Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
اما كويستهايي كه نميدونم:

در ozammer:
a paragon of her kind
exotic methods

در the blight:
the arl of redcliffe

در the bercilion forest :
the mage's treasure

در chanters board
brother and sons
desperate haven

the urn of sacred ashes

در the blackstore irregulars :
dereliction of duty
gears the weels

ميدونم زيادن ولي واقعا نميدونم چه كار كنم...هر چي هم خوندم هيچي نفهميدم...
لطفا بگيد كدوم منطقه هستن و چه كار كنم؟؟؟

راستي ميگم كي برم denrim????انگار جاي مهمي هست منم ميترسم برم...

خب هرچی که من بگم 100 درصد اسپویلر هست پس مواظب باشید

خب من فعلا دو تا کوئست رو میگم تا بعد
اول اینو بگم که اگه میخواین برین به دنریوم برید فکر نکنم مشکلی پیش بیاد چون ارل ایمون به موقع خودش بهتون میگه که جنگ اصلی کی هستش و تا وقتی که جنگ اصلی رو شروع نکردید 95 درصد کوئست ها قابل حل شدن هستن یه نکته اینه که بعضی کوئست ها به صورت اوتومات خودشون حل میشن یعنی شما داری دنبال یه چیز دیگه میری یهو این کوئست هم گرش باز میشه
حالا بگذریم
اولی
the bercilion forest :
the mage's treasure
ببین شما همین طوری که توی جنگل میری یه سری سنگ قبر پیدا میکنی که وقتی قشنگ بگردی یه گزینه به نام:
disturbing the wards
وقتی روش کلیک کنی یه سری اسکلت و این حرفها رو باید بکشی بعد از برنده شدن تو هر کدوم از این جنگ ها یه قسمت از یه زره رو بدست میاری
این توم استون ها (همون سنگ قبرها)توی جنگل غربی و شرقی هستن بنابراین باید زیرو رو کنید جنگل رو که به نظر من کار سختی نخواهد بود
برای ادامه کوئست شما باید کوئست الون ریچوال (elven ritual) رو تموم کنید هر تمومش کردید یا گیر کردید توش به من بگین

در exotic methods

یکی از افراد حاضر در گروه شما باید رنک master رو توی herbalist داشته باشه
خب بعد ازاینکه یه مستر هربالیست پیدا شد باید مواد زیر رو تهیه کنید بخرید یا پیدا کنید:
1.elf root چهارتا
2.lifeston دوتا
3.flask یکی
4.concentrator agent
مورد 4 رو میتونید از کوارتر مستر توی سیرکل یا Feddic همون کوتوله که توی کمپ با پسر شیرین عقلش وایمیسه بخرین وقتی که انتیدوت یا همون پادزهر رو ساختین باید برید پیش کوتوله مریض و پادزهر رو بهش بدین
جایزش هم 150 امتیاز تجربه به علاوه فورمول ساخت یه جور دارو هست برای جلو گیری از فلجی یا خواب(منظور موقعی که تو جنگین و جادو میشین )
به نظر من ارزشش رو نداره برای جایزش برید دنبالش

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
سلام...
پدرم در اومد تو اين دنريم...عجب جاي مضخرفيه...
اقا من خوب گشتم...بعدش رفتم اينجاها...
the pearl
dirty back alley
rundown back street
deserted building
market district
خوب اينجاها رو گشتم...هيچكي هم اينجاها زنده نيست...
بعدشم برگشتم...
حالا ديگه نميدونم كجا بايد برم...هيچكي هيچي نميگه...
اين كويستها هم باقي مونده :
crime wave
mising in action
fozzil's request
the trail of crows

اين دختره هم كه وسط بازاره با لباس سبز...ميرم پيشش فقط ميگه نميدونم پرنسس چي چي...

حالا من چه كار كنم؟؟؟
در ضمن نميشه اينجا يارام رو عوض كنم؟؟؟اخه ليليان رو نيووردم كه يه در هست ميگه بايد اون باشه...
چه جوري ميشه رفت كمپ؟؟؟

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
به راحتی میشه رفت کمپ توی همون جایی که اول اومدی تو دنریوم فکر کنم نزدیک معبد(همون کلیسا) دکمه نقشه رو بزن بعد روی ورلد مپ کلیک کن از اون جا میتونی بری کمپ

شما رو یه کوئست تمرکز کن و تمومش کن اگه نتونسی اون رو تموم کنی برو یه کوئست دیگه
قکر کن که داری تست کنکور میزنی اول سوال هایی رو که بلدی حل کن
در ضمن یه دیکشنری بغل دستت باشه
دراگون ایج با همه خوبیش بدیش اینه که اکثرا به خاطر ضعف زبان به مشکل بر میخورن
ولی مثلا تو ابلیویون اینطوری نبود و کسانی که زبان بلد نبودن با دنبال کردن قطب نمای مخصوص کوئست راهشون رو پیدا میکردن
ولی بازم میگم بعضی کوئست هستن که خود به خود کوئستهای قبلی رو حل میکنن و بعضی کوئستها تا خط اصلی رو دنبال نکنید حل نمیشن

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
به راحتی میشه رفت کمپ توی همون جایی که اول اومدی تو دنریوم فکر کنم نزدیک معبد(همون کلیسا) دکمه نقشه رو بزن بعد روی ورلد مپ کلیک کن از اون جا میتونی بری کمپ

شما رو یه کوئست تمرکز کن و تمومش کن اگه نتونسی اون رو تموم کنی برو یه کوئست دیگه
قکر کن که داری تست کنکور میزنی اول سوال هایی رو که بلدی حل کن
در ضمن یه دیکشنری بغل دستت باشه
دراگون ایج با همه خوبیش بدیش اینه که اکثرا به خاطر ضعف زبان به مشکل بر میخورن
ولی مثلا تو ابلیویون اینطوری نبود و کسانی که زبان بلد نبودن با دنبال کردن قطب نمای مخصوص کوئست راهشون رو پیدا میکردن
ولی بازم میگم بعضی کوئست هستن که خود به خود کوئستهای قبلی رو حل میکنن و بعضی کوئستها تا خط اصلی رو دنبال نکنید حل نمیشن
نميشه رفت كمپ...اخه اونجا كه ميرم فقط نقشه دنريم رو نشون ميده...
من تمام كويستهايي كه ميشد رو رفتم...الان كويستها رو نگاه كنيد ميبينيد كه همشون بيرون دنريم هستن كه نميشه رفت...
خودمم جاي ديگه نميتونم برم...:eek:

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
شما درست ميگفتيد...رفتم كمپ...
چند جاي ديگه هم رفتم...
ميشه يه كم در مورد اين دختر پيرهن سبزه كه وسط بازار دنريم هست بگيد!!!اين چي ميگه؟؟؟اخه علامت كويست بالا سرشه ولي حرف نميزنه...

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
شما درست ميگفتيد...رفتم كمپ...
چند جاي ديگه هم رفتم...
ميشه يه كم در مورد اين دختر پيرهن سبزه كه وسط بازار دنريم هست بگيد!!!اين چي ميگه؟؟؟اخه علامت كويست بالا سرشه ولي حرف نميزنه...

این دختر سبزه که شما میگی اسمش چیه من یادم نمیاد

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام
این نسخه ای که من دارم سانسور داره تو مرحله ی circle آخرش فکر کنم یه دمو داشت ولی نشون نداد.
حجم کل بازیه من 15gb است.حالا به یک نفر که adsl داره نیاز دارم تا بقیه ی ویدئو ها رو برام بزاره تو سایت.
برای من تو این آدرس:
G:\Dragon Age\modules\single player\data\movie
33 تا فایل(فیلم)وجود داره با سایزه: 2.28gb
اینم اسم هاش::biggrin1:
arl100cs_sunset
army_march_dwarveswleg
army_march_elves
army_march_golems
army_march_humans_end
army_march_humansintro
army_march_mages
army_march_templars
army_march_werewolves
bdncs_intro
bed100cs_duncan_finds_pc
betrayal
bhmcs_intro
charge
cityofelf_intro
cli220cs_riordan_dies
coronation_king_only
coronation_king_queen
coronation_queen_only
cs_day_night_diss
dalish_elf_intro
dream1
dream2
finalbattle
finalbattle_1
finalbattle_2
hn_intro_pt01
landsmeet_intro
mnp100cs_loghain_event3
mnp100cs_loghain_event_1
mnp100cs_loghain_event_2
prelude_map
ritual_dream
و در این آدرس:
G:\Dragon Age\packages\core\data\movies
5 تا با سایزه:419mb

حالا هر کس تو این فایل ها(آدرس ها) ویدئو بیشتری داره برام بزاره
با تشکر

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
سلام
این نسخه ای که من دارم سانسور داره تو مرحله ی circle آخرش فکر کنم یه دمو داشت ولی نشون نداد.
حجم کل بازیه من 15gb است.حالا به یک نفر که adsl داره نیاز دارم تا بقیه ی ویدئو ها رو برام بزاره تو سایت.
برای من تو این آدرس:
arl100cs_sunset
army_march_dwarveswleg
army_march_elves
army_march_golems
army_march_humans_end
army_march_humansintro
army_march_mages
army_march_templars
army_march_werewolves
bdncs_intro
bed100cs_duncan_finds_pc
betrayal
bhmcs_intro
charge
cityofelf_intro
cli220cs_riordan_dies
coronation_king_only
coronation_king_queen
coronation_queen_only
cs_day_night_diss
dalish_elf_intro
dream1
dream2
finalbattle
finalbattle_1
finalbattle_2
hn_intro_pt01
landsmeet_intro
mnp100cs_loghain_event3
mnp100cs_loghain_event_1
mnp100cs_loghain_event_2
prelude_map
ritual_dream
و در این آدرس:

با تشکر
اقا ماله من همينقدره...فكر نكنم سانسور شده باشه بابا...

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
سلام
برای من تو این آدرس:
arl100cs_sunset
army_march_dwarveswleg
army_march_elves
army_march_golems
army_march_humans_end
army_march_humansintro
army_march_mages
army_march_templars
army_march_werewolves
bdncs_intro
bed100cs_duncan_finds_pc
betrayal
bhmcs_intro
charge
cityofelf_intro
cli220cs_riordan_dies
coronation_king_only
coronation_king_queen
coronation_queen_only
cs_day_night_diss
dalish_elf_intro
dream1
dream2
finalbattle
finalbattle_1
finalbattle_2
hn_intro_pt01
landsmeet_intro
mnp100cs_loghain_event3
mnp100cs_loghain_event_1
mnp100cs_loghain_event_2
prelude_map
ritual_dream
و در این آدرس:

با تشکر

مال منم دقیقا همین قده
دوستان و عزیزانی که حجم و تعدا فایلاشون بیشتره لطف کنن بیان اینجا بگن که یه فکر به حالش مکنیم اگه هم که همه همین قده فایلاشون لابد درسته دیگه

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام
برای من تو این آدرس:
arl100cs_sunset
army_march_dwarveswleg
army_march_elves
army_march_golems
army_march_humans_end
army_march_humansintro
army_march_mages
army_march_templars
army_march_werewolves
bdncs_intro
bed100cs_duncan_finds_pc
betrayal
bhmcs_intro
charge
cityofelf_intro
cli220cs_riordan_dies
coronation_king_only
coronation_king_queen
coronation_queen_only
cs_day_night_diss
dalish_elf_intro
dream1
dream2
finalbattle
finalbattle_1
finalbattle_2
hn_intro_pt01
landsmeet_intro
mnp100cs_loghain_event3
mnp100cs_loghain_event_1
mnp100cs_loghain_event_2
prelude_map
ritual_dream
و در این آدرس:

با تشکر
دوست عزیز بازی شما تو فیلمها مشکل نداره و سانسور نیست. من خودم نسخه ستاپ اصلیشو دارم (دستکاری نشدست).
تعداد و اندازه هاشونو چک کردم برابره. نگران نباش.

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
سلام..
من توي ماموريت the urn pf sacred ashes يه مشكلي دارم...اونم اينكه وقتي ميرم اون چيزه رو ور دارم...wyne باهام ميجنگه...نميفهمم اين وسط چي ميشه...
چه كار كنم؟؟؟يعني بايد بكشمش؟؟؟اخه خيلي به دردر ميخوره؟؟؟خوده بازي اينجوريه يا جريان ديگه داره؟؟

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام..
من توي ماموريت the urn pf sacred ashes يه مشكلي دارم...اونم اينكه وقتي ميرم اون چيزه رو ور دارم...wyne باهام ميجنگه...نميفهمم اين وسط چي ميشه...
چه كار كنم؟؟؟يعني بايد بكشمش؟؟؟اخه خيلي به دردر ميخوره؟؟؟خوده بازي اينجوريه يا جريان ديگه داره؟؟
سلام
اون وسط دو تا انتخاب داری ، یا باید اونو برداریو wyne و liliana رو بکشی یا برنداریو اون یارو رو بکشی !:cheesygri
حالا اگه انتخاب اولو انجام بدی یکی از قدرت ها که اسمش یادم نمیاد آزاد میشه!
من که دومی رو انتخاب کردم:-"

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچه ها من میخوام دوباره بازیو نصب کنم سیوامو دارم از اول برم بهتره یا از سیوام اخه تو اونجایی که در خت متحرک هاست میمیرم بگین

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
سلام..

نیازی نیست Wynne رو بکشی، می‌تونی قبل از رفتن Wynne و Leliana رو توی گروهت نذاری. یک راه دیگه هم اینه اصلاً خون اژدها رو نریزی توی خاکسترها و به حرف اون نگهبان عمل کنی و یک قسمتی از خاکسترها رو برای درمان Arl Eamon برداری و از در اون تالار بری بیرون. منتهی اونجا وقتی بری بیرون اون یارو مَرده که خون اژدها رو بهت داده بود باهات می‌جنگه که کشتنش هم سادست. بعدش هم که اونو کشتی، یک آیتم که ازش می‌تونی برداری که شبیه سوته. اون سوت رو هر وقت روی اون تپه استفاده کنی اون اژدهایی که این گروه به عنوان Andraste قبول داشتن ظاهر می‌شه و می‌تونی بکشیش. البته می‌تونی هم ولش کنی و سوت رو اصلاً استفاده نکنی.

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
سلام
اون وسط دو تا انتخاب داری ، یا باید اونو برداریو wyne و liliana رو بکشی یا برنداریو اون یارو رو بکشی !:cheesygri
حالا اگه انتخاب اولو انجام بدی یکی از قدرت ها که اسمش یادم نمیاد آزاد میشه!
من که دومی رو انتخاب کردم:-"

نیازی نیست Wynne رو بکشی، می‌تونی قبل از رفتن Wynne و Leliana رو توی گروهت نذاری. یک راه دیگه هم اینه اصلاً خون اژدها رو نریزی توی خاکسترها و به حرف اون نگهبان عمل کنی و یک قسمتی از خاکسترها رو برای درمان Arl Eamon برداری و از در اون تالار بری بیرون. منتهی اونجا وقتی بری بیرون اون یارو مَرده که خون اژدها رو بهت داده بود باهات می‌جنگه که کشتنش هم سادست. بعدش هم که اونو کشتی، یک آیتم که ازش می‌تونی برداری که شبیه سوته. اون سوت رو هر وقت روی اون تپه استفاده کنی اون اژدهایی که این گروه به عنوان Andraste قبول داشتن ظاهر می‌شه و می‌تونی بکشیش. البته می‌تونی هم ولش کنی و سوت رو اصلاً استفاده نکنی.
ممنون دوستان...خواستم تشكر كنم ولي دكمه تشكر نبود گفتم اينجوري بگم..ممنون...:blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر