Diablo III | Xbox 360

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
دقیقا همون رو گفتم و لولم پارگون 6 هستم فعلا. عددش هم 254...k و آخرش سه تا نقطه است. من رو اینفرنو /مستر V بوچر رو در عرض 2 یا 3 ثانیه کشتم که یه چلنج هم باز شد که شکل ساعت بود.
من X رو زدم دمیجش بالای 2 میلیارده
ایول پس خیلی خوششانسی من اینهمه بازی کردم هنوز ایتمی ک شما میگی بدست نیوردم ولی زیاد دیدم روی مستر 5 ک از اینا داشته باشن حالا چطوری بدستش اوردی؟ توی لایو نشونمون میدی باهاش عکس بگیریم؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
ایول پس خیلی خوششانسی من اینهمه بازی کردم هنوز ایتمی ک شما میگی بدست نیوردم ولی زیاد دیدم روی مستر 5 ک از اینا داشته باشن حالا چطوری بدستش اوردی؟ توی لایو نشونمون میدی باهاش عکس بگیریم؟

باورم نمیشد خودم منم مثل شما دیده بودم تو کفش مونده بودم. راستش دیشب ساعت 3 بود یکی امد لولش مثل من بود ازش خواستم یه آیتم بهم بده که چهارتا داد یه شمشیر و دوتا انگشتر و یه دونه از اینا که به شونت میزنی همشون دمیج تخیلی داشتن. به شدت هم xp فراون میدن در عرض 2 ساعت 3 لول آب گردم اونم پاراگون.

من امشب حدودا ساعت 1 یا 2 میام خواستی Add کن یه حالی ببریم.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
باورم نمیشد خودم منم مثل شما دیده بودم تو کفش مونده بودم. راستش دیشب ساعت 3 بود یکی امد لولش مثل من بود ازش خواستم یه آیتم بهم بده که چهارتا داد یه شمشیر و دوتا انگشتر و یه دونه از اینا که به شونت میزنی همشون دمیج تخیلی داشتن. به شدت هم xp فراون میدن در عرض 2 ساعت 3 لول آب گردم اونم پاراگون.

من امشب حدودا ساعت 1 یا 2 میام خواستی Add کن یه حالی ببریم.
دقیقا مثلا بعضی هاشون 500xp میدن
من از ساعت 11 ب بعد نتم میپوکده زودتر نمیای؟
اسمت سخته خودت منو اد کن:d
ی سوال بنظرت چطوری اون ایتما رو بدست میارن؟

آخرین ویرایش:

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دقیقا مثلا بعضی هاشون 500xp میدن
من از ساعت 11 ب بعد نتم میپوکده زودتر نمیای؟
اسمت سخته خودت منو اد کن:d
ی سوال بنظرت چطوری اون ایتما رو بدست میارن؟

راستش این adsl من بهش اعتباری نیست خیلی قطع میشه واسه همین آخر شب میام.

باشه.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
اقا منم دمیجم ب k...280 رسید الان دیگه مستر 5 برام مسخره بازیه بنظرم وجود این ایتم ها داخل بازی فقط بازی رو کسل کننده میکنه و باعث میشه زود از بازی خسته بشیم
الان روی pc طرف پاراگون 50 هست میگه 170 دلار برایی هیروش خرج کرده تازه دمیجش شده 150k اون وقت ما بازی رو تموم کردیم رفتیم مستر 3 دمیجمون 162k بود:|

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
اقا منم دمیجم ب k...280 رسید الان دیگه مستر 5 برام مسخره بازیه بنظرم وجود این ایتم ها داخل بازی فقط بازی رو کسل کننده میکنه و باعث میشه زود از بازی خسته بشیم
الان روی pc طرف پاراگون 50 هست میگه 170 دلار برایی هیروش خرج کرده تازه دمیجش شده 150k اون وقت ما بازی رو تموم کردیم رفتیم مستر 3 دمیجمون 162k بود:|

آره دقیقا فقط به درد این میخوره که سریع لول آپ کنی با این دمیجی که داریم فکر کنم به جای دشمن های عادی باید همشون Boss باشه، البته فکر نکنم اونام 2 ثانیه بیشتر دوام بیارن.

من خودم موندم این آیتم ها رو از کجا گیر میارن یارو که به من اینا رو داد بود از هر کدوم 2 تا داشت امشب هم چندتا دیگه هم اضافه کرده بود.

آخرین ویرایش:

kiamak300

کاربر سایت
Mar 19, 2011
37
سلام اقا کسی ایتم خوب داره به ما بده؟ واسه مریض میخوام!!! و میشه راهنمایی کنید که 3 تا کلید رو چجوری میشه گیر اورد واسه ساختن پورتال؟ مرسی toneyfeline465

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
سلام اقا کسی ایتم خوب داره به ما بده؟ واسه مریض میخوام!!! و میشه راهنمایی کنید که 3 تا کلید رو چجوری میشه گیر اورد واسه ساختن پورتال؟ مرسی toneyfeline465
هیروت بارب درسته ؟ فکر کنم تو اد لیستم هستی شما
والا ایتم خوب ک باید بازی کنی تا بدست بیاری یا اینکه از کسی درخواست کنی اون طرف با مرام باشه و بهت ایتم بده
براس ساختنش فکر کنم پست نیما جان از همه مفید تر بود من چندباری هم توضیح دادم ولی خوب دوباره میگم
خوب برایی اینکه کلید هارو پیدا کنی کسایی هستن ب اسمه کی واردرن باید اونا رو بکشی و بهت کلید میدن اینا توی هر سه اکت هستن و خوب پیدا کردنشون سخته
بعد ک کلید هارو پیدا کردی میری پیشه اهنگری و ی چیزی برات باز شده ب اسمه اینفرنال پرتال اونو میسازی بعد میری اکت 1 پشت اونجا ک دخل مپ عکس ی قلب هست ی دره ک میتونی بشکنیش و بعد میری داخل پرتالی ک ساختی رو یوز میکنی و تمام

kiamak300

کاربر سایت
Mar 19, 2011
37
فک کنم باید اینفرنو مستر 1 باشی که کی واردنا خودشونو نشون بدن درسته؟ من اکت 1 تو سرزمین field of miserey اولینش جلوم ظاهر شد کشتمش ولی کلیدی بهم نداد!!!! فقط یه زره لجندری بهم داد- میگن قبل مبارزه با کی واردن باید 3 تا ایتم رو پیدا کرده باشی درسته؟ من پست نیما رو پیدا نکردم میشه لینکشو بذارین برام - مرسی که با حوصله جواب میدین

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
فک کنم باید اینفرنو مستر 1 باشی که کی واردنا خودشونو نشون بدن درسته؟ من اکت 1 تو سرزمین field of miserey اولینش جلوم ظاهر شد کشتمش ولی کلیدی بهم نداد!!!! فقط یه زره لجندری بهم داد- میگن قبل مبارزه با کی واردن باید 3 تا ایتم رو پیدا کرده باشی درسته؟ من پست نیما رو پیدا نکردم میشه لینکشو بذارین برام - مرسی که با حوصله جواب میدین
فکر کنم صفحه ی 14 باشه
نه ربطی ب اینکه مستر چند باشی نداره برای من چندتاش تو مستر 3 دراپ شد الانم ک دیگه دارم مستر 5 میرم بازم دراپ میشه
والا نمی دونم باید ایتمی داشته باشی یا نه من خودم وقتی کشتمشون بهم کلید رو دادن
حالا چرا میخوای پرتال باز کنی؟ اخه تا وقتی n.v نداشته باشی (خودمم نمی دونم چی هست ) ایتمه خوبی بهت نمیده ولی اگر دلت میخواد بری و حوصله ی پیدا کردن کلید رو نداری من الان ی پرتال اماده دارم ی وقتی ک من بودم و شما هم بودی میرم میبینی چجوریه

kiamak300

کاربر سایت
Mar 19, 2011
37
سلام گیمرتک شما چیه؟ من هر چقدر بازی هم میکنم ایتم هام قوی نمیشه!!! یعنی انلاین بازی میکنم من خیلی زودتر از 3 یار همراهم میمیرم لولم 60 پاراگون 4 هستم- دمیج 90k هستم خوبه؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
سلام گیمرتک شما چیه؟ من هر چقدر بازی هم میکنم ایتم هام قوی نمیشه!!! یعنی انلاین بازی میکنم من خیلی زودتر از 3 یار همراهم میمیرم لولم 60 پاراگون 4 هستم- دمیج 90k هستم خوبه؟

آیتمه ها که قوی نمیشن حالا اگه جای سوکت داشته باشن میشه تا یه حدی قدرتشون رو برد بالا ولی در کلا برای قویتر شدن باید آیتم های بهتر پیدا کنی که دمیج بالایی دارن.

کلاست چیه؟

kiamak300

کاربر سایت
Mar 19, 2011
37
سلام الان داشتم راهنمای کی واردن ها رو میخوندم نوشته بود قبل اینکه اونا رو بکشید باید 5 تا stacks of nephelan valor فک کنم داشته باشی!!! اونا رو هم با کشتن باس ها بهت میده- من از کجا بدونم که این 5 تا رو دارم؟ چون 3 بار تو اکت 1 کی واردن رو کشتم ولی بهم کلیدی نداد!!!! یه ساعت بگین با هم بریم یکم راهنماییم کنید- الکی الکی معتاد این بازی شدیم رفتا!!!! بیایید ایتم هام رو هم ببینید بگید خوبه یا نه!! مرسی

الان راهنمای اقا نیما رو خوندم کامل بود فقط این الایت پک ها کدوم هستن؟ رنگشون زرده اونا؟؟

و اینکه هر بار که تکرار میکنم و از نقشه عکس میگیرم بار بعد که وارد میشم نقشه عوض میشه واسه شما هم اینجوریه؟ مثلا تو field of miserey یه کشاورز بود که بهمون یه ماموریت فرعی میداد که 4 تا موجود گرد که ازشون اون پرنده ها میان بیرونو بکشیم 1 تو سری اخر که رفتم فارم کنم اصلا اون کشاورز با ماموریتش تو نقشه نیست!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر