Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام چطوری جواد ؟

من شکر خدا. زندم.

من الان یه 2 روزی میشه بازی نکردم. نمی خوام مثل D3 مثل اختاپوس بیفتم روش و 4-5 روزه تموم کنمش. الان اصلا عجله ای برای تموم کردن بازی ندارم. تازه دارم با بربرم Normal رو می رم روی ACT V. لولم هم 64ـه.

در کل من از RoS بسیار بیشتر از نسخه اصلی خوشم اومد. واقعا محیطی که درست کرده توش مرگ و زندگی بی روح رو میشه لمس کرد. همیشه اتمسفری که بلیزارد درست می کنه نقصی بهش وارد نیست.

دو سه تا Review هم ازش دیدم. یه جاهایی رو نشون میده توی بازی که ادم رو وسوسه می کنه شب بشینم تمومش کنم بره. فکر کنم بشه Story بازی رو تو 10 -15 ساعت تموم کرد.

من که خیلی خیلی لذت بردم از بازی.

یاعلی...
قربونت مشتی :D
من فعلا لول 66 هستم، می دونم که تقریبا آخرای بازی هستم ولی خوب تا 70 نشم سراغ باس آخر نمی رم. لجندری لول 70 می خوام :D

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سلام چطوری جواد ؟

من شکر خدا. زندم.

من الان یه 2 روزی میشه بازی نکردم. نمی خوام مثل D3 مثل اختاپوس بیفتم روش و 4-5 روزه تموم کنمش. الان اصلا عجله ای برای تموم کردن بازی ندارم. تازه دارم با بربرم Normal رو می رم روی ACT V. لولم هم 64ـه.

در کل من از RoS بسیار بیشتر از نسخه اصلی خوشم اومد. واقعا محیطی که درست کرده توش مرگ و زندگی بی روح رو میشه لمس کرد. همیشه اتمسفری که بلیزارد درست می کنه نقصی بهش وارد نیست.

دو سه تا Review هم ازش دیدم. یه جاهایی رو نشون میده توی بازی که ادم رو وسوسه می کنه شب بشینم تمومش کنم بره. فکر کنم بشه Story بازی رو تو 10 -15 ساعت تموم کرد.

من که خیلی خیلی لذت بردم از بازی.

یاعلی...

به به مشممد خودمون :D

آقا بیا کلنمون عضو شو. بعدشم نگران نباش. اصل دیابلو به فارمینگشه :D میریم ادونچرمود و اینا حال اونجا تازه شروع میشه.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اقا من یه مشکلی دارم جواب سوال امنیتی یادم نمیاد چون خیلی وقت پیش اکانت درست کردم الان میخوام عوضش کنم اما تو قسمت ساپورت بیلزاد عنوانی برای این مورد پیدا نکردم ! چطوری باید مشکلم را با پشیبانی در میون بزارم ؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اقا من یه مشکلی دارم جواب سوال امنیتی یادم نمیاد چون خیلی وقت پیش اکانت درست کردم الان میخوام عوضش کنم اما تو قسمت ساپورت بیلزاد عنوانی برای این مورد پیدا نکردم ! چطوری باید مشکلم را با پشیبانی در میون بزارم ؟
من دقیقا منظور شما رو نفهمیدم... دقیقا با اکانت می خواهید چی کار کنید ؟ :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

یه تیکت بسازین و مشکلتون رو توش با بلیزارد در میون بزارین!!!
البته منم مشکل شما رو دارم و بیلزارد ازم گذرنامه میخواد که سوال رو ریست کنه!!!

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
من دقیقا منظور شما رو نفهمیدم... دقیقا با اکانت می خواهید چی کار کنید ؟ :D
میخوام وقتی اکانتم بلاک شد سریع با secruty question بازش کنم نه با کد بازی و تغییر پسورد! ;)

یه تیکت بسازین و مشکلتون رو توش با بلیزارد در میون بزارین!!!
البته منم مشکل شما رو دارم و بیلزارد ازم گذرنامه میخواد که سوال رو ریست کنه!!!
کدوم مورد را برای title انتخاب کنم ؟ خوشبختانه گذرنامه دارم باید اسکن کنم براش بفرستم ؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
میخوام وقتی اکانتم بلاک شد سریع با secruty question بازش کنم نه با کد بازی و تغییر پسورد! ;)

کدوم مورد را برای title انتخاب کنم ؟ خوشبختانه گذرنامه دارم باید اسکن کنم براش بفرستم ؟
اکانت فقط در صورتی که موقتی lock شده باشه می تونی با Secret question بازش کنی، در بقیه موارد باید با ساپورت تماس بگیرید راه جز اینم نداره

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
اگه به اسکن پاسپورت و احراز هویت کشید قید اکانتو بزن! من اکانت قبلیم سر اینکه Authenticator از رو گوشیم پاک شد لاک شد و ساپورت هم هیچ رقمه اکانت رو باز نکرد! اسکن پاسپورت هم فرستادم براشون

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,215
نام
هادی
اگه به اسکن پاسپورت و احراز هویت کشید قید اکانتو بزن! من اکانت قبلیم سر اینکه Authenticator از رو گوشیم پاک شد لاک شد و ساپورت هم هیچ رقمه اکانت رو باز نکرد! اسکن پاسپورت هم فرستادم براشون
اتفاقا من هم گوشیم ترکید authenticator داشتم.اکانتم بن شد.یه عکس از کارت ملی فارسی گرفتم براش فرستادم.باور کن 15 دقیقه نشد اکانتم رو باز کرد.پاسپورت و از این سوسول بازیها هم نخواست.:x

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اتفاقا من هم گوشیم ترکید authenticator داشتم.اکانتم بن شد.یه عکس از کارت ملی فارسی گرفتم براش فرستادم.باور کن 15 دقیقه نشد اکانتم رو باز کرد.پاسپورت و از این سوسول بازیها هم نخواست.:x

ولی من کارت ملی فرستادم قبول نکردن، گفتن زبونش رو نمیفهمیم!!!:|

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
سر همین من یه اکانت با مانک لول 40 و SC II WoL از دستم رفت :| شاید 10 تا تیکت زدم ولی فایده نداشت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر