Diablo III | Xbox 360

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
سلام دوستان کلاس من ویزارده و act2 هستم روی مد نرمال ودرجه ی سختی normal بازی میکنم ولی همش میبازم مشکل از کجاست ویزارد ضعیفه یا من بلد نیستم آنلاینم که میزنم دشمنا تا یه ضربه بهم میزنن میمیرم و دوستمم هیچ کاری برام نمیکنه چیکار کنم کلاسمو عوض کنم آخه رو easy هم خیلی آسونه و اصلا مزه نمیده

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
خوب دوستان امروز بازیو برای باره دوم روی هارد/نایتمر هم تموم کردم
واقعا دیابلو سخت بود و اینم بگم ک موب های قبل از دیابلو و کلا اواسط اکت 3 به بعد هم سخت بود ولی بدترین تجربه رو روی هارد داشتم چون بازی الکی سخت بود نه ایتم خوبی برام دراپ شد و نه لذت بیشتری داشت الان دارم روی مستر1 و هیل بازیو میرم ب امید ایتم هایی خوب و ی تجربه ی بهتر

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
راستی یه سری تاس تو بازی هست به چه دردی میخورن و چطور باید ازشون استفاده کرد؟

اونا ایتمای اون کمانداره هستش که مثل تمپلار همراهیت میکنه....توی کمپ هستش!

سلام دوستان کلاس من ویزارده و act2 هستم روی مد نرمال ودرجه ی سختی normal بازی میکنم ولی همش میبازم مشکل از کجاست ویزارد ضعیفه یا من بلد نیستم آنلاینم که میزنم دشمنا تا یه ضربه بهم میزنن میمیرم و دوستمم هیچ کاری برام نمیکنه چیکار کنم کلاسمو عوض کنم آخه رو easy هم خیلی آسونه و اصلا مزه نمیده

wizard کلاس خوب و شاخی هستش...شما احتمالا از هیچ زره،آیتم و skillی استفاده نمیکنید...:D
خوب دوستان امروز بازیو برای باره دوم روی هارد/نایتمر هم تموم کردم
واقعا دیابلو سخت بود و اینم بگم ک موب های قبل از دیابلو و کلا اواسط اکت 3 به بعد هم سخت بود ولی بدترین تجربه رو روی هارد داشتم چون بازی الکی سخت بود نه ایتم خوبی برام دراپ شد و نه لذت بیشتری داشت الان دارم روی مستر1 و هیل بازیو میرم ب امید ایتم هایی خوب و ی تجربه ی بهتر
منم باید یه دور از اول برم بازی رو!!!!
خیلی کیف میده....

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
یعنی چی هم زره دارم هم سپر هم اسکیل ولی بازم میبازم واقعاdodge کردنش بدجاست نمیشه عوضش کرد
اون برگه های کتاب آهنگری چجوری بدست میادو روی ایزی لجندری دراپ میشه یا نه؟

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
یعنی چی هم زره دارم هم سپر هم اسکیل ولی بازم میبازم واقعاdodge کردنش بدجاست نمیشه عوضش کرد

یه جای کارت میلنگه چون من خودم با ویزارد تا آخر بازی و روی درجه سختی نرمال همرو پودر میکردم یه بار هم بیشتر نمردم............ خود دیابلو رو هم زیر 2 دیقه نفله کردم رفت
حتما فقط تمپلار رو همراه خودت ببر بقیه به درد کلاست نمیخورن

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
بک روی کنترلر رو بزن بعد تو اون صفحه x رو بزن عکس بگیر بذار شاید بیتوینم کمک کنیم
از کی اینطور شده؟ اگر تازه اینطور شده بورو تو کمپ ی عکس قلب هست توی مپ بورو با اون صحبت کن شاید حل بشه فکر میکنم ی جایی رفتی و با کسی جنگیدی ک باعث شده ی بوف منفی یا نگاتیو اگر اشتباه نکنم روی هیروت باشه
ویرایش:
وقتی بک رو زدی و x رو هم زدی توی استاتوس افکت نگاه کن ببین اگر buff روی هیروت هست ک مشکلی نیست اگر debuff هست باید همون کاری ک گفتمو انجام بدی نیازی نیست عکس بذاری البته اصلا مطمئن نیستم چون برای خودم این مشکل پیش نیومده

آخرین ویرایش:

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
بک روی کنترلر رو بزن بعد تو اون صفحه x رو بزن عکس بگیر بذار شاید بیتوینم کمک کنیم
از کی اینطور شده؟ اگر تازه اینطور شده بورو تو کمپ ی عکس قلب هست توی مپ بورو با اون صحبت کن شاید حل بشه فکر میکنم ی جایی رفتی و با کسی جنگیدی ک باعث شده ی بوف منفی یا نگاتیو اگر اشتباه نکنم روی هیروت باشه
ویرایش:
وقتی بک رو زدی و x رو هم زدی توی استاتوس افکت نگاه کن ببین اگر buff روی هیروت هست ک مشکلی نیست اگر debuff هست باید همون کاری ک گفتمو انجام بدی نیازی نیست عکس بذاری البته اصلا مطمئن نیستم چون برای خودم این مشکل پیش نیومده
نه بوف هست نه دی بوف 3- 4 بار آنلاین زدم و هی باختم و هی 10 درصد کم کرد و آخرش عکس یه زره شکسته آورد رفتم دادم آهنگر همه ی آیتما رو تعمیر کرد ولی بازم حل نشد به نظرت چه آیتمایی انتخاب کنم اونایی که سلامتی میده یا اونایی که xp
راستی چرا دکمه بلاک نداره و بطور شانسی بلاک میکنه

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
اینم عکس هیرو
70296147244381614629.jpg
[/URL][/IMG]
اگه ایرادی داره بگید خیلی اذیتم میکنه

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
نه بوف هست نه دی بوف 3- 4 بار آنلاین زدم و هی باختم و هی 10 درصد کم کرد و آخرش عکس یه زره شکسته آورد رفتم دادم آهنگر همه ی آیتما رو تعمیر کرد ولی بازم حل نشد به نظرت چه آیتمایی انتخاب کنم اونایی که سلامتی میده یا اونایی که xp
راستی چرا دکمه بلاک نداره و بطور شانسی بلاک میکنه
والا چیزی بنظرم نمیرسه مطمئنی مشکل از خودت نیست؟ مثلا شاید خسته شدی داری بی حوصله بازی میکنی یا ... من دقیق یادم نیست توی lvl17 چند بود dps و int و ... ولی بنظرم برای شما یکم پایین هست البته میگم اصلا یادم نیست
من ویچ داکتر دارم درباره ی ویزارد نمی دونم ولی ایتما رو اینطوری بچین int>dmg>vit فکر کنم اگر بتونی دمیج زیادی ب تارگرت بدی دیگه مشکلت حل بشه
بنظرم هیروت الان یجورایی تانک هست تا دی پی اس

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
والا چیزی بنظرم نمیرسه مطمئنی مشکل از خودت نیست؟ مثلا شاید خسته شدی داری بی حوصله بازی میکنی یا ... من دقیق یادم نیست توی lvl17 چند بود dps و int و ... ولی بنظرم برای شما یکم پایین هست البته میگم اصلا یادم نیست
من ویچ داکتر دارم درباره ی ویزارد نمی دونم ولی ایتما رو اینطوری بچین int>dmg>vit فکر کنم اگر بتونی دمیج زیادی ب تارگرت بدی دیگه مشکلت حل بشه
بنظرم هیروت الان یجورایی تانک هست تا دی پی اس
تانک؟دی پی اس ؟ اینا چین
فکر کنم مشکل از خودمه چون با سیستم dodging این بازی مشکل دارم شما اگه بازی dungeon siege 3 رو که تو همین سبکه بازی کرده باشی میفهمی چی میگم تو اون بازی rb رو میزدی بلاک میکرد و با آنالوگ چپ dodge ولی تو دیابلو این کار با آنالوگ راست انجام میشه که واقعا عذاب آوره شما فکر کن همزمان بخوای کلید a و آنلوگ راست را بزنی برای من که واقعا سخته راستی نگفتی چرا دیابلو باک دستی نداره و شانسی بلاک میکنه؟
سوال آخر اینکه برای افزایش دمیج بیشتر آیتم های زرد رو انتخاب کنم یا آبی

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
اینم عکس هیرو
70296147244381614629.jpg
[/URL][/IMG]
اگه ایرادی داره بگید خیلی اذیتم میکنه

دمیجت پاینه به جای اون سپر یه گوی یا یه کتاب بگیر دستت که دمیجش بالا باشه.

بقیه آیتم هات هم سعی کن اونایی که دمیج بالایی دارن انتخاب کن.

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
تانک؟دی پی اس ؟ اینا چین
فکر کنم مشکل از خودمه چون با سیستم dodging این بازی مشکل دارم شما اگه بازی dungeon siege 3 رو که تو همین سبکه بازی کرده باشی میفهمی چی میگم تو اون بازی rb رو میزدی بلاک میکرد و با آنالوگ چپ dodge ولی تو دیابلو این کار با آنالوگ راست انجام میشه که واقعا عذاب آوره شما فکر کن همزمان بخوای کلید a و آنلوگ راست را بزنی برای من که واقعا سخته راستی نگفتی چرا دیابلو باک دستی نداره و شانسی بلاک میکنه؟
سوال آخر اینکه برای افزایش دمیج بیشتر آیتم های زرد رو انتخاب کنم یا آبی
نه متاسفانه بازی نکردم
RSبا A‌ ترکیبه خوبیه من که اصلا مشکل ندارم بنظرم خیلی خوبه شما هم بایکم تمرین دستت راه میوفته
خوب همنطور ک گفتی بازی بلاک کردن نداره و این کارو باید با ایتم های انجام داد ک شانس این کارو افزایش میدن مثلا همین کلس ویزارد یک کلاس مخصوصه DPS هست و از دور مبارزه میکنه و نیازی ب بلاک و یا ارمور زیاد نداره و ایتم های این کلس هم نه بلاک و نه ارمور بهش میدن شما هم نباید از این کلس انتظار تانک بودن داشته باشید باید از دور ب تارگرت دمیج بدین و وقتی ک بهتون رسید با ی اسپل اون رو اسلو کنید و دوباره از دور اتک بدید پس نیازی ب بلاک ندارید معمولا کلس هایی نیاز ب بلاک دارن ک از نزدیک میجنگن مثله بارب ک ایتم هایی این کلس اکثرا بهش شانس بلاک کردن خود ب خود میدن مخصوصا اگر بجایی تو هند و یا دوتا وان هند از یک وان هند و یک اف هند ک همون شیلد هست استفاده کنه
تانک یعنی کسی ک ارمورش یا میزان HP زیاده و میره اتک خور باس و یا ..... میشه دی پی اس هم یعنی کسی ک دمیجش زیاده و ب باس یا ... وقتی باس داره ب تانک دمیج میده ، ضربه میزنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر