Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

InNovAtion

کاربر سایت
نام
Amin
سلام بچه ها
من هنوز Ros رو نخریدم ولی دیروز بعد یه سال رفتم تو بازی... چه میکنه این لوت :-D. پنج دیقه بازی نکردم که یه رینگ ست افتاد.
خیلی دوس دارم بخرم بیام بیفتم رو بازی ولی Eso نمیزاره :-D. لامصب انقد نعمت زیاده نمیدونم چی بازی کنم. حالا دارم
با خدا حرف میزنم ببینم میشه یه پنج شیش ساعت به روز اضافه کنه :-D
آقا قضیه این ادونچر مود چیه؟ باحاله؟
advanture mode مگه تازه به بازی اضافه شده ؟؟
من خبر ندارم قبلا بوده یا نه ولی چیز باحالیه :d

mac man

کاربر سایت
advanture mode آیتم های بهتری میده؟
/////////
چرا وقتی party میرم پینگ میره بالای 500 اما وقتی solo هستم پینگ روی 180 هست؟

N!ma

کاربر سایت
نام
نیما
دوستان شما بین WD, DH, Wizard کدوم رو انتخاب میکنید؟ من بین این 30 کلاس موندم کدوم رو برم دنبالش :D.

من که کلا پیشنهاد میکنم مانک بری. ولی بین این سه تا ویزارد از همه باحالتره به نظرم:D

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

coolkiss

کاربر سایت
من به 1m ele dps رسیدم فعلا Rare های t3 رو تو ثانیه اب میکنم

من که dps ویزاردم 1.300.000 هست تورنومنت 3 ایلایت هاش رو نمیتونم تو کمتر از 10 ثانیه بکشم . اونوقت شما چطوری تو جیک ثانیه این کارو میکنی ؟؟ ;)

- - -ویرایش - - -

پروفسور , شما منکر این میشید که بازی سخت شده !!!
10 تا لول کلا 30 تا Dex - Intel - Stre - Vita - Resis ............. میده
آیتمهایش به کنار !! بله آیتم لول 60 تا 70 زمین تا آسمون فرق میکنه
در کل بازی سخت شده . منم مشکلی با سخت شدنش ندارم !! فقط دارم میگم بازی سخت شده

سختی بازی خوبیشه . راحت که باشه زود دل کاربر رو میزنه. خود بلیزارد میگه که there is no cow level
حالا پاراگون ها که به بالای 600 رسید ، همین ویزارد یا 800 هزار لایف و 1300.000 dps چون قابلیت های پاراگون رو هم میگیره (25 درصد لایف و 20 درصد آرمور و 250 resistance و 5 کریتیکال شانس و 50 تا کریتیکال دیمج و 10 درصد attack speed ) لایفت میرسه به 1500.000 و دمیجت میشه تقریبا 2 میلیون و ...
تازه اگه از هر ست 2 تا جور کنی میتونی 20 درصد attack spped و 100-200 res و 20 درصد لایف اضافه هم بکشی روش. که میتونی دمیج رو برسونی به 2.500.000
تازه اونوقت هست که میفهمی بلیزارد T6 رو واسه چی گذاشته و پدر خودتونم دربیارین نمیتونین راحت t6 بازی کنین
البته روشهایی هم هست که یه تانک مانک داشته باشه پارتی و 3 تا dps دو میلیونی که مانک بپره جلو وبقیه dh - wiz بترکونن demon های T6 رو..

Behzadmetal

کاربر سایت
من که dps ویزاردم 1.300.000 هست تورنومنت 3 ایلایت هاش رو نمیتونم تو کمتر از 10 ثانیه بکشم . اونوقت شما چطوری تو جیک ثانیه این کارو میکنی ؟؟ ;)

- - -ویرایش - - -

سختی بازی خوبیشه . راحت که باشه زود دل کاربر رو میزنه. خود بلیزارد میگه که there is no cow level
حالا پاراگون ها که به بالای 600 رسید ، همین ویزارد یا 800 هزار لایف و 1300.000 dps چون قابلیت های پاراگون رو هم میگیره (25 درصد لایف و 20 درصد آرمور و 250 resistance و 5 کریتیکال شانس و 50 تا کریتیکال دیمج و 10 درصد attack speed ) لایفت میرسه به 1500.000 و دمیجت میشه تقریبا 2 میلیون و ...
تازه اگه از هر ست 2 تا جور کنی میتونی 20 درصد attack spped و 100-200 res و 20 درصد لایف اضافه هم بکشی روش. که میتونی دمیج رو برسونی به 2.500.000
تازه اونوقت هست که میفهمی بلیزارد T6 رو واسه چی گذاشته و پدر خودتونم دربیارین نمیتونین راحت t6 بازی کنین
البته روشهایی هم هست که یه تانک مانک داشته باشه پارتی و 3 تا dps دو میلیونی که مانک بپره جلو وبقیه dh - wiz بترکونن demon های T6 رو..

بنده یه belt دارم که وقتی chest یا جسدی رو باز مکینم دمیجم 2 برابر میشه + اینکه من fire کار کردم و کلیه اسپل هام رو فایره

coolkiss

کاربر سایت
اگه اون بنده خدا رو پیدا میکردم که مشکلم حل بود یکی یه جا گفته بود باید با قسمت پشتیبانی بلیزارد در میون گذاشت یه ticket ساخت و توش مشکلو بهشون گفت فکر کردم شاید راهی باشه اینطور که معلومه اکانتم به فنا رفت کلی توش بازی کرده بودم کلی آیتم سبز و نارنجی داشتم حیفشون

عزیزم شاعر تو این باره گفته :
شما به .... رفتید

- - -ویرایش - - -

بنده یه belt دارم که وقتی chest یا جسدی رو باز مکینم دمیجم 2 برابر میشه + اینکه من fire کار کردم و کلیه اسپل هام رو فایره

داداش من فقط تو T1 هست که همچی دمیجه. چون تا Elite
بخواد جم بخوره کارش تموم شده . ولی T3 به بالا رو که بازی کنی ، اونوقت آرزو میکنی که جای اون
Fire/Cold/arcan Skil more damage 15%
کاش Armor/res/Life/LOh/Life reg داشتی. چون ایندفعه نوبت شماست که سه سوته بپوکی

تازه اینجوری نمیمونه . به زودی بلیزارد یه پج میده که Leg ها در T سخت تر ، بیشتر Drop میشه.

- - -ویرایش - - -

سلام به همه دوستان، اگر کسی‌ می‌خواست باسِ آخر بازیو بزنه توی تورمنت ۱ به بالا منو ادد کنه میزنم براش.چون میدونین که اولین بار ۱۰۰% یه آیتم لجندری می‌افته براش.

اگرم می‌خواین یه گروه مالتی ریفت راه بندازیم بیاین جم بشین که راش بندازیم. قضیش اینکه مثلا فرض کنین ۴۰ نفریم. هر کسی‌ ۱ ریفت باز می‌کنه میره جلو تا به ۹۵% برسه بد توی چتی که درس می‌کنیم تایپ می‌کنه که ۳ تا جا داره تورمنت ۱ مثلا.۳ نفر میان توو باس رو میزنن. در همین حین کسایی دیگه‌ام دارن بازی و می‌رسن به ۹۵% همنجوری هی‌ همو اینوایت می‌کنن ... .

دوست عزیز باید عرض کنم که شرمنده ، بلیزارد چند روزه که جلوی این کار رو گرفته. چجوری ؟ اگه یکی تو ریفت کلا حضور نداشته باشه و بعدا بیاد دیگه Leg که سهله حتی F soul هم براش نمیوفته. البته خیلی وقتها اینطوریه نه همیشه

Behzadmetal

کاربر سایت
عزیزم شاعر تو این باره گفته :
شما به .... رفتید

- - -ویرایش - - -

داداش من فقط تو T1 هست که همچی دمیجه. چون تا Elite
بخواد جم بخوره کارش تموم شده . ولی T3 به بالا رو که بازی کنی ، اونوقت آرزو میکنی که جای اون
Fire/Cold/arcan Skil more damage 15%
کاش Armor/res/Life/LOh/Life reg داشتی. چون ایندفعه نوبت شماست که سه سوته بپوکی

تازه اینجوری نمیمونه . به زودی بلیزارد یه پج میده که Leg ها در T سخت تر ، بیشتر Drop میشه.

من یه helm دارم که بصورت اتوماتیک وقتی میرم زیر 25 %hp خودش diamond skin اکتیو میکنه حتی اگه این Skill رو انتخاب نکرده باشم و من به این راحتیا نمیمرم تا elite چپو راست کنه رفته او دنیا
هدفمم بالاتر از t3 نیست چون 86mf هم دارم دیگه چه کاریه خودمو اذیت کنم سری درو میکنم میرم جلو

coolkiss

کاربر سایت
چه چیزه مزخرفیه این WD :|!..
Witch Doctor آپ کردم Gear ویزاردم رو انداختم روش تورمنت 1 ـم نمیکشید :|! در حالی که ویزاردم تورمنت 3 رو شاخشه! اصلا ویزاردو عشقه و بس :D. فعلا دارم DH آپ میکنم ببنیم چی میشه.

هنوز بلد نیستی با WD بازی کنی نگو مزخرفه. WD یکی از بهترین کاراکترهاست . WD مثل ویزارد و بربر نیست که بری تو همه چی رو نابود کنی . باید Skill ها رو Gear که انتخاب میکنی با دقت باشه. Cooldown ها رو کم کنی و استفاده از Res ها رو کاهش بدی . اونوقت که میبینی WD با قدرت سم و آتش جه میکنه. تازه حشره های گوشتخوار و ماهی های گوشتخوار pinataha و ارتش زامبی ها هم باهاته.

- - -ویرایش - - -

من یه helm دارم که بصورت اتوماتیک وقتی میرم زیر 25 %hp خودش diamond skin اکتیو میکنه حتی اگه این Skill رو انتخاب نکرده باشم و من به این راحتیا نمیمرم تا elite چپو راست کنه رفته او دنیا
هدفمم بالاتر از t3 نیست چون 86mf هم دارم دیگه چه کاریه خودمو اذیت کنم سری درو میکنم میرم جلو

MF من فکر کنم 140 باشه . تازه بازی لذتش به سختیشه . وگرنه تو نرمال هم بازی کنی تو یه دور تقریبا یه Leg میوفته برات (یعنی تو 20 دقیقه یا کمتر)

Behzadmetal

کاربر سایت
هنوز بلد نیستی با WD بازی کنی نگو مزخرفه. WD یکی از بهترین کاراکترهاست . WD مثل ویزارد و بربر نیست که بری تو همه چی رو نابود کنی . باید Skill ها رو Gear که انتخاب میکنی با دقت باشه. Cooldown ها رو کم کنی و استفاده از Res ها رو کاهش بدی . اونوقت که میبینی WD با قدرت سم و آتش جه میکنه. تازه حشره های گوشتخوار و ماهی های گوشتخوار pinataha و ارتش زامبی ها هم باهاته.

- - -ویرایش - - -

MF من فکر کنم 140 باشه . تازه بازی لذتش به سختیشه . وگرنه تو نرمال هم بازی کنی تو یه دور تقریبا یه Leg میوفته برات (یعنی تو 20 دقیقه یا کمتر)

با mf folower ها اینقد شده؟ لینک بده از ارموری ببینم کارکترتو

coolkiss

کاربر سایت
چند تا Item هست که بگم جمع کنید خیلی راحت میتونین T بالاتر رو بازی کنید.
1-یکیش کفش Ice climbers هست که قابلیت Freez شدن روتون دیگه اثری نداره. اینو حتما پیدا کنید.
2- ست کامل Blackthoren رو بپوشید . چون ست کاملش شما رو از زندانی شدن و مذاب و آتیش حفظ میکنه و این Action های ایلایت ها روتون اثری نداره.
3-یه Amulet هست به اسم Countess Julia's cameo که اگه داشته باشینش Arcane یا لیزر روی شما دیگه هیچ اثری نمیکنه.
4- یه انگشتر هم هست که اسمش خاطرم نیست و یک عدد از ست رو براتون کم میکنه.
5- همچی Damage نیست . سعی کنید این شولدر رو داشته باشین . بغیر از ضربه هایی که Knockback میکنن ، هیچی باعث نمیشه نتونین تلپورت به شهر کنین. http://eu.battle.net/d3/en/item/homing-pads یعنی یه جورهایی قبل از مزگ میتونین فلنگ رو ببندین و بزنین به چاک . تجدید قوا کنین و با پورتال دوباره برگردین به مبارزه. این شولدر تو Hardcore اهمیتش به مراتب بالاست.

البته 3 تای بالایی رو باهم نمیتونین داشته باشین. چون اگه ست Blackthoren رو بپوشین یا باید Amulet رو بیخیال شین یا کفش Ice climbers رو.

- - -ویرایش - - -

با mf folower ها اینقد شده؟ لینک بده از ارموری ببینم کارکترتو

نه با Gem روی کلاه + ست کامل Cain
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Amir-1401/hero/18305808

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
5- همچی Damage نیست . سعی کنید این شولدر رو داشته باشین . بغیر از ضربه هایی که Knockback میکنن ، هیچی باعث نمیشه نتونین تلپورت به شهر کنین. Homing Pads - Game Guide - Diablo III یعنی یه جورهایی قبل از مزگ میتونین فلنگ رو ببندین و بزنین به چاک . تجدید قوا کنین و با پورتال دوباره برگردین به مبارزه. این شولدر تو Hardcore اهمیتش به مراتب بالاست.
Hasti - Community - Diablo III

از اون Shoulders من 4 تا دارم.
آیتم های درست حسابی به من نمیده . اما برای دوستان عینهو پشکل گوسفند legendary دراپ میشه (تو قسمت چت مینویسه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر