Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
نه خوشبختانه توی cricle گیر نکردم.فقط نمیدونم کجا برم که برای rouge human مناسب باشه و هی gray warden Must die نکنن:biggrin1:

اهان متوجه شدم
شما هر جا بری اونقدر ها هم فرقی نمیکنه
مثلا خود من مرحله سیرکل رو اخر همه رفتم خیلی هم سخت بود برام البته لول نرمال میرفتم
البته گویا هرچی شما قوی بشی دشمنات هم قوی میشن
من باشم اول چند تا ساید کوئست میرم که یکم لولم بره بالا

خب دوست عزیز شما کلاس روگ رو انتخاب کردین که مزایا و معایب خودش رو داره
از یه طرف شما میتونیصندوقچه های تو بازی رو باز کنی و معطل گروهت نشی و...
اما روگ ها تو جنگ اونقدر ها هم که فکر کنی ضعیف نیستن البته مثل کلاس واریور نیست که شما یه تنه سرنوشت جنگ رو مشخص کنی اما روگ خیلی وقت ها ادم رو شگفت زده میکنه
با روگ میتونی لذت تیر اندازی با کمان رو تجربه کنی و اینکه خوراکش سلاحهای دوال هستش منظورم اینه که تو هر دست یه سلاح داشته باشی مثلا یه خنجر دست چپ و یه شمشیر دست راست باور کن به یه ماشین سلاخی تبدیل میشی
البته اگه درجه اسون رو انتخاب کردی که کلا به مشکل نمیخوری ولی اگه رو نرمال هستی تو جنگ ها بارها باید استپ کنی و استراتژی بریزی (روگها معمولا بهتره با دشمن های سرسخت درگیر نشن و عقب جبهه باشن البته اینوبرای همراهاتون میگم خودتون میتونید برید جلو با احتیاط)

اوایل بازی زره سبک دارید پس مواظب باشید
ولی درکل همه نژاد ها تو بازی کارامد هستن فقط تاکتیکشون فرق میکنه

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
سلام...
جريان اين مرحله كه مثل روياست چيه؟؟؟
من تا الان 5تا گوشه ستاره رو رفتم 4تا تغيير قيافه رو هم گرفتم اما ديگه نميدونم چه كار بايد كنم؟؟؟
اقا يكي هم در مورد تاكتيكها يه توضيحي بده...مردم بابا...

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
سلام...
جريان اين مرحله كه مثل روياست چيه؟؟؟
من تا الان 5تا گوشه ستاره رو رفتم 4تا تغيير قيافه رو هم گرفتم اما ديگه نميدونم چه كار بايد كنم؟؟؟
اقا يكي هم در مورد تاكتيكها يه توضيحي بده...مردم بابا...
شما دوباره برگرد جاهایی که قبلا بودی با فرم های جدیدت جاهایی که نمی تونستی بری رو میری
تاکتیک ها هم معمولا خودش درست می کنه مثلا Defender همون تانک هست و Scrapper همون DPS و ... اگه خواستی هم به راحتی خودت می تونی تاکتیک ها رو بچینی توضیحات هر اسپل رو بخونی و یه موقعیت براش انتخاب کنی :biggrin1:

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
شما دوباره برگرد جاهایی که قبلا بودی با فرم های جدیدت جاهایی که نمی تونستی بری رو میری
تاکتیک ها هم معمولا خودش درست می کنه مثلا Defender همون تانک هست و Scrapper همون DPS و ... اگه خواستی هم به راحتی خودت می تونی تاکتیک ها رو بچینی توضیحات هر اسپل رو بخونی و یه موقعیت براش انتخاب کنی :biggrin1:
ممنون...
ميگم اين كه ميگي با ويژگيهاي جديدم برم...ميشه يگي هر كدوم به درد كجاها ميخورن؟؟؟ البته اتشي و موش رو ميدونم... اون دوتاي ديگه چي؟؟؟درهاي قفل چي؟؟؟چطوري بازشون كنم؟؟

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
http://www.dragonagejourneys.com/

بازي اش Flash ـه. حدود 16 مگ حجم داره. اگه خواستيد تو هارد ذخيره كنيد با فايرفاكس همين صفحه رو save as بكنيد؛ بعد تو پوشه همراه كه ايجاد مي شه فايل DragonAge2D_128.swf رو كپي كنيد به يك محل مناسب. اين فايل رو بعداً مي تونيد با فلش پلير يا IE يا فايرفاكس باز كنيد.

لطفا اینو یکی برا من up کنه....

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
سلام...
اين جريان oghren چيه؟؟؟
من بار اول ديدمش همونجايي كه lord helmi رو ميبينيم...
رفتم باهاش صحبت كردم اما نيومد تو گروهم...
بايد كاري انجام بدم؟؟؟يا بعدا بيام سراغش؟؟؟

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
سلام...
اين جريان oghren چيه؟؟؟
من بار اول ديدمش همونجايي كه lord helmi رو ميبينيم...
رفتم باهاش صحبت كردم اما نيومد تو گروهم...
بايد كاري انجام بدم؟؟؟يا بعدا بيام سراغش؟؟؟
oghren وقتی برای quest ـه Paragon of her kind (درست نوشتم ؟:D یادم نیست دقیق)میری دمه ورودی Deep Roads منتظرت هست و باهات صحبت میکنه ...میتونی درخواستش رو قبول کنی.

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
از دوستاني كه كمك ميكنن ممنون...
جريان اين قسمت AEDUCAN THAIG چيه؟؟؟من رفتم اونجا اما به جاي خاصي نرسيدم يعني همه جاش ميخورد به صخره!!!منم كه مرد عنكبوتي ندارم كه برم بالا...يعني فقط بايد ميرفتم و ادم ميكشتم و همين؟؟؟يا به جايي راه داره؟؟؟

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
از دوستاني كه كمك ميكنن ممنون...
جريان اين قسمت AEDUCAN THAIG چيه؟؟؟من رفتم اونجا اما به جاي خاصي نرسيدم يعني همه جاش ميخورد به صخره!!!منم كه مرد عنكبوتي ندارم كه برم بالا...يعني فقط بايد ميرفتم و ادم ميكشتم و همين؟؟؟يا به جايي راه داره؟؟؟
والا دقیق که یادم نیست ولی اگه تو کوئستی که برای شاهزاده انجام میدیA princes favor
باید لرد دیس رو توش پیدا کنی
من هر چی فکر میکنم یادم نمیاد اونجاها گیر کرده باشم یا چیز پیچیده ای داشته باشه
میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ مثلا چی شد از اونجا سر دراوردی؟

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
والا دقیق که یادم نیست ولی اگه تو کوئستی که برای شاهزاده انجام میدیA princes favor
باید لرد دیس رو توش پیدا کنی
من هر چی فکر میکنم یادم نمیاد اونجاها گیر کرده باشم یا چیز پیچیده ای داشته باشه
میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ مثلا چی شد از اونجا سر دراوردی؟
تو مسير deep road بود...
اره تو يه راهنما ديدم كه اين لرد رو بايد پيدا كنم...جالبه كه هيچي اونجا نيست يعني همه رو كشتم ولي اين لرد نيومد...
نميدونم چرا... واسه ديدن لرد بايد كار خاصي كرد؟؟؟
تو اون راهنما نشون داده بود كه مسيرهاي اطرافش بازن ولي من كه ميرم غار هست ته اونم بن بست...هر كاري ميكنم راهي نداره يا يه جا ديگه كه بايد باز باشه با مواد مذاب راهش بسته هست...
مشكل بزرگي كه دارم اينه كه نميتونم عكس بزارم...يعني از محيط اين بازي عكس نميگيره...عجيبه:confused:

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
تو مسير deep road بود...
اره تو يه راهنما ديدم كه اين لرد رو بايد پيدا كنم...جالبه كه هيچي اونجا نيست يعني همه رو كشتم ولي اين لرد نيومد...
نميدونم چرا... واسه ديدن لرد بايد كار خاصي كرد؟؟؟
تو اون راهنما نشون داده بود كه مسيرهاي اطرافش بازن ولي من كه ميرم غار هست ته اونم بن بست...هر كاري ميكنم راهي نداره يا يه جا ديگه كه بايد باز باشه با مواد مذاب راهش بسته هست...
مشكل بزرگي كه دارم اينه كه نميتونم عكس بزارم...يعني از محيط اين بازي عكس نميگيره...عجيبه:confused:

از محیط بازی که عکس میگیره اینم اموزشش:
1.اول محیط دلخواه رو انتخاب کنید
2.دکمه print screen رو که روی کیبورد قرار داره بزنید
3.به ادرس زیر برید
My Documents\BioWare\Dragon Age\Screenshots\User

تا اونجایی که من یادمه شما اول میرفتی پیش lady dace بعد اون اسناد مربوطه رو بهش نشون میدادی و لیدی دیس میگفت بدون اجازه باباش که همون لرد دیس باشه اب هم نمیخوره شما میگفتی خوب لرد دیس کجاست اونم میگفت رفته deep road شماهم میری به همین جایی که الان هستی با یکم گشت و گزار لرد دیس رو پیدا میکنی که تحت حمله جونورها هستش همه جونور ها رو که کشتی و لرد دیس رو نجات دادی باهاش صحبت میکنی و بازی رو ادامه میدی
حالا اگه هنوز هم نمیتونید مرحله رو رد کنید 2 تا احتمال هست:
1.یا شما خوب منطقه رو نمیگردید
2.یا با یه باگ روبررو شدید

آخرین ویرایش:

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
از محیط بازی که عکس میگیره اینم اموزشش:
1.اول محیط دلخواه رو انتخاب کنید
2.دکمه print screen رو که روی کیبورد قرار داره بزنید
3.به ادرس زیر برید
My Documents\BioWare\Dragon Age\Screenshots\User

تا اونجایی که من یادمه شما اول میرفتی پیش lady dace بعد اون اسناد مربوطه رو بهش نشون میدادی و لیدی دیس میگفت بدون اجازه باباش که همون لرد دیس باشه اب هم نمیخوره شما میگفتی خوب لرد دیس کجاست اونم میگفت رفته deep road شماهم میری به همین جایی که الان هستی با یکم گشت و گزار لرد دیس رو پیدا میکنی که تحت حمله جونورها هستش همه جونور ها رو که کشتی و لرد دیس رو نجات دادی باهاش صحبت میکنی و بازی رو ادامه میدی
حالا اگه هنوز هم نمیتونید مرحله رو رد کنید 2 تا احتمال هست:
1.یا شما خوب منطقه رو نمیگردید
2.یا با یه باگ روبررو شدید
نگاه كردم ...اصلا عكسي نيست..انگار Prt Scr تو اين بازي كار نميكنه عكسهاي كاراكتر و داستان بازي هست ولي عكسهايي كه من Prt Scr رو زدم نيست...عجيبا غريبا
N_aggressive%20%2819%29.gif

اره پيش دختره رفتم ولي ژدره اونجا نيست...واسم خيلي عجيبه...وقتي موجودات حمله كردن هيچكي اونجا نبود...
ممنون...مشكلي بود بازم مزاحم ميشم...:love:

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
اما كويستهايي كه نميدونم:

در ozammer:
a paragon of her kind
exotic methods

در the blight:
the arl of redcliffe

در the bercilion forest :
the mage's treasure

در chanters board
brother and sons
desperate haven

the urn of sacred ashes

در the blackstore irregulars :
dereliction of duty
gears the weels

ميدونم زيادن ولي واقعا نميدونم چه كار كنم...هر چي هم خوندم هيچي نفهميدم...
لطفا بگيد كدوم منطقه هستن و چه كار كنم؟؟؟

راستي ميگم كي برم denrim????انگار جاي مهمي هست منم ميترسم برم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر