Dinosaurum Games: نمایش نامه Without Memory توسط David Cage ستوده شده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
Without-Memory.jpg

همان گونه که میدونید استودیوی روسیه ای Dinosaurum Games در حال ساخت یک بازی هیجان انگیز جدید با عنوان Without Memory به صورت انحصاری برای کنسول PS4 می باشد که قرار است در سال 2016 منتشر شود،بازی ای که بسیاری بر این باورند که از عناوین کارگردان مشهور و جنجال بر انگیزی چون David Cage الهام گرفته

به تازگی وب سایت GamingBolt در تماسی که با آقای Arkadiy Kulikov بنیان گذار Dinosaurum Games داشته به بحث در مورد این بازی پرداخته که در زیر به بخشی از اونها اشاره شده.

Arkadiy Kulikov:
PS4 برای معماری واحد و قدرتش معروف شده است،چیزی که Dinosaurum Games در نظر دارد این است تا معماری آن را به طور کامل برای به خدمت گرفتن در پیشرفت گرافیکی و انیمیشن به کار گیرد "در واقع ما را انعطاف پذیر خواهد کرد برای ایجاد یک کنسول و موتور سینمایی نسل بعدی" Arkadiy همچنین میگوید "ما از ضبط حرکات صورت برای انتقال عواطف و احساسات از شخصیت بازی به صورت دقیق ترین شکل ممکن استفاده خواهیم کرد"

او همچنین خاطر نشان کرد که David Cage، مردی که پشت سر Heavy Rain و Beyond Two Souls قرار دارد نمایش نامه Without Memory را ستوده و آنها برای اثبات اعتماد صورت گرفته سخت کار می کنند. Arkadiy میگوید: دیوید کیج نمایش نامه ما را مورد ستایش قرار داده و ما همه با تمام معنا سعی میکنیم اعتمادی که به وی صورت گرفته به علاوه امیدهای بازیکنان را توجیه کنند.

به طور قطع اینها تنها بخشی از ادعاهای جسورانه و جالب خواهد بود برای اینکه ببینیم آیا آنها قادر خواهند بود وعده های خود را عملی کنند،آنها قرار است نخستین تیزر تبلیغاتی از این بازی را به همراه برخی تصاویر در تابستان امسال منتشر کنند.

درگاه خبر

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
تبلیغ کردن رو هم از دیوید کیج یاد گرفتن؟:D هنوز هیچی از بازی نشون ندادن ان تا خبر تولید کردن!:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اون روزی که ستایش یه به بازی توسط ابر استاد قرن (!) دیوید کیج کبیر (!!) بشه خروجی خبرگزاری ها، روز مرگ این صنعته!

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
RIP in Cage... کانسپت های بازی که خیلی ابتدایی و درسطح بازی های وطنی و چینی بودن

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
چه فرد بزرگی تعریف کرده از بازی:x

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
الان واقعا این خبر براتون خیلی عجیبه ؟ یک استودیو کم تجربه برای ساخت عنوان جدیدش که بر پایه گیم پلی تعاملی شکل می گیره قراره از عناوین یکی از مولفین صنعت گیم یعنی دیوید کیج الهام بگیره . الان هم فیلمنامه بازیو برای ایشون فرستادن و ایشون از این فیلمنامه تعریف کردن حالا من موندم چه چیز این خبر باعث میشه بیاید این پستارو بذارید
چه دلتون بخواد چه نخواد عناوین David Cage از نظر کیفیت دیالوگ و فیلمنامه همیشه آثار خوبی بودن ( من نمیدونم در صنعت گیم باید از واژه بازینامه استفاده کرد یا فیلمنامه اما در متن Screednplay گفته شده ) و تعداد استودیوهایی که میتونن یک سناریو مشخص به شیوه زیبایی در حد اثار خوب سینمایی نقل کنن کمه . باز هم چه دلتون بخواد چه نخواد دیوید کیج از نظر سبک و فلسفه کاری به اون حد رسیده که ما به عنوان یک مولف در صنعت گیم قبولش داشته باشیم و اصلا هم چیز عجیبی نیست که یک استودیو برای بازی جدیدش از آثار یک مولف الگو بگیره و اصلا هم عجیب نیست یک وبسایت ، خبری در این مورد پوشش بده

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
ساخته شدن بت جدید رو بهتون تبرکی می گم
در حال حاضر تعداد خدایان به 3 عدد رسیدن
هرچی خدا بیشتر حق انتخاب هم بیشتر:bighug:اما متاسفانه یک نمک دون داریم با n تا یوزر مختلف نمیدونیم چیکارش کنیم.

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
اون روزی که ستایش یه به بازی توسط ابر استاد قرن (!) دیوید کیج کبیر (!!) بشه خروجی خبرگزاری ها، روز مرگ این صنعته!

او همچنین خاطر نشان کرد که David Cage، مردی که پشت سر Heavy Rain و Beyond Two Souls قرار دارد نمایش نامه Without Memory را ستوده و آنها برای اثبات اعتماد صورت گرفته سخت کار می کنند.

مطمئنم متن خبر رو تا اسم کیج اومد فراموش کردی :d . از تو سینا این حرکات بعیده . فکر کنم زخمهای E3 هنوز التیام پیدا نکرده :d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,494
نام
امین
انگار حرف زدن کیج واسه عده ای خرج ور میداره که اینقدر سریع واکنش نشون میدن!
اومده از نمایشنامه بازی تعریف کرده طبق معمول امپر چسبودن ها شروع شده :d
اخرشم نفهمیدم اینایی با کیج مشکل دارن دردشون چیه :-/
حتمن باید تو هر خبری بیان و بگن ما بدمون میاد و کیج فلان و بمان ... 8-|

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,416
نام
مــاکــان
اخرشم نفهمیدم اینایی با کیج مشکل دارن دردشون چیه
yahoo_7.gif
چون بازیهای کیج Akhe،خودشم که کچله.1party ساز سونی هم که هست.دیگه جی میخوای؟
ترول کیج؟! Why?
Because i'm very cool(با لهجه هندی:d)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
دیگه انتقاد کردن و مسخره کردن کیج تو این فروم داره سمت سوی من خیلی با حالم و یا من خیلی گیمرم میگیره ... یارو داره بازی میسازه ...داره با افتخار به خودش میباله که کیج از فیلم نامشون تعریف کرده و اینطوری جار میزنه ... بعد اینجا ...

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
منم شاید دستم به بازیهای یه سری استدیوها نرسه یا از سبک و سیاق کاریشون خوشم نیاد ..این دلیل موجهیه که بیام ترولشون کنم!؟
حالا دلم میخواست یکی میومد در مورد یه بازیساز خاص که بازی مولتی پلتفرم می ساخت چنین چیزهایی می گفت، خدا شاهده IP Ban میشد! :|

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
استاد خودش یه شاهکار سازه و وقتی از یه نمایشنامه تعریف میکنه پس باید واقعا چیز خوفی باشه ... منتظر میمونیم تا خروجی کار رو ببینیم.:x

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر