Diablo III | Xbox 360

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
nightmare
32
act 3
نگو سخته که نمی تونم باور کنم :|
اگر اشتباه ننوشته باشی خیلی بد بازی کردی چون وقتی بازی رو نرمال تموم میکنی و کمترین لولی ک امکانش هست باشی 30 هست احتمالا منظورت
اینه ک روی نرمال اکت3 32 هستی
بازی رو روی هیل بورو با مستر 1 به بالا اونوقته ک میبینی ک سخته یا نه الان شما داری ی جورایی اموزشیی بازیو میری:d حالا روی اینفرنو ک دیگه نمیشه تصورش کرد

- - -ویرایش - - -

ما رو هم اد کنید :arminreza3e80
امروز ساعت پنج کی پایه؟
لولت چنده داداش؟ اگر هیرویی 60 داری ک خوب چه بهتر اگر نداری سعی کن ب لول 40 برسی من ی مانک 43 هم دارم با اون میام بازی میکنیم

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
اگر اشتباه ننوشته باشی خیلی بد بازی کردی چون وقتی بازی رو نرمال تموم میکنی و کمترین لولی ک امکانش هست باشی 30 هست احتمالا منظورت
اینه ک روی نرمال اکت3 32 هستی
بازی رو روی هیل بورو با مستر 1 به بالا اونوقته ک میبینی ک سخته یا نه الان شما داری ی جورایی اموزشیی بازیو میری:d حالا روی اینفرنو ک دیگه نمیشه تصورش کرد

- - -ویرایش - - -

لولت چنده داداش؟ اگر هیرویی 60 داری ک خوب چه بهتر اگر نداری سعی کن ب لول 40 برسی من ی مانک 43 هم دارم با اون میام بازی میکنیم

لولم 34/9 دهمه ویزادم ساعت پنج اومدی تو لایو مسیج بده بهم.
مننظرم
راستی داشتم با یه ایتالیایی بازی میکردم سه تا سگ و یه غول همراهش بود از وسطونش رد میشد اونارو میکشت همراهاش خیلی قوی بودن یه آیتم برام دراپ کرد همه آیتمامو می ارزید

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
اسان !!؟؟؟ تو چه مدی بازی میکنی سختی رو چی گذاشتی؟ لولت چنده ؟

nightmare
32
act 3
نگو سخته که نمی تونم باور کنم :|

این بازی خیلی اصولیه و حساب شده بالا میره اگر طبق یک بازیکن نرمال بازی کنی یه مرور بازی سخت سخت تر میشه من الان لول 60 هستم روی مستر 2 بازی میکنم که خیلی سخته واقعا اشکت در میاد و همین طور که ایتم هات بالاتر میره میتونی درجه سختی بالاتر ببیری من روی اینفرنو بازی میکنم

آخرین ویرایش:

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
من داشتم آنلاین بازی می کردم اومد امروز وصل شم دیدم بخش کوئیک مچ تو منو نیست میگه گلد میخوای
نمیدونم اون گلدی که خود لایو بهم داده تموم شده البته خود لایو یک ماهه رایگان بهم داد فقطم 4 روز ازش گذشته، با بازیهای دیگه مثل ریمن مشکل ندارم فقط این اینطوری شده فقط هم 4 روز از این یک ماه گذشته حالا باید گلد بخرم چه کار کنم؟
مینویسه تو بازی وقتی میزنم انلاین پابلیک access xbox live حالا چه کار کنم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
@ar2012
سلام،توی لایو بهم پیام دادی متاسفانه من هرگاری کردم نتوانستم پاسخ شما را بدم مدام بهم ارور می داد.بعدش هم کلا از لایو قطع شد.دیروز کلا نت نابود برای من که هر کاری کردم به لایو وصل نمی شد.
در موردDiablo 3 هم نه مشکلی ندارم اگر نت داعون نباشه راحت می توانم با ایرانی ها بازی کنم.معمولا هم شب ها ساعت 10 به بعد با یکی از دوستان این سایت بازی می کنیم .یعنی از اول باهم شروع کردیم الان هم lvl -23 است.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان پاراگونمون اضافه بشه تو قدرتمون هم تاثیر داره یا نه باید آیتم خوب بگیریم؟ و کلا پاراگون کارش چیه؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
پارارگون بهت 3٪ مجیک فایند و گولد فایند میده

یه سوال دیگه مگه از لول 60 به بعد پاراگون نمیده پس چطوره بعضی ها لولشون مثلا 50 و پاراگون 10 دارن؟

یه چیز جالب که من تا حالا ندیده بودیم امروز رفتم لایو اکت 1 مستر V کلا همه چیز فرق میکرد دشمنا عروسک بودن خرس و اسب شاخ دار و گل آفتاب گردون کلا همه چیز فانتزی بود حتی نقشه خیلی باحال بود رنگین کمان و از این جور چیزا قضیه این چیه؟

اون ی سرزمین هست ک با چندتا ترکیب ایتم درست میشه دقیق نمی دونم چجوریه ولی اون تقریبا ی جور مپ فان هست چیزی فرق نکرده البته توی مستر 5 میتونی پرتال هم درست کنی من یکی درست کردم رفتم ی باسو زدم دارم دومیش رو هم درست میکنم
اون ک شما میگی طرف با ی هیرو لول60 شده و ب پاراگون 10 رسیده بعد ی هیرویی دیگه ساخته و پاراگون ب اون هیرو هم منتقل شده

یه توضیح راجب این پرتال میدی چطوریه باید درست کرد؟ من رو درجه Hell دارم بازی میکنم؟

Last edited by a moderator:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
یه سوال دیگه مگه از لول 60 به بعد پاراگون نمیده پس چطوره بعضی ها لولشون مثلا 50 و پاراگون 10 دارن؟

یه چیز جالب که من تا حالا ندیده بودیم امروز رفتم لایو اکت 1 مستر V کلا همه چیز فرق میکرد دشمنا عروسک بودن خرس و اسب شاخ دار و گل آفتاب گردون کلا همه چیز فانتزی بود حتی نقشه خیلی باحال بود رنگین کمان و از این جور چیزا قضیه این چیه؟
اون ی سرزمین هست ک با چندتا ترکیب ایتم درست میشه دقیق نمی دونم چجوریه ولی اون تقریبا ی جور مپ فان هست چیزی فرق نکرده البته توی مستر 5 میتونی پرتال هم درست کنی من یکی درست کردم رفتم ی باسو زدم دارم دومیش رو هم درست میکنم
اون ک شما میگی طرف با ی هیرو لول60 شده و ب پاراگون مثلا 10 رسیده بعد ی هیرویی دیگه ساخته و پاراگون ب اون هیرو هم منتقل شده

- - -ویرایش - - -

یه توضیح راجب این پرتال میدی چطوریه باید درست کرد؟ من رو درجه Hell دارم بازی میکنم؟
روی اینفرنو ک بازی کنی میتونی پرتال باز کنی و باس هایی مختلف رو بزنی ایتم خوب نمیده ولی تجربش خالی از لطف نیست
برای درست کردنش اول باید سه تا کلید از سه اکت اکت1/2/3 پیدا کن بعد میری پیش اهنگری ی چیزی باز میشه ب اسمه اینفرنال پرتال اگر اشتب نکنم اونو میسازی بعد میری اکت 1 ی جا هست ک عکس ی قلب توی مپ هست پشت اونجا ی ی در هست ک بهش ضربه میزنی و میکشنه بعد میری داخل اون پرتالی رو ک ساختی یوز میکنی و از زدن با لذت ببر
این کلید ها روی اینفرنو دراپ میشن
پیدا کردن کلید ها یُخته سخته:d

آخرین ویرایش:

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
امروز خواستم لایو بازی کنم یه آپدیت 3 مگی ازام خواست اشکال نداره آپدیت کنم؟

یه چند تا آیتم گرفتم الان دمیجم بالای 2 میلیارد ( اشتباه نگفتم بالای 2 میلیارد) فقط جون میده واسه فارم کردن رو آخرین درجه سختی. امیدوارم نصیب همه دوستان بشه

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین

یه چند تا آیتم گرفتم الان دمیجم بالای 2 میلیارد ( اشتباه نگفتم بالای 2 میلیارد) فقط جون میده واسه فارم کردن رو آخرین درجه سختی. امیدوارم نصیب همه دوستان بشه

آپدیت روبگیر موشکولی نداره...

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام

ببخشید شما لولت چنده؟ منظورت از 2 میلیلرد چیه؟ ب عدد بنویس مثلا من دمیجم 150k هست (اونو بگو ک عکس ی شمشیر روش هست)

آخرین ویرایش:

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
ببخشید شما لولت چنده؟ منظورت از 2 میلیلرد چیه؟ ب عدد بنویس مثلا من دمیجم 150k هست (اونو بگو ک عکس ی شمشیر روش هست)

دقیقا همون رو گفتم و لولم پارگون 6 هستم فعلا. عددش هم 254...k و آخرش سه تا نقطه است. من رو اینفرنو /مستر V بوچر رو در عرض 2 یا 3 ثانیه کشتم که یه چلنج هم باز شد که شکل ساعت بود.
من X رو زدم دمیجش بالای 2 میلیارده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر