Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

amirpers

کاربر سایت
نام
امیر
مال من بعد از هر مرحله خودش میگه:?do you want to save یه گزینه ی yes و no هم داره که من yes رو فشار میدم خودش save میشه. اول بازی گزینه ی autosave رو زدی؟
من Autosave پیدا نکردم.
وقتی بازی رو با دولفین اجرا میکنم 3 تا کره نشون میده و یکی رو انتخاب می کنم و بعد هم کله شخصیت رو انتخاب می کنم و بعدش هم میره تو بازی.

ps3amir

کاربر سایت
نام
مسعود
من Autosave پیدا نکردم.
وقتی بازی رو با دولفین اجرا میکنم 3 تا کره نشون میده و یکی رو انتخاب می کنم و بعد هم کله شخصیت رو انتخاب می کنم و بعدش هم میره تو بازی.

منم مشکل سیو این بازی ماریو گالاکسسی 2 را دارم.
-----------------
یه سوال من بازی donkey kong country returns را گرفتم ولی وقتی اجرا میکنم توی صفحه ای که میشه بند را به ویموت ببندید میمونه (هنگ نمیکنه چون تصویر اون آدمه با بند ویموت متداول جابجا میشه)
بازی های کربی و ماریو را من قبلا اجرا کردم

beshush

کاربر سایت
نام
iMaN
اقا کسی لیست بازی هاییی که میشه اجرا کردو میدونه از کجا میشه گیر اورد
صفحه اول لینکش خراب شده:(

Hamidreza

ناظم انجمن
نام
حمیدرضا
اقا کسی لیست بازی هاییی که میشه اجرا کردو میدونه از کجا میشه گیر اورد
صفحه اول لینکش خراب شده:(

دوست عزیز تقریبا همه بازیهارو میتونی اجرا کنی.مخصوصا عنوان های gamecube رو.اونم با فریم و سرعت قابل قبول.یادم میاد تنها بازی که برای GC بود و اذیت میکرد تو اجرا MGS twin snakes بود که اونم با گذشت چند ماه مشکلش حل شد و به راحتی قابل اجرا هستش.wii هم تقریبا اکثرش اجرا میشن اما بعضی هاشون مشکلاتی رو دارن.مثلا SMG2 هنوز مشکل صدا داره و گاهی اوقات داخل بازی موزیک بازی قطع میشه.اگرم بازی خاصی مد نظرته بگو تا راهنماییت کنم که قابل اجرا هس یا خیر.;)

Elika_gamer

کاربر سایت
نام
الیکا
منم مشکل سیو این بازی ماریو گالاکسسی 2 را دارم.
-----------------
یه سوال من بازی donkey kong country returns را گرفتم ولی وقتی اجرا میکنم توی صفحه ای که میشه بند را به ویموت ببندید میمونه (هنگ نمیکنه چون تصویر اون آدمه با بند ویموت متداول جابجا میشه)
بازی های کربی و ماریو را من قبلا اجرا کردم

تو تنظیمات دسته چه دکمه هایی رو تنظیم کردی؟ نانچاک رو تنظیم کردی؟

beshush

کاربر سایت
نام
iMaN
دوست عزیز تقریبا همه بازیهارو میتونی اجرا کنی.مخصوصا عنوان های gamecube رو.اونم با فریم و سرعت قابل قبول.یادم میاد تنها بازی که برای GC بود و اذیت میکرد تو اجرا MGS twin snakes بود که اونم با گذشت چند ماه مشکلش حل شد و به راحتی قابل اجرا هستش.wii هم تقریبا اکثرش اجرا میشن اما بعضی هاشون مشکلاتی رو دارن.مثلا SMG2 هنوز مشکل صدا داره و گاهی اوقات داخل بازی موزیک بازی قطع میشه.اگرم بازی خاصی مد نظرته بگو تا راهنماییت کنم که قابل اجرا هس یا خیر.;)
مرسی از راهنماییت
عزیز من میخوام همه رزیدنت اویل ها گیم کیوب رو تموم کنم میدونم همشون اجرا میشن
اسماشونو میخواستم تا با تورنت دان کنم
متشکر
راستی من الان یه چند ماهی هست که متال گیر رو دارم همه چیزشم خوب اجرا میشه
فقط یه مشکل داره
توی دموها بعد یه مدت صدای بازی قطع میشه بعدشم تصویر فریز میشه
هرکاری کردم درست نشد چیزی میدونی بهم بگو خواهش میکنم

Hamidreza

ناظم انجمن
نام
حمیدرضا
مرسی از راهنماییت
عزیز من میخوام همه رزیدنت اویل ها گیم کیوب رو تموم کنم میدونم همشون اجرا میشن
اسماشونو میخواستم تا با تورنت دان کنم
متشکر
راستی من الان یه چند ماهی هست که متال گیر رو دارم همه چیزشم خوب اجرا میشه
فقط یه مشکل داره
توی دموها بعد یه مدت صدای بازی قطع میشه بعدشم تصویر فریز میشه
هرکاری کردم درست نشد چیزی میدونی بهم بگو خواهش میکنم

Resident Evil Remake GC
Resident Evil 0 GC

برای متالگیر هم یه سری تنظیمات خاص داره ازجمله زدن تیک TLB که باید برم نیگا کنم و بعدا تو پروفایلت اطلاعات بیشتر رو قرار میدم.موفق باشی.

• Like
Reactions: beshush

RockIT

کاربر سایت
نام
افشین
ببخشید عزیزان ممکنه منو راهنمایی کنید من تو remake هیچ مشکلی ندارم ولی موزیک متن بازی لود نمیشه و بعد از چند دقیقه که تو یه اتاق می مونی لود میشه چیکار کنم؟

hmd2009

کاربر سایت
نام
حمید
ببخشید عزیزان ممکنه منو راهنمایی کنید من تو remake هیچ مشکلی ندارم ولی موزیک متن بازی لود نمیشه و بعد از چند دقیقه که تو یه اتاق می مونی لود میشه چیکار کنم؟

واسه منم همینطوری بود یه بار جیل داشت پیانو میزد ولی صداش نمیومد.یکی دو بار اینطوری شد زاد جدی نگیر دمت گرم افشین داری ریمیک میزنی دوباره.:d

hmd2009

کاربر سایت
نام
حمید
ببخشید دوستان من تو اجرای بازی های wii مشکل دارم مخصوصا رزیدنت اویل دارک ساید تیک میزنه تو بازی با این که سیستمم هم به شدت قوی هست .کسی میدونه علت چیه ؟؟

hmd2009

کاربر سایت
نام
حمید
ببخشید دوستان من تو اجرای بازی های wii مشکل دارم مخصوصا رزیدنت اویل دارک ساید تیک میزنه تو بازی با این که سیستمم هم به شدت قوی هست .کسی میدونه علت چیه ؟؟

کسی نیست جواب مارو بده ؟ :(

RockIT

کاربر سایت
نام
افشین

از آخرین ورژن 64 bit استفاده کن در ضمن حواست باشه از dx9 استفاده کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر