DmC: Devil may Cry | Xbox 360

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ویدئو + توضیح = Win!

آره یه لینگ بذار تو پروفایلم چون فکر کنم تو تاپیک نشه گذاشت :d

به قول آریا این رو D3HnkOat3uc بچسپونید به آخر لینک یوتیوب :D بعد از = منظورمه :D

کل این DLC یکطرف .کشتن این Virgil hollow در HOH هم یکطرف.واقعا اذیت کرد تا بمیره:d

آی گفتی :D فکر کنم یه 20 باری مردم تا تونستم این بخش رو رد کنم :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
برای بازی کردن vergils downfall باید خود بازی رو تموم کنیم ایا:d؟

فکر نکنم :D
چون قبل از اینکه وارد منوی بازی بشید دو تا گزینه Devil May Cry و Vergil's Downfall رو بهتون میده و میتونید هرکدوم رو خواستید انتخاب کنید.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
wow نظرم نسبت به ورجیل برگشت. خیلی هم سریعه! من اصلا دو تا آپگرید doppelganger ندیده بودم! با delay و سوئیچ میتونید کمبوهای خیلی خیلی خرکی که فکرشم نمی کنید اجرا کنید.
هر چه سریع تر باید ورجیل هم تو bloody palace باز کنند با devil trigger نامحدود یک دلی از عزا در بیاریم

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام.کمک
اونجا که با برادرش مبارزه میکنه.اونجایی که نزدیکه به تموم شدن خون حریف یک دفعه شروع به گرفتن خون تازه میکنه و هرچی میخوام بزنمش محافظش(مرد ابی رنگ)اجازه ضربه زدن رو بهم نمیده.راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام.کمک
اونجا که با برادرش مبارزه میکنه.اونجایی که نزدیکه به تموم شدن خون حریف یک دفعه شروع به گرفتن خون تازه میکنه و هرچی میخوام بزنمش محافظش(مرد ابی رنگ)اجازه ضربه زدن رو بهم نمیده.راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

با Devil Trigger بزنش.یک ضربه بزنی تمام میشه.البته دفعه اول که محافظش میاد نمیشه.دفعه دوم که روی زمین نشسته این کار را بکن.دفعه اول برای پر کردن همان Devil Mode است.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
مرد آبیه ورجیله:d
تا اونجایی که میدونم راهکار خاصی نداره فقط باید سریع باشی و از کمبوهای متنوع استفاده کنی و هر وقت گاردش و باز کرد تا میتونی بزنش:dیکم شاید سخت باشه ولی رد میشه!
حالا از استادان بزرگ دی ام سی (Dante Never Cry) راهه بهتری داره بگه این دوستمون مستفیض شه:d

mohamad_dx

کاربر سایت
Jul 15, 2008
29
آقا من عاشق این بازیم تا حالا 3تا dvd گرفتم هر سه تاش مشکل داشت وسط بازی unreadable disk می ده از کجا بگیرم که مطمئن باشه خواهش می کنم کمک کنید

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
آقا تو بخش ps3 گفتیم ازون جا که خیلی سوت وکوره اینجا بگیم :d
واسه تروفی ای که باید همه مراحل رو SSS بکنیم تو درجه N دقیقن چه راهه خاصی وجود داره؟ مثلن باید تایم رو چقد باشه؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
آقا تو بخش ps3 گفتیم ازون جا که خیلی سوت وکوره اینجا بگیم :d
واسه تروفی ای که باید همه مراحل رو SSS بکنیم تو درجه N دقیقن چه راهه خاصی وجود داره؟ مثلن باید تایم رو چقد باشه؟
شما باید تمام Lost Souls و اگر اشتباه نکنم اون درهایی مخفی و کلید ها را پیدا کنی و تایم باید در حداقل زمان ممکن باشه و برای Combat هم از تمام Style هایی که داری استفاده کنی می توان راحت SSS بگیری.در DLC Virgil's هم باید تمام Lost Souls و Health artifact فکر کنم بود اسمش را بگیری و تایم و استفاده از تمام style هات برای راحت گرفتن SSS در Combat.در Virgil's اگر از اSuper Virgil Mode(اگر اسمش را اشتباه نگفته باشم) استفاده کنی 50% از امتیازت SSS کم می کنه.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
مرسي
بعد يه سوال ديگه وقتي DMD رو ببري يه چيزي بهت ميده كه DT هميشه پر باشه؟درسته؟
در واقع عاقلانه تر اينه كه اول DMD رو بريم بعد H&H ديگه؟! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر