PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,017
نام
آریا
خاک و گل روی شیشه ماشین زیر نور خورشید واقعاً دیدنیه!!!

این حالت خاک گرفته شیشه رو که دیدم، بیشتر هوس یه MotorStorm این نسلی رو کردم. (حالا خوبه نسخه های قبلی رو هم بازی نکردم! :D)
کلاً بازی در هر زمینه ای که مشکل داشته باشه، از نظر نورپردازی واقعاً رویایی هست!

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
GamesBeat: Does it look like you’re going to hit your framerate target easily?

Rustchynsky: Thirty frames? We’re nailing it right now. We’re locked at 30. There’s no drops. That’s very important. We want to make sure that — 30 frames was a choice by us, to make sure we can push the visual fidelity of the game. But we also didn’t want to compromise the gameplay in any way, shape, or form. We tried to make sure that latency between your inputs and what happens on screen is as rapid as humanly possible. You always feel completely in control of the car.
Rustchynsky: That was a demonstration of our cloud system. It’s not faked. It’s not just an image in the background that looks like a skybox. These are dynamic, volumetric clouds. They’re all random as well. It’s not like the clouds will be in the same formation every time you play the same race. They’ll change. It might sound like a gimmick, but it changes the way the whole stage is lit. You’ll be racing in the same conditions – cloudy at noon – but because the cloud cover is different, it lights the stage completely differently, giving a whole different tone and feel to the stage.
http://venturebeat.com/2014/05/22/w...60-for-racing-games-like-driveclub-interview/

#DynamicClub

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
هیچکدوم مشکل از خودمه اقا تو همه ریسینگ میسینگا فقط GT دوس دارم :x :D

خب منم عاشق GT هستم اما دوست دارم ریسینگ های آرکیدی مثل Grid 2 و NFS و Driveclub هم تجربه کنم :d من خودم توی بازی های Sim و غیر Sim دو تا حس کاملاً متفاوت دارم و هر 2 رو دوست دارم :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
بحث سلیقه شد،منم که کلا شبیه ساز دوست ندارم! :d :-"
آرکید،اونم در حد اعلا دوست میدارم! >:) MotorStorm و Burnout : Paradise >:) ( و صد البته کارتینگ ها! :d )
Split/Second رو هم یکمی بازی کردم،خیلی حال داد:-"

---
دلم یه آرکید خواست:| پلاس،زحمتش رو بکش:-"

---
65552758865800937449.jpg

این دیگه چه جور سلیقه ایه؟
yahoo_4.gif
هیجان به توان بی نهایت! >:)
کاری نکنید من دوباره بیام در وصف MS پست بدم، که دوباره شوت بشم بیرون از تاپیک:-"

آخرین ویرایش:

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
بحث سلیقه شد،منم که کلا شبیه ساز دوست ندارم! :d :-"
آرکید،اونم در حد اعلا دوست میدارم! >:) MotorStorm و Burnout : Paradise >:) ( و صد البته کارتینگ ها! :d )
Split/Second رو هم یکمی بازی کردم،خیلی حال داد:-"

---
دلم یه آرکید خواست:| پلاس،زحمتش رو بکش:-"
65552758865800937449.jpg

این دیگه چه جور سلیقه ایه؟ :d

آخرین ویرایش:

babak-mb

کاربر سایت
Jan 6, 2013
77
نام
بابک
03437166402735665067.jpg

صدا در یک بازی ریسینگ نقش بسیار مهمی دارد حتی بعضی افراد این نقش را مهمترین تلقی میکنند؛ از این رو استدیوی Evolution سعی کرده است "صدا" با دقت هر چه تمام تر در عنوان DriveClub طراحی شود

صدای هر ماشین به پیشرفته ترین شکل ممکن ضبط شده است و در هر قسمت و در هر دید صدای متفاوتی خواهید شنید. وقتی از دید کابین رانندگی میکنید صدای موتور کمی خفیف تر است و متوجه سنگ ریزه هایی که به بدنه برخورد می کنند به خوبی خواهید شد!

تریلری نیز در این رابطه منتشر شده است که امیدوارم از دیدن آن لذت ببرید

مشاهده تریلر

دانلود تریلر (کیفیت 1080p - حجم: 25 مگابایت)

دانلود تریلر (کیفیت SD - حجم: 4 مگابایت)
منبع:

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
دوستان این لینک رو حتما ببینید به سوالات طرفدار ها جواب میدن همینطور صحنه های جدید و منو بازی رو هم نشون میده ..
برای دیروزه .

watch?v=7sB3B7k7hbY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر