Disciples III: Resurrection تایید شد..

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Kalypso Media امروز اعلام کرد بازی جدیدی از سریDisciples به نامهDisciples III: Resurrection در دست ساخت است

Disciplesیک بازی Tactical turn based Rpg هست.

در این بازی شاهد این خواهیم بود که پلیر به جزیرهNevendaaR خواهد برگشت و فرماندهی هیرو‌هایی‌ که هم اکنون همانند زامبی‌هایی‌ به الاهه مرگ خدمت میکنند را به دست خواهد گرفت.

Kalypso Mediaهم چنین اعلام کرد این بازی دارای چند کاراکتر جدید چند هیرو و بخش داستانی عظیمی‌ خواهد بود که حداقل دارای هفتاد ساعت گیم پلی خواهد بود.

نسخهٔ روسی این بازی چند وقته که منتشر شده ولی‌ نسخه انگلیسی‌ در اکتبر همین سالبه طور انحصاری برای Pc منتشر خواهد شد.
Disciples-3-Resurrection-13.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Behrooz and Saber

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
آقا من که اهل آنلاین نیستم !
چند سوال فنی :
این بازی روی دیسک منتشر میشه ؟
حالت داستانی داره ؟
دقیقاً سبکش چیه و مشابه کدوم بازیه !؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا من که اهل آنلاین نیستم !
چند سوال فنی :
این بازی روی دیسک منتشر میشه ؟
حالت داستانی داره ؟
دقیقاً سبکش چیه و مشابه کدوم بازیه !؟
-بله،حجمش زیاده واسه Dlcشدن.
-بخش داستانی عظیمی‌ خواهد بود که حداقل دارای هفتاد ساعت گیم پلی خواهد بود.
-نقش آفرینی نوبتی ,فاینال فانتزی. ولی‌ فقط جنگ هاش نه،همه چیزش نوبتی هست.:d

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
قش آفرینی نوبتی ,فاینال فانتزی. ولی‌ فقط جنگ هاش نه،همه چیزش نوبتی هست

ربطی به فاینل فانتزی نداره. اون سبکش JRPG هستش ولی این بازی TBS. شبیه ترین بازی یه این Heroes of might and magic و king's bounty ـه که البته هر دو سری هستند و شماره های مختلفی دارن.
Renaissance که گند زد، این یکی رو هم اگر Akella بسازه به احتمال زیاد فرقی با قبلی نمیکنه
به عنوان یک طرفدار این سری از Renaissance راضی هستم. هرچند میشد خیلی بهتر ساخت ولی کلا لنگه کفش در بیابان غنیمتیه. اونی که بهش گند خورد تو این سبک HOMM ـه که داره هی بدتر میشه و از وقتی اومده دست Ubi تمامی طرفدارها ناراضی هستند.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
به عنوان یک طرفدار این سری از Renaissance راضی هستم. هرچند میشد خیلی بهتر ساخت ولی کلا لنگه کفش در بیابان غنیمتیه. اونی که بهش گند خورد تو این سبک HOMM ـه که داره هی بدتر میشه و از وقتی اومده دست Ubi تمامی طرفدارها ناراضی هستند.
از یه طرف این قضیه لنگه کفش و قبول دارم ولی خب شماره اول و دوم چی بودن و سومی چی بود :(

maysam35

کاربر سایت
Jan 17, 2014
23
نسخه چديد بازي يعني disciples3:reincarnation خداييش كم نذاشته ومن ازش راضيم و شامل همه موجوداتي كه تا بحال در قسمتهاي مختلف بازي مريد ديديم ميشه
فقط يه سوال حالت انلاينش چطوريه من كه هركاري ميكنم نمياد يهراهنمايي كنين بد نيست.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
نسخه چديد بازي يعني disciples3:reincarnation خداييش كم نذاشته ومن ازش راضيم و شامل همه موجوداتي كه تا بحال در قسمتهاي مختلف بازي مريد ديديم ميشه
فقط يه سوال حالت انلاينش چطوريه من كه هركاري ميكنم نمياد يهراهنمايي كنين بد نيست.
خدایی میون این همه خروار خبر این تاپیک رو از کجا درآوردی؟ :-/ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر