Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
مشکل منم همین بود با دانلود این فایل ها برطرف شد ممنون الان یه مشکل دیگه دارم وقتی بازی RE:Remake v1 رو اجر میکنم با دولفین همش داره میگه The Memory Card in Slat A ... Need to be formatted من چیکار کنم الان ؟

خوب خدا رو شکر.
این یکی که داری میگه ارور نیست:در حقیقت دلفین داره میگه یه فایل سیو برای بازی بسازی. باید فرمت رو قبول کنی تا مموری ساخته بشه (و بازی بتونه سیو بشه) وگرنه که میتونی بدون فرمت ادامه بدی.فرمت هم به معنی پاک شدن چیز خاصی نیست:یه چیزی تو مایه های فرمت کردن مموری در شبیه ساز دریم کست هستش.همین.

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
من که نمی فهمم شما چه جوری بازی می کنید . من 6 ماه پیش چند تا بازی تست کردم ( RE 1 ,MGS1,super mario bros ) فقط ماریو درست حسابی اجرا شد بقیه شدیدا" افت فریم داشتن( به 15 هم میرسید یه جاهایی). سیستمم بد نیس
phenom 2 x4 965
radeon 6870
ram 4 gig
البته Vga رو تازه عوض کردم
حالا می خوام ببینم هنوزم همون جوره ؟ یا این جدیداش بهتر شده

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,608
نام
حمیدرضا
من که نمی فهمم شما چه جوری بازی می کنید . من 6 ماه پیش چند تا بازی تست کردم ( RE 1 ,MGS1,super mario bros ) فقط ماریو درست حسابی اجرا شد بقیه شدیدا" افت فریم داشتن( به 15 هم میرسید یه جاهایی). سیستمم بد نیس
phenom 2 x4 965
radeon 6870
ram 4 gig
البته Vga رو تازه عوض کردم
حالا می خوام ببینم هنوزم همون جوره ؟ یا این جدیداش بهتر شده

تمام بازیهایی که نوشتی من 6ماه پیش با 60 فریم تموم کردم.مطمئنا VGA قبلی شما ضعیف بوده. این شبیه ساز مثل pcsx2 نیست که هزار جور option داشته باشه.با یه تنظیم ساده و در اکثر مواقع روی حالت default میتونی بهترین سرعت و اجرا رو در بازی ببینی.به شرطی که سیستم خوبی داشته باشی.

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
داداش ممنون از پاسخ سریعت من دوباره رفتم چک کردم
ظاهرا" مشکل افت فریم با این دلفین جدیده حل شده . الان 2 تا مشکل دارم
اول این که این MGS خیلی باگ داره !! . مثلا" صداش یه دفعه قطع می شه(کلا" کیفیت نداره صداش) . یا وقتی 1080 می یارمش تصویر وسط cutscene ها بعضی وقتا دو تایی می شه
بعد این RE 1 نمی دونم چرا widescreen نمی شه فریمم رو 30 قفله با اینکه Vsync رو خاموش کردم
درست یادم نیس ولی فکر کنم دفعه پیش این مشکل رو تو RE نداشتم ولی MGS دفعه پیشم همین جور بود
در ضمن VGA قبلی من بدم نبود
4850 بود

آخرین ویرایش:

armin-ahr

کاربر سایت
Nov 11, 2010
53
نام
آرمین hr
سلام
اول بازی final fantasy : crystal bearers وقتی که به اژدها شلیک میکنم error pointer میده هرچی yes میزنم فایده نداره،گیر میده ول نمیکنه :(
کسی این بازیو با dolphin اجرا کرده؟ :-/
ضمنا جدیدترین ورژن دارم 7514
یکی هم جواب منو بده جای دوری نمیره :d

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
داداش ممنون از پاسخ سریعت من دوباره رفتم چک کردم
ظاهرا" مشکل افت فریم با این دلفین جدیده حل شده . الان 2 تا مشکل دارم
اول این که این MGS خیلی باگ داره !! . مثلا" صداش یه دفعه قطع می شه(کلا" کیفیت نداره صداش) . یا وقتی 1080 می یارمش تصویر وسط cutscene ها بعضی وقتا دو تایی می شه
بعد این RE 1 نمی دونم چرا widescreen نمی شه فریمم رو 30 قفله با اینکه Vsync رو خاموش کردم
درست یادم نیس ولی فکر کنم دفعه پیش این مشکل رو تو RE نداشتم ولی MGS دفعه پیشم همین جور بود
در ضمن VGA قبلی من بدم نبود
4850 بود
ورژن برنامه ی دلفین که استفاده میکردی احتمالا قدیمی بوده چون دلفین پیشرفت چشمگیری داشته مشکل خیلی از بازی ها رفع شده و فریم ریت هم بالا رفته , خیلی از باگ ها رفع شده و اوایل هنگ کردن و کرش بازی ها خیلی زیاد بود
البته همون موقع همخیلی از بازی هارو من تموم کرده از جمله زلدا
همونطور هم که گفته شد تنظیم خاص و ویژه ای هم لازم نبوده و اغلب بصورت دیفالت پلی میشدن
بازی های که بالا گفتی رو الان ندارم که تست کنم
goodluck

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
ربط خیلی زیادی نداشت ولی خوب اینجا برای بازی های wii هم طراحی شده و منظور و خیلی از wii دارها میان و وضعیت بازی ها رو ی پیسی رو میبینن و با این کنسول جدید یه جورایی این قسمت کهنه میشه و...........

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام با این مشخصات میتونم ماریو بازی کنم
ram/2gb
cpu/cor2do7300
graphic/4850
من نصب میکنم موقع اجرا ارور میده VCOMP100.DLL

بله. اما در مورد این ارور: دقیقا به علت آپدیت نبودن Microsoft Visual C++ و DirectX هستش. کلا سعی کنید غیر از این دو درایور کارت گرافیک هم آپدیت باشه (گرچه برای رفع این ارور به یکی یا هر دو فایل اول فقط نیاز دارید). از این پست که آدرسش رو میذارم (صفحه قبل بودش) می تونید این این دو تا رو آپدیت کنید:

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1420775&postcount=1253

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام دوستان من بااین سیستم
ram/2gb
cpu/cor2do7300
graphic/4850 میتونم بازی راحت mario bros و mario galaxy بازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه میتونم برم بازی ها شو بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر