DOOM

Developer : id Software
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : First-person shooter, survival horror
Release Date : May 13, 2016

بالاخره پس از سالها انتظار از DOOM جدید رونمایی شد.
در حاشیه کنفرانس Bethesda در E3 این بازی با نمایش فوق العاده از گیم پلی رونمایی شد.
در این نسخه شاهد بازگشت دشمنان قدیمی و کلاسیک مثل Hellknights, Cyberdemons, Revenants, Mancubii و غیره هستیم.
سلاح های نسخه اورجینال بازی Shotgun and Super Shotgun. The Plasma Rifle, Chainsaw, Heavy Assault Rifle, and rocket launcher تایید و در طول نمایش گیم پلی بازی مورد استفاده قرار گرفتند.
همچنین بخش مالتی پلیر بازی نیز با عنوان Deathmatch تایید شد.
بخش جدید سری DOOM با عنوان SnapMap نیز رونمایی شد.در این بخش با قراردادن امکانات زیاد توانایی ساخت مپ و بازی کردن در آن برای بازیکن فراهم می شود.

نسخه عادی قیمت 60 دلار

نسخه Collector قیمت 120 دلار

نمایش های منتشر شده از بازی:

5w2l_1.png

Direct Link

flfv_2.png

Direct Link

crf_4884848.png

Direct Link

17961599361561610946.jpg

DOOM – Campaign Trailer | 720

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,536
نام
محمد
مثل اینکه بازی یه آپدیت داره که خیلی از مشکلات گرافیکی رو فیکس میکنه، حجمش هم حدود 5 گیگ هست :D احتمالا از فردا که رسما عرضه میشه، آپدیت هم قابل دانلود خواهد بود.

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
اقا چند دست مولتی زدم بینهایت حال کردم قشنگ خاطرات قدیم برام تکرار شد :D گرافیک مولتیش نسبت به سینگل مقداری پایین تره، ولی خییییییلی فاز میده مولتیش :D

• Like
Reactions: sadegh93

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
من فقط به خاطر سینگلش که تا الان جالب میزده ( با این که میدونم خیلی فرق دارن ولی منو یاد بایوشاک 1 میندازه فضا و اتمسفرش ) و کمبود بازی تو این سبک به احتمال 99 درصد مثل همیشه صرف نظر از امتیازاتش بازی رو میخرم .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تقریبا فکر کنم نصف بازی رو رفتم، بازی واقعا دیوانه واره. موزیک های بازی کاملا سادیسکه :D اصلا بعضی وقت ها یه هیجانی میده به آدم که میزنم میام تو منو یه نفسی بگیرم :D من که بدجور حال کردم باهاش، کمتر از این انتظار نداشتم :D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
تقریبا فکر کنم نصف بازی رو رفتم، بازی واقعا دیوانه واره. موزیک های بازی کاملا سادیسکه :D اصلا بعضی وقت ها یه هیجانی میده به آدم که میزنم میام تو منو یه نفسی بگیرم :D من که بدجور حال کردم باهاش، کمتر از این انتظار نداشتم :D
بسیار عالی
اگه یه چندتایی شات از بهترین جاهایی که گرافیکش رو نشون میده بگذارید عالی ترم میشه

• Like
Reactions: uriel

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر