Divinity II: Ego Draconis

divinity2.jpg

DIVINITY II:EGO DRACONIS

platform: PC-X360
realase:Q3 2009
publisher:DTP ENTERTAINMENT
genre:action/rpg
اژدها رو بکش.نه نکشش.:cheesygri
یکی از بازی های جذاب نقش آفرینی pc رو که به صورت ایزومتریک دوبعدی و ترکیبی از گیم پلی دیابلو درونش دمیده شده بود رو DIVINITY بود که افتخارات زیادی رو تونست بدست بیاره.
اما این بازی در واقع نسخه دوم این سری نیست بلکه BEYOND DIVINITY نام داشت که به دلیل مشکلات در گیم پلی و ابهامات داستانی مانند نسخه یک بازی نشد.
داستان بازی در مورد یک پسر اژدها کش است در جریان یک درگیری با نیرو های دشمن با یک رخداد عجیب سرنوشت او دگرگون شده و خود به یک لرد اژدها تبدیل میشود و قابلیت استفاده از جادو ها و تبدیل شدن به اژدها و پرواز کردن را بدست می آورد.

آخرین ویرایش:

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
شما جزء 5 نفری بودید که در تمام ایران بعد از بنده و آقای کاتلر این بازی رو شروع و تموم کردی. تبریک.
اما همونطور که ایشون گفتند قسمت دوم خیلی کوتاهه شاید 6 الی 10 ساعت شما رو سرگرم کنه
که البته در پایان بازی فقط 13 الی 15 ACHIVEMENT رو آزاد می کنید .

در قسمت اول اگه یادت بیاد ی موجود زشت زیرزمینی بود به اسم زیگزاگ .
متنفر بودم ازش. اما تو این قسمت همه ی اون هایی که باهاشون سروکار داری خیلی جالبن.
MADAM EVE.:d:d:dو CHANELLA>:d<:d

Blood Wars

کاربر سایت
Apr 22, 2008
87
نام
Symbolic
آقا من کلا زبان ام خوبه و مشکلی توی quest ها تا حالا نداشتم اما گیر افتادم توی یه جایی که به استعداد احتیاج داره و واقعا نمیتونم رد کنم، من کلا توی کنترل کردن بازی توی جاهای شلوغ ضعیفم و بخاط اینه که هیچوقت نتونستم warcraft بازی کنم و همیشه باختم !!!! توی اونجایی گیر کردم که باید توی فرم اژدها Zepplinn رو تا Damien اسکورت کنی ...... خیلی سخته!!!!!!!!!!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
آقا من کلا زبان ام خوبه و مشکلی توی quest ها تا حالا نداشتم اما گیر افتادم توی یه جایی که به استعداد احتیاج داره و واقعا نمیتونم رد کنم، من کلا توی کنترل کردن بازی توی جاهای شلوغ ضعیفم و بخاط اینه که هیچوقت نتونستم warcraft بازی کنم و همیشه باختم !!!! توی اونجایی گیر کردم که باید توی فرم اژدها Zepplinn رو تا Damien اسکورت کنی ...... خیلی سخته!!!!!!!!!!
اره عزیز اون مرحلش خیلی سخت هست باید حواست جمع کنی از همون اول همه را بزنی قبل از این که کشتی تیر بخره
راستی مرحله اخر هستی عزیز :d

Blood Wars

کاربر سایت
Apr 22, 2008
87
نام
Symbolic
اره عزیز اون مرحلش خیلی سخت هست باید حواست جمع کنی از همون اول همه را بزنی قبل از این که کشتی تیر بخره
راستی مرحله اخر هستی عزیز :d

جدا مرحله آخره!!!!!!!!!!!!!!! دیگه بازی نمیکنم، واقعا ناراحت کننده است که تموم شد و واقعا عجب کوتاه بود! من گفتم تازه میرم جایی جدید تر! الان واقعا تنها امیدی که میشه داشت Dragon Age2 که بیاد و یه حالی به ما بده، البته خب Fable هم هست و واقعا به امید روزی که Risen 2 هم درست بشه، راستی بچه ها من Age of conan آنلاین بازی میکتم . از روزی که در اومد بازی کردم البته بعضی وقت ها با وقفه، کسی اهلش نیست؟!

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
دوستان فرق این بازی با این چیه ؟
Divinity 2: The Dragon Knight Saga
Divinity 2: The Dragon Knight Saga در واقع نسخه ی دوباره بازسازی شده ی همین بازی هست که گرافیک و صدا و جزئیات تکنیکی جدیدی در بازی اعمال شده والبته تمام باگهاش گرفته شده
در ضمن یه نسخه ی مکمل جدید هم با بازی به اسم Flames of Vengeance اضافه شده که ادامه ی داستان همین Ego Draconis است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر