Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,566
من تا حالا دیابلو بازی نکردم.............یعنی کردم شماره 2 شو 20 دقیقه بازی کردم بیخیال شد..(چون گرافیکش چشم ادم رو اذیت میکرد)
اگه یه کلاس مثلا بربر رو انتخاب کنیم و بازی رو رو نورمال تموم کنیم باید تو حالت nightmare هم با همون بازی کنیم یا میشه یکی دیگه ساخت؟
و اینکه قیمت پک کالکتور چنده؟

آخرین ویرایش:

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
یه اکانت اجاره ای هست یوزر و پسورد قرار می دهم تا ساعت 3 صبح امروز پسوردش عوض نمیشه :d

----------------------------------
Account Information battle.net:
----------------------------------

User: rentald3-E8hLpww0@olmeronline.ru
Password: pww03ekh

پسوردش اشتباهه
شاید یکی عوض کرده:-/

نه،اشتباه کردم درسته
ولی فایده نداره

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من تا حالا دیابلو بازی نکردم.............یعنی کردم شماره 2 شو 20 دقیقه بازی کردم بیخیال شد..(چون گرافیکش چشم ادم رو اذیت میکرد)
اگه یه کلاس مثلا بربر رو انتخاب کنیم و بازی رو رو نورمال تموم کنیم باید تو حالت nightmare هم با همون بازی کنیم یا میشه یکی دیگه ساخت؟
و اینکه قیمت پک کالکتور چنده؟
یعنی خوشت نیومد ؟ اگر خوشت نیومد که هیچی ولش کن ! Diablo 3 مثل D2 هست الا اینکه طعم RPG زیادی عوض شده از جمله Skill و ... ! ساده تر شده اما جذابیتش رو از دست نداده
فکر کنم بشه با همون رفت ... میتونی یکی دیگه هم بسازی ... من فعلا با Witch doctor میرم ... تموم شد عوض میکنم با Mage میرم!
CE هم حوالی 100 تا 150 دلار هستش ... من 147 دلار گرفتم (نزدیک 250 تومن یا بیشتر)

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان گل سلام
من بازی رو دانلود دارم میکنم و امشب تموم میشه یه برادر با معرفت پیدا میشه به ما یه guest key بده امتحان کنیم که انشالله بتونم بعدا cd key اصلی رو بخرم؟
بینهایت لطف میکنین عزیزان

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سیستم مورد نیاز برای اجرا چیه؟
Minimum :
OS: Windows® XP/Windows Vista®/Windows® 7 (Latest Service Packs) with DirectX® 9.0c
Processor: Intel Pentium® D 2.8 GHz or AMD AthlonTM 64 X2 4400+
Video: NVIDIA® GeForce® 7800 GT or ATI Radeon™ X1950 Pro or better
Recommended :

OS: Windows Vista®/Windows® 7 (Latest Service Packs) | Processor: Intel® Core 2 Duo 2.4 GHZ
or AMD AthlonTM 64 X2 5600+ 2.8 GHz | Memory: 2 GB RAM | Video: NVIDIA® GeForce® 260 or
ATI Radeon™ HD 4870 or better
========================
بخش مشکلات باید بپرسی‌ فکر کنم :D

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی

پسوردش اشتباهه
شاید یکی عوض کرده:-/

نه،اشتباه کردم درسته
ولی فایده نداره

ببخشید اره بن شده اکانت زیر رو استفاده کنید چک کردم مشکلی نداره :

---------- نوشته در 10:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:25 PM ارسال شده بود ----------

دوستان اگه کسی اکانت اجاره ای میخاد بگه :d

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,637
نام
کورش
پولشو چجوری پرداخت کنم؟

فعلا مثل من از free استفاده کنید ببینید جواب میده یا نه. هر 30 دقیقه قطع میشه. اگه مشکلی نداشت طرز پرداخت پولش رو هم میگم. فعلا من خودم نخریدم و باید بیشتر تست کنم. برای من که از عصر تا یک ساعت قبل بخوبی کار کرد.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,566
یعنی خوشت نیومد ؟ اگر خوشت نیومد که هیچی ولش کن ! Diablo 3 مثل D2 هست الا اینکه طعم RPG زیادی عوض شده از جمله Skill و ... ! ساده تر شده اما جذابیتش رو از دست نداده
فکر کنم بشه با همون رفت ... میتونی یکی دیگه هم بسازی ... من فعلا با Witch doctor میرم ... تموم شد عوض میکنم با Mage میرم!
CE هم حوالی 100 تا 150 دلار هستش ... من 147 دلار گرفتم (نزدیک 250 تومن یا بیشتر)

خوشم اومد با گرافیکش مشکل داشتم
حالا بتل پینگ رو از کجا بگیرم؟

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
فعلا مثل من از free استفاده کنید ببینید جواب میده یا نه. هر 30 دقیقه قطع میشه. اگه مشکلی نداشت طرز پرداخت پولش رو هم میگم. فعلا من خودم نخریدم و باید بیشتر تست کنم. برای من که از عصر تا یک ساعت قبل بخوبی کار کرد.
خب Free رو از کجا گیر بیاریم ! اسم کامل نرم افزار چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر