Diablo III | Xbox 360

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,480
نام
نیما
سلام.
من دیروز به این نتیجه رسیدم که این بلیزارد خاک بر سر :|برداشته نسخه کنسولی رو کرده بچه بازی. احتمالا هم توی نسخه ی کنسولی چیزی به نام nv وجود نداره و برداشتنش.بازم میگم شاید برداشته باشنش.

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
و اینکه هر بار که تکرار میکنم و از نقشه عکس میگیرم بار بعد که وارد میشم نقشه عوض میشه واسه شما هم اینجوریه؟ مثلا تو field of miserey یه کشاورز بود که بهمون یه ماموریت فرعی میداد که 4 تا موجود گرد که ازشون اون پرنده ها میان بیرونو بکشیم 1 تو سری اخر که رفتم فارم کنم اصلا اون کشاورز با ماموریتش تو نقشه نیست!!!!!!!!
هر سری که شما از بازی بیای بیرون و دوباره quest بگیری نقشه عوض میشه...;)

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
سلام الان داشتم راهنمای کی واردن ها رو میخوندم نوشته بود قبل اینکه اونا رو بکشید باید 5 تا stacks of nephelan valor فک کنم داشته باشی!!! اونا رو هم با کشتن باس ها بهت میده- من از کجا بدونم که این 5 تا رو دارم؟ چون 3 بار تو اکت 1 کی واردن رو کشتم ولی بهم کلیدی نداد!!!! یه ساعت بگین با هم بریم یکم راهنماییم کنید- الکی الکی معتاد این بازی شدیم رفتا!!!! بیایید ایتم هام رو هم ببینید بگید خوبه یا نه!! مرسی

الان راهنمای اقا نیما رو خوندم کامل بود فقط این الایت پک ها کدوم هستن؟ رنگشون زرده اونا؟؟

و اینکه هر بار که تکرار میکنم و از نقشه عکس میگیرم بار بعد که وارد میشم نقشه عوض میشه واسه شما هم اینجوریه؟ مثلا تو field of miserey یه کشاورز بود که بهمون یه ماموریت فرعی میداد که 4 تا موجود گرد که ازشون اون پرنده ها میان بیرونو بکشیم 1 تو سری اخر که رفتم فارم کنم اصلا اون کشاورز با ماموریتش تو نقشه نیست!!!!!!!!
ببین دوست عزیز برا اینکه drop chance اون کلید ها به حد آخر برسه، رو master v باید باشین، یه نکته دیگه هم اینکه تو نسخه کنسولی nephelan valor بیشتر از ۳ بار stack نمی شه، با کشتن elite pack (رنگ بنفش در گروه های معمولأ ۳ تایی )، انجام event ها (مثل همون مزرعه دار که گفتی ، که رندومه و همیشه رو نقشه ظاهر نمی شه)، یا باز کردن chest هایی که بعدش مورد حمله قرار می گیرید این باف رو می گیرید، فقط اینو بدونید اگه وقتی باف روتونه skill هاتون رو عوض کنید می پره، حتا با مردن هم باف می مونه فقط skill تغییر ندید.
علامتش هم بالا hp بار معلومه که عدد بغلش نشونه تعداد stack هست (برا نسخه کنسولی ماکسیمم ۳) اگرهم بافهاتون زیاده و نمیتونین پیداش کنین تو صفحه character details تموم بافهای خوب و بد رو با ذکر جزییات نوشته این stack رو برا زدن باسای توی پرتال (بعد از ساختن پرتال ساز) نیاز دارید تا mat های نارنجی رو دراپ کنن. پس یادتون نره که مجبور بشید دوباره تموم راه رو از اول برین

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
این nephelan valor فقط magic find رو بیشتر میکنه؟ یعنی من ک الان مجیک فایندم بالایی 500 هست بازم ب اینا نیاز دارم؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
روی اینفرنو ک بازی کنی میتونی پرتال باز کنی و باس هایی مختلف رو بزنی ایتم خوب نمیده ولی تجربش خالی از لطف نیست
برای درست کردنش اول باید سه تا کلید از سه اکت اکت1/2/3 پیدا کن بعد میری پیش اهنگری ی چیزی باز میشه ب اسمه اینفرنال پرتال اگر اشتب نکنم اونو میسازی بعد میری اکت 1 ی جا هست ک عکس ی قلب توی مپ هست پشت اونجا ی ی در هست ک بهش ضربه میزنی و میکشنه بعد میری داخل اون پرتالی رو ک ساختی یوز میکنی و از زدن با لذت ببر
این کلید ها روی اینفرنو دراپ میشن
پیدا کردن کلید ها یُخته سخته:d

من 5 تا کلید گیر آوردم و رفتم پیش آهنگر یه اینفرنال ماشین واسم ساخت حالا اون جایی که گفتی نیست به در و دیوار ضربه زدم هیچی خراب نشد:d اونجام که یه قلبه همون یارو که یه لباس بلند تنشه و یه فروشنده خپل هم پیششه و فقط یه در اونجاست که نمیشکنه.(من آفلاین بازی کردم نیاز به لایو بودن که نداره؟)

یه سوال دیگه کسی از دوستان میدونه چطور باید این اچیومنت رو گرفت Reach level 30 in Hardcore mode

آخرین ویرایش:

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
من 5 تا کلید گیر آوردم و رفتم پیش آهنگر یه اینفرنال ماشین واسم ساخت حالا اون جایی که گفتی نیست به در و دیوار ضربه زدم هیچی خراب نشد:d اونجام که یه قلبه همون یارو که یه لباس بلند تنشه و یه فروشنده خپل هم پیششه و فقط یه در اونجاست که نمیشکنه.(من آفلاین بازی کردم نیاز به لایو بودن که نداره؟)

یه سوال دیگه کسی از دوستان میدونه چطور باید این اچیومنت رو گرفت Reach level 30 in Hardcore mode
در مورد اچیومنت، باید کارکتر هاردکور بسازی که با یه بار مردن برا همیشه از دست می رن.
برا پورتال، از منوی کوئست ها، آخرین کوئست اکت اول رو انتخاب کن که با یه یارو حرف میزنی میبرتت اکت دو، قبل از این کار اون در پشت سر هیلر (عکس قلب) قابل شکستن میشه، فقط رو همین کوئست

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
در مورد اچیومنت، باید کارکتر هاردکور بسازی که با یه بار مردن برا همیشه از دست می رن.
برا پورتال، از منوی کوئست ها، آخرین کوئست اکت اول رو انتخاب کن که با یه یارو حرف میزنی میبرتت اکت دو، قبل از این کار اون در پشت سر هیلر (عکس قلب) قابل شکستن میشه، فقط رو همین کوئست

ممنون. فقط یه کم بیشتر توضیح میدی که این کارکتر هاردکور رو چطور باید ساخت دقیقا منظورت چیه؟

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سلام من چند وقتی بود انلاین دیابلو بازی نمیکردم امروز که وصل شدم بک ابدیت جدید 3 مگابایتی هم ازم خواست منم انجام دادم حالا مشکل اینه که قبلا که کوییک مچ میزدم قبل از رفتن به داخل بازی نشان میداد با چه کسانی همگروه شدم و لولشون نشون میداد اما الان دیگه نشون نمیده و یکراست میره تو بازی و البته 4 بار امتحان کردم کسی جز من تو بازی نبود همه چی مثل قبله اما این موردش عوض شده مشکل چیه ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر