Dont Starve| PC

130424055719333836.jpg

Genre: Action | Adventure | Indie | Simulation
Publisher: Klei Entertainment
Developer: Klei Entertainment
Languages: English

توضیحات:

بازی Dont Starve یک بازی کم حجم ماجرایی و استراتژیک جدید توسط کمپانی Klei Entertainment برای کامپیوتر ساخته شده است. بازی Dont Starve یک بازی Survival در دنیایی که علم و جادو با هم آمیخته شده اند می باشد. شما در نقش Wilson به عنوان یک دانشمند هستید که توسط دیو به دام افتاده و به این دنیای عجیب وارد شده اید. شما باید با استفاده از محیط و موجودات اطراف خود راه فراری برای خودتون بسازین و به خانه برگردید.در بازی Dont Starve شما به جهانی پر از موجودات عجیب و غریب ، خطرات و شگفتی های غریب و ناشناخته گام نهاده اید. شما باید با استفاده از وسایل اطراف خود راز و رمز بقای خود در این جهان رو بدست بیاورید.

ویژگی های کلیدی بازی Dont Starve:

- یک بازی در سبک جدید
- هیچ دستورالعمل و کمکی برای بازی وجود ندارد. شما خودتون باید همه چیز رو تحقیق و کشف کنید
- دارای محیطی عجیب و غریب
- دارای شخصیت های ۲D که در جهان ۳D زندگی می کنند
- گیم پلی و گرافیک خوب در عین کم حجم بودن
- قابل اجرا در تمام ویندوزها از جمله ویندوز ۷ و ۸

سیستم مورد نیاز:

Processor:1.7+ GHz or better
Memory:1+ gigs of RAM GB RAM
Graphics:Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
DirectX®:9.0c
Hard Drive:500 MB HD space
Sound:100% DirectX9.0c compatible sound card and drivers

وبسایت سازنده:

تصاویر بازی:

130424055724850646.jpg

130424055730538552.jpg

130424055730538552.jpg

به همه دوستان پیشنهاد میشه این بازی

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
اقایون سه تا سوال داشتم .
1 . چگونه می شه کاغذ درست کرد ؟
2 . چگونه میشه از زنبور ها عسل گرفت و یا کندو ساخت ؟
3 . اون تخم اتون یارو یک چشمه که تو سنگای به چه دردی می خوره ؟

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
دوستان چطور میشه از تله استفاده کرد؟؟ وقتی تله رو ست میکنم کنار خرگوش ها اتفاقی نمیافته.

---------- نوشته در 10:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:31 AM ارسال شده بود ----------

بوته هایی که میکاریم چطوری سبز بشن و محصول بدن ؟؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
اقایون سه تا سوال داشتم .
1 . چگونه می شه کاغذ درست کرد ؟
2 . چگونه میشه از زنبور ها عسل گرفت و یا کندو ساخت ؟
3 . اون تخم اتون یارو یک چشمه که تو سنگای به چه دردی می خوره ؟
1- اطراف برکه ها و قورباغه ها، 2 نوع گیاه هست. یکیشون خیلی زیاد پیدا میشه و انگار قابل چیدن هم نیست و دیگری کمیاب تر هست. این کمیابه اسمش reeds هست.
Reeds.png

با هر بار بریدنش بهت یک Cut Reeds میده و 3 روز طول میکشه تا دوباره دربیاد. در نتیجه 9 روز وقت لازمه تا بتونی 3 تاش رو جمع و کاغذ (پاپیروس) بسازی.
2- عسل گرفتن از کندوی عادی که راحته. بزن هرچی زنبور و کندو هست، از بین ببر. Honey comb و honey میفته اما دیگه respawn نمیشه.
بنابر این باید bee box بسازی. برای اینکار باید اول silk جمع کنی و باهاش bug net درست کنی و 4 تا زنبور زنده رو جمع کنی. همچنین باید یک کندو رو خراب و honeycomb رو ازش بگیری (راه دیگری برای این نیست)
بعد باید محل مناسبی اطراف flowers یا evil flowers پیدا کنی و bee box رو بسازی. (و گرنه زنبورها مجبور میشن مسافت زیادی رو دنبال گل بگردن)
Honey که از bee box میگیرید، بهترین منبع غذای بازی هست از نظر من.
3- tallbird اسم اون پرنده بدبخت هست. قبلا گفتم، یا تخمو میزاری کنار آتیش تا بچه tallbird بده و بزرگش کنی. یا باهاش یه غذای خوشمزه توی crock pot درست میکنی. ولی بهترین راه گرفتن تخم، از bird cage و گوشت خوروندن به پرنده خانگی هست.
دوستان چطور میشه از تله استفاده کرد؟؟ وقتی تله رو ست میکنم کنار خرگوش ها اتفاقی نمیافته.

بوته هایی که میکاریم چطوری سبز بشن و محصول بدن ؟؟
یا باید نزدیک سوراخ خرگوش بزاری تله رو. (باز خود این 2 راه داری، امیدوار بشی که خرگوشه توی مسیرش میره توی این، یا از جهت مناسب دنبالش کنی و تله رو سر راهش بزاری.)
یا هویج به عنوان طعمه بزاری داخل تله. قطعیه که خرگوش میگیری اما خوب، یک هویج از دست میره.
همین 2 روش هم برای تله پرندگان و seed جواب میده.

باید دفعه اول به تک تک بوته ها Manure داد. (که از بوفالو یا pig میشه گرفتش)
زود به زود هم نچینید و گرنه مجبور میشید دوباره بارورشون کنید.

dukenukem2

کاربر سایت
Nov 4, 2012
695

تله درست کردن علافی محضه. این راهو خودم کشف کردم. امتحانش کن.
برای گرفتن خرگوش نزدیکای شب برو یه جا که تعداد لونه های خرگوش کنار هم زیاد باشه. چند جا توی نقشه اینطوری هست اگه دقت کرده باشی. یه بیل بردار همه ی لونه هاشونو خراب کن. با اینکار دیگه جایی رو ندارن که در برن. یه جوری هم سعی کن دنبالشون کنی که عین گله ی گاو و گوسفند یه جا متمرکز شن و تو محیط زیاد پراکنده نشن و هرکدوم یه جا نرن.
همون نزدیکی که خرگوشای بی لونه الان متمرکز شدن یه آتیش درست کن و منتظر بمون تا کاملا" شب شه. حالا همه ی خرگوشا به جای اینکه برن تو لونه بخوابن رو زمین میخوابن :d>:) بقیه ی کار با یه تبر یا تیغ صورت به سادگی قابل انجامه >:) با این ترفند ساده تو هر وعده میتونی 10-12 تا گوشت خرگوش بدون زحمت و بدو بدوی الکی درو کنی

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
نه، شما یه بابایی هستید که توی جنگل ول شده. باید ابتدا منابع مورد نیاز برای زنده و سیر ماندن رو جمع کنید، بعد به مرور اشیاء جدید بسازید و پیشرفت کنید.
قلعه ای در کار نیست، مثل رفیقمون همین بالا میشه دیوار کشید دور محل زندگی. خریدنی هم در کار نیست. اگر چوب میخوای، باید تبر بسازی و درخت ببری. اگر سنگ میخوای، باید کلنگ بسازی و تخته سنگ بشکونی. اگرم غذا میخوای، یا باید کل محیط رو بگردی، یا منبع کسب غذا رو پیش خودت بیاری.
همچنین بازی با عناصری مثل حمله حیوانات وحشی، بارون، زمستون، دیوانه شدن و گرسنگی سنگ پیش پای شما می گذاره.

عجب با این تعریف ها باید جالب باشه دانلود کردم ولی هنوز نصب نکردم :d

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
مثه اینکه آپدیت جدید بازی اومده !
اگه جایی لینکی چیزی واسه ی دانلود کسی داره بده تا ما هم بگیریم !
البته رایگانش منظورمه :d

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
آقا یه درخت افتاده دنبالم میخواد بزنه هرچی در میرم گمش نمیتونم بکنم. چیکار کنم اینو ؟ :D

درخت که قطع کنی , بعضی وقتا اونا میفتن دنبالت !
میشه فرار کرد - میشه یکم ازش فاصله گرفت یه درخت رو قطع کرد و بعد اون میوه کاج هایی که ازش میفته رو کاشت !
وقتی درخت بکاری اونا خودشون آروم میشن :d

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
یه چیز دیگه، Sanity به شدت پایینه و الان 4 روزه دنبال گلم. فکر کنم به خاطر evil flower هاست و چند تا قبر که کندمشون :D
چیکار کنم؟ روی 70ه الان اما بارون اینا میاد میاد پایین. گل و اینام نیستش چیزی.

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
مثه اینکه آپدیت جدید بازی اومده !
اگه جایی لینکی چیزی واسه ی دانلود کسی داره بده تا ما هم بگیریم !
البته رایگانش منظورمه :d
بله نسخه جدید اومده! دو گروه زیر کرکش کردن:
Dont Starve v1.78078-TE
ساعاتی بعد هم این اومد:
Dont Starve Update Underground-FLTDOX
اگر سرچ کنید نتیجه میده :d
هنوز RELOADED کرکش نکرده.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
نمیدونم قرار دادن لینک ممنوعه یا نه، ولی بفرما
این هم لینک این نسخه Don't Starve Update Underground - FLTDOX

Code:
http://uploaded.net/file/s8plhfnm
http://rapidgator.net/file/a92ffa7cb18585b0c277c745a979aefd/Dont_Starve_Update_Underground-FLTDOX.rar.html
http://uploaded.net/file/dnsh29if/Dont_Starve_Update_Underground-FLTDOX.rar

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
مجبور شدم یه سیو دیگه برم توش تعداد هویج و Grass و زیاد کنم چون تو اون یکی مپ واقعا کم بود.
راستی شما کمپتون یه جای ثابته؟ جا بسازمش؟ بعد چطوری explore میکنید

سیوای بازی کجاس

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
بله نسخه جدید اومده! دو گروه زیر کرکش کردن:
Dont Starve v1.78078-TE
ساعاتی بعد هم این اومد:
Dont Starve Update Underground-FLTDOX
اگر سرچ کنید نتیجه میده :d
هنوز RELOADED کرکش نکرده.

نمیدونم قرار دادن لینک ممنوعه یا نه، ولی بفرما
این هم لینک این نسخه Don't Starve Update Underground - FLTDOX

Code:
http://uploaded.net/file/s8plhfnm
http://rapidgator.net/file/a92ffa7cb18585b0c277c745a979aefd/Dont_Starve_Update_Underground-FLTDOX.rar.html
http://uploaded.net/file/dnsh29if/Dont_Starve_Update_Underground-FLTDOX.rar

خیلی ممنون ...
ولی از هیچکدوم از لینک هایه بالا نتونستم بگیرمش :((
رپیدگیتور اکانت پرمیوم میخواد و آپلود دات نت هم که من کلا باهاش مشکل دارم !!!
مجبورم منتظر بمونم تا یه جا دیگه مردم آپلودش کنن :d

یه چیز دیگه، Sanity به شدت پایینه و الان 4 روزه دنبال گلم. فکر کنم به خاطر evil flower هاست و چند تا قبر که کندمشون :D
چیکار کنم؟ روی 70ه الان اما بارون اینا میاد میاد پایین. گل و اینام نیستش چیزی.

سریعترین راه زیاد کردن Sanity , درست کردن کلاه Top Hat و خوابیدن تو چادره ( Tent ) !!!
راههایه دیگه ای هم هست که به اندازه ی اینا کارایی نداره :|

مجبور شدم یه سیو دیگه برم توش تعداد هویج و Grass و زیاد کنم چون تو اون یکی مپ واقعا کم بود.
راستی شما کمپتون یه جای ثابته؟ جا بسازمش؟ بعد چطوری explore میکنید

آره دیگه , کمپ رو باید یه جایه ثابت ساخت !
اول با دیوار واسه ی خودت یه اتاق کوچیک درست کن و بعد دیوارای همون اتاقو بگیر تبدیل کن به یه حال ( L ) بزرگ و غیره و غیره !
من خودم بعد از اینکه کمپو میسازم , کم کم اطرافشو میگردم و پیش میرم تا آخر سر که برسم به نقاط دوردست !!!

آیتم هات که پر شد میتونی برگردی کمپ و اونجا آیتمهارو خالی کنی و دوباره برگردی به گشت زنی تو نقشه
yahoo_3.gif

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
ممنون، یه جای خفن پیدا کردم.
Biome دشت هست، نزدیک آبه. 4-5 تا لونه زنبور اطراف هستش واسه بعدا. 2 تا Pig Village بالا و پایینه (که دیروز 2 تا Hound دنبالم بودم رفتم اونجا زدنشون)
جالب تر از همه اینه که بین دو تا جنگله، تو هر کدوم از جنگلا یه pig village و بقل هر pig village کلی Spider Den هستش. اولین بار اومدم فقط یه 10-15 تا Silk فارم کردم :D
خلاصه از نظر Sanity و Monster خیالم راحته اینا همه رو میزنند :D

یه سوال، Grass و Berry رشد میکنند دوباره بعد چیدنشون؟
چون با بیل چند تا کندم آوردم یه جا کاشتم حالت فارم مانند :D

البته تو همین جنگل اطراف یه 15-20 تا Evil Flower بودن وسطش یه آیتم بود ورداشتم، Evil Flower ها هردفعه میرم نزدیکشون نصف sanity رو میخورن لامصبا :D

فقط سنگ کمه منم هر شب کمپ میسازم که کلی چوب و اینا میره. آتیشی نیست دائمی باشه؟ یا حداقل چندین روز بمونه و دوباره نسازمش هی. اونی که سنگ میخواد چطوره؟
خاک بر سرم الان فهمیدم میشه :D

اینطوری نمیشه هر روز دارم همین کارو انجام میدم. ARMOR هم ساختم اما جونم خیلی کمه (بیشتر مواقع به 50 نمیرسه، زیادم نمیشه هر چی میخورم یعنی میشه ها بعد یه چند تا جک و جونور مثل قورباغه و زنبور میفتن دنبالم میاد پایین شدید).
البته بیشتر مواقع Backpack دارم. این خوکام اکثرشون مردن. اسپایدرا با Warrior هاشون دسته جمعی زدنشون :D
gold nugget هم که کلا نیست این دور و ورا.
روز 13ه، نمیدونم از اول برم یا نه :|
نمیدونم چیکار کنم.
اخه حیفم میاد یه Amulet پیدا کردم :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر