DmC: Devil may Cry | Xbox 360

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
لیست اچیومنت‌های DmC: Vergil’s Downfall
We have an uninvited guest10
gp-g.png
Defeat a Wisp
You don’t belong here10
gp-g.png
Defeat an Imprisoner
Our souls are at odds brother20
gp-g.png
Complete Vergil’s downfall
I’ve come to retrieve my power30
gp-g.png
Acquire all of Vergil’s health, Devil trigger and combat upgrades
I’ll try it your way for once50
gp-g.png
Complete all missions on the Nephilim difficulty with a SSS rank
I need more power!20
gp-g.png
Complete Vergil’s downfall on Son of Sparda difficulty
This is the power of Sparda!40
gp-g.png
Complete Vergil’s downfall on Vergil Must Die difficulty
Now I’m a little motivated!10
gp-g.png
Complete Vergil’s downfall on Heaven or Hell difficulty
You’re not worthy as my opponent40
gp-g.png
Complete Vergil’s downfall on Hell and Hell difficulty
Might controls everything20
gp-g.png
Gain a 100% completion rank on all missions (difficulty doesn’t matter)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,933
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا این سامورائی ها راه خاصی هست برای کشتنشون ؟ یه وقتایی خیلی مبارزه باهاشون طولانی میشه :d

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
آقا این سامورائی ها راه خاصی هست برای کشتنشون ؟ یه وقتایی خیلی مبارزه باهاشون طولانی میشه :d

وقتی که یه پورتال وا میکنن تا مثلا غافلگیرت کنن( :d )کنن،ضربشون رو Parry کن.یعنی تو هم یه ضربه بزن.سریع میمیرن.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,933
نام
نـــــــویـــــــــد
وقتی که یه پورتال وا میکنن تا مثلا غافلگیرت کنن( :d )کنن،ضربشون رو Parry کن.یعنی تو هم یه ضربه بزن.سریع میمیرن.

آخه یکی 2 بار شده کلا پرتال نزده :d هر چقدر ازش دور میشم فایده نداره هی میاد دنبالم اونجوری هم که نمیشه زدش همش دفاع میکنه . کلا فکر کنم فقط باید با Parry کردن زدش :d

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
آخه یکی 2 بار شده کلا پرتال نزده :d هر چقدر ازش دور میشم فایده نداره هی میاد دنبالم اونجوری هم که نمیشه زدش همش دفاع میکنه . کلا فکر کنم فقط باید با Parry کردن زدش :d

کم پیش میاد سیریش شه اینجوری:dاز دور بهش شلیک کن بعد از چند ثانیه دیگه کاریش نداشته باش.دیگه حتما پورتال میزنه:d.

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام
===
من اون قسمتی گیر کردم که وارد یک فضای تلویزیونی میشه و اول از طریق مانیتور با اون یارو کچله (اسمش را نمیدانم)صحبت میکنه بعد با کله اش مبارزه میکنه یکسری نور میاد ومثل برق دو تا بهم میخوره میمیرم؟
در ضمن راهی نیست مقدار جونش را مثل بازیهای دیگه ابدیت کنی تا دیرتر بمیره منظورم اون ایکون سمت چپ بالای تصویر هست.
ممنون

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
سلام
===
من اون قسمتی گیر کردم که وارد یک فضای تلویزیونی میشه و اول از طریق مانیتور با اون یارو کچله (اسمش را نمیدانم)صحبت میکنه بعد با کله اش مبارزه میکنه یکسری نور میاد ومثل برق دو تا بهم میخوره میمیرم؟
در ضمن راهی نیست مقدار جونش را مثل بازیهای دیگه ابدیت کنی تا دیرتر بمیره منظورم اون ایکون سمت چپ بالای تصویر هست.
ممنون

در مورد اون یارو چندتا دایره قرمز روی زمینه هست بایت بپری رو هوا با مشت بکوبی رو اونا بعد گیج میشه سریع برو بزنش و در در مورد جون هم اونجا که ایتم میخری یه ایتم یه صلیب سبز رنگه اونا رو بخر آمپر جونت بلند تر میشه.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
ای بابا از اون جایی که فعلاً دی وی دی توم رایدرم خرابه :( و نمیتونم اونو بازی کنم حداقل یکی بگه تو اون مرحله ای که 4 تا ستون هست که باید یه چیزیشونو روشن کنیم تا در باز بشه من نمیتونم یکی از اون lost souls هارو پیدا کنم. کجاست؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
ای بابا از اون جایی که فعلاً دی وی دی توم رایدرم خرابه :( و نمیتونم اونو بازی کنم حداقل یکی بگه تو اون مرحله ای که 4 تا ستون هست که باید یه چیزیشونو روشن کنیم تا در باز بشه من نمیتونم یکی از اون lost souls هارو پیدا کنم. کجاست؟

ببین دور اول معمولا تعداد زیادی از Lost Sous ها و سایر موارد رو نمیتونی بدست بیاری چون به یه سری ابزار خواص نیاز داری ...
بازی رو دور اول تموم کن بعد با انتخاب هر مرحله برو هر چی دلت میخواد بیاب ;)

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
ببین دور اول معمولا تعداد زیادی از Lost Sous ها و سایر موارد رو نمیتونی بدست بیاری چون به یه سری ابزار خواص نیاز داری ...
بازی رو دور اول تموم کن بعد با انتخاب هر مرحله برو هر چی دلت میخواد بیاب ;)
بابا الان دور دوم بازیمه اونم روی سخت ترین درجه به نام EASY
:d
گفتم آسون برم که همه چیزو پیدا کنم اما تو اینجا رو نمیتونم. بعد یکی هم هست خیلی بالاست. همون جاییکه که کت مثل روح شده و باید با یه دونه از اون نینجاها مبارزه کنم. اونو چه طوری بگیرم؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بابا الان دور دوم بازیمه اونم روی سخت ترین درجه به نام EASY
:d
گفتم آسون برم که همه چیزو پیدا کنم اما تو اینجا رو نمیتونم. بعد یکی هم هست خیلی بالاست. همون جاییکه که کت مثل روح شده و باید با یه دونه از اون نینجاها مبارزه کنم. اونو چه طوری بگیرم؟

اوه اوه اوه
یادم اومد کجا رو میگی اون سخترین تو کل Lost Souls ها هستش #:-s
من خودم تقریبا دو ساعت درگیره گرفتنش بودم آخرشم هم موفق شدم

اول باید با اون شمشیر بزرگه که مثل تبر میمونه دشمنت رو پرت کنی بالا
بعد
سریع با اون شمشیر آبیه تو هوا توری بهش ضربه بزنی که پرت بشه سمته روح قرمزه
بعد سریع با پرتاب طناب خودت رو بهش برسون و با دوتا پرش به موقع روح رو بکش ....
سخته ولی شدنیه

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
اوه اوه اوه
یادم اومد کجا رو میگی اون سخترین تو کل Lost Souls ها هستش #:-s
من خودم تقریبا دو ساعت درگیره گرفتنش بودم آخرشم هم موفق شدم

اول باید با اون شمشیر بزرگه که مثل تبر میمونه دشمنت رو پرت کنی بالا
بعد
سریع با اون شمشیر آبیه تو هوا توری بهش ضربه بزنی که پرت بشه سمته روح قرمزه
بعد سریع با پرتاب طناب خودت رو بهش برسون و با دوتا پرش به موقع روح رو بکش ....
سخته ولی شدنیه

وای اقا حوصله تو برم یادم میاد که من بعضی lost soulsها رو بخاطر این که راهش دور بوده از دستش دادم:d

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
درود
یک سوال داشتم
این ویرجیل رو تو Hell and Hell چجوری بزنمش؟؟
آسفالت کرده مارو...
کسایی که تموم کردن یک راهنمایی کنین
ممنون

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب "سقوط ورجیل" هم عرضه شد و تا الان دوباری تمومش کردم :D اینم نمره ام به بازی و نکات مثبت و منفیش از دید من ( به نسخه اصلی 8.3 داده بودم :D)

DmC Devil may Cry : Vergil's Downfall
8.8/10
عالی بود ! اصولا من فقط نکات منفی رو میگم چون معتقدم دوستان به اندازه کافی به نکات مثبت بازی ها اشاره میکنند ولی خب بخاطر ورجیل و DLC بودن این بخش این سری نکات مثبت رو هم بیان میکنم :biggrin1:

نکات مثبت :
+ ورجیل :هرچقدر توی بازی بهش کم پرداختن توی DLC سنگ تموم گذاشتن و DLC به طور کامل پیرامون شخصیت ورجیل میچرخید که عمق زیادی بهش میده. سقوط ورجیل و نهایتا اوج گرفتن دوباره اش به طرز فوق العاده زیبایی نشون داده شده. حتی تغییرات شخصیت ورجیل هم به خوبی در تمام مدت DLC قابل مشاهده است و NT توی این بخش خیلی زیبا عمل کرده.

+ سیستم مبارزات فوق العاده
: در نگاه اول به نظرم میاد که سیستم مبارزات ورجیل دقیقا مثل دانته باشه ولی اصلا اینطوری نیست. سیستم مبارزات ورجیل درسته شباهت هایی با دانته داره ولی بهتون اطمینان میدم که حس کاملا تازه ایی بهتون منتقل میکنه و تجربه ای کاملا تازه است. یکی از مهمترین برتری های ورجیل به دانته قابلیت Teleport کردنشه، ورجیل میتونه به صورت آنی و در کسری از ثانیه سریعا به هر دشمنی که میخواد تلپورت کنه یا اونها رو به سمت خودش بیاره ! چون ورجیل عمل تلپورت رو با شمشیر های احضاریش انجام میده، شما میتونید یه شمشیر رو توی بدن دشمنی فرو کنید و بعدا هر موقعی که خواستید دشمن رو به سمت خودتون بکشید یا خودتون رو به پیش اون تلپورت کنید!
قابلیت های دیگه ایی مثل Doppelganger که بهتون اجازه میده یک ورجیل دیگه کنار خوتون درست کنید و هر دو رو تحت کنترلتون در بیارید یا بین ضربات و حالاتشون تغییری ایجاد کنید یا Summon Swords ها که میتونند مستقیم اونها رو به دشمن شلیک کنید یا به عنوان محافظ از اونها استفاده کنید، باعث میشه سیستم مبارزات ورجیل به اندازه دانته (یا حتی بیشتر از اون) عمق داشته باشه.

+ داستان
: داستان DLC همون چیزیه که من از هر بازی HnS توقع دارم. داستان توی بازی های HnS باید پیرامون شخصیت های اصلی بازی بچرخه و شخصیت محور باشه. برعکس نسخه اصلی که 90% داستان انتقاد از جامعه بود داستان Downfall کاملا پیرامون ورجیل و دنیای بازی میچرخه و خبری از انتقاد های نسخه اصلی در اون نیست. علاوه بر خود داستان، دیالوگ های بازی هم بهتر شدن. (تو کل DLC فقط یکبار از کلمه F**k استفاده شد که گوینده اش هم ورجیل نبود)

+ Collectable های فراوان: به عنوان یه DLC میزان Collectable ها و Content های موجود در بازی فوق العاده است! یک کاستوم، 7 درجه سختی، روح های گم شده، Fragment های انرژی بار ها و .... که بشدت به ارزش های این DLC اضافه میکنند.

+ تروفی/اچیومنت ها: واقعا حیفم اومد این بخش رو نگم. تروفی های بازی برای هوادارای قدیمی فوق العاده خاطره انگیزند. نه تنها همگی دیالوگ های خود ورجیل در نسخه های قبلی اند، بلکه حتی مکان قرار گیری تروفی ها فوق العاده کار شده و دقیقا با اسمشون و مکان اصلی به کار رفتن این دیالوگ ها در نسخه های اصلی هماهنگن.

نکات منفی :
- نبود Bloody Palace برای ورجیل
- تکراری شدن محیط بازی در اواخر DLC
- نبود سلاحی غیر از یاماتو

* کات سین های کامیک مانند DLC در بعضی موارد فوق العاده و در بعضی جاها افتضاح کار شدن.
--------------------
نظر نهایی : تا قبل از بازی کردن DLC، بیشتر دوست داشتم DMC5 معرفی بشه و بعد از اون اگه تونستن و بودجه اش رو داشتن DmC رو ادامه بدن ولی بعد از بازی کردن Downfall ..... نه تنها به نظرم باید DmC2 ساخته بشه بلکه ورجیل باید از ابتدا در اون قابل بازی و مثل دانته کمپینی طولانی (20 مرحله ایی) با داستانی مخصوص خودش داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر