Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

Hamidreza

ناظم انجمن
نام
حمیدرضا
ram:1.5ddr
gerafic card: 1gig8600
cpu:intelpt4 3000ghz L2cach

cpu شما خیلی ضعیفه.حداقل باید دو هسته ای باشه.ولی این error مربوط به گرافیکت میشه.شما درایور کارت گرافیکت رو آپدیت کن بهمراه directx احتمالا مشکلت حل میشه.موفق باشی.

S@eEd

کاربر سایت
دوستان من رزیدنت اویل 0 رو با دلفین اجرا میکنم توی بازی هم میرم فیلم ها رو درست نشون میده ولی وقتی میخوام بازی کنم خیلی کند میشه دلیلش چیه ؟!

hamedi3

کاربر سایت
cpu شما خیلی ضعیفه.حداقل باید دو هسته ای باشه.ولی این error مربوط به گرافیکت میشه.شما درایور کارت گرافیکت رو آپدیت کن بهمراه directx احتمالا مشکلت حل میشه.موفق باشی.
ممنون درست شد مشکل صدا همیشگی که هست وقتیtask manenger رو باز میکنم از 100% cpu داره استفاده میکنه تو بازیم یه مقدار کنده که طبیعیه با این cpu

satansilent

کاربر سایت
سلام بچه ها چندتا سئوال:
1.بازي ها رو ميخوام بخرم پشت شهرداري پيدا ميشن؟ Resident evil 0-resident evil remake-resident evil code veronica X-MGS twin snake
2.قيمتشون چنده؟
3.با چه نرم افزاري ازشون image بگيرم؟

gorgnamaa

کاربر سایت
نام
علیرضا
سلام .
من ورژن 5867 رو دارم ولی توی ایول 0 وقتی بازی شروع میشه فریم ریت به زیر 10 افت میکنه و نمیشه بازی کرد .
مشکل از چیه ؟
سیستمم اینه :
Cpu : 4400 am2
vga : 9500 gt 1gig
ram 2gig

highlight

کاربر سایت
سلام .
من ورژن 5867 رو دارم ولی توی ایول 0 وقتی بازی شروع میشه فریم ریت به زیر 10 افت میکنه و نمیشه بازی کرد .
مشکل از چیه ؟
سیستمم اینه :
Cpu : 4400 am2
vga : 9500 gt 1gig
ram 2gig

برای یه بازی مثل این توصیه می کنم اگه نمیخوای وارد تنظیمات خاصی توی دلفین بشی از ورژنهای قدیم تر استفاده کنی.یه تستی بکن فکر کنم فریم بالاتری بگیری.

hamedi3

کاربر سایت
سلام من میخوام CPUسیسنمم رو عوض کنم برای شبیه ساز دلفین شما AMD پیشنهاد میکنین یا INTEL یه جا شنیدم که INTEL برای شبیه ساز خیلی بهتره به نظر شما کدوم بهتره؟

highlight

کاربر سایت
سلام من میخوام CPUسیسنمم رو عوض کنم برای شبیه ساز دلفین شما AMD پیشنهاد میکنین یا INTEL یه جا شنیدم که INTEL برای شبیه ساز خیلی بهتره به نظر شما کدوم بهتره؟

علیک سلام
دقیقا همین سوال رو من پارسال قبل از عوض کردن سیستمم داشتم! در کل نباید دو برند متفاوت این چنینی رو مقایسه این مدلی کرد! اما:
هر دو پردازنده برای این کار مناسب هستند گو اینکه اکثرا گفته میشه AMD برای بازی مناسب تره!
اکثر امولاتورها با هر دو تقریبا یکی از آب درمیان این وسط احتمالا امولاتور PS2 با اینتل به خاطر SSE3 یه مقدار کامل تر پیش میره. برای دلفین و مابقی دیگه تفاوتی توی این دو نوع دیده نمشه.
البته ناگفته نماند اکثر امولاتورهای فعلی برای پردازنده های دو هسته ای نوشته شده و شما ممکنه اجرای یه بازی با امولاتور PS2 و دلفین رو با یه پردازنده 2 هسته ای سریعتر از یه 4 هسته ای ببینی اما دو هسته ای و سه هسته ای برندار!
تمام این قصه ها به کنار بحث قیمت هستش: حالا برای مثال بین این ها انتخاب کن:
قیمتها به نقل از سایت rayaneh:
CPU Intel Core i7 - 2.66GHz - 920
که Quad-Core هستش با مجموع 9 مگ کش و فرکانس 2.66GHz با قیمت 325 هزار تومان
در مقایسه با این AMD ها:
AMD PHENOM II X4 945AM3 3.0GHZ
که Quad هستش با مجموع 8 مگ کش و فرکانس 3.0GHZ با قیمت حدود 168 هزار تومان

تفاوت فرکانس رو داری!!!!؟؟؟ و همین طور قیمت؟!
من که AMD خریدم.شما اگر بابت پول مشکل نداری اینتل i7 بخر!!
امیدوارم کمک کرده باشم. بقیه که استاد فن هستند و مسلما بهتر و کاملتر پاسخ خواهند داد. پیشاپیش سیستم نو مبارک!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TOP Game

gorgnamaa

کاربر سایت
نام
علیرضا
برای یه بازی مثل این توصیه می کنم اگه نمیخوای وارد تنظیمات خاصی توی دلفین بشی از ورژنهای قدیم تر استفاده کنی.یه تستی بکن فکر کنم فریم بالاتری بگیری.

ممنون .
فریم بالاتری گرفت ولی نهایتا به 12 - 13 رسید .
دیگه از این بیشتر نمیشه ؟

Hamidreza

ناظم انجمن
نام
حمیدرضا
بچه ها رو این سیستم امکان بازی مردن وجود داره؟

VGA: 8500GT

RAM: 2048MB

CPU: P4 3.4Ghz

فقط در این حد که بتونی بازی رو اجرا کنی.توقع روون اجرا کردن و تموم کردن بازیو نداشته باش.برای اجرای قابل قبول بازی حداقل به یک CPU دو هسته ای احتیاج هست

• Like
Reactions: TOP Game

mesi08

کاربر سایت
نام
علیرضا

CPU Intel Core i7 - 2.66GHz - 920
که Quad-Core هستش با مجموع 9 مگ کش و فرکانس 2.66GHz با قیمت 325 هزار تومان
در مقایسه با این AMD ها:
AMD PHENOM II X4 945AM3 3.0GHZ
که Quad هستش با مجموع 8 مگ کش و فرکانس 3.0GHZ با قیمت حدود 168 هزار تومان

تفاوت فرکانس رو داری!!!!؟؟؟ و همین طور قیمت؟!
میدونم جاش اینجا نیست. ولی شما فکر میکنی این تفاوت قیمت وحشتناک علتش چیه؟
به نظر من مثال مثال nokia n95 اصل با چینیشه هردو یکین و تو پکیجشون قابلیتهاشون رو یکی زده ولی این کجا و آن کجا

gholi110

کاربر سایت
کسی میدونه این پیغان مال چیه ؟
اول بازی Super.Mario.Galaxy.2 این پیغام رو میده ، من دسته 1 رو هم تنظیم کزدم
944f11863d3641a69d03.JPG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر