Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام
من یه مشکل با این بازی دارم
وقتی بازی می کنم بعد از یه مدت خود به خود error میده و از بازی بیرون می یاد.چی کار کنم پچ 1.2 رو هم نصب کردم.
سیستمم اینه:
vga:8600 gt
ram: 2 gig bas 800
cpu:3
(سی پی یو :تک هسته ای)

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
سلام
من یه مشکل با این بازی دارم
وقتی بازی می کنم بعد از یه مدت خود به خود error میده و از بازی بیرون می یاد.چی کار کنم پچ 1.2 رو هم نصب کردم.
سیستمم اینه:
vga:8600 gt
ram: 2 gig bas 800
cpu:3
(سی پی یو :تک هسته ای)
من سیستمم دقیقا عین شما بود البته رم من 1 گیگ بود
دقیقا با این بازی و بازی های دیگه همین مشکل رو داشتم البته مال من از بازی میپرید بیرون و ارور معروف ماکروسافت رو که میخواد report بده رو میداد
مشکل من با عوض کردن یکی از رمهام حل شد گویا خراب بودن یکی از رمها باعث میشده که اطلاعات ناقص بشن و همین باعث ارور توی بازی میشده
بعد از اون هیچ مشکلی نداشتم و به راحتی بازی رو اجرا کردم
به نظر من مشکل شما هم مشابه هستش و اگه از رم باشه که خیلی راحته چون اکثر رمها گارانتی مادامالعمر دارن

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
من سیستمم دقیقا عین شما بود البته رم من 1 گیگ بود
دقیقا با این بازی و بازی های دیگه همین مشکل رو داشتم البته مال من از بازی میپرید بیرون و ارور معروف ماکروسافت رو که میخواد report بده رو میداد
مشکل من با عوض کردن یکی از رمهام حل شد گویا خراب بودن یکی از رمها باعث میشده که اطلاعات ناقص بشن و همین باعث ارور توی بازی میشده
بعد از اون هیچ مشکلی نداشتم و به راحتی بازی رو اجرا کردم
به نظر من مشکل شما هم مشابه هستش و اگه از رم باشه که خیلی راحته چون اکثر رمها گارانتی مادامالعمر دارن

سلام
کارت های من مال 2 شرکتن
1 دونه 1gig
و 2 تا 512 دارم(هر دو bass 800)

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
سلام
کارت های من مال 2 شرکتن
1 دونه 1gig
و 2 تا 512 دارم(هر دو bass 800)

اگه تا حدی به سخت افزار اشنایی دارید و میتونید رمتون رو در بیارید رمها رو یکی یکی از مدار خارج کنید ببینید مشکلتون حل میشه یانه
البته قبل از همه این کارا باید از شما پرسید که ایا تو بازی های دیگه هم مشکل دارید؟
اگه فقط تو این بازی مشکل دارید بهتره اول چند تا چیز رو چک کنید:
1.درایور جدید کارت گرافیک چون درایوری که همراه کارتتون اومده اصلا به درد نمیخوره قدیمی شده
2.ویندوز رو یکبار عوض کنید
3.مطمئن شید که نسخه بازی سالم باشه
من خودم رو همین سیستم شما بازی رو راحت اجرا کردم و چندین بار تمومش کردم
ناامید نشید حتما حل میشه

h_cj

کاربر سایت
Oct 30, 2007
37
ماله من 71 بود ولی نشد .....
من خودم این کار رو کردم برای انجام این کار باید درصد دوستی شما با آلیستر بالای 90 باشه ، در این صوت آلیستر همه دستورات شما اطاعت میکنه . شما باید با انتخاب دیالوگ های مناسب این کار رو بکنید

bc38a62e2bcee5e74a5e3229500dffc4.gif

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام
برای همه ی بازی ها اینجوره.the whitcher هم که بازی می کردم بیرون می پرید.
ویندوز هم عوض کردم نشد.اون موقع رو whitcher هم رو sp2 وهم sp3 امتحان کردم.
حالا بهتره یکی یکی بزارم ببینم چی میشه.
دستت هم واقعا درد نکنه
راستی تو بازینما هم عضو هستی؟اگه هستی نام کاربریت رو بگو.ممنون

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
من خودم این کار رو کردم برای انجام این کار باید درصد دوستی شما با آلیستر بالای 90 باشه ، در این صوت آلیستر همه دستورات شما اطاعت میکنه . شما باید با انتخاب دیالوگ های مناسب این کار رو بکنید

bc38a62e2bcee5e74a5e3229500dffc4.gif

شما که دوستیت بالای 90 بود ببین آخر که موریگن بهت پیشنهاد میده که ازت بچه دار شه میتونی راضیش کنی بچش از الیستر باشه تو گزینه ها هست

h_cj

کاربر سایت
Oct 30, 2007
37
شما که دوستیت بالای 90 بود ببین آخر که موریگن بهت پیشنهاد میده که ازت بچه دار شه میتونی راضیش کنی بچش از الیستر باشه تو گزینه ها هست
شما مطمئن هستی که توی گزینه ها بود ؟:eek:
چون من که یک همچین گزینه ای رو ندیدم و گزینه های من فقط در مورد کاراکتر خودم بود و نه آلیستر

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
راستی کسی این Dragon Age Journeys رو بازی کرده؟

من بازي كردم با اين كه فلشه ولي بازي خيلي خيلي خوبيه. به طرز تعجب آوري خوب و طولاني و پر از امكانات.

به نظرم نمیشه.من چند ا راه دیالوگ رو امتحان کردم در آخر یکیشون ناراضی میشه.:biggrin1:ولی اگه خبری شد به ما هم بگین چه طوری.

اينجا يه نكته مهم هست و اينه كه نبايد اجازه بدي الستر لوگين رو بكشه. بايد خودت لوگين رو بكشي.

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
سلام
دستت هم واقعا درد نکنه

پس به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری هستش مگر اینکه از بد شانسی شما ویچر هم خراب باشه تا حالا شده سیستم یهو restart کنه یا یه صفحه ابی ببینید که به bsod معروفه؟
بازی وقتی میپره بیرون که یه جای کار اطلاعات مخدوش بشه
بیشتر موقع ها مشکل از رم هست ولی حتی ممکنه یه کابل یا حتی پاور باعث بروز اختلال تو کار سیستم بشه برای سیستم شما حتما یه پاور 450 وات ریل لازمه البته پاور در پریدن بیرون از بازی نقشی نداره ولی تو کار کلی سیستم خیلی نقش داره و اکثرا دست کم گرفته میشه مارکهایی مثل green acbell redmax معتبر هستن)
برنامه 3dmark5 رو سیستمتون نصب کنید باید بین 6700 تا 7400 امتیاز بهتون بده اگه کمتر داد یا مشکل دیگه ای بود سیستمتون مشکل داره
نه دوست عزیز متاسفانه عضو نیستم

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
سلام
دستت هم واقعا درد نکنه

پس به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری هستش مگر اینکه از بد شانسی شما ویچر هم خراب باشه تا حالا شده سیستم یهو restart کنه یا یه صفحه ابی ببینید که به bsod معروفه؟
بازی وقتی میپره بیرون که یه جای کار اطلاعات مخدوش بشه
بیشتر موقع ها مشکل از رم هست ولی حتی ممکنه یه کابل یا حتی پاور باعث بروز اختلال تو کار سیستم بشه برای سیستم شما حتما یه پاور 450 وات ریل لازمه البته پاور در پریدن بیرون از بازی نقشی نداره ولی تو کار کلی سیستم خیلی نقش داره و اکثرا دست کم گرفته میشه مارکهایی مثل green acbell redmax معتبر هستن)
برنامه 3dmark5 رو سیستمتون نصب کنید باید بین 6700 تا 7400 امتیاز بهتون بده اگه کمتر داد یا مشکل دیگه ای بود سیستمتون مشکل داره
نه دوست عزیز متاسفانه عضو نیستم

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام
آره بعضی وقت ها یکهو ریستارت میکنه.و error مرگ ویندوز می یاد(همون صفحه آبی)
پاورم 330w گرین.
این برنامه رو هم ندارم.(فکر نکنم داشته باشم).اگه تونستی لینک بده dawn کنم.
راستی یکی از رمهامو در آوردم تا حالا که تیک نداشته ولی قبلا رو high با تیک می اومد ولی حالا بدون تیک و عالی می یاد.به احتمال زیاد از رم است.

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین

اون‌ رو که من با Approvalـه حدود 70 هم انجام دادم. برای اون‌کار باید Persuasionـه بالایی هم داشته باشید فکر کنم.

نوشته شده توسط h_cj:
شما مطمئن هستی که توی گزینه ها بود ؟:eek:
چون من که یک همچین گزینه ای رو ندیدم و گزینه های من فقط در مورد کاراکتر خودم بود و نه آلیستر

از اول توی گزینه‌ها نیست. باید به موریگان بگید که من این کار رو قبول نمی‌کنم، اون هم پیشنهاد می‌ده که در عوض شما اَلیستـِـیر رو راضی کنی.

نوشته شده توسط BlackCanopus:
اينجا يه نكته مهم هست و اينه كه نبايد اجازه بدي الستر لوگين رو بكشه. بايد خودت لوگين رو بكشي.

مثل این‌که می‌شه اصلاً لوگین رو نکشت و کاری کرد که جزو companionهات بشه. البته من خودم نتونستم این‌کارو بکنم.

من بازي كردم با اين كه فلشه ولي بازي خيلي خيلي خوبيه. به طرز تعجب آوري خوب و طولاني و پر از امكانات.
جالبه. اگر لینک دانلودی ازش دارید ممنون می‌شم بدید. :happy:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر