PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
[FONT=&quot]دوستان من تازه بازی رو گرفتم سوال داشتم ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

[/FONT]
[FONT=&quot]سیستم امتیاز گیری و لول آپ بازی چطوریه؟[/FONT]
[FONT=&quot]درجه ی سختی توی چی تاثیر داره؟[/FONT]​
[FONT=&quot]بعدم من فقط سینگل بازی میکنم. فقط سروکارم با همون گزینه ای هست که میری توش سه تا گزینه ی ریس و تایم تریال و دریف داره آیا؟[/FONT]​
[FONT=&quot]در کل هدف چیه؟ لول آپ و باز کردن ماشین ها؟[/FONT]​

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
آخه اینا جرا الان این آپدیته میدن که من یه ماهه پیش بازیو خریدم تمومشم کردم چی میشد کلا دوماه تاخیر میزدن مجبور نشیم این حجم آپدیت رو دانلود کنیم .:|
الان این عکسارو دارم میبینم خیلی حسرت میخورم هم بازیو تموم کردم هم دیگه فروختمش ولی بدجور داره منو هوایی میکنه برم بخرمش :D به طرز وحشتناکی افکت بارونش واقعیه و خفنه :D:-o

aloneboy_p75

کاربر سایت
Apr 8, 2014
92
نام
Ali
خواهشا جواب منم بدید !
سلام دوستان ن میخواستم این بازی رو بخرم .
این آپدیت آب و هوا چند گیگه ؟
و این بازی آفلاین هم داره یا فقط میشه انلاین بازی کرد ؟
آنلاینش چقدر حجم کم میکنه ؟(سرعت نتم بالا اما حجمی ) برا همین برا مهمه مصرفش چقدره ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خواهشا جواب منم بدید !
سلام دوستان ن میخواستم این بازی رو بخرم .
این آپدیت آب و هوا چند گیگه ؟
و این بازی آفلاین هم داره یا فقط میشه انلاین بازی کرد ؟
آنلاینش چقدر حجم کم میکنه ؟(سرعت نتم بالا اما حجمی ) برا همین برا مهمه مصرفش چقدره ؟
2.4 گیگ دانلود داره
هر دو
کلا همه بازیهای انلاین از ساعتی بی 50 الا دیگه نهایتا 130 اینا کم میکنن نه بیشتر . متوسطش 60 ایناس....

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,089
نام
آریا
دوستانی که مثل من نمیتونن DC رو بازی کنن، فقط به دیدن عکس ها بسنده نکنن! :D حتماً ویدئوهای گیم پلی رو هم ببینین و کف کنین!!! اون حرکت برف پاک کن ها روی شیشه و کنار زدن آب واقعاً چیز عجیبی هست که نمیشه توی عکس ها متوجهش شد. بارونی که روی شیشه وجود داره هم خیلی طبیعی نسبت به حرکت ماشین چپ و راست میره. (البته این توی GT هم بود، ولی خب اون کجا و این کجا! :-")
در مجموع این بارون DC واقعاً خوفناک هست و به قول هادی عامل، غوغاکده ای بر پا شده توی این بازی! :D راستش من فکر میکردم اون ویدئوهایی که قدیما از بارون نشون میدادن، شاید سر کاری باشه و کیفیت نهایی اون طوری نباشه! :D ولی الآن در همون حد و حتی شاید بهتر از اونا هم هست!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,114
نام
نـــــــویـــــــــد
به نظرم DC استاندارد جديدي در زمينه ي برف و بارون رو وارد سبك ريسينگ كرد
به صحبت هاي آريا جمع شدن آب روي زمين ، چه داخل پيست و چه كناره هاش و برخورد قطرات بارون روي اونارو هم اضافه كنيد !!
هوش از سر آدم ميبره ، توي عكسي كه داخل تاپيك فوتومود اين بازي گذاشتم كاملا مشخصه اين موضوع ( عكس Aston Martin )

ديروز عكس العمل بچه هاي بازار و دوست و آشنا بعد از ديدن عكس ها و ويدئوهاي DCبسيار جالب بود
اكثرا فكر ميكردن واقعيت و ميگفتن خب كه چي ؟ داره زير بارن ميره ديگه ! بعد دوزاريشون ميفتاد واقعا فيسشون ديدني
مخصوصا عكس هايي كه در حالت فوتومود گرفته بودم و HUD حذف شده بود

به نظرم استوديو بسيار خفن و با استعدادي هستن و اينو قبلا با MororStorm نشون دادن ، مخصوصا از نظر تكنيكي ! بازيشون ذره اي افت فريم نداره داخل اون صحراي كربلا !!!
ايراداتي داشتن كه همگي رفع شدن حتي گيم پلي بازي هم بهتر شده ، صرف نظر از متاي بازي و كل كل هاي پيرامون اون ، الان هركي بازي رو بخره پشيمون نميشه ، كامل و بي نقص شده
چالش برانگيزترين ريسينگي كه بازي كردم ، يه اشتباه كوچيك شمارو از رتبه ي اول به رتبه ي دهم منتقل ميكنه !
وقتي ميبيني كلي ماشين چسبيدن بهت و وحشيانه دارن ميان استرس ديوونت ميكنه !

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
واقعاً توی سبک ریسینگ بازی فوق العاده ای هست یعنی واقعاً جذبت میکنه منکه خیلی دارم لذت میبرم. با این اپدیت جدیدم دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه...
همانطور که دوستان گفتند اینکه با یک لحظه غفلط و اشتباه از رده اول به رده اخر میری این یعنی ریسینگ واقعی یعنی اینکه نمیتونی از بیرون پیست سبقت بگیری نمیتونی بی محابا به ماشینها بکوبی چون خیلی راحت رده ات میره عقب و یکدفعه میبینی عقب افتادی... خیلی مهمه سرپیچها ترمز و کنی به دیوارها نخوری چون باعث میشه سرعتت خیلی افت کنه بازهم عقب بیافتی... الان با این اپدیت گرافیک بازی فوقالعاده جذاب شده
به نظر من واقعاً بازی خوبی ساخته شده و میتونید نهایت لذت رو از بازی ببرید

abol_fa

کاربر سایت
Mar 19, 2009
127
نام
ابوالفضل
میگم شرایط آب و هوا رو رو چی بذارم که برف سنگین بباره و روی شیشه جمع شه؟ هر حالتی میذارم برفش سنگین نیس خیلی
روی جاده هم فقط خیسه خبری از برف نیس:/

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
میگم شرایط آب و هوا رو رو چی بذارم که برف سنگین بباره و روی شیشه جمع شه؟ هر حالتی میذارم برفش سنگین نیس خیلی
روی جاده هم فقط خیسه خبری از برف نیس:/

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Stormy، Heavy، وقتشم شب کن تا 2 متر جلوتو دیگه نبینی :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
من از Evolution Studios یه موتور استورم میخوام با این گرافیک ! :D گیم پلیش دقیقا مثل همون CG میشه که اوایل نسل قبل نشون دادن و قرار بود روی PS3 عرضه کنن !
یه لحظه فقط فکرشو بکنید ! :D Intro اولین عنوان موتور استورم ...

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,617
نام
Armin
نمی دونم کسی گفت یانه ولی یه جاده جدیدم به بخش کانادا اضافه شده که خیلی باحاله .
با این آپدیت آب و هوا دیگه خدایی سروگردنی از هرچی بازی اومده و نیومده بالاتره .
گیمپلی بازی که عالی بود ، عالی تر شد . محتوای بازیهم که کامل شده . الان که دیگه بخشهای آنلاینشم ردیفه بهش 9.5 از 10 میدم :d

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
Stormy، Heavy، وقتشم شب کن تا 2 متر جلوتو دیگه نبینی :D

آقا این که گفتی بارونه با شدت زیادتر پس برفش کجاست:-/

- - -ویرایش - - -

نمی دونم کسی گفت یانه ولی یه جاده جدیدم به بخش کانادا اضافه شده که خیلی باحاله .

این که میگی کدومه؟ اسمش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر