Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,483
نام
نیما
میشه بگین از کدوم شرکت اینترنت میگیرین
من تا قبل 4 عصر خوبه
اما بعدش دشمنام ضد ضربه می شن .....یعنی شمشیر از روشون لیز می خوره و بعد 10 تا اتک شمشر میمیرن
یا جادو میزن اول اداشو در می اره بعد 7 ثانیه جادو می زنه
مشکل سراسری از زیرساخته. یه سر به بخش اینترنت بزنی میفهمی.
کاهش پینگ میتونی تست کنی اگه کار کرد برات یه دونه تهیه کن.

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
میشه بگین از کدوم شرکت اینترنت میگیرین
من تا قبل 4 عصر خوبه
اما بعدش دشمنام ضد ضربه می شن .....یعنی شمشیر از روشون لیز می خوره و بعد 10 تا اتک شمشر میمیرن
یا جادو میزن اول اداشو در می اره بعد 7 ثانیه جادو می زنه

نه ربطی به شرکت نداره مشکل پینگ از مرکز مخابراط هستش حتی اگه نت هم عوض کنی فرقی نداره

SorVenN

کاربر سایت
May 18, 2013
45
نام
Sorena
سلام
کسی ip سرور های اروپا رو میدونه?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
VASE ping kardane serveraye diablo estefade konin hamintor vase trace route
Battle.net Looking Glass

unaiy ke moshkele dc shodan daran az chiz pi en ( ... vyyyyPN) man daram az s s l estefade mikoanm radife felan ( avval berin too bazi bad ON'esh konin

rasty doostan har ki khas az man chizi beporse add kone biad tu bazi chon man hosele nadaram farsi type konam kheily cherte, tanbalam dg

آخرین ویرایش:

Kianz

کاربر سایت
Sep 5, 2014
10
سلام دوستان
من تصمیم دارم که این بازیو نهایتا تا اول مهر بگیرم!
اول اینکه وقتی تو مولتن (wow) بازی میکنم پینگم حدودا رو 200 و پینگی که از 4.2.2.4 میگیرم هم همینه ... سوالم اینه که میشه با این پینگ راحت بازی کرد؟ حداکثر پینگی که میشه بازی کرد چیه؟
تو پست بالا یه لینک برا تست پینگ گزاشتین اینو که میزنم اصلا انگار به سرور های بلیز وصل نمیشه ؟
Code:
PING 2.184.246.55 (2.184.246.55) 56(84) bytes of data.

--- 2.184.246.55 ping statistics ---
4 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 4999ms
در کل خیلی اذیت نمیکنه؟
--
دوم اینکه آخرین ورژن کلاینت رو از کدوم سایت بگیرم؟ (یجا دیدم 2.0.5 گذاشته بود برا فروش اگه حجم آپدیت خیلی نمیشه همونو بگیرم...) اگه جایی رو میشناسید که اخرین نسخه رو داره پخ کنید
خودم که میگم تو این مدت که پول دستم میاد همه کلاس هارو تست کنم تا لول 12 و نت هم تست میشه در همین حین
--
و اینکه سی دی کی رو از کجا بگیرم؟ که هم مطمئن باشه هم ارزون ! پخ کنید

پیشاپیش سپاسگذارم

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,483
نام
نیما
آقا تو بازی ست های مختلفی از لحاظ قوی بودن وجود داره ؟

یعنی ستی که ممکنه تو تورمنت 6 بیفته قوی تر از ست توی تورمنت 1 هستش ؟؟
نه درجه سختی بازی به کیفیت آیتم ربط نداره. مثلا ممکنه ستی توی درجه ی torment 1 بیوفته کیفیتش بالا باشه. ولی در کمیت دراپ شدن آیتم ها تاثیر داره. مثلا در تورمنت 6 آیتم بیشتر دراپ میشه تا تورمنت های پایین تر.

reza574

کاربر سایت
May 7, 2010
39
نه درجه سختی بازی به کیفیت آیتم ربط نداره. مثلا ممکنه ستی توی درجه ی torment 1 بیوفته کیفیتش بالا باشه. ولی در کمیت دراپ شدن آیتم ها تاثیر داره. مثلا در تورمنت 6 آیتم بیشتر دراپ میشه تا تورمنت های پایین تر.

پس اگه اینجوریه فقط کسایی میتونن تورمنت 6 و راحت بازی کنن که پاراگون خیلی بالایی داشته باشند واگرنه ست ها که محدود هستند درسته ؟؟؟

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,483
نام
نیما

پس اگه اینجوریه فقط کسایی میتونن تورمنت 6 و راحت بازی کنن که پاراگون خیلی بالایی داشته باشند واگرنه ست ها که محدود هستند درسته ؟؟؟
نمیدونم منظورت از پاراگون چیه. چون پاراگون ربطی به قوی بودن یا ضعیف بودن نداره. فقط بستگی به شانسه طرف داره. مثلا یکی با پاراگون 300 ممکنه قوی تر از یکی با پاراگون 600 باشه چون شانسش تو دراپ شدن آیتم واسش بیشتر بوده. ست های مختلفی داریم ولی بعضی ست ها واقعا trash هستن. یکی 2تا ست هم داریم که خوبن.

SorVenN

کاربر سایت
May 18, 2013
45
نام
Sorena

har classy 2 ta 3 ta set dare dar kol , har classy hadeaghal 1 set dare ke hatman bayad dashte bashish , har classi 2 ta 3 ta iteme extra RARE dare ke hatta momkene bad az ye sal bazi am barat drop nashe . T6 bazi kardan chanta maziat dare ke iteme ghavi drop shodan toosh nis , mohemtarinesh XP e ziad be dast ovordane
dar kol unaiy ke mikhan bazio taze shuru konan pishnahade man ineke sai konan tormenti o entekhab konan ke champion pack haro (eilte) too kamtar az 10 sanie betoonan bokoshan solo.

azmodan

کاربر سایت
Apr 13, 2014
46
سلام
اقا یکی بگه چرا نمیشه ایمیلو تو بتل نت عوض کرد من به هر دری زدم نشد اصلا با تغیر ایمیل مشکل داره این سایت هر ایمیلی وارد میکنم مینویسه قبلا استفاده شده حتی ایمیل جدید دفعه های بعد که دیگه اصلا باز نمیکنه که بخوای ایمیل جدید وارد کنی تیکت هم میزنم یه لینک میده که اونجا میتونی ایمیل جدیدو وارد کنی ولی بازم عوض نمیشه کسی میدونه چیکار باید کرد؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام
اقا یکی بگه چرا نمیشه ایمیلو تو بتل نت عوض کرد من به هر دری زدم نشد اصلا با تغیر ایمیل مشکل داره این سایت هر ایمیلی وارد میکنم مینویسه قبلا استفاده شده حتی ایمیل جدید دفعه های بعد که دیگه اصلا باز نمیکنه که بخوای ایمیل جدید وارد کنی تیکت هم میزنم یه لینک میده که اونجا میتونی ایمیل جدیدو وارد کنی ولی بازم عوض نمیشه کسی میدونه چیکار باید کرد؟

تا اونجا که ما میدونیم ایمیلی که اکانتتو ساختی قابل تغییر نیست

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
سلام
آقا من یه بار پاسختو دادم
که من بدون هیچ مشکلی ایمیل رو عوض کردم حالا شما میای میگی نمیشه خب یه عکسی چیزی بزار تا بتونم راهنمایی کنم همین جویری میگی اررور میده که نمیشه :d
74988239314119329916.png
ببین تا این مرحله پیش میره یا نه؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام
اگر از طریق سایت نمیتونی یک ticket بزن به پشتیبان بگو میخوام ایمیلم عوض کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر