Diablo III | Xbox 360

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
بهترین کلاس برای یه نفره چیه؟
بهترین دوتا کلاس که مچ میشن برای کوآپ چیان؟
من همه کلاس هارو امتحان کردم ولی با ویزارد سر کشتن همون Knockback اول کار 40 تیکه میشم!!!
یه سوال دارم:
اونجا همون اولای کار بعد از کشتن زن Blacksmith تو زیرزمین خونشون باید چیکار کنم؟
از گیته رفتم بیرون ولی از بس این آدم چاق ها زیاد بودن نتونستم برم

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
عجب بازیه مخوفیه.خوشم اومد.:d

فقط یکی بگه چرا بعضی از اسلحه ها روشون ضربدر نارنجی خورده برای من و نمیتونم انتخابشون کنم؟

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
بهترین کلاس برای یه نفره چیه؟
بهترین دوتا کلاس که مچ میشن برای کوآپ چیان؟
من همه کلاس هارو امتحان کردم ولی با ویزارد سر کشتن همون Knockback اول کار 40 تیکه میشم!!!

بربر بهترین کلاس برای تکنفره رفتن هست.

یک کلاس Melee با یه کلاس Ranged بهترین ترکیب هستن. مثل Demon Hunter با Barbarian یا Wizard و Monk.

اونجا همون اولای کار بعد از کشتن زن Blacksmith تو زیرزمین خونشون باید چیکار کنم؟
از گیته رفتم بیرون ولی از بس این آدم چاق ها زیاد بودن نتونستم برم

برای کشتن اون موجودات اول باید تو یه فضای باز باشین و سعی کنین به یکی از اونها خیلی دمج بدید تا بترکن و درنهایت همه افراد دور و برش هم خواهند مرد.

فقط یکی بگه چرا بعضی از اسلحه ها روشون ضربدر نارنجی خورده برای من و نمیتونم انتخابشون کنم؟

به کلاستون نمیخوره. بهتره Salvage کنی با بفروشیشون.

اون دوستمون که چند صفحه قبل ( ezio ) از باخت مینالید به‌خاطر اینه که تمرکزشون رو تو قدرت گذاشتن درحالی که کاملا اشتباه هست. قدرت مهارت اصلی بربرها هست و ویزارد مهارت اصلیشون Intelligence یا همون هوش. مهارت اصلی میزان دمج و خیلی چیزایی دیگه رو مشخص می‌کنه. سعی کنین آیتم‌هاتونو براساس میزان Int انتخاب کنید در آینده.

من سه روزه دارم بازی می‌کنم به‌صورت Co - op با داداشم. من خودم مانک هستم و برادرم Witch Doctor. لول ۲۳ و درجه سختی Master I و فعلا مد نرمال و Act II.

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
بربر بهترین کلاس برای تکنفره رفتن هست.

یک کلاس Melee با یه کلاس Ranged بهترین ترکیب هستن. مثل Demon Hunter با Barbarian یا Wizard و Monk.

برای کشتن اون موجودات اول باید تو یه فضای باز باشین و سعی کنین به یکی از اونها خیلی دمج بدید تا بترکن و درنهایت همه افراد دور و برش هم خواهند مرد.

به کلاستون نمیخوره. بهتره Salvage کنی با بفروشیشون.

اون دوستمون که چند صفحه قبل ( ezio ) از باخت مینالید به‌خاطر اینه که تمرکزشون رو تو قدرت گذاشتن درحالی که کاملا اشتباه هست. قدرت مهارت اصلی بربرها هست و ویزارد مهارت اصلیشون Intelligence یا همون هوش. مهارت اصلی میزان دمج و خیلی چیزایی دیگه رو مشخص می‌کنه. سعی کنین آیتم‌هاتونو براساس میزان Int انتخاب کنید در آینده.

من سه روزه دارم بازی می‌کنم به‌صورت Co - op با داداشم. من خودم مانک هستم و برادرم Witch Doctor. لول ۲۳ و درجه سختی Master I و فعلا مد نرمال و Act II.

مشکل Knockback ها نیستن
مشکل اون چاق طلاییس با ویزارد به مدت 5 مین روش اشعه یخ زدم نمرد
با اون arcane orb ها هم همینجور

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
اینطور که دوستان میگن هرچی درجه سختی رو ببری بالاتر آیتم های بهتری میده. حالا یه سوال اگه یه اکت رو با یه درجه سختی مثلا نرمال/نرمال شروع کنی بعد وسط هاش درجه سختی رو ببری بالا از اون مرحله به بعد آیتم های بهتری میده یا نه باید از همون اول درجه سختی رو ببریم بالا که آیتم های بهتری بده؟

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
اینطور که دوستان میگن هرچی درجه سختی رو ببری بالاتر آیتم های بهتری میده. حالا یه سوال اگه یه اکت رو با یه درجه سختی مثلا نرمال/نرمال شروع کنی بعد وسط هاش درجه سختی رو ببری بالا از اون مرحله به بعد آیتم های بهتری میده یا نه باید از همون اول درجه سختی رو ببریم بالا که آیتم های بهتری بده؟

بله رو درجه های سختی بالاتر آیتم های بهتری میده تا حالا امتحان نکردم نمیدونم

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391

از وسطش هم ببری بالا درجه سختیو تاثیر داره ولی انتظار نداشته باش همینطور برات آیتم های لجندری بباره! خیلی شانسیه فقط شانست بالاتر میره

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
سلام
دوستان امروز یکم انلاین بازی کردم یعنی الانم دارم میکنم بنظرم انلاینش واقعا شاهکاره من قبلا هم بازی کرده بودم ولی با 1 نفر الان 4 نفر هستیم و واقعا نمی دونم چی بگم... از ویچ داکتر هم کاملا راضیم اون مشکل برای همه ی هیرو ها هست، فقط وقتی میخواید بازی کنید سعی ی گروه خوب پیدا کنید ک هی کسی لفت نده من 20 دقیقه گشتم تا موفق شدم

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,480
نام
نیما
ما یبار رفتیم پابلیک(آنلاین) همه تیم پاراگون 100 بودن! عین هلو فارم میکردیما :D خیلی میچسبه وقتی تیمت قوی باشه چون راحت لول آپ میشی و آیتم برات دراپ میشه.

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دوستان چند تا سوال داشتم :
به قسمت انلاین بازی چطوری وارد شم ؟؟ یعنی چطوری بتونم پابلیک مچ با دیگران بازی کنم به غیر دوستام !
در مورد ماموریت ها اینکه من الان که ACT 1 هستم تا یه جاهایی رفتم اما دیگه رو نقشه هیچ علامت یا نشانگری نیست که بدونم ماموریت بعدی چیه و کلا گم شدم تو محیط بازی ! :| چجوری بفهمم ماموریت بعدی چیه ...

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
دوستان چند تا سوال داشتم :
به قسمت انلاین بازی چطوری وارد شم ؟؟ یعنی چطوری بتونم پابلیک مچ با دیگران بازی کنم به غیر دوستام !
در مورد ماموریت ها اینکه من الان که ACT 1 هستم تا یه جاهایی رفتم اما دیگه رو نقشه هیچ علامت یا نشانگری نیست که بدونم ماموریت بعدی چیه و کلا گم شدم تو محیط بازی ! :| چجوری بفهمم ماموریت بعدی چیه ...
1- ی قسمت داره ب اسمه کویک مچ ک اونو میزنی وارد ی پارتی میشی
2- جهت پایین روی کنسول رو بزن کوئستتو نوشته اکثر کوئست هارو باید بگردی تا پیدا کنی

- - -ویرایش - - -

برای انلاین بازی کردن این بازی گلد لازمه یا فریه؟؟
گلد میخواد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر