DotA 2 [پست اول خوانده شود]

2y6rofla3rjywpigletl.png

cs9kkjyxonbjsgoy88hj.gif

Category: PC
Language: English
Genre: MOBA
Publisher: Valve Corporation
Designer: IceFrog

بازی Dota2 توسط Valve در سال 2010 برگرفته از یکی از مپ های معروف Warcraft 3 یعنی (Defense of the Ancients(DOTA ساخته شد و به نوعی ادامه همون مپ در یک بازی کامل هست .سبک بازی در ژانر Action RTS قرار میگیره که بعد ها خودش زیر ژانری جداگونه MOBA رو پدید آورد.بازی به طور رسمی در سال 2013 از حالت بتا خارج و برای پلت فرم های Windows/Linux/Mac OS عرضه شد.

اطلاعات پایه: این روزها در سبک MOBA بازیهای زیادی از جمله League of Legends -Heroes of Newerth - Heroes of the Storm میشه پیدا کرد که تقریبا الگو های مشترکی دارند.شما در یک مپ به همراه 9 نفر دیگه در قالب دو تیم Radiant and Dire بصورت 5v5 قرار میگیرید.هر دو سمت Radiant و Dire دارای یک Ancients هستند که با نابودی اون تیم مقابل برنده بازی خواهد بود.
مپ بازی به سه لاین اصلی تقسیم شده و در هر کدوم از آنها 3 Tower از هر تیم وظیفه محافظت از اون رو در مقابل تیم دشمن به عهده داره.

seeshu2mm2rgc7iy08lw.png

Ancients دو تیم (Radiant در سمت راست --- Dire در سمت چپ)
2pw7aqqig1s8mtrble2q.png

Tower دو تیم (Radiant سمت چپ ---Dire سمت راست )

هر بازیکن کنترل یکی از هیرو های بازی (هم اکنون 110 هیرو رو شامل میشه) بر عهده میگیره که هر کدوم دارای استراتژی و اسکیل های منحصر به فرده خودشه.با کشتن Creep های بازی و دیگر هیرو ها شما XP دریافت میکنید و LVLUP میشید و میتونید از اسکیل های خودتون استفاده کنید.(Max لول در بازی 25 هست)همچنین شما با Gold میتونید برای هیروی خود از Shop های بازی آیتم خریده و اونو قویترش کنید.(غیر از کشتن کریپ و هیروهای دشمن هر ثانیه یک گلد هم به شما داده میشه).

e0lf5cgix05anwnbbsox.png

Map بازی

Fountain:محل respawn شدن هیروها و Shop اصلی(دارا بودن تمامی آیتم های اصلی).همچنین تو محدودش HP وMana هیروها رو با سرعت زیاد پر میکنه.
Tower:توضیح در بالا!
Side Shop: محل خرید آیتم که در لاین های بالا و پایین هست(آیتم های محدودتری نسبت به Fountain داره)
Secret Shop:یک سری آیتم که در shop اصلی نیست
Ancient:توضیح در بالا!
Barracks:سربازخانه ها که در کنار تاور های آخر و سوم هر لاین قرار داره که Creep های بازی رو تولید میکنه.در ابتدای بازی و در ثانیه 30 اولین Wave و بعد از اون در ابتدای هر دقیقه یک wave رو روانه لاین ها میکنه.با نابود کردن سربازخانه های تیم مقابل کریپ های خودی قوی تر میشن.همچنین هرچی از بازی بیشتر بگذره و طولانی تر بشه تعداد اونها در هر wave هم افزایش پیدا میکنه.
Roshan:محل قرار گرفتن Roshan!
Rune Spot:محل قرار گرفتن Rune ها که در 2 سمت رودخانه هست.rune ها یک سری قابلیت ویژه رو برای مدت محدودی به هیرو ها میدن و در ابتدای بازی و هر 2 دقیقه یکبار پدیدار میشن.6 نوع rune داریم:

• 16px-Rune_icon_Bounty.png
    Bounty:
    با گرفتنش بهتون Gold و Xp میده.در ابتدای بازی هر دو rune از این نوع هستند و از دقیقه 2 به بعد همیشه یکی از rune هم Bounty هست.
  • 16px-Rune_icon_Double_Damage.png
    Double Damage:
    با گرفتنش DMG هیروتون رو 100% افزایش میده.
  • 16px-Rune_icon_Haste.png
    Haste:
    با گرفتنش هیرو شما به نهایت سرعت خود بازی میرسه و به هیچوجه slow نمیشه در این مدت.
  • 16px-Rune_icon_Regeneration.png
    Regeneration:
    با گرفتن این Rune هیرو شما HP و Mana تا وقتی که ضربه نخوره پر میشه.
  • 16px-Rune_icon_Invisibility.png
    Invisibility:
    با گرفتنش هیرو شما بعد از 1 ثانیه نامرئی میشه.
  • 16px-Rune_icon_Illusion.png
    Illusion:
    با گرفتنش 2تا ایلوژن از هیرو شما بوجود میاد.

Hero:
هم اکنون 110 هیرو از 112 هیروی DOTA در بازی وجود داره که در سه گروه Strength - Agility - Intelligence قرار میگیرند.

d8z48prv5ysy71rc3s2w.png
l730rlv6c80j5hudkq25.png
f1elh9cnzgqec6hgz5bf.png
STRENGTH
rg7m0d3pxc4muywwt5vm.png
sven_sb.png
tiny_sb.png
kunkka_sb.png
beastmaster_sb.png
dragon_knight_sb.png
rattletrap_sb.png
omniknight_sb.png
huskar_sb.png
alchemist_sb.png
brewmaster_sb.png
treant_sb.png
wisp_sb.png
centaur_sb.png
shredder_sb.png
bristleback_sb.png
tusk_sb.png
elder_titan_sb.png
legion_commander_sb.png
earth_spirit_sb.png
phoenix_sb.png
axe_sb.png
pudge_sb.png
sand_king_sb.png
slardar_sb.png
tidehunter_sb.png
skeleton_king_sb.png
life_stealer_sb.png
night_stalker_sb.png
doom_bringer_sb.png
spirit_breaker_sb.png
lycan_sb.png
chaos_knight_sb.png
undying_sb.png
magnataur_sb.png
abaddon_sb.png
AGILITY
5lk71o82c8x0ahzn2z3y.png
antimage_sb.png
drow_ranger_sb.png
juggernaut_sb.png
mirana_sb.png
morphling_sb.png
phantom_lancer_sb.png
vengefulspirit_sb.png
riki_sb.png
sniper_sb.png
templar_assassin_sb.png
luna_sb.png
bounty_hunter_sb.png
ursa_sb.png
gyrocopter_sb.png
lone_druid_sb.png
naga_siren_sb.png
troll_warlord_sb.png
ember_spirit_sb.png
bloodseeker_sb.png
nevermore_sb.png
razor_sb.png
venomancer_sb.png
faceless_void_sb.png
phantom_assassin_sb.png
viper_sb.png
clinkz_sb.png
broodmother_sb.png
weaver_sb.png
spectre_sb.png
meepo_sb.png
nyx_assassin_sb.png
slark_sb.png
medusa_sb.png
terrorblade_sb.png
INTELLIGENCE
9k3hlxpvbu8z35sa3yue.png
crystal_maiden_sb.png
puck_sb.png
storm_spirit_sb.png
windrunner_sb.png
zuus_sb.png
lina_sb.png
shadow_shaman_sb.png
tinker_sb.png
furion_sb.png
enchantress_sb.png
jakiro_sb.png
chen_sb.png
silencer_sb.png
ogre_magi_sb.png
rubick_sb.png
disruptor_sb.png
keeper_of_the_light_sb.png
skywrath_mage_sb.png
oracle_sb.png
techies_sb.png
bane_sb.png
lich_sb.png
lion_sb.png
witch_doctor_sb.png
enigma_sb.png
necrolyte_sb.png
warlock_sb.png
queenofpain_sb.png
death_prophet_sb.png
pugna_sb.png
dazzle_sb.png
leshrac_sb.png
dark_seer_sb.png
batrider_sb.png
ancient_apparition_sb.png
invoker_sb.png
obsidian_destroyer_sb.png
shadow_demon_sb.png
visage_sb.png
winter_wyvern_sb.png

نکات:
  1. با افزایش هر یک عدد Strength هیرو شما 19 HP دریافت میکند و 0.03 HP regen(یعنی با افزایش 33 عدد هیرو شما در هر ثانیه 1 عدد HP پر میکنه).همچنین هیروهای Strength خودشون 1 عدد به DMG اضافه میشه.
  2. با افزایش هر یک عدد Agility هیرو شما 1 عدد Attack speed دریافت میکنه و 0.14 Armor (یعنی با افزایش 7 عدد به هیرو شما 1 Armor اضافه میشه).همچنین هیروهای Agility خودشون 1 عدد به DMG اضافه میشه.
  3. با افزایش هر یک عدد Intelligence هیرو شما 13 Mana دریافت میکنه و 0.04 Mana regen(یعنی با افزایش 25 عدد هیرو شما در هر ثانیه 1 عدد ماناش پر میشه).همچنین هیروهای Intelligence خودشون 1 عدد به DMG اضافه میشه.

همینطور که در جدول بالا میبینید هر هیرو دارای یک ویژگی اصلی(Attribute) هست اما میزان رشد هر یک از این ویژگی ها در هیرو مختلف متفاوت هست به عنوان مثال در هیروی Anti mage به اضای هر level که میگیرید Agility شما 2.8 عدد اضافه میشه اما برای هیروی Drow Ranger این مقدار 1.9 هست.
*جدول بالا در حال آپدیت هست و به زودی تمام هیروها با توضیح و ترجمه اسکیل ها آپدیت خواهند شد به عنوان مثال اگه روی هیروی Earthshaker کلیک کنید میتونید مشخصات و توضیح اسکیل هاشو ببینید.

در حال آپدیت....

آخرین ویرایش:

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,284
نام
محمدرضا
این آپدیت جدید که اومده واسه من 0byte / 0byte میزنه ، هیچ رقمه دانلود نمیشه . تا حالا همچین موردی پیش نیومده بود .
کسی راه حلی داره ؟

64453006867535902747.jpg

آخرین ویرایش:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
برای اون دسته از دوستانی که فکر میکنن مشکل ممکنه از روش بازی من باشه یا من اگر خیلی خوب بازی کنم میبریم .

jugger بودم , فول ایتم . 4 تا ساپورت داشتیم . ( همینجا از این بگذرم که ساپورت پیک کردن ) با اینکه زیاد بالانس نبودیم ولی راحت داشتم میرفتیم ، تاور ها رو حتی انداخته بودیم . gank کردن منو کشتن ، بعد داشتن تاور دوم لاین وسط رو میزدن تیم الکی ( واقعا الکی ) رفتن جلو . این بره جلو اون یکی بره کمک و اینا همشون مردن . تا من زنده بشم تاور دوم و سوم رو انداختن . buyback کردم که زمان بخرم زدن کشتن . میگم منم فول ایتم بودم داشتیم میزدیم به خاطر همین یه راست اومدن سراغ تاور و زدن ... الکی الکی باختم .

درصدی که تیم مشکل داشته بیشتر از این بوده که من اشتباه بکنم . ( از یه سری ادمایی هم که واقعا مشکل دارن بگذریم )
تو همین مثال شما هم بازی رو خودتون شخصاً و به تنهایی باختید. یعنی هم تیمیاتون عملاً هیچکاری از دستشون بر نمیاد وقتی هیرویی که نصف networth تیم روشه تنها گنک میشه میمیره. برای منم زیاد پیش اومده، اون بازی هایی هم که تنهایی باختم رو قشنگ یادمه و میتونم با لینک براتون بیارم و بگم اشتباهم چی بوده. حرف من این نیست که شما باریت بده یا فلان، حرف من اینه که بشینید بازی هاتونو تحلیل کنید و ببینید واسه چی باختید. در آخر قبول کنید اشتباهات خودتون رو. اون بازی اگه out of position نبودید نمی باختید.
--
جالبیش اینه که نمیگید من نمیتونم سولو کری کنم، میگید نمیشه سولو کری کرد.
الان کسایی که واقعاً 6k هستن، هر بازی تقریباً باید با 4 تا 4k تو تیمشون بازی کنن و اگه سولو بازی رو جمع نکنن بدون شک میبازن. یعنی بازی های MMR های 6k هر بازی 2 تا 6k دو طرف هستن که باید 8 تا هم تیمی که 2000 تا MMR ازشون پایینتر هستن رو کری کنن.

اولا عزیزم من از خدا 30 سال عمر گرفتم 8 سالشو دارم دوتا بازی میکنم و اینم بدون که اگر میخواستم بشینم زندگیمو بزارم پای این بازی از تو و امثال تو خیلی بهتر بودم منتهی چون وقتم واسم ارزش داره و اینم صرفا یه سرگرمیه بیشتر از این بهش نگاه نمیکنم عزیزم...در ضمن ایشالا مدرسه ها باز میشه شما هم دس از سر این تاپیک بر میداری،اینو دیگه هر دوتا پلیری میدونه که این بازی تیمیه حالا شما میای اینجا واسه خودت فکت ول میدی منم میام میگم اینجوری نیست که بشه بازیو سولو جمع کرد...بازم میگم بابا سولووو
یه مسئله ای که تو بازیکنای ایرانی هست اینه که هیچکس خودشو newbie یا casual نمیدونه. همه فارق از تجربه و میزان مهارت تو بازی از همون روز اول pro ـن. شما هم میای میگی این بازی برای من جدی نیست و وقتم ارزش داره و حرفایی از این قبیل، ولی باز هم راضی نمیشی که حرف کسی رو که حداقل تو این بازی از شما بیشتر بلده رو قبول کنی و با اینکه خودت میگی Casual هستی و MMR ـت که هنوز به 2000 نرسیده هم این نکته رو ثابت می کنه، باز هم رو فکت های غلطتون به شدت پافشاری می کنید و سرش حتی به دیگران توهین می کنید.
شما به این موضوع که 8 ساله دوتا بازی می کنی افتخار می کنی و این رو دلیل برتریت بر دیگران می دونی، ولی خوب به نظر من خیلی تلخه که آدم بعد 8 سال بازی کردن mmrـش هنوز به 2000 نرسه. و این هم تنها دلیلش اینه که هیچوقت سعی نمی کنید از کسایی که از شما بهتر هستند یاد بگیرید و صرفاً تحت هر شرایطی می خواید بگید از همه بهتر هستید که حالا با توجه به این که محمد رو بچه مدرسه ای خطاب کردید شدیداً ironicـه.
باز هم میگم قصد من این نیست که بیام اینجا با شما سر اینکه کی بازیش بهتره بحث کنم. صرفاً می خوام راه های پیشرفت کردن رو تا حد دانشم با شما شریک شم.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
این خیلی ادعا داره من یکی دوتا بازی هم ازش دیدم کلا ریده
فقط دوست داره رو همه هیرو ها mom ببنده
bkb هم میگه آشغاله
این اینجوریه فک کنم یه 6 7 تا اکانت داره تا یه پست میزاره خودشو لایک می کنه
این نوع وصله ها رو به مریدان استاد نچسبونین لطفا :D

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
علی جان بازی خود آدم هرچقدرم قوی باشه و با یک هیرو هرچقدرم خوب بازی کنی بازم خیلی وقت ها واقعا نمیشه کاری کرد.
ببین الان من با مدرک میام حرفمو ثابت میکنم که نه واقعا یکی یا دو تا نخاله توی تیم نابود میکنه تیم رو : (اینا مال 5 - 6 بازی اخیر رنک هست)
این بازی رو ببین، من همیشه وقتی weaver میخوام پیک کنم همون اول میگم offlane و میام رو weaver، هیرویی هست که باهاش بیشترین winrate رو دارم و بی شک تو این 6 - 7 ماه اخیر بازی هایی که باختم یکدونه هم تقصیر من نبوده چه بسا که شده تنهایی هرچی زور زدم بازم نمیشد کاری کرد
moazmcxmd2wktv39k97o.jpg
ببین pudge رو، و کری ما میرانا ! (فکر کن طرف میرانا کری رفت جلو کری اوناها) ولی بازم همینم واقعاا زور زدم طوریکه نهایت حد بازیم بود دیگه، نشد.
---
این بازی که میخوام نشونت بدم اگه توی بازی بودی واقعا با کله میرفتی تو دیوار. فکرشو بکن اوایل بازی بقدری ما جلو بودیم که حتی راحت تاور تیر 3 دایو میکردیم، اما guess what؟ کریمون کلا bkb نداشت تا آخر بازی! (وقتی داشتیم جم میشدیم) و به جاش تمام آیتم های میدگیم رو رفته بود خریده بود، کدوم احتمی به عنوان main carry میره sb میگیره برای gyro?? تازه بازی هم جوری بود که نمیشد جمع کنی هنوز. (بگزریم از فید هایی که از out of position بودن huskar داد)
jhhpqtt8m9jo407c3pvx.jpg

---
بازی سوم هم همون قضیه کری بود دوباره که باز یک استادی کری دستش اومد و هیچ ایده ای نداشت چجوری کری کنه گیم رو. جالبی این بازی اینجاست که این بشر 2 تا ساپورت تو لین داشتن ولی بازم فید میدادن تو safelane طوریکه گنک هم نمیشدن، به همون لین فید میدادن (به bloodcyka offlane فکر کن فید بدی)
skmrt0extiu51wxi5e27.jpg

---
تو یه بازی هم من بد بازی کردم ولی طوری نبود که دیگه تنهایی بازی رو نابود کنم درحالیکه اوایل بازی رو خراب کردم ولی midgame به بعد رو درست بازی کردم اما واقعا واقعا اگه خودت سوپرمن نباشی و نتونی تنهایی تیم رو بکشی بالا هیچ بخاری بلند نمیشه از بقیه یارات (پیک PL به عنوان کری بعد اینکه تیم حریف leshrac پیک میکنه)
zhp0uuktg7a1261jzijh.jpg

ببین علی اینا یک بازی هایی بودن که ندید از روی scoreboard میتونی ببینی که نابود بوده تیم، فکر کن باز خیلی بازی ها هستند که scoreboard چیزی نمیگه اما به خاطر out of position بودن های خیلی عجیب غریب کری و امثال اون بازی رو میبازی
همه ی اینارو دادم که بگم اگه فکر میکنین سطح بازیتون بالاتر از اون چیزیه نث MMR نشون میده 100% برین یک اکانت دیگه بسازین و از اون MMR بیرون بیاین چون وقت تلف کردن هست.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
علی جان بازی خود آدم هرچقدرم قوی باشه و با یک هیرو هرچقدرم خوب بازی کنی بازم خیلی وقت ها واقعا نمیشه کاری کرد.
ببین الان من با مدرک میام حرفمو ثابت میکنم که نه واقعا یکی یا دو تا نخاله توی تیم نابود میکنه تیم رو : (اینا مال 5 - 6 بازی اخیر رنک هست)
این بازی رو ببین، من همیشه وقتی weaver میخوام پیک کنم همون اول میگم offlane و میام رو weaver، هیرویی هست که باهاش بیشترین winrate رو دارم و بی شک تو این 6 - 7 ماه اخیر بازی هایی که باختم یکدونه هم تقصیر من نبوده چه بسا که شده تنهایی هرچی زور زدم بازم نمیشد کاری کرد
moazmcxmd2wktv39k97o.jpg
ببین pudge رو، و کری ما میرانا ! (فکر کن طرف میرانا کری رفت جلو کری اوناها) ولی بازم همینم واقعاا زور زدم طوریکه نهایت حد بازیم بود دیگه، نشد.
---
این بازی که میخوام نشونت بدم اگه توی بازی بودی واقعا با کله میرفتی تو دیوار. فکرشو بکن اوایل بازی بقدری ما جلو بودیم که حتی راحت تاور تیر 3 دایو میکردیم، اما guess what؟ کریمون کلا bkb نداشت تا آخر بازی! (وقتی داشتیم جم میشدیم) و به جاش تمام آیتم های میدگیم رو رفته بود خریده بود، کدوم احتمی به عنوان main carry میره sb میگیره برای gyro?? تازه بازی هم جوری بود که نمیشد جمع کنی هنوز. (بگزریم از فید هایی که از out of position بودن huskar داد)
jhhpqtt8m9jo407c3pvx.jpg

---
بازی سوم هم همون قضیه کری بود دوباره که باز یک استادی کری دستش اومد و هیچ ایده ای نداشت چجوری کری کنه گیم رو. جالبی این بازی اینجاست که این بشر 2 تا ساپورت تو لین داشتن ولی بازم فید میدادن تو safelane طوریکه گنک هم نمیشدن، به همون لین فید میدادن (به bloodcyka offlane فکر کن فید بدی)
skmrt0extiu51wxi5e27.jpg

---
تو یه بازی هم من بد بازی کردم ولی طوری نبود که دیگه تنهایی بازی رو نابود کنم درحالیکه اوایل بازی رو خراب کردم ولی midgame به بعد رو درست بازی کردم اما واقعا واقعا اگه خودت سوپرمن نباشی و نتونی تنهایی تیم رو بکشی بالا هیچ بخاری بلند نمیشه از بقیه یارات (پیک PL به عنوان کری بعد اینکه تیم حریف leshrac پیک میکنه)
zhp0uuktg7a1261jzijh.jpg

ببین علی اینا یک بازی هایی بودن که ندید از روی scoreboard میتونی ببینی که نابود بوده تیم، فکر کن باز خیلی بازی ها هستند که scoreboard چیزی نمیگه اما به خاطر out of position بودن های خیلی عجیب غریب کری و امثال اون بازی رو میبازی
همه ی اینارو دادم که بگم اگه فکر میکنین سطح بازیتون بالاتر از اون چیزیه نث MMR نشون میده 100% برین یک اکانت دیگه بسازین و از اون MMR بیرون بیاین چون وقت تلف کردن هست.
شایان جان من هم خیلی درگیر بودم با این قضیه و بازی های زیادی رو به این خاطر باختم، اصلاً هم ادعا نمی کنم که همچین چیزی نیست و به وضوح میگم یک سری بازی هایی هست که واقعاً هیچ راهی وجود نداره واسه بردش. حرف من اینه که پیش فرض شما این باشه که یه عده آدم ابلهی که هیچ چیز به جز ساده ترین چیز های دوتا حالیشون نیست رو باید کری کنین. برای این کار هم باید اشتباهات شخصیتون به حداقل برسه. اینکه بیاید اینجا و بگید اینا ابلهن هیچ چیز رو حل نمی کنه ولی اگه بتونید اشتباهات خودتون رو تو بازی به حداقل برسونید خیلی کمکتون می کنه. حتی تا جایی پیش میرم که بگم تو 70-80% بازی هایی که واقعاً دارین با سطح پایین تر از خودتون بازی می کنین یک اشتباه هم بازی رو خیلی سخت می کنه.
اون مسئله لاین آپ و پیک هم به نظر من فقط و فقط توی competetive نمود داره. یعنی جایی که همه تقریباً همه چیز رو در مورد بازی می دونن و سطح مهارت تقریباً یکیه. اونجاست که پیک ها به چشم میاد. ولی تو پابلیک یه سری هارد کانتر ها هستن که اذیت می کنن ولی چون مهارت بازیکن ها یکی نیست تقریباً با هر پیکی میشه بازی رو برد. یه بار ما توسط ET carry جمع شدیم. مورفلینگ و qop رو ET کری جمع کرد. در تئوری غیر ممکنه ولی شد. می خوام بگم تو پابلیک هر چیزی ممکنه و خیلی به پیک و اینا گیر نده.
اون هم میتونه یه راه حل باشه ولی اگه واقعاً بازیتون بهتر از MMRتون هست این کار رو بکنین.

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
کلا خیلی بستگی به خوده بازی داره که چی پیش میاد اما بنظرم اگه آدم mmr بیشتری نسبت به اون بازی داشته باشه میتونه دربیاره بازیو...اما واقعا بعضی موقع ها نمیشه و باید فقط هیرو گنکر برداری و بیفتی دنباله کیل و نزاری اونا فارم کنن .چند روز پیش Lesh پیک کردم راحت solo mid رو بردم از QoP .(اون یه بوت با point booster داشت من بلاداستونو تموم کرده بودم)هم مید کیل میگرفتم هم 2تا هیرو offlane....اما باختیم بخاطر اینکه تو safelane یطوری به PA فید دده بودن دقیقه 30 نشده 1500 تا کریت میزد!
بدبختی اینجاست خیلیا سریع مید یا کرری پیک میدن و تو نمیتونی اینارو پیک کنی .یه بازی PL پیک دادم از 5 دقیقه اول معلوم بود چه خبره کلا تیمو بیخیال شدم اونا def میکردن من فارم و فقط تو jungle بودم دقیقه 25 لاین پایین رو زدن و تینکر dagon 5 داشت اما بجاش من bot و matna رو دیگه آورده بودم حالا اونا میخواستن یه تاور بندازن باز تیم میرفت def من یه لاین با ایلو پوش میدادم خودمم یه لاین تاور مینداختم تا اخرایه بازی بسبکه A فقط rat رفتم تا مگا شدن و بردیم بازیو ..
g5h6yv0z7pvmmaozl71i.jpg
mwanu7tyjvfxzqmu99ga.jpg

بعضی بازیام واقعا نمیشه هر کار بکنی باز در نمیاد بازی...طرف invoker پیک کرده رفته mid جلو pudge هم خودشو نابود کرده هم تیمو!!!! کلا داستان میشه این.
danl6vic7509jjfnzxx4.jpg

کلا باید وقت گذاشت دیگه من هفته ای 2-3 بازی انجام میدم از اول تو همین 3k بازی میکنم و میکردم بخاطر نت(تف به قبر شاتل) 2-3 بازی میبری بعد باید بری 4-5 بازی lp بازی کنی جدا اون بازیم میبازی...

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
سلام
یه نکته پیش اومد؛اصولاً چرا یه نفر باید MMR بازی کنه ؟
وسیله ای شده واسه کل کل کردن حالا یارو no life هستش میشینه از صبح تا شب پای این بازی مثلا با 100 تا داستان این MMR میاره بالا بعدش میاد اینجا به خودش حق میده واسه ملت نسخه بپیچه،همین....

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
نوشته شده توسط [WaRhEaD];3806041:
دقیقا، یکی درمیون تو LPم :))

سلام بر شما

من حدود یه 10 سالی هست سرویس شاتل دارم و ازش راضیم....

بستگی داره شما چه شهری هستی که اینجوری میگی شاید مشکل از خطه شما هست......

ولی اولین کاری که میکنی زنگ بزن پشتیانی شاتل بگو سرویس گیم میخواهم درخواستو صبت کنن بعد دو ساعت درست میشه پینگ سرور های داخلی به طور قابل توجهی میاد پایین طوری که تو سرور های داخلی اگه بازی ران باشه با پینگ 5 تا 20 میتونی بازی کنی تو سرور های خارجی هم پینگ یه 20 تا میاد پایین و فیکس میشه یعنی شما دیگه وسط بازی ها دی سی نمیشی کلا راحت بازی میکنی بعد این کار اگه مشکل داشتی اون موقع حق داری ناراضی باشی....

در ضمن سرویس گیم فعال کردن هم هزینه نداره.....

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
من تو این تابستون بی بازی دوباره شروع کردم به dota بازی کردن ولی از بس وسط بازی لفت میدن خسته شدم! کافی یه نفر 2-3تا کیل بگیره تیم مقابل سریع لفت میده! اینجوری بازی زهرمار میشه!!!
چرا این برادران روس تو سرور خودشون بازی نمیکنن! همش هم درحال چت کردنن!! یه سری هم معلوم نیست با چه سیستم ذغالی بازی میکنن که یه ربع تو لودینگ گیر میکنن آخرشم failed میشن!
لولم بیاد بالاتر درست میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر