DmC: Devil may Cry | Xbox 360

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اقا مرحله 20 چطوري رد ميشه اين پسره وقتي داره خونش تموم ميشه يكي مثل خودش درست ميكنه نميزاره بزنيش اصلا نميميره چطوري بايد ردش كرد
دفعه اول اون آبی را می زنی تا از بین بره دوباره فقط Virgil آست توی بازی و Dante با هم درگیر می شید تا Health Virgil برسه به آخر میشینه زمین و به شمشیرش تکیه می ده حالا شما Devil Trigger می کنید (تبدیل به Devil میشی) و یک ضربه بزنی بهش بازی تمام میشه.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
دیشب تازه تونستم دمو رو بازی کنم ، واقعا فوقالعاده شده بود ، من که واقعا لذت بردم ، باید سریع برم بازی رو بخرم>:d

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
و 1000 تا اچیومنتش گرفته شد!:d

خیلی با این شماره حال کردم ... یکش که قصش جداس ولی این خدایی از بقه شماره ها بهتر بود. یه جورایی با شماره 3 برابر بود ولی توی تنوع محیطا و دشمناش یه سر و گردن بالاتر بود. مخصوصا که بنظر من روون ترین کنترل تمام شماره هاشو داشت.

تنها ایراداش دانته جدیده بود ... :d مشکلش اصلیشم این بود که به زور هی one-liner میچپوند تو دیالوگاش. اینش بدجوری رو اعصاب بود.:|

میدونم با توجه به اینکه صفحه 47 برای پیشنهاد کردن دیره ... ولی اگه هنوزم بازی نکردین حتما بگیرینش ... حیفه از دست بدینش!

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
عادت کردن به کنترلش یه خرده زمان می بره!
کسی میتونه راجع به تکنیک های پیچیده تر بازی مثل Super Jump Canceling توضیح بده؟ چطوری زده میشن اینا؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
عادت کردن به کنترلش یه خرده زمان می بره!
کسی میتونه راجع به تکنیک های پیچیده تر بازی مثل Super Jump Canceling توضیح بده؟ چطوری زده میشن اینا؟

Super Jump Canceling ؟! اولین باره دارم همچین چیزی میشنوم.

شاید منظورت ترکیب JC های مختلف با همدیگه است ؟ برای خود JC که باید توی هوا بعد زدن ضربه سریعا دکمه پرش رو بزنی (باید ضربه به دشمن بخوره بعد بپری و باید خیلی سریع باشی در غیر این صورت بجای JC در واقع Enemy Step رو انجام میدی)

کسایی که میخوان JC کردن رو شروع کنند به نظرم بهتره اول با Rake یا Helm's Breaker اینکار رو انجام بدن تا دستشون راه بیوفته بعد برن سروقت JC های سختتر مثل Showdown

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
خب.:d بالاخره بازی رو Dante must Die هم تموم کردم و اچیوشو گرفتم و با این حساب فقط دو تا اچیومنت HaH و همونی که باید 5000تا دیمن بکشی می‌مونه. بازی هم که در نوع خودش خیلی قشنگه و یه مقدمه‌ی فوق‌العاده واسه سال 2013 هستش. در ضمن اچیومنتای بازیم برخلاف اون چه که در نگاه اول به نظر میاد سخت نیستن و فقط وقت‌گیرن و کلشونو میشه توی 30-40 ساعت گرفت.:-"

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
این بازی عجب داره حال میده ، اصلا فکر نمیکردم اینجوری باشه ولی خیلی جذابه .
من فعلا به مرحله ششم رسیدم .

کسی میتونه بگه بازی چند مرحله داره ؟

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
Super Jump Canceling ؟! اولین باره دارم همچین چیزی میشنوم.
اشتباه شد! SJC یکی از تکنیک های Street Fighter هست.
DmC شاید از لحاظ کومبو زدن و Stylish Action از شماره های قبلی بهتر نباشه ولی بدترم نیست! بخش Training Mode هم که داره:D
Everything that I needed :D

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
من تموم کردم و الان دارم Son of Sparda میرم به امید اینکه تمومش کنم اگه همشو بریم اچیومنت میده؟
ولی خوب من اینی که تموم کردم فک نکنم دیگه بازی کنم...

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من تموم کردم و الان دارم Son of Sparda میرم به امید اینکه تمومش کنم اگه همشو بریم اچیومنت میده؟
ولی خوب من اینی که تموم کردم فک نکنم دیگه بازی کنم...
SOS Achievment خودش را داره اما برای کامل کردن Achievment باید همه Difficulty های بازی را تمام کنید به نظر من سخت ترینش Dante Must Die است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر