DmC هیچ ارتباطی با سری اصلی DMC ندارد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
20110823dmc.jpg

خب سرانجام تکلیف نسخه جدید Devil May Cry هم معلوم شد ، نسخه جدید از سری بازی های Devil May Cry در TGS پارسال معرفی شد و اینبار برخلاف نسخه های قبلی بدون هیچ شماره ایی و تنها با نام DmC معرفی شد در طول TGS کاپکام اعلام کرد که این نسخه ریبوتی بر سری محبوب Devil May Cry است ، این خبر بازخوردهای منفی زیادی از طرف هوادارا رو به همراه داشت تا جایی که طی چند ماه بعدی کاپکام این نسخه جدید رو نه یک ریبوت و بلکه یه داستان Origin برای دانته معرفی کرد ، چندماهی از بازی خبری نبود تا E3 که دوباره عنوان بازی از Origin دانته به "تولدی دوباره" برای سری DMC تغییر کرد و سرانجام امروز مشخص شد که بازی در دنیای DMC اتفاق نمیوفتد و ارتباطی با سری اصلی ندارد

Tameem در طی مصاحبه ایی با Game Trailers رسما تایید کرد که " DmC نه قبل و نه بعد از عنوان های قبلی سری اصلی اتفاق نمیوفتد "

به زبان ساده تر یعنی نسخه جدید DmC بخشی از دنیای DMC نیست و بیشتر میشه اون رو به عنوان یه دنیای موازی با دنیای نسخه اصلی در نظر گرفت ( یعنی برگشتیم به همون خونه اول و ریبوت بودن بازی ) ، این موضوع باعث خوشحالی هوادارای بازی شده و امیدواری اونها رو برای دیدن DMC 5 بیشتر کرده ( البته بعد از شکست تجاریه DmC )

منبع
لینک مصاحبه از سایت Game Trailers

آخرین ویرایش:

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
ممنون از خبر. واقعا روز به روز به عمق فاجعه این بازی اضافه میشه . اینم تیر خلاصی به دنیای زیبای سری dmc بود .

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
خوب کنسلش بکن بره دیگه ! این کارا دیگه چیه.
بیشتر میشه اون رو به عنوان یه دنیای موازی با دنیای نسخه اصلی در نظر گرفت
اوه.حتما در نوجوانی باید تصمیم میگرفته بره سمت مواد مخدر یا نه ؟
برای اطلاعات بیشتر به Fringe مراجعه شود !:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
جل الخالق!!
خُب چه کاره احمقانه ای هست که کپکام داره میکنه!؟ این مایه ی ننگ رو میخواد بسازه بعد بعدش دوباره بره DMC 5 هم بسازه!؟ آخه این ایده های انقلابی از کجا سرچشمه میگیره؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من که خیلی از این خبر خوشحال شدم ، حداقل الان دیگه میدونم این نسخه قرار نیست دنیای DMC رو نابود کنه ، فقط اگه اسمش رو هم عوض میکردن و کلا تبدیلش میکردن به یه IP جدید خیلی بهتر بود

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
جل الخالق!!
خُب چه کاره احمقانه ای هست که کپکام داره میکنه!؟ این مایه ی ننگ رو میخواد بسازه بعد بعدش دوباره بره DMC 5 هم بسازه!؟ آخه این ایده های انقلابی از کجا سرچشمه میگیره؟
کپ کام کلا عادت داره به گند زدن به یه عنوان موفق :D، مثلا DMC 2 رو عرضه کرد!!! یه چیزی شد وسط خیابون اومد وایساد به ... خوردن که ببخشید تو بعدی جبران میکنیم :D آخر اینم همین میشه.

RE5 فلسفه اش رو نگاه کن هرچی بگردی نمیتونی هیچ فلسفه پشتش بیابی :D. DmC هم همینه دور هم نشستن گفتن حالا به چی گند بزنیم :D نوبتی هم باشه دوباره نوبت DmC هست :D.

هفته دیگه اگر اسم بازی عوض شد به نظرم نباس نگران شد.

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
خب مشخصه كه از اول همچين قصدي رو نداشتن و وقتي كه واكنش فَن هاي بازي رو ديدن بالاخره مجبور شدن كه يك فكري اساسي بكنن كه شد اين!
البته اگه پس فردا خبر اومد كه اسم بازي عوض شده و پس از پس فردا هم بازي رو كنسل كردن اصلا تعجب نكنيد.البته از جفت اين وقايع حمايت جامع به عمل مي ايد

• Like
Reactions: Tehanu

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
امیدوارم یا پروژه کنسل شه یا حداقل اسم پروژه رو تغییر بدن بشه نمیدونم CmD یا DevilCry
اصلا کلا عوض کنن برن......
××××××
باز جای شکرش باقیه که بازی ربطی به سری اصلی نداره و میشه فراموشش کرد!
کاش اسم این شخصیت مفنگی رو هم عوض کنن!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
زرشک..!
حتما فردا هم میگن این کارکتره دانته نیست فقط چون اختلال حواس داره خیلی میکنه اسمش دانته ست..!

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
واقعا بعید نیست که چند روز دیگه بیان بگن این اصلا Devil May Cry نیست ! گیم پلی که من دیدم که هیچ ربطی به DMC قبلیا نداشت . معلوم نبود Prince of persia : Forgotten Sands بود یا Dante Inferno ! طرفم که ماشاالله شبیه همه هست جز دانته ! من بازی رو میخرم و بازی میکنم و شاید لذتم ببرم اما این دانته ی کت قرمز و شوخی که من با خاطرش اسم پروفایلمو این گذاشتم نیست ...

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
( یعنی برگشتیم به همون خونه اول و ریبوت بودن بازی )

دقیقا! از اول قرار بود بازی ریبوت بشه! یعنی هر چی خاطره باسری DMC داشتیم رو باید به گور میبردیم! ولی حالا که واکنش مردم رو دیدند اومدند قضیه رو ماست مالی کنند بدتر گند زدن بهش...

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
مثل اینکه حالشون خوب نیست... بنظر من اصلا یه IP جدید با یه اسم دیگه میدادن بیرون بهتر بود .... با این کار اینا یه ننگ رو وارد سری DMC میکنن!!!!!!!!!!

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
خب دیگه اینم از این اینقدر دیگه به این بازی گیر ندید خیالتون راحت اینجور که اینا دارن پیش میرن تا 2 یا 3 هفته دیگه یا اسم بازی رو عوض میکنن یا اسم شخصیت اول بازی رو اون موقع دیگه همه میتونن با خیال راحت برن بازی رو بخرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر