Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
من بالاخره این مرحله مخفی(Cow level) رو تونستم کشف کنم.
پیدا کردن آیتم هاش خیلی سخت و وقتگیره و خیلی اوقات ممکنه چند ساعت دنبالشون بگردید ولی پیدا نشن، چون بیشترشون شانسی پیدا میشن.
فعلا فقط Staff of Herding معمولی رو ساختم ولی با 200,000 تا میشه Nightmarish و با پول خیلی زیادی هم Hellish و Infernoــش ساخته میشه. علاوه بر Fun بودن و جالب بودن مرحلش، Gold خوبی هم از دشمن ها drop میشه و همیشه هم میتونید بهش مراجعه کنید. اگه کسی دوست داشت این مرحله رو تجربه کنه توی بازی بهم پیام بده تا Join بشیم و انجامش بدیم.

اینم اسکرین شات هایی که ازش گرفتم:

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
من بالاخره این مرحله مخفی(Cow level) رو تونستم کشف کنم.
پیدا کردن آیتم هاش خیلی سخت و وقتگیره و خیلی اوقات ممکنه چند ساعت دنبالشون بگردید ولی پیدا نشن، چون بیشترشون شانسی پیدا میشن.
فعلا فقط Staff of Herding معمولی رو ساختم ولی با 200,000 تا میشه Nightmarish و با پول خیلی زیادی هم Hellish و Infernoــش ساخته میشه. علاوه بر Fun بودن و جالب بودن مرحلش، Gold خوبی هم از دشمن ها drop میشه و همیشه هم میتونید بهش مراجعه کنید. اگه کسی دوست داشت این مرحله رو تجربه کنه توی بازی بهم پیام بده تا Join بشیم و انجامش بدیم.

اینم اسکرین شات هایی که ازش گرفتم:
چه جوری پیداش کردی !!؟؟ چه آیتم هایی میخواست ؟ من سه تا آیتم غیر قابل فروش رو دارم . یه زنگوله . یه تیکه استخون . یه دست نوشته . دیگه چی میخواد ؟؟ از کجا گیر میاد . اصلا به اینا ربطی داره ؟

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
چه جوری پیداش کردی !!؟؟ چه آیتم هایی میخواست ؟ من سه تا آیتم غیر قابل فروش رو دارم . یه زنگوله . یه تیکه استخون . یه دست نوشته . دیگه چی میخواد ؟؟ از کجا گیر میاد . اصلا به اینا ربطی داره ؟

من از طریق یه Guide که توی Youtube بود استفاده کردم.
این آیتم هایی هست که میخواد:

ya617k1ytqx6on77phk.jpg

البته این عکس قدیمیه و الان همه این آیتما بصورت آیتم های Legendary دراپ میشن.
توی این ویدئو محل و نحوه پیدا کردن اینا کامل توضیح داده شده.

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
من از طریق یه Guide که توی Youtube بود استفاده کردم.
این آیتم هایی هست که میخواد:

ya617k1ytqx6on77phk.jpg

البته این عکس قدیمیه و الان همه این آیتما بصورت آیتم های Legendary دراپ میشن.
توی این ویدئو محل و نحوه پیدا کردن اینا کامل توضیح داده شده.
خب الان پس این ویدیو نمیتونه درست باشه ؟؟ چون دیگه فقط باید از یه کسی دراپ بشن . حالا چه جوری کرفت مکنن ؟ از طریق BS ?

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
آره ماله همه همینه دارن یه کارایی میکنن...
فقط AH اروپا خاموش شده .
البته قبل از ظهر برای مدتی آن شد تا من یکی دوتا جواهر بخرم بعدش دوباره رفت !
--------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا این شایعه عرضه دیابلو رو برای کنسول ها شنیدید ؟

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
آقا جون من هر کی میتونه بره لینک زیر دیابلو1 دانلود کنه خیلی باحال و همچنین خنده داره=))
لینک
چه سیستم خفنی میخواسته !!!! 16 مگابایت رم ! ! !
DX 3.0 ....
یه چیز باحال ... امروز یک ویدئو منتشر شده که یک نفر به اسم Athene همه باس ها رو روی درجه سختی Inferno با چشمان بسته میزنه :-o
برای دیدن این ویدئو به منبع برید ..... Watch Athene beat every Diablo III boss on Inferno… with his eyes closed | VG247
چرته ! من با چشم باز به مشکل بر میخورم ! اون با چشم بسته ردش کرده !!!

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
این Athene اگه همون wow بازه باشه خیلی آدم معروفیه...فکنم اولین نفر تو جهان بود که تو wow به لول 85 رسید...بهرحال این آدم هرکاری ازش بر میاد...نگین غیر ممکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر