DotA 2 [پست اول خوانده شود]

2y6rofla3rjywpigletl.png

cs9kkjyxonbjsgoy88hj.gif

Category: PC
Language: English
Genre: MOBA
Publisher: Valve Corporation
Designer: IceFrog

بازی Dota2 توسط Valve در سال 2010 برگرفته از یکی از مپ های معروف Warcraft 3 یعنی (Defense of the Ancients(DOTA ساخته شد و به نوعی ادامه همون مپ در یک بازی کامل هست .سبک بازی در ژانر Action RTS قرار میگیره که بعد ها خودش زیر ژانری جداگونه MOBA رو پدید آورد.بازی به طور رسمی در سال 2013 از حالت بتا خارج و برای پلت فرم های Windows/Linux/Mac OS عرضه شد.

اطلاعات پایه: این روزها در سبک MOBA بازیهای زیادی از جمله League of Legends -Heroes of Newerth - Heroes of the Storm میشه پیدا کرد که تقریبا الگو های مشترکی دارند.شما در یک مپ به همراه 9 نفر دیگه در قالب دو تیم Radiant and Dire بصورت 5v5 قرار میگیرید.هر دو سمت Radiant و Dire دارای یک Ancients هستند که با نابودی اون تیم مقابل برنده بازی خواهد بود.
مپ بازی به سه لاین اصلی تقسیم شده و در هر کدوم از آنها 3 Tower از هر تیم وظیفه محافظت از اون رو در مقابل تیم دشمن به عهده داره.

seeshu2mm2rgc7iy08lw.png

Ancients دو تیم (Radiant در سمت راست --- Dire در سمت چپ)
2pw7aqqig1s8mtrble2q.png

Tower دو تیم (Radiant سمت چپ ---Dire سمت راست )

هر بازیکن کنترل یکی از هیرو های بازی (هم اکنون 110 هیرو رو شامل میشه) بر عهده میگیره که هر کدوم دارای استراتژی و اسکیل های منحصر به فرده خودشه.با کشتن Creep های بازی و دیگر هیرو ها شما XP دریافت میکنید و LVLUP میشید و میتونید از اسکیل های خودتون استفاده کنید.(Max لول در بازی 25 هست)همچنین شما با Gold میتونید برای هیروی خود از Shop های بازی آیتم خریده و اونو قویترش کنید.(غیر از کشتن کریپ و هیروهای دشمن هر ثانیه یک گلد هم به شما داده میشه).

e0lf5cgix05anwnbbsox.png

Map بازی

Fountain:محل respawn شدن هیروها و Shop اصلی(دارا بودن تمامی آیتم های اصلی).همچنین تو محدودش HP وMana هیروها رو با سرعت زیاد پر میکنه.
Tower:توضیح در بالا!
Side Shop: محل خرید آیتم که در لاین های بالا و پایین هست(آیتم های محدودتری نسبت به Fountain داره)
Secret Shop:یک سری آیتم که در shop اصلی نیست
Ancient:توضیح در بالا!
Barracks:سربازخانه ها که در کنار تاور های آخر و سوم هر لاین قرار داره که Creep های بازی رو تولید میکنه.در ابتدای بازی و در ثانیه 30 اولین Wave و بعد از اون در ابتدای هر دقیقه یک wave رو روانه لاین ها میکنه.با نابود کردن سربازخانه های تیم مقابل کریپ های خودی قوی تر میشن.همچنین هرچی از بازی بیشتر بگذره و طولانی تر بشه تعداد اونها در هر wave هم افزایش پیدا میکنه.
Roshan:محل قرار گرفتن Roshan!
Rune Spot:محل قرار گرفتن Rune ها که در 2 سمت رودخانه هست.rune ها یک سری قابلیت ویژه رو برای مدت محدودی به هیرو ها میدن و در ابتدای بازی و هر 2 دقیقه یکبار پدیدار میشن.6 نوع rune داریم:

• 16px-Rune_icon_Bounty.png
    Bounty:
    با گرفتنش بهتون Gold و Xp میده.در ابتدای بازی هر دو rune از این نوع هستند و از دقیقه 2 به بعد همیشه یکی از rune هم Bounty هست.
  • 16px-Rune_icon_Double_Damage.png
    Double Damage:
    با گرفتنش DMG هیروتون رو 100% افزایش میده.
  • 16px-Rune_icon_Haste.png
    Haste:
    با گرفتنش هیرو شما به نهایت سرعت خود بازی میرسه و به هیچوجه slow نمیشه در این مدت.
  • 16px-Rune_icon_Regeneration.png
    Regeneration:
    با گرفتن این Rune هیرو شما HP و Mana تا وقتی که ضربه نخوره پر میشه.
  • 16px-Rune_icon_Invisibility.png
    Invisibility:
    با گرفتنش هیرو شما بعد از 1 ثانیه نامرئی میشه.
  • 16px-Rune_icon_Illusion.png
    Illusion:
    با گرفتنش 2تا ایلوژن از هیرو شما بوجود میاد.

Hero:
هم اکنون 110 هیرو از 112 هیروی DOTA در بازی وجود داره که در سه گروه Strength - Agility - Intelligence قرار میگیرند.

d8z48prv5ysy71rc3s2w.png
l730rlv6c80j5hudkq25.png
f1elh9cnzgqec6hgz5bf.png
STRENGTH
rg7m0d3pxc4muywwt5vm.png
sven_sb.png
tiny_sb.png
kunkka_sb.png
beastmaster_sb.png
dragon_knight_sb.png
rattletrap_sb.png
omniknight_sb.png
huskar_sb.png
alchemist_sb.png
brewmaster_sb.png
treant_sb.png
wisp_sb.png
centaur_sb.png
shredder_sb.png
bristleback_sb.png
tusk_sb.png
elder_titan_sb.png
legion_commander_sb.png
earth_spirit_sb.png
phoenix_sb.png
axe_sb.png
pudge_sb.png
sand_king_sb.png
slardar_sb.png
tidehunter_sb.png
skeleton_king_sb.png
life_stealer_sb.png
night_stalker_sb.png
doom_bringer_sb.png
spirit_breaker_sb.png
lycan_sb.png
chaos_knight_sb.png
undying_sb.png
magnataur_sb.png
abaddon_sb.png
AGILITY
5lk71o82c8x0ahzn2z3y.png
antimage_sb.png
drow_ranger_sb.png
juggernaut_sb.png
mirana_sb.png
morphling_sb.png
phantom_lancer_sb.png
vengefulspirit_sb.png
riki_sb.png
sniper_sb.png
templar_assassin_sb.png
luna_sb.png
bounty_hunter_sb.png
ursa_sb.png
gyrocopter_sb.png
lone_druid_sb.png
naga_siren_sb.png
troll_warlord_sb.png
ember_spirit_sb.png
bloodseeker_sb.png
nevermore_sb.png
razor_sb.png
venomancer_sb.png
faceless_void_sb.png
phantom_assassin_sb.png
viper_sb.png
clinkz_sb.png
broodmother_sb.png
weaver_sb.png
spectre_sb.png
meepo_sb.png
nyx_assassin_sb.png
slark_sb.png
medusa_sb.png
terrorblade_sb.png
INTELLIGENCE
9k3hlxpvbu8z35sa3yue.png
crystal_maiden_sb.png
puck_sb.png
storm_spirit_sb.png
windrunner_sb.png
zuus_sb.png
lina_sb.png
shadow_shaman_sb.png
tinker_sb.png
furion_sb.png
enchantress_sb.png
jakiro_sb.png
chen_sb.png
silencer_sb.png
ogre_magi_sb.png
rubick_sb.png
disruptor_sb.png
keeper_of_the_light_sb.png
skywrath_mage_sb.png
oracle_sb.png
techies_sb.png
bane_sb.png
lich_sb.png
lion_sb.png
witch_doctor_sb.png
enigma_sb.png
necrolyte_sb.png
warlock_sb.png
queenofpain_sb.png
death_prophet_sb.png
pugna_sb.png
dazzle_sb.png
leshrac_sb.png
dark_seer_sb.png
batrider_sb.png
ancient_apparition_sb.png
invoker_sb.png
obsidian_destroyer_sb.png
shadow_demon_sb.png
visage_sb.png
winter_wyvern_sb.png

نکات:
  1. با افزایش هر یک عدد Strength هیرو شما 19 HP دریافت میکند و 0.03 HP regen(یعنی با افزایش 33 عدد هیرو شما در هر ثانیه 1 عدد HP پر میکنه).همچنین هیروهای Strength خودشون 1 عدد به DMG اضافه میشه.
  2. با افزایش هر یک عدد Agility هیرو شما 1 عدد Attack speed دریافت میکنه و 0.14 Armor (یعنی با افزایش 7 عدد به هیرو شما 1 Armor اضافه میشه).همچنین هیروهای Agility خودشون 1 عدد به DMG اضافه میشه.
  3. با افزایش هر یک عدد Intelligence هیرو شما 13 Mana دریافت میکنه و 0.04 Mana regen(یعنی با افزایش 25 عدد هیرو شما در هر ثانیه 1 عدد ماناش پر میشه).همچنین هیروهای Intelligence خودشون 1 عدد به DMG اضافه میشه.

همینطور که در جدول بالا میبینید هر هیرو دارای یک ویژگی اصلی(Attribute) هست اما میزان رشد هر یک از این ویژگی ها در هیرو مختلف متفاوت هست به عنوان مثال در هیروی Anti mage به اضای هر level که میگیرید Agility شما 2.8 عدد اضافه میشه اما برای هیروی Drow Ranger این مقدار 1.9 هست.
*جدول بالا در حال آپدیت هست و به زودی تمام هیروها با توضیح و ترجمه اسکیل ها آپدیت خواهند شد به عنوان مثال اگه روی هیروی Earthshaker کلیک کنید میتونید مشخصات و توضیح اسکیل هاشو ببینید.

در حال آپدیت....

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,482
نام
نیما
مثل من هستی‌ منم از دیروز مشکل دارم:(

- - -ویرایش - - -

اتفاقا کلا اینmmr شانسی‌ هست امروز یه بازیرو مفتی باختیم چون invoker لفت کرد اینوکری که همهٔ کیل هارو گرفته بود و mid رفته بود

یه بازی هم phonix میگه من بایدsolo برم کسی‌ لاینم نیاد میخواست ما ۳ نفر بریم جلوی ۲ نفر آقا با هیروی جوکش برهsolo که من نرفتم پایین اینم کلا بازی نکرد با این که من ۹ تا کیل گرفتم و یه death دادم بازم باختیم

اینم بازی آخر kunka رسما به میدsky حال داده ۴ death مینی ۱۰ نشده axe و بریستیک و این کونکا هرکدوم تکی‌ می‌رن میمرنaxe میگه من رامبو هستم با آنتی داره 1vs1 میزنه فکر می‌کنه anti mage می‌زنه

۹۰% پلیر‌های دوتا مشکله روحی روانی‌ دارن و چون تو زندگی و جامعه و در کّل به هیج جایی‌ نرسیدن به بازی‌های free مکانی برای تخلیه عقدِ و .... نگاه می‌کنن:(

یادم میاد قدیم تو زمان دوتا و گارنا که گیم نت هم میرفتم مردم تو گیم نت با اذیت کردن فش دادن و عمداً کیل دادن و کال کال کردن حسابی‌ خوش بش میکردن و اینجوری حال میکردن واس‌ خودشون

ادمین های روم ۱ رو هم که نگو از وقتی‌ این دوتا ۲ رو بازی می‌کنم احساس می‌کنم تو روم ‌های ایرانی گارنا هستم

همهٔ این مشکلات مختص free گیم هست که هیچ صاحبی نداره حیف من که این همه خرج آیتم کردم واسه این بازی بی‌ ارزش و اعصاب خورد کن , نمی‌دونم چرا با این که این همه پول از یه بازی در میارن هیچ خدمتی و کاری واسعش نمی‌کنن و همش دوست دارن فقط به player های ... هی‌ اضافه بشه بگن اینقد پلیر داریم
۲ماه یه اینترنت ندادن از این بازی مسخره خلاص شیم

قربون بلیزارد برم آدم با هم چین روانی‌‌هایی‌ سرو کار نداره و اگه کسی‌ از این ادا بازی‌ها در بیاره بده ۳ تا اخطار (ban for ever) کلا واسه همیشه خفه می‌شه

۲ ماه یه پورت خالی‌ نشده واسه ما اینترنت بدن از دست بازی مسخره خلاص شیم ،بعد یارو میاد میگه وضع اینترنت خوب شده فلان بهمان مگر قدیم واسه یه اینترنت ۳ ماه باید تو صاف مینشستی ،انگار نون وایی هست ....)x
شما میتونی بری heroes of the storm بازی کنی( وقتی کامل شد) :D

Damn

کاربر سایت
Feb 15, 2012
198
مثل من هستی‌ منم از دیروز مشکل دارم:(

- - -ویرایش - - -

اتفاقا کلا اینmmr شانسی‌ هست امروز یه بازیرو مفتی باختیم چون invoker لفت کرد اینوکری که همهٔ کیل هارو گرفته بود و mid رفته بود

یه بازی هم phonix میگه من بایدsolo برم کسی‌ لاینم نیاد میخواست ما ۳ نفر بریم جلوی ۲ نفر آقا با هیروی جوکش برهsolo که من نرفتم پایین اینم کلا بازی نکرد با این که من ۹ تا کیل گرفتم و یه death دادم بازم باختیم

اینم بازی آخر kunka رسما به میدsky حال داده ۴ death مینی ۱۰ نشده axe و بریستیک و این کونکا هرکدوم تکی‌ می‌رن میمرنaxe میگه من رامبو هستم با آنتی داره 1vs1 میزنه فکر می‌کنه anti mage می‌زنه

۹۰% پلیر‌های دوتا مشکله روحی روانی‌ دارن و چون تو زندگی و جامعه و در کّل به هیج جایی‌ نرسیدن به بازی‌های free مکانی برای تخلیه عقدِ و .... نگاه می‌کنن:(

یادم میاد قدیم تو زمان دوتا و گارنا که گیم نت هم میرفتم مردم تو گیم نت با اذیت کردن فش دادن و عمداً کیل دادن و کال کال کردن حسابی‌ خوش بش میکردن و اینجوری حال میکردن واس‌ خودشون

ادمین های روم ۱ رو هم که نگو از وقتی‌ این دوتا ۲ رو بازی می‌کنم احساس می‌کنم تو روم ‌های ایرانی گارنا هستم

همهٔ این مشکلات مختص free گیم هست که هیچ صاحبی نداره حیف من که این همه خرج آیتم کردم واسه این بازی بی‌ ارزش و اعصاب خورد کن , نمی‌دونم چرا با این که این همه پول از یه بازی در میارن هیچ خدمتی و کاری واسعش نمی‌کنن و همش دوست دارن فقط به player های ... هی‌ اضافه بشه بگن اینقد پلیر داریم
۲ماه یه اینترنت ندادن از این بازی مسخره خلاص شیم

قربون بلیزارد برم آدم با هم چین روانی‌‌هایی‌ سرو کار نداره و اگه کسی‌ از این ادا بازی‌ها در بیاره بده ۳ تا اخطار (ban for ever) کلا واسه همیشه خفه می‌شه

۲ ماه یه پورت خالی‌ نشده واسه ما اینترنت بدن از دست بازی مسخره خلاص شیم ،بعد یارو میاد میگه وضع اینترنت خوب شده فلان بهمان مگر قدیم واسه یه اینترنت ۳ ماه باید تو صاف مینشستی ،انگار نون وایی هست ....)x

بلیزارد اصلا چیزی فراتر از این هست که بخای اسمش کنار این بیاری
شک نکن با اومدن بازی جدیدش همه بازی کن های بدردبخور میرن اون سمت

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
در کنار بمب‌های اطلاعاتی‌ دوستان خواستم بگم سبک HOS کلا با دوتا فرق داره و راهشون جدا هست،مثل مقایسه Cod و counter هست مقایسه این دو تا. فوکوس HOS رو یه مدل audience دیگه هست. :)
تاپیک دوتا BC جزو معدود جاهایی‌ در اینترنت هست که یکی‌ Valve رو ترول کنه بقیه هم تایید کنن :lol:

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
شما میتونی بری heroes of the storm بازی کنی( وقتی کامل شد) :D

join beta بتا شدیم و تو کفشیم :( اما

- - -ویرایش - - -

در کنار بمب‌های اطلاعاتی‌ دوستان خواستم بگم سبک HOS کلا با دوتا فرق داره و راهشون جدا هست،مثل مقایسه Cod و counter هست مقایسه این دو تا. فوکوس HOS رو یه مدل audience دیگه هست. :)
تاپیک دوتا BC جزو معدود جاهایی‌ در اینترنت هست که یکی‌ Valve رو ترول کنه بقیه هم تایید کنن :lol:

واسه همینه که ۸۰% پلیر‌های همین تاپیک ازپلیر ها و سیاست های دوتا ۲ ناراضی هستن

هر ۲ مون خوب می‌دونیم دوتا ۲ تنها بازی هست که ban نداره و می‌خواهد با جم کردن یه گونه پلیر ... بگه اینقد پلیر آنلاین دارم :d

البته به علت مشکلات اینترنت به جز سرور یوروپا و روس نمی‌شه به سرور های دیگه وصل شد شاید بقیه خوب باشن:-/

در آخر اینو میگم اگه دوتا واقعا به گفته شما اینقد عالی‌ عمل میکرد نیاز نبود free کنه و همون روال اول دوتا ۲ رو پیش میرفت ولی‌ p2p کار هر کسی‌ نیست و عرضه می‌خواد که از والو .... هم چین چیزی ندیدیم ، بازی بیشتر شده دوتا مارکت تا دوتا پرفومنس performance
و اینقد زور نمی‌زد پلیرهش از lol بیشتر شن =))

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
بلیزارد اصلا چیزی فراتر از این هست که بخای اسمش کنار این بیاری
شک نکن با اومدن بازی جدیدش همه بازی کن های بدردبخور میرن اون سمت
فعلاً که خیلی از GM ها و Pro های Starcraft اومدن سمت دوتا. (BabyKnight, Idra, tasteless, Select)

آخرین ویرایش:

matin13

کاربر سایت
Apr 22, 2012
180
هر ۲ مون خوب می‌دونیم دوتا ۲ تنها بازی هست که ban نداره و می‌خواهد با جم کردن یه گونه پلیر ... بگه اینقد پلیر آنلاین دارم :d
در آخر اینو میگم اگه دوتا واقعا به گفته شما اینقد عالی‌ عمل میکرد نیاز نبود free کنه و همون روال اول دوتا ۲ رو پیش میرفت
دلیلش اینه که Dota چیتر نداره. یعنی اصلاً سیستم طوری نیست که بخوان هکش کنند. اما به طور مثال CS:Go اگر f2p بشه، امار چیتر ها 10 برابر میشه. همین الانش آمار چیتر ها انقدر بالا رفته که valve خیلی وقته 75% off نمیزنه که باز نریزن بازی رو بترکونند...
چند وقت پیش هم یه بحث دیگه تو این تاپیک درمورد جمعیت دوتا باز ها و LoL باز ها شده بود که یکی از دوستان گفته بود:
Casual Players + Medicore Players > Hardecore Players
LoL Pop > Dota 2 Pop
ماشالا پلیر های دوتا توی 2 ماه تونستن 40 میلیون دلار واسه TI جمع کنند. کجای دنیا دیدی به قول شما همون 9 10 میلیون پلیر بیان اینهمه واسه یه Event کمک جمع کنند؟ این تنها نشون میده که چقدر از بازی حمایت به عمل میاد...
اون اوایل هم که Dota گیفت میخواست، گیفتش راحت گیر میومد و بجز ایرانی های عزیز که 7 هزار تومن واسه گیفتش پول میگرفتن، بقیه FREE به هم دیگه میدادند. خود Valve بیست تا گیفت میداد به هر نفر که به دوستان دیگه هم گیفت داده بشه.

Daniel-Fire

کاربر سایت
Jul 24, 2012
28
سلام..دوستان من نتم مخابراته..از روز جمعه ک آپ اومد تا الان نتوستم حتی 1 بار بازی کنم..
کلا میرم تو بازی مثلا finde match یا حالا هر چیزی ک مربوط به بخش آنلاین بازی بشه میزنم 5-10 ثانیه با تاخیر اجراش میکنه..اکسپت مچ رو هم 60 دفه باید بزنم..آخرشم کانکت نمیشه.. :|

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
join beta
:-/
چرا وقتی چیزی رو نمی دونی الکی میای بقیه رو گمراه میکنی.برای یک leave ساده توی بازی رنک 6 تا بازی بن میشی.اونوقت می گی بن نداره.
الان هم نیا بگو منظورم بن دائمه که همین بازی 6 تایی به مراتب از بن دائم حال گیر تره

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,162
نام
بهزاد
ببخشید دوستان میخواستم بدونم چرا دوتای من انقدر حجمش زیاد شده؟ چند وقت پیش حجم زیادی نداشت ولی جدیدا حجمش خیلی رفته بالا و اذیت میکنه.
توی اونجایی هم که نصبش کردم یک پوشه Downloading هست که فقط 7 گیگ حجمشه. اون رو پاک کنم چیزیش میشه یا نه؟

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,483
حالا valve میاد سیستمی میزاره مثل challenge ,و خیلی چیزای دیگه یه سری abuse میکنن به valve چی ربطی داره؟
بن اکانت برا همیشه؟خیلی بازی رو جدی گرفتین سیستم بازی خوبه بنظرم .
بعد شما انتظاری GM ها مثل بازی های BLIZZ بیان دونه دونه report ها رو نگاه کنن بررسی کنن؟اون بازی شما حق subscribe میدونی وظیفشونه ولی شما داری به صورت فیری بازی میکنی بر خلاف اکثر بازی ها فیری دیگه دوتا به هیچ عنوان P2W نیست .....

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
ببخشید دوستان میخواستم بدونم چرا دوتای من انقدر حجمش زیاد شده؟ چند وقت پیش حجم زیادی نداشت ولی جدیدا حجمش خیلی رفته بالا و اذیت میکنه.
توی اونجایی هم که نصبش کردم یک پوشه Downloading هست که فقط 7 گیگ حجمشه. اون رو پاک کنم چیزیش میشه یا نه؟
نه پاک کن

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
دلیلش اینه که Dota چیتر نداره. یعنی اصلاً سیستم طوری نیست که بخوان هکش کنند. اما به طور مثال CS:Go اگر f2p بشه، امار چیتر ها 10 برابر میشه. همین الانش آمار چیتر ها انقدر بالا رفته که valve خیلی وقته 75% off نمیزنه که باز نریزن بازی رو بترکونند...
چند وقت پیش هم یه بحث دیگه تو این تاپیک درمورد جمعیت دوتا باز ها و LoL باز ها شده بود که یکی از دوستان گفته بود:
Casual Players + Medicore Players > Hardecore Players
LoL Pop > Dota 2 Pop
ماشالا پلیر های دوتا توی 2 ماه تونستن 40 میلیون دلار واسه TI جمع کنند. کجای دنیا دیدی به قول شما همون 9 10 میلیون پلیر بیان اینهمه واسه یه Event کمک جمع کنند؟ این تنها نشون میده که چقدر از بازی حمایت به عمل میاد...
اون اوایل هم که Dota گیفت میخواست، گیفتش راحت گیر میومد و بجز ایرانی های عزیز که 7 هزار تومن واسه گیفتش پول میگرفتن، بقیه FREE به هم دیگه میدادند. خود Valve بیست تا گیفت میداد به هر نفر که به دوستان دیگه هم گیفت داده بشه.
نه همون که گفتم بحث لیاقت و عرضه هست .همه از wow بادو بیرا میگن وقتی‌ یه بازی جدید میاد ولی‌ جالبه همی‌ این بازی‌ها بعد ۶ماه الی‌ ۱ سال مجبوری فری می‌کنن
من نمیگم بازی دوتا ۲ بد هستش میگم سیستم بان و گزارش جوک هستش و هرکی‌ هرکی‌ هست و دوتا ۲ بیشتر به فکر تجارت هست با این که نزدیک ۷ ساله گیم آنلاین بازی می‌کنم هیچ بازیی ندیدم مثل دوتا ۲ اینقد به فکر پول باشه و هم چین وضعی داشته باشه خود من و خیلی‌های دیگه هم کتاب خریدم و واسه لول آاپ کردنش پول هم خرج کردیم ولی‌ چه فایده از این همه در آمد چی‌ واسه بازی خرج کرد اینکه یارو میاد عمداً فید میده و یا فش .. میده میگه رپ کنید
در ضمن من همون قد پول که واسه بلیزارد خرج می‌کردم واسه دوتا هم خرج می‌کنم پس حق دارم انتظار داشته باشم ( کلا خود شون کاری کردن که پول خرج کنی‌)
به این میگن سیاست پول در آوردن نه حمایت پلیر ها ، که خیلی هم موفق بود

در مورد جمعیت پلیر‌های لول و دوتا ۲ هم باید به والو بگی‌ نه من. که نهایتاً ۲ مدل بان داره یا طرفو میوت می‌کنه ساعتی‌ تا چندین روز و هفته یا ۲ تاlow match میره همین یعنی‌ ...،.. بازم بگو اولین بازی تاریخ که این همه سود کرده و هم چین سیستم بانی‌ داره اینا هم حق دارن میان ۱۱تا death میدان بد خیلی‌ راحت لیو میدان

- - -ویرایش - - -

چرا وقتی چیزی رو نمی دونی الکی میای بقیه رو گمراه میکنی.برای یک leave ساده توی بازی رنک 6 تا بازی بن میشی.اونوقت می گی بن نداره.
الان هم نیا بگو منظورم بن دائمه که همین بازی 6 تایی به مراتب از بن دائم حال گیر تره

اولا دوست عزیز لحن کلامتون رو درست کنید .دوما جناب عالی‌ لیور هستین ما چیکار کنیم خود من دیروز از بازی افتادم بیرون از بازی رنکید یهabbandon خوردم وقتی‌ ۲ یا ۳ بار تکرار شه بله مجبورید برید لوی..

این بحثو من دیگه طول نمیدم خود من از دوتا ۲ بیشتر خوشم میاد چون هاردکور تر. زیباتر و بالانس تره ولی‌ باید از این سیاستش دست برداره ... یه فکری کنن مثل بقیه بازیها چه فری چه پولی‌( این نظر من به نظر بقیه دوستان هم احترام میزارم )
MAKE LOVE NO WARCRAFT:x

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,562
چند تا سوال داشتم اما چون بن بودم نمیشد پست بدم.
1.وقتی تو smoke هستیم از زیر sentry رد شیم دیده میشیم؟
2.چند تا کانتر برای tinker میگین...نیاین بگین فلان هیرو اخر بازی میزنش یا فلان آیتم .میخوام اول بازی لهش کنم.

بقیقه سوال ها یادم رفت

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,242
در ضمن من همون قد پول که واسه بلیزارد خرج می‌کردم واسه دوتا هم خرج می‌کنم پس حق دارم انتظار داشته باشم ( کلا خود شون کاری کردن که پول خرج کنی‌)
به این میگن سیاست پول در آوردن نه حمایت پلیر ها ، که خیلی هم موفق بود
کسی مجبورت کرده بوده مثلا ست بخری یا بوک بخری و لول آپ کنیش ؟ خیلی ها بدون بوک توی اون 2-3 ماه بازی کردن هیچ فرقی هم به حالشون نکرد... فقط فرقش این بود که کسایی که بوک گرفتن لولشون رفت بالا
پول خرج کردن براش کاملا اختیاریه... خئاستی خرج کن خواستی نکن هیچ فرقی به حالت نمیکنه تو طرز بازی کردن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر