DmC: Devil may Cry | Xbox 360

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب خوشبختانه امروز بازی Stage Demo داشته و دوتا تریلر دیگه اینبار از گیم پلی بازی منتشر شده ، توی تریلر اولی دانته با یه دختر ناشناس داره میاد توی شهر که شیطون ها شناساییش میکنند و میکشنش توی LIMBO ، شخصیت پردازی دانته خوب بود و از لحاظ شخصیت هنوز همون دانته قدیمی خودمونه ( البته توی Video که اومده طرف هی داره ژاپنی توضیح میده نمیزاره صدای دانته رو درست بشنویم ) ، گیم پلی بازی هم خوبه و اشکالات کوچیکی داشت مثل : زوم کردن دوربین و اسلوموشن به صورت رندوم وقتی دانته شیطون ها رو میکشه ( مثل Enslaved ) ، و همینطور دوربین بعضی جاها مثل Ninja Gaiden 2 خنگ میزد و دشمنا رو نشون نمیداد

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=48941&p=1604188&viewfull=1#post1604188

این همون DEMO اییه که توی GC برای خبرنگارا پشت درای بسته پخش شده بود

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
خوب من هم تونستم بالاخره تریلرها رو ببینم!!واقعا عالی بود!!نظرم کاملا عوض شد!یه کم میشه بهش امید داشت!
بیش از حد گرافیکش ب نظر من جالب بود!!نه اینکه قشنگ باشه...جالب بود!به خصوص نورپردازی هاش...گیم پلی تا حدودی ب دویل می کرای شباهت داره!..رو اعصابترین مشکل گیم پلی کمبوهای هوایی هست ک خیلی زشت و باگ زده هست!ی مشکل دیگه هم این بود ک جون دشمنا بیش از حد زیاده!هرکدوم رو 5دقیقه ای گرفتارشی!!
تو این دوتا که اصلا نمیشد چیزی فهمید از داستان!ولی به نظر بازی فوق العاده ای میشه نه ب عنوان ی قسمت از دویل می کرای!!
کمبوها تو حالت قدرتی!(همون جاهایی ک موهاش سفید میشه!)فوق العاده زشت و غیر قابل جذب هستن!!حال ادم ب هم میخوره تو این حالت!!:D
کلا بهتون پیشنهاد میکنم حتما ببینیدش!صدای دانته هم فکر کنم خودش بود!چون توش زیاد حرف نزد!!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آره اون بخش DT رو کاملا باهات موافقم اصلا کمبو ها توی اون بخش جالب نبود امیدوارم درستش کنند اون میزان انرژی دشمن ها هم امکان داره برای دمو زیادشون کرده باشن تا بتونند کمبو های مختلف رو اجرا کنند ، من که خیلی به بازی امیدوار شدم ، البته یه مشکل دیگه ایی هم که داشت گیم پلی بازی یه ذره کند بود ، امیدوارم این مشکل رو هم برطرف کنند

اون دختره توی تریلر هم به نظر من Lady بود البته قیافه اش پیدا نبود ولی از روی نوع لباس پوشیدنش حدس میزنم Lady باشه

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
عااااااااااااالی بود ، دانته ی جدید همون دانته ی خودمونه ، خوده reuben langdon، هم دوباره روش حرف می زنه صدای دانته ی خودمون بود تو دویل 3و 4
بابا حتی دانته تیکه هم می پروند ، فکر می کنم داستان خوبی هم داشته باشه ، نه فکر نکنم اون دختره لیدی باشه اما در کل بازی عالیه و گرفیک هم همون طور که دوستان گفتن زیاد بالا نیست اما جالبه و فضاهای بازی هم دیگه اونجور مثه دویل 4 رنگ رنگی نیست و انگار دوباره به اصالت دویل نزدیک شده و خیلی شبیه دویل 1 هست ، در کل خیلی امیدوارم >:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
عااااااااااااالی بود ، دانته ی جدید همون دانته ی خودمونه ، خوده reuben langdon، هم دوباره روش حرف می زنه صدای دانته ی خودمون بود تو دویل 3و 4
بابا حتی دانته تیکه هم می پروند ، فکر می کنم داستان خوبی هم داشته باشه ، نه فکر نکنم اون دختره لیدی باشه اما در کل بازی عالیه و گرفیک هم همون طور که دوستان گفتن زیاد بالا نیست اما جالبه و فضاهای بازی هم دیگه اونجور مثه دویل 4 رنگ رنگی نیست و انگار دوباره به اصالت دویل نزدیک شده و خیلی شبیه دویل 1 هست ، در کل خیلی امیدوارم >:d
درسته تریلر ها خیلی امیدوار کننده بودن البته هنوز بازی خیلی جای کار داره ولی درکل میشه به بازی امیدوار بود ، مهم ترین مسئله برای من بعد از گیم پلی شخصیت دانته هست که خوشبختانه دانته هنوز همون شخصیت قدیمیه خودش رو داره ، فقط امیدوارم گیم پلی بازی سریعتر از اینی باشه که توی تریلر ها دیدیم و حرکات Slowmotion رو هم به طور کامل حذف کنند چون اصلا با گیم پلی سری جور نیست ، دوربین هم خیلی مشکل داره که به احتمال زیاد تا زمان عرضه برطرف نمیشه ، مشکل بعدی هم DT دانته بود که اصلا باهاش حال نکردم و یه جورایی بی مصرف بود
البته صدایی که روی دانته گذاشتن خیلی بهش میاد و توی فروم های خارجی هم هوادارا فکر میکردن کهreuben langdon صداگذار دانته است که خودش این موضوع رو تکذیب کرد و گفت توی DmC صداگذار دانته نیست و فعلا هم داره روی Marvel Vs Capcom کار میکنه

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
کلا دویلی که رنگ و بوی ژاپنی نداشته باشه به درد لای جرز دیوار می خوره!
زنده باد ژاپن و بازیهاش و انیم هاش و مانگاهاش و ... :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کلا دویلی که رنگ و بوی ژاپنی نداشته باشه به درد لای جرز دیوار می خوره!
زنده باد ژاپن و بازیهاش و انیم هاش و مانگاهاش و ... :d
جونم ژاپن.جونم قافيه!!!

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
بازی از اون سبک انیمیشن کارتونی به لطف unreal engin 3 ارتقاع یافته و خیلی واقعی تر شده وانیمیشن دانته هم واقعیتر شده که به احتمال زیاد از motin capture که در enslaved استفاده شده بود در بازی به کار بردند و همچنین نورپردازی real که اخیرا در unreal engine 3 ارتقاع یافته شاهدش بودیم که نورهای خورشید و سایر اشیاع حجمی و از خودشون انعکاس دارن برای مثال انعکاس نور روی شمشیر دانته و بازتاب اون به دوربین و گرافیک هنری و بصری و دور نمای زیبایی هم به کار بردند برای مثال دورنمای پرچمها که واقعا ادم مات و مبهوت میشه و گرافیک تکنیکی هم تا اینجا خوب بوده مانند سایه زنی و textures که خیلی دقیقه وتا زمان عرضه هم صد در صد کامل میشه واین تیم درزمینه گرافیک کارش رو خوب بلده.

گیمپلی هم که با تجربهای که تیم نینجا تئوری داره صد در صد خوب از اب در میاد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Based On What ?!
and This is Our Beloved Dante , Look At His Personalty It's The Same Dante That Everybody Loves
what exactly do you mean?
new dante or old dante?
the idiot or the best?
he cann`t be like old dante!!!
where is that humor sense?
huh,where is it?

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
what exactly do you mean?
new dante or old dante?
the idiot or the best?
he cann`t be like old dante!!!
where is that humor sense?
huh,where is it?
first of all your english sucks secondly this new dante can go to hell i will not buy the game if dante doesn't have his usual sense of humor (to admins please don't ban us )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر