفتم کاشکی سستو المنتو رو هم می ذاشتن
شدیداً دمشون گرم
شدیـــــــــــــــــــــداً!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,734
نداره دیگه D:
خیلی جا داشت یه سری ماشینهای japanese مثل Lexus و nissan مثل همون GRT و یا اصلا 370z یا Mitsu Lancer - Evo اینا رو بزارن . تغریبا 80% به بالا اورپایی هست. یه سری مثل Camaro حالا توی DLC هاش گذاشتن
ولی انتظار داشتم به این سمت هم برن D:
یعنی تو ماشین امریکای ها CAMARO داره ولی DODGE CHALLENGER نداره؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
دوستان یه سولی دارم این بازی حالت آفلاینش بخش کریر درست حسابی داره ؟؟!!!

یعنی ارزش خرید کردن داره کلا که مثلا بخش کریری داشته باشه که مدتی آدم رو سر گرم کنه ؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یعنی تو ماشین امریکای ها CAMARO داره ولی DODGE CHALLENGER نداره؟
lol
الان نگاه کردم SRT 8 هم اضافه کردن ولی باید SP داشته باشی ظاهرا جزوه free ها نیست D:

دوستان یه سولی دارم این بازی حالت آفلاینش بخش کریر درست حسابی داره ؟؟!!!

یعنی ارزش خرید کردن داره کلا که مثلا بخش کریری داشته باشه که مدتی آدم رو سر گرم کنه ؟؟؟
بازی رو باید اپدیت کنی
در حالت بدون اپدیت کلا چیزه زیادی نداره
خیلی از امکانت و content ها توی اپدیتهای اومده
به نظرم اگر میخوای مدت زیادی باهاش سرگرم بشی حتمای SP هم بگیر.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان این بازی حالت آفلاینش بخش کریر درست حسابی داره ؟؟!!!

من الان یه هفته هست دارم بخش tour رو میرم و هنوز نتونستم تمام ستاره های این بخش رو کامل کنم ...کلا فوق العاده ترین ریسینگیه که بازی کردم.

البته بعد اپدیت یه بخش به نام استارتلاین به بازی اضافه میشه که اونم یه سری مسابقات اضافه میکنه که واقعا خوب و سرگرم کنندست .

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان به نظرتون احتمال داره بعد از پایان پشتیبانی رسمی از بازی - که دو ماه دیگه تموم میشه، باز هم به منتشر کردن محتویات جدید ادامه بدن؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
آقا من یکی دو ماه هست درایو کلاب بازی نکردم آپدیت کردم میخوام باز دوباره بازی کنم فقط مشکلم اینه که Event های بازی هر چی جلوتر میره ماشین ها قوی تر میشن و مشکلی که دارم باهاشون اینه که همش سر پیچ دور میزنه ماشینم :D ( من در زمینه ماشین و اینا بدجور Noob ـم :D) . از قدیم با این مدل ماشینا که گاز میدی دور خودشون میچرخن مشکل داشتم نمیشه کاریش کرد انقدر قرتی بازی در نیارن ؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر