PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
سلام ب همه ی دوستان بازی سنتری . ..

حقیقتش من ب عشق درایو کلاب و این تاپیک عضو شدم واینم اولین پستم هست . ..

درایو کلاب اصن اونچیزی نبود ک انتظار داشتم:| خیلی زد تو ذوقم ! از گیم پلی آرکید گونه ش بگیر تا چمن و گیاه های پیکسلی و لود نشدن بعضی سایه ها رو زمین:"

حیف ـه 190تومن:(

همچنان منتظر سری GT

فدایی داری...
اما مطمینی درایوکلاب بازی کردی؟؟؟ لود نشدن و فریز و... مال یه بازی دیگه بود!

Mopar_

کاربر سایت
Oct 2, 2014
14
نام
Kyler
اتفاقا دارم دنبال می کنم برای همین سوال برام پیش اومد...

چقدر پیگیر هستید شما
البته از پشت مانیتور:D

اگه امکانش هست پلی کنید و تو پیست india پر گاز برید تو بوته های کنار پیست هم از AA ها لذت ببرید و هم Rest To Track شوید :D

اینقدر ساده ست که خودش میدونستن بازی نیازی ب Line ride نداره .و خطر ناک ترین پیچ هارو میشه تو دنده 5 با کم کردن گاز رد کرد!

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
فاز اینایی که پست های Mopar_ رو لایک کردن چیه؟:|:d یعنی موافقن یا مخالف یا دارن ترول می کنن یا ..؟:d

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این PRE-LOAD از چه ساعتی فعال میشه؟:|

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
فاز اینایی که پست های Mopar_ رو لایک کردن چیه؟:|:d یعنی موافقن یا مخالف یا دارن ترول می کنن یا ..؟:d

گزینه دوّم :D بعضی وقتا کار به جایی میرسه که هم خودت میدونی طرف داره ترول میکنه، هم خودش :D دور همی میخندین :D

اینارم ببینید و کف و خون قاطی کنید :D

http://gifyu.com/images/DC4.gif
http://gifyu.com/images/DC5.gif
http://gifyu.com/images/DC6.gif
http://gifyu.com/images/DC7.gif
http://gifyu.com/images/DC8.gif
http://gifyu.com/images/DC9.gif
http://gifyu.com/images/DC11aff4c.gif

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این PRE-LOAD از چه ساعتی فعال میشه؟:|
روح و روانمون شاد شد ، یعنی یه لایک خالی هم نکنیم :-/

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
:D

من خودم فَن تر از این حرفام ولی باید حقیقت رو پذیرفت چیزی رو ک دیدم نمیتونم انکار کنم که!

نصف عمرمون پای GT گذشته ندید از آن خوش تر:D

شما کافیه 190تومن هزینه کنید و یه بار پلی کنید و با 200 تا سرعت بخورید ب دیوار کنار پیست بعد بیفیتد جلو نفر اول بشید :D دیگه داداش ـه nnob ـه 15ساله هم ب راحتی اول میشد

یا در حال Wrong Away قرار بگیرید هر چقدر هم صبر کنید میبیند حریفا نمییان :D حتی نمیشه با پر گشتاور ترین ماشین ها برنات زد!:|

پ ن : سعی کنید اوایل بازی رو و اون پیست بَد رو در خلوت خودتون بازی کنید و دور از جمعیت باشید تا افسرده نشن:D

موافقم :( منم وقتی Burnout روی PS2 بازی میکردم ، برنات میزدم این مشکلاتو داشتم . چه چیت کدایی داشت

چقدر پیگیر هستید شما
البته از پشت مانیتور:D

اگه امکانش هست پلی کنید و تو پیست india پر گاز برید تو بوته های کنار پیست هم از AA ها لذت ببرید و هم Rest To Track شوید :D

اینقدر ساده ست که خودش میدونستن بازی نیازی ب Line ride نداره .و خطر ناک ترین پیچ هارو میشه تو دنده 5 با کم کردن گاز رد کرد!

تو پیست india سر پیچ دوم که بلواره دور برگردون زدی ؟ دوربرگردون که میزنی پلیس جریمت نمیکنه :( چرا واقعا ؟ من رفتم پولمو از سونی جهانخوار برای پیش خرید بازی بگیرم .

The_last_Of_Us

کاربر سایت
Sep 9, 2013
90
نام
امیرعلی
درمورد حرف دوستمون morpar بگم
حرفش تقریبا درست هست
وقتی توی پیست میری دوربین توی مناطق مخلتف پیست میچرخه و نمای کلی رو نشون میده
یه مشکلی که هست اینه که مپ ها توی همون 5 تا 15 ثانیه لود میشن
این باعث میشه که یسری از تکسچر ها و اجسام کامل لود نشن وقتی شما نگاه میکنی انگار بازی توی نسل 6 هست :D
ولی وقتی start event میزنی گرافیک بازی درست میشه و مثل تریلر هاش میشه :D

یه مشکل دیگه هم که کلا توی اکثر بازی های کنسولی هست لود شدن سایه ها هست
توی DC هم به این شکل هست و هرچی به یه سایه نزدیک بشی برچزئیات تر میشه
این 2مورد مشکل بزرگ گرافیکی هست ویلا چیز خیلی خاصی نیست
یه مقدار AA بعضی جاها میلنگه ولی قابل توجه زیاد نیست

بنظر من شاید خیلی ها تو 5/6 ساعت اول نتونن زیاد با بازی ارتباط برقرار بکنن
ولی هندلینگ ماشین ها که دستشون بیاد لذت بخش تر میشه

آخرین ویرایش:

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
موافقم :( منم وقتی Burnout روی PS2 بازی میکردم ، برنات میزدم این مشکلاتو داشتم . چه چیت کدایی داشت

تو پیست india سر پیچ دوم که بلواره دور برگردون زدی ؟ دوربرگردون که میزنی پلیس جریمت نمیکنه :( چرا واقعا ؟ من رفتم پولمو از سونی جهانخوار برای پیش خرید بازی بگیرم .
الحق که خود امیر وانی :|
من هیچ صحبتی ندارم در مورد این چیزایی که میگی . معلوم نیست ترول میکنی حرف میزنی فازت مشخص نیست :|

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
الحق که خود امیر وانی :|
من هیچ صحبتی ندارم در مورد این چیزایی که میگی . معلوم نیست ترول میکنی حرف میزنی فازت مشخص نیست :|
اون ONE معنی دیگه ای میده معنیش وان نمیشه :d . این بازی خودتم بکشی نمیتونی ترولش کنی چون تا اینجا فراتر از انتظارات عمل کرده . دیدم فاز خندست منم فازو بردم به اون سمتی که خودت میدونیو اونا دوس دارن :d . آخه یک ایرادایی میگیرن که مال بازیای زمان تیرکمون شاهه :d خود به خود منه ریسینگ باز ذهنم رفت به سالای 40 42 :d .

من تنها ایرادی که تونستم به این بازی وارد کنم تیونینگ کردن متعلقات داخلی بود که اونم توی این سبک دیدم نیازی بهش نیست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر