شایعه DmC دارای مولتی پلیر میباشد !؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
91327d63593b.jpg

طی چندین هفته گذشته مجلات مختلف پیش نمایش های زیادی از DmC جدیدترین نسخه از سری بازی های محبوب Devil May Cry قراره داده اند ، از مجلات ایتالیایی و پرتقالی مثل PS Mania و MaxiConsolas گرفته تا مجلات معتبری مثل Xbox World ( عکس بالا مربوط به این مجله است )

هم اکنون در خبری عجیب به گفته مجله X360 سازنده بازی نینجا تئوری قول حضور بخش های مولتی پلیر و Co-Op Online را در نسخه جدید DMC داده است ، مسئولان نینجا تئوری هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده اند

عکس از پیش نمایش بازی در مجله X360 و اشاره به وجود مولتی پلیر در بازی

DSC02120.jpg

612936dcc852.jpg

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
گل بود به سبزه نیز آراسته شد :)
Co-Op Online
@ نینجا تئوری : برو مرگ مادرت :| یه لباس جاگرنات هم تن این دانته هه بکن ، یه سایلنت ام پی فایو هم بده دستش ، کاستومایز سیبیل که بتونیم از توش کاپیتان پرایس خودمون رو بسازیم ، دیگه من هیچی ازتون نمیخوام .
===
احسان پایه ای من دانته ، تو عمه دانته (تایید شده ، هست تو بازی)، بعد Co Op میریم جلو بازی رو دوتایی پلات میکنیم :hug: ...

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
DMC و آنلاین و CO-OP ! :D به به :D فقط امیدواریم حداقل این یه مورد تکذیب بشه :D
پ.ن : اون عکس الان کجاش اپیک ـه دقیقاً ؟! اینکه وقتی دانته ی گرامی داره گاز معده رو خالی میکنه و پشتش فندک گرفتن ؟! :D
احسان پایه ای من دانته ، تو عمه دانته (تایید شده ، هست تو بازی)، بعد Co Op میریم جلو بازی رو دوتایی پلات میکنیم
hug.gif
...
پایه ام فقط رنگ موی عمه خانم تایید نشده چه رنگیه ؟! یا اونم قابلیت کاستومایز داره ؟ :d
بابا اون بخاطر اینه که توی حالت فرشته اییه
biggrin1.gif
خب حالت شیطانیش هم قرمز فندک میزنه :D

آخرین ویرایش:

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
بیخیال !!
لابد پس فردا هم میان میگن بازی رو Open World کردیم !

پ.ن: احسان خدا چیکارت نکنه نصفه شبی مردیم از خنده !! =))

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
DMC و آنلاین و CO-OP ! :D به به :D فقط امیدواریم حداقل این یه مورد تکذیب بشه :D
پ.ن : اون عکس الان کجاش اپیک ـه دقیقاً ؟! اینکه وقتی دانته ی گرامی داره گاز معده رو خالی میکنه و پشتش فندک گرفتن ؟! :D

پایه ام فقط رنگ موی عمه خانم تایید نشده چه رنگیه ؟! یا اونم قابلیت کاستومایز داره ؟ :d
=)) =)) =))

خدا بگم چکارت کنه احسان مردم از خنده :D بابا اون بخاطر اینه که توی حالت فرشته اییه :D

---------- نوشته در 03:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:40 AM ارسال شده بود ----------

البته از شوخی که بگذریم :D ، امیدوارم این خبر درست نباشه البته به احتمال زیاد حقیقت داره ، متاسفانه اکثر بازی ها امروزه باید مولتی داشته باشند تا خوب بفروشن

همونطوری که NG III و ME 3 مجبور شدن مولتی داشته باشن به احتمال زیاد DmC هم مولتی خواهد داشت

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
واویلا هنوز با این بازی کنار نیومدید؟ :| DMCست با loreـه جدید. نوآوری همیشه خوبه.
سرچ کنید گوگل "کیت آموزشی مرتاض هندی و دالای لاما"، برید ناپال خودتون رو تحت تمرین های سخت قرار بدید تا چشمتون عادت بیابه reboot رو spin-off بخونه. اینجوری با این بازی کنار میاید.

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
کم کم داشت جرقه ها و کورسوی امیدی از این بازی تو ذهنم شکل میگرفت که همش از بین رفت .... تاریکی مطلق ..... خاک بر سر Capcom و Ninja Theory جفتشون با هم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دانته قرمز،دانته بنفش،دانته آبی‌. :D
یعنی‌ از اون دانته تنها که هیچ جا کم نمیاورد چی‌ مونده الان؟ یک شخصیت که چهار نفر رو هم میگیره کنار خودش شیاطین رو له (حالا میان میگن انسان‌ها هم جزو دشمنان بازی هستن.)می‌کنه. حالا بماند اون شخصیت‌ها کیا هستن.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
من که به شخصه با این که همه مخالف این بازین , ولی تازگی ها دارم با بازی حال می کنم . :d من که از Co-Op این بازی طرفداری می کنم چه انلاینش چه افلاینش . >:d< ولی اخه دیگه چرا مد های دیگه می خوان بذارن , لابد می خوان هر کی واسه خودش یه Player بسازه بعد با اوونا بریم توو همدیگه رو بکشیم ! :( در کل من خیلی باهاش حال می کنم ! >:d

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
متاسفانه اکثر بازی ها امروزه باید مولتی داشته باشند تا خوب بفروشن

TES V:Skyrim آیا؟!:d

همه بازیها لزوما نباید مولتی داشته باشن،اونایی که به ته خط رسیدن و دیگه ایده ای برای بازی ندارن،میزنن تو خطِ مولتی بلکه بازی رو متنوع تر بکنن.اونایی که مثال زدی هم از این دست بازیها هستند.

پ.ن:و این یعنی سینگل فرت؟!امیدوارم حداقل یه سینگلِ درست و حسابی داشته باشه.زشتِ به خدا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر