Dishonored | Xbox 360

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
حالا دوست من شما که هنوز بازی اش نکردی از کجا میدونی که اینقدر عالی هستش؟
چه بسا که حتی شاید وقتی بازی اش کردی ازش متنفر هم شدی
از روی امتیازات و پیش نمایش های یک بازی که نمیشه در موردش قضاوت کرد دوست من ;)

بله از روی پیش نمایش ونمره نمیشه قضاوت کرد اصلا زمانی که من این نظر رو دادم هنوز نمرات منتشر نشده بود:d

چندین تریلر اون هم از گیم پلی بازی اومده که هر گیمری(البته گیمر تاکید میکنم) با نگاه کردن بهش می فهمه این بازی از بهترینای امسال هست وچه مکانیزم هایی در بازی موجوده .....حالا شما رو نمیدونم از تریلر چیزی متوجه میشی یا نه تا بخوای قضاوت کنی:d

---------- نوشته در 04:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:43 PM ارسال شده بود ----------

خیلی نادر هست که روز انتشار بازی بشه و هنوز بازی نیومده باشه الانم یکی میگه اومده یکی میگه نه ...!! هیچ فروشگاهی هم نگذاشته تا الان....

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بله از روی پیش نمایش ونمره نمیشه قضاوت کرد اصلا زمانی که من این نظر رو دادم هنوز نمرات منتشر نشده بود:d

چندین تریلر اون هم از گیم پلی بازی اومده که هر گیمری(البته گیمر تاکید میکنم) با نگاه کردن بهش می فهمه این بازی از بهترینای امسال هست وچه مکانیزم هایی در بازی موجوده .....حالا شما رو نمیدونم از تریلر چیزی متوجه میشی یا نه تا بخوای قضاوت کنی:d

---------- نوشته در 04:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:43 PM ارسال شده بود ----------

خیلی نادر هست که روز انتشار بازی بشه و هنوز بازی نیومده باشه الانم یکی میگه اومده یکی میگه نه ...!! هیچ فروشگاهی هم نگذاشته تا الان....
تاریخ انتشار بازی 3 روز تأخیر خورده، یعنی 12 اکتبر، سایت خود بازی تأیید کرده.

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز

چند بار باید یک حرفو با افراد ناگیمر بزنم
گفتم که از روی تریلرهای یک بازی هم نمیشه راجبش قضاوت کرد
مثلا اون Dead Island یکی از بهترین تریلرهای تاریخ ویدئو گیمز رو به عقیده ی خیلی ها داشت ولی دیدیم که بازی اش نسبتاء فاجعه بود
کسی که گیمر واقعی باشه از روی تریلرهای یک بازی راجبش قضاوت نمیکنه

اشتباه نکنید منظورم از مثل dx بودنش اینه که هزارتا راه برای رسیدن به مقصد وجود داره هست :D

به شخصه امیدوارم که Dishonored زیاد شبیه DX نباشه
وگرنه ممکنه مثل DX بشه و فقط یک عده ی محدود طرفدارش بشن
بعد امیدوارم بازی بیش از حد سختی هم نباشه که مثل دارک سولز خیلی هارو فراری بده @};-

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
چند بار باید یک حرفو با افراد ناگیمر بزنم
گفتم که از روی تریلرهای یک بازی هم نمیشه راجبش قضاوت کرد
مثلا اون Dead Island یکی از بهترین تریلرهای تاریخ ویدئو گیمز رو به عقیده ی خیلی ها داشت ولی دیدیم که بازی اش نسبتاء فاجعه بود
کسی که گیمر واقعی باشه از روی تریلرهای یک بازی راجبش قضاوت نمیکنه

اخه تو چه گیمری هستی که فرق بین تریلر خالی که صحنه های سینماتیک داره و تریلری که شامل گیم پلی هست رو نمیدونی:d

Dead Island هم اون تریلری که شما میگی سینماتیک بود یعنی عملا از بازی اصلی که شامل گیم پلی میشه نمیشه چیزی فهمید بر منکرش لعنت
:d

تریلرهایی که بنده دیدم اجرای گیم پلی توسط یکی از سازندگان بود.....همیشه که نباید بازی دستت بیاد بفهمی....مثل این میمونه که شما بگی معلوم نیست the last of us بازی خوبی باشه و حتما باید بازیش کنی!:d

---------- نوشته در 05:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:10 PM ارسال شده بود ----------

داداش لینک نه!!! لیک شده :D

هر دوش درسته برادر(یه سرچ فارسی کنی میفهی) ....یه جورایی لینک رو ما ایرانیا میگم :d ولی شمام باور کن موضوعی مهم تر از این چیزا تو این تاپیک وجود داره:d

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
اخه تو چه گیمری هستی که فرق بین تریلر خالی که صحنه های سینماتیک داره و تریلری که شامل گیم پلی هست رو نمیدونی:d

Dead Island هم اون تریلری که شما میگی سینماتیک بود یعنی عملا از بازی اصلی که شامل گیم پلی میشه نمیشه چیزی فهمید بر منکرش لعنت
:d

تریلرهایی که بنده دیدم اجرای گیم پلی توسط یکی از سازندگان بود.....همیشه که نباید بازی دستت بیاد بفهمی....مثل این میمونه که شما بگی معلوم نیست the last of us بازی خوبی باشه و حتما باید بازیش کنی!:d

---------- نوشته در 05:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:10 PM ارسال شده بود ----------

هر دوش درسته برادر(یه سرچ فارسی کنی میفهی) ....یه جورایی لینک رو ما ایرانیا میگم :d ولی شمام باور کن موضوعی مهم تر از این چیزا تو این تاپیک وجود داره:d

نفرمایید
Leak به معنی نشتی دادن و درز کردن
Link هم که لینکه دیگه به معنی پیوست

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
منظورش از لینک شد اینه که لینک دانلودش اومد :D ( اصطلاحات اینترنتی ایرانی :| )
---------------------
بنظر من هم dx هم این قشنگن هرچند dx خیلی پیچیده بود و من زیاد نتونستم از اموزش های بازی بهره ببرم و کنار گذذاشتمش ولی دوست من هر بازییو نباید تو سطل گذاشت همون دارک سولز هم بینظیر بود! ظاهرا شما فقط easy بازی میکنید که این حرفو زدید:D! چون اکثر بازیایه این نسل درجه های نرمال و هاردشون وحشتناک سختند ( هوش مصنوعی قوی یا جون بیشتر یا رگبار گلوله روی بازیکن بی کاور :D )
این بازی از نظر گرافیکی محشره :D ( هنری )
چرخه شبانه روز داره ؟ یعنی ماموریتا رو میشه هر زمان از روز که میخوایم بریم, انجام بدیم ؟
من همه رو تو شب میرم مخفیانه تمومش کنم:D

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372

اونوقت لینک یعنی چی؟ :-o . به ایرانی کار نداشته باش چون بازی و بازی ساختن اصولا و ریشه مربوط به اوناس .

دوستانی هم که به بازی شک دارن میتونن بازی نکنن این همه هوار و داد واسه چی!!!!!!!!

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
دوستان شرمنده میشه کسی لینک تریلرهارو بزاره؟:dاگرم تو صفحات تاپیک هست اگه لطف کنید حدوداشو بگید خیلی ممنون میشم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر