Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
میشه اون پکی که میگید زره و اسلحه و ازین جور چیزا اضافه میکنه رو لینک دانلودشو بزارید.

آخه من بیشتر با زره و اسلحه و سپر و.... بازی حال میکنم. مخصوصاً اینکه این بازی گرافیکشم عالیه در بین آرپی جی ها.
rapidshare.com/files/327293112/wasd.part3.rar
rapidshare.com/files/327281078/wasd.part2.rar
rapidshare.com/files/327242752/wasd.part1.rar

coolkiss

کاربر سایت
May 18, 2007
48
سلام
من با حالت mage بازی کردم و در قلعه با شیطانی که یک پسر رو اسیر خودش کرده بود معامله کردم و اون به من Blood mage رو داد. اکنون Blood mage من Unlock شده .
ولی Spell های Blood mage رو برام نمیاره . نمیدونم چرا ! ؟
مثل blood magic , blood control ,... اینا رو در لیست Spell های من نمیاره.
کسی دلیلش رو میدونه.؟؟

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
سلام
من با حالت mage بازی کردم و در قلعه با شیطانی که یک پسر رو اسیر خودش کرده بود معامله کردم و اون به من Blood mage رو داد. اکنون Blood mage من Unlock شده .
ولی Spell های Blood mage رو برام نمیاره . نمیدونم چرا ! ؟
مثل blood magic , blood control ,... اینا رو در لیست Spell های من نمیاره.
کسی دلیلش رو میدونه.؟؟
صرف unlock کردن کافی نیست وقتی level up میکنی باید از بین specialization‌ها blood mage رو انتخاب کنی (فقط دو تا sp میتونی داشته باشی یه بار توی lvl 7 و دفعه بعدی lvl 14‌ بهت point‌ به‌خصوصی میده که با کلیک روی مربع specialization اون رو بدست میاری)
راستی برای استفاده از جادوهای control یا sacrifice حتما باید حالت blood magic فعال باشه

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
rapidshare.com/files/327293112/wasd.part3.rar
rapidshare.com/files/327281078/wasd.part2.rar
rapidshare.com/files/327242752/wasd.part1.rar
آقا دمت گرم و قربون دستت.:biggrin1:

یه سوال: اینکه واسه نصب این پک باید فایل هاشو جایگزین کنم یا فایل نصبی داره ؟

▬▬▬▬

بچه ها بیان توی گروه عضو شین خب: ِDragon Age: Origins Fan Club
:D

بعد یه سوال: این Blood Mage چیه ؟
منم با Mage بازی رو شروع کردم. (سیو جدیدم).

آخرین ویرایش:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
دوستان من با یه character جدید بازی رو دوباره میخوام از اول شروع کنم ...میخوام talent مثلا Archery بدم میگه requires Combat Training ....یادم نمیاد همچین چیزی واسه دفعه ی قبل :D
چی کار باید کرد ؟جایی هست واسه Combat training ؟
=-=-=
فایل ها با Updater ـه خوده بازی نصب میشن .

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
دوستان من با یه character جدید بازی رو دوباره میخوام از اول شروع کنم ...میخوام talent مثلا Archery بدم میگه requires Combat Training ....یادم نمیاد همچین چیزی واسه دفعه ی قبل :D
چی کار باید کرد ؟جایی هست واسه Combat training ؟
=-=-=
فایل ها با Updater ـه خوده بازی نصب میشن .

Combat training یکی از skill ها هستش که مثل بقیه 4 تا مرحله داره موقع لول آپ باید انتخابش کنی همون قرمزه که عکس دوتا شمشیره ...

amirhero

کاربر سایت
Jan 11, 2010
5
کمک

سلام دوستان . من به تازگی این بازی را شروع کردم . بار اولمه که دارم نقش افرینی بازی میکنم تو بعضی از قسمت های بازی مشک دارم و امیدوارم که بتونید بهم کمک کنید . 1) وقتی شخصیتم اپگرید میشه و باید تو یک منو قدرت هاشو افزایش بدیم 6 تا گزینه میاد و من نمیدون کدومشون را باید بهش اضافه کنم . یعنی نمیدونم این 6 تا هر کدومشون چیکار میکنن لطفا یکی توضیح بده .2) یک شخصیت جدید به اسم لیانا به گروهم اضافه شده که همونطور که گفتید میتونید درهای قفل را باز کنه ولی بعضی از درهار هر کاری میکنم نمیتونه باید چیکار کنم ؟؟؟؟3) تعداد شهر ها توی بازی زیاده من باید از کدوم شهر شروع به انجام ماموریت ها کنم ؟ ترتیبی هست یا دل به خواهی میتونم هر کدوم رو که خاستم انجام بدم ؟؟؟؟4) بعضی از ایتم ها هیچ استفاده ای ندارند من باید با اونها چیکار کنم ؟؟؟ 5) به نظرتون یک گروه قوی شامل چه نژاد ها با چه قدرت هایی باید باشه برای بازدهی بالا ؟؟؟منتظر پاسختون هستم . خدانگهدار ......

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
با warriorعمرا نمی شه بازی روتموم کرد!من 2-3 هفته با این کلاس بازی کردم..همه مراحل رو رد کردم اما نتونستم آرچ دیمون رو بکشم دوباره از اول با میج شروع کردم!
ولی هیج raceای qunariنمی شه من از stenبیشتر از همه خوشم میاد!کسی مدی سراغ دارهکه بشه توش qunariشد؟

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
البته من با warrior بازی رو تموم کردم ...تقربیا هیچ جای بازی هم نبود که گیر کنم 3-4 بار از اول شروع کنم ...
البته روی Easy بازی کردم.

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
البته من با warrior بازی رو تموم کردم ...تقربیا هیچ جای بازی هم نبود که گیر کنم 3-4 بار از اول شروع کنم ...
البته روی Easy بازی کردم.
من رو یه درجه بالاتر از casualبازی می کنم ولی تقریبا اشتباه خودمم بود چون اون پیر زن میج ه رو تو گروهم دعوت نکردم(در واقع کشتمش:cheesygri)اون پیشنهاد موریگان رو هم رد کردم...اونم قهر کرد و رفت و zavrenهم که تو denerimبهم خیانت کرد و استن رو هم اصلا نمی دونستم وجود داره!عضو گروهش نکرده بودم(بار دوم که بازی رو شروع کردم تازه دیدمش) باید بیشتر رو روابطم با اعضا کار می کردم ..من موندم و alestairو للیانا و اون دورفه!گروه اصلا میج نداشت...همه نزدیک زن بودن به جز للیاناکه طی بازی تیر کمون زنش کرده بودم.....باس ها هم که همه از نزدیک دمیج های خفن می زنن!با این وجود جون آرچ دیمون رو تا اواخر کم می کنم ولی بعد 1گله دشمن می ریزه هممون رو می کشه!راستی لشگر دورف ها رو اونجا با خودم برده بودم.:laughing:

آخرین ویرایش:

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
ربطی به الف ها نداره ... یکم که توی بازی پیشروی میکنی یه Assassin ( قاتل) الف هست که از طرف لوگین مامور میشه تا تو رو به قتل برسونه ... وقتی که شکستش بدی 2 تا انتخاب داری ....متونی بکشیش ( کاری من از حرصم کردم ) یا اینکه بیاریش توی گروهت ...

اون دختره هم توی همون اولین دهکده ی بازی ( اسمشو نمیدونم ولی همونی که sten هم اونجا توی قفس هستش ) توی کافه ی رستوران هست ... میتونی اونم بیاری توی گروهت ( که من با درخواستش مخالفت کردم :biggrin1:)
آقا رسی منم اونو آوردم تو گروهم ولی چون بن بودم :D از مرحله دوارف ها موقت اومدم بیرون تا تو کمپ الف ها بازی رو ادامه بدم
این جنگل bricilian از نظر من بهترین قسمت بازیه
واقعا مخوف بودن جنگل رو به خوبی نشون میده
2 دقیقه نمیتونی شمشیرت رو غلاف کنی :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
ولی بازم یه مشکل
من تموم جنگل و قسمت شرقی و غربیش رو زیر و رو کردم و هر چی موجود زنده بوود کشتم:biggrin1: بعد رفتم با رئیس الف ها صحبت کردم که به جون خودت گرگ نما ها حرف میزنن :biggrin1: بعدش هم روسری اون زنه که گرگ نما بود رو واسه شوهرش بردم حالا دیگه نمیدونم باید چه کنم :confused::confused::confused:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
آقا رسی منم اونو آوردم تو گروهم ولی چون بن بودم :D از مرحله دوارف ها موقت اومدم بیرون تا تو کمپ الف ها بازی رو ادامه بدم
این جنگل bricilian از نظر من بهترین قسمت بازیه
واقعا مخوف بودن جنگل رو به خوبی نشون میده
2 دقیقه نمیتونی شمشیرت رو غلاف کنی :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
ولی بازم یه مشکل
من تموم جنگل و قسمت شرقی و غربیش رو زیر و رو کردم و هر چی موجود زنده بوود کشتم:biggrin1: بعد رفتم با رئیس الف ها صحبت کردم که به جون خودت گرگ نما ها حرف میزنن :biggrin1: بعدش هم روسری اون زنه که گرگ نما بود رو واسه شوهرش بردم حالا دیگه نمیدونم باید چه کنم :confused::confused::confused:

اونجا یه قسمت جنگل هست که مه داره وقتی میری تو مه دوباره برمیگردی سر جای اولت برای اینکه بتونی از این مه رد بشی یا باید با اون پیرمرد دیوونه هه که نزدیکای قبرستون چادر داره حرف بزنی یا با اون درخته که آواز میخونه هر کدومشون یه ماموریت بهت میدن که در ازاش بهت یه چیزی بدن که بتونی درختای دیگه رو گول بزنی تا بذارن از توی مه رد بشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر