Divinity II: Ego Draconis

divinity2.jpg

DIVINITY II:EGO DRACONIS

platform: PC-X360
realase:Q3 2009
publisher:DTP ENTERTAINMENT
genre:action/rpg
اژدها رو بکش.نه نکشش.:cheesygri
یکی از بازی های جذاب نقش آفرینی pc رو که به صورت ایزومتریک دوبعدی و ترکیبی از گیم پلی دیابلو درونش دمیده شده بود رو DIVINITY بود که افتخارات زیادی رو تونست بدست بیاره.
اما این بازی در واقع نسخه دوم این سری نیست بلکه BEYOND DIVINITY نام داشت که به دلیل مشکلات در گیم پلی و ابهامات داستانی مانند نسخه یک بازی نشد.
داستان بازی در مورد یک پسر اژدها کش است در جریان یک درگیری با نیرو های دشمن با یک رخداد عجیب سرنوشت او دگرگون شده و خود به یک لرد اژدها تبدیل میشود و قابلیت استفاده از جادو ها و تبدیل شدن به اژدها و پرواز کردن را بدست می آورد.

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
من ميزنم پادشاه بالاي battle tower رو ميكشم خودم ميشم پادشاه.بعد كه از اون waypoint shrine ميرم به سمت broken vally اول يه ابشار هست.پشت ابشار يه غار است كه توش 3 تا مجسمه اژدها هست.ميگن 3 تا چيز براشون بيارم تا بتونم در رو باز كنم.اون يارويي رو هم كه تويه مواد مذاب تويه اون غار بود رو كشتم. ولي نميدونم الان براي اينكه كلا" برم مرحله بعدي بايد چيكار كنم

می دونم کجای خلی خوب رفتی جلو

توی همون جزیره 3 تا درخت هستند که حالت خشکیده دارند وبرگ ندارند
باید با اون ها صحبت کنی وبراشون هر کدوم یک کاری بکنی
مثلا برای یکی از اون ها باید جانورهای اطرافش که مزاحم درخت میشند از بین ببری

vampire_b13

کاربر سایت
Nov 16, 2010
1
کمک

سلام

من این بازی رو تازه شروع کردم

کسی هست کمکم منه

همون اولش گیر کردم

رفتم از طبقه آخر یه برج یه گوی پیدا کردم

بعد با اون گوی رفتم پیش روح

اونم کشتم

با دارو دستش

الان بیرونم

باید چیکار کنم

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
سلام 1.با سپر نمیشه دفاع کرد؟ اصلا سپر به چه در می خوره وقتی نشه
2.در ابتدای بازی دو مرحله وجود داره تفوتشون چیه
please help me
:-/

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
سلام 1.با سپر نمیشه دفاع کرد؟ اصلا سپر به چه در می خوره وقتی نشه
2.در ابتدای بازی دو مرحله وجود داره تفوتشون چیه
please help me
:-/
عزیز توی بازی بیش از چند نوع سپر داریم و قودرتاشون هم فرق می کنه و هر کدوم از سپر ها برای مبارزه با یک چیز ی هستند
در ضمن اسم مر حله های که گیر گردید را بگو تا بگم چی کار کنی توی بازی هزار تا کویست وجود داره :d

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
تازگی ها یک والک ترو ی جدید به وجود اومده که اسمش هست LIVE TEL walkthrough و به این صورته که وقتی شما جایی گیر کردید که وجب به وجب این بازی گیر کردن هست اونم تا دلت بخواد .اونوقت گوشی رو بر می داری و زنگ میزنی به فلانی و اون برات به طور LIVE قدم به قدم توضیح میده .:d

بدون شک بهترین بازی تاریخ سبک RPG همین DIVINITY بوده و خواهد بود.

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
عزیز توی بازی بیش از چند نوع سپر داریم و قودرتاشون هم فرق می کنه و هر کدوم از سپر ها برای مبارزه با یک چیز ی هستند
در ضمن اسم مر حله های که گیر گردید را بگو تا بگم چی کار کنی توی بازی هزار تا کویست وجود داره :d
سلام
همون اول بازی وقتی به شهر دوم میرسیم و برای چند لحظه اژدها منیشیم
تو اون شهر اصلا نمی تونم دشمنا رو بکشم لولم 8 شده لطفا راهنماییم کن

Blood Wars

کاربر سایت
Apr 22, 2008
87
نام
Symbolic
متاسفانه Ego Draconis الان تموم شد و وارد Flames Of Vengance شدم! واقعا ناراحتم که تموم شد و امیدوارم که اینیکی حالا حالا ها تموم نشه! و این Expansion که به عنوان ادامه بازی اه واقعا گرافیک و همه چیزیش خفن تر شده!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
متاسفانه Ego Draconis الان تموم شد و وارد Flames Of Vengance شدم! واقعا ناراحتم که تموم شد و امیدوارم که اینیکی حالا حالا ها تموم نشه! و این Expansion که به عنوان ادامه بازی اه واقعا گرافیک و همه چیزیش خفن تر شده!
تبریک می گم شما جز معدود دوستانی بودی که تونستی تمومش کنی ولی باید بگم که Flames Of Vengance
تقریبا یک پنجم ego هست یعنی خیلی کوتاه حدودا 8 ساعت
موفق باشی

Blood Wars

کاربر سایت
Apr 22, 2008
87
نام
Symbolic
تبریک می گم شما جز معدود دوستانی بودی که تونستی تمومش کنی ولی باید بگم که Flames Of Vengance
تقریبا یک پنجم ego هست یعنی خیلی کوتاه حدودا 8 ساعت
موفق باشی
وای ی ی ی نه! من تو ذهنم بود که باید طولانی تر باشه_ حیف..... حالا باید منتظر Fable بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر