DmC: Devil may Cry | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
الان بازيرو تموم كردم خيلي حال داد،خيلي وقت بود يك عنوان H&S بازي نكرده بودم.بازي خوبي بود.داستان نسبتا خوبي هم داشت و فقط باس هاي بازي آسون بودن كه اميد وارم رو درجه سختي بيشتر يكم قوي تر شن.
اين ورجيل به نظرم از همه باس هاي بازي باحال تر بود حد اقل يكم ضربه ميزد

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
الان بازيرو تموم كردم خيلي حال داد،خيلي وقت بود يك عنوان H&S بازي نكرده بودم.بازي خوبي بود.داستان نسبتا خوبي هم داشت و فقط باس هاي بازي آسون بودن كه اميد وارم رو درجه سختي بيشتر يكم قوي تر شن.
اين ورجيل به نظرم از همه باس هاي بازي باحال تر بود حد اقل يكم ضربه ميزد
مگه بازی چند ساعت گیم پلی داره؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
مگه بازی چند ساعت گیم پلی داره؟؟
تو stats براي من نوشته 11ساعت ولي همه چيرو حساب ميكنه حتي تو منوي بازي هم باشي حساب ميكنه.بازي فكر كنم 8ساعته تموم شه البته روي درجه سختي دويل هانتر اينجوري بود براي من

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام به دوستان
مدتی بود دست به اسلحه نشده بودم
امروز بازی رو نسخه برنر گرفتم
عالی بودش
واقعا لذت دارنم میبرم
فقط این درجات سختی بازی چرا اینطوری هستند
من که نفهمیدمک با کدوم شروع کردم :)
واقعا 8 ساعت گیم پلی داره ؟
اینطوری بهتره :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام به دوستان
مدتی بود دست به اسلحه نشده بودم
امروز بازی رو نسخه برنر گرفتم
عالی بودش
واقعا لذت دارنم میبرم
فقط این درجات سختی بازی چرا اینطوری هستند
من که نفهمیدمک با کدوم شروع کردم :)
واقعا 8 ساعت گیم پلی داره ؟
اینطوری بهتره :d
اره ديگه 8ساعتم شايد كمتر تو نقد ign هم كه الان ديدم جزو نكات منفيش كوتاه بودن بازي بود

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
به نظر من از لحاظ ساعت گیم پلی ارزش بازی کردن نداره(نظر شخصی)،چون تا گیمر بخواد درگیر داستان و گیم پلی و هیجان بازی بشه،بازی تموم میشه.اینجوری که دوستمون Bahram B فرمودند منوها هم جز گیم پلی هست!!!!

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
بازی رو یه سره رفتم !( البته مرحله17دیگه خسته شده بودم !:d) حـــرف نداشت ولی خیـــــلی باعث شد داد بزنم و فحش بدم ! :|:d ( چون واقعا آدم قاطی میکنه ! من دمو رو بازی نکرده بودم ! و حتی حالا که بازیرو یدور تموم کردم هم بازم کامل دستم به نحوه یِ استفاده از سلاحا عادت نکرده ! )
بــازی پر از نکاتِ مثبتِ . یه چیزی که خیلی باش حال کردم این بود که همه ی 7-8تا سلاحش برای من کاربرد داشتن ! ( چیزی که تو DMC4 برام پیش نیومد ( حتی تو DMC3 )) چون نحوه ی پیشروی تو بازی میطلبه ازشون استفاده کنی . ترکیب کمبوها دیوانه وار حال میده ! گرفتنِ درجه SSS نسبت به قبل آسون تر شده به نظرم . تنوع باس ها خیلی خوبه .
+ Secret Missionــا خیــلی ساده شدن :-" ولی خب یه نوآوری ای توشون ایجاد شده اینکه درهایی که به ماموریتهای مخفی میره قفله و باید براشون کلید پیدا کنی که جالبِ بنظرم . پلتفرمینگ بازی خیـــــلی دلچسبِ !! ( بالاخره نینجاتئوریِ دیگه ! ;) )
گرافیــکِ هنری فوق العاده خوب درومده ! البته یه جاهایی دیگه زیاد از حد رنگها غلیظ میشن به حدی که چشمُ اذیت میکنن !!
من به 1 باگ تو یکی ار باس ها هم برخوردم ! ( فقط همین یه مورد ! که باس خشکش زده بود ! :| )
شوخیای دانته و ر*ــدناش به به ورجیل خیلی خوب بود :d

آخرین ویرایش:

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
****.............. ببخشید لفطا سوال های زیر را حتما جواب بدید....
1-اومده؟ من تو شیراز زندگی می کنم. مرکز بازی هم داریوشه یعنی الان برم اوردن dmc رو؟
2-گیمپلیش نورمالش طولانی؟
3-روی ایکس باکسه...دیکه؟
4-بهش از 10 چند می دید؟

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
1-اومده؟ من تو شیراز زندگی می کنم. مرکز بازی هم داریوشه یعنی الان برم اوردن dmc رو؟
2-گیمپلیش نورمالش طولانی؟
3-روی ایکس باکسه...دیکه؟
4-بهش از 10 چند می دید؟
بلــه بازی اومده !
طولانی که خب حدودا 7 تا 8 ساعت
برای 360 و Ps3 اومده فعلا !!! نسخه PC هم بزودی !
من 9 !

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
تو اچيونتام هست برو نگاه كن اگه خواستي برو تو ليدر بورد بازي هم نگاه كن كل مراحل بازيرو ثبت كردم توش
بابا قبولت داریم گفتیم یکم بخندیم دور هم دیگه نباید توقع 20 30 ساعت گیم پلی داشت ولی درجه سختی هم مهمه تو بازی شما یا کسی به لایو وصل شده خطر بن که نداره؟این کی که قرار بود بیاد کی میاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر