Diablo III | Xbox 360

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه مشکل بد خوردم! یه اشتباهی کردم رفتم جوین کسی شدم که لولش 6-7 تا بیشتر از خودم بود! الان دیگه سینگلم میرم همه دشمنام خفن قوی شدن:D یعنی یه ضربه میزنن پرت میشم هوا.
کسی راه حلی داره؟

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان م با بربر رو نرمال میرفتم و لول 19 بودم و فقط یک بار مرده بودم. تا گذاشتم رو هارد وقتی وارد مبارزه میشم در عرض 10 ثانیه میمیرم.
راهنماییم کنین ببینم. مشکل از بازی منه؟ یا مشکل از کلاس بربره؟ یا هارد اینقدر سخته؟
البته کلاس بربر برا درجات سختی بالا فکر نکنم مناسب باشه چون باید بزنی به دل دشمن و از نزدیک مبازه کنی که در این صورت فوری دورت حلقه میزنن و دمار از روزگارت در میارن.
خیلی دلم میخواد تو هارد بازی کنم ولی با بربر ها نمیتونم تو هارد بازی کنم و الان لول 20 هستم و نمیخوام بازی رو ریست کنم.
اونایی که هارد یا بالاتر بازی میکنن یه راهنمایی کنن از بازیشون.
درضمن اون یکی درجه سختی (دیفیکالتی رو نمیگم) که اول انتخابش میکنیم چه تاثیری تو بازی داره.

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
*اینو میگم برای کسایی که نمیدونن* و میگن روی درجه هارد وسط جمعیت سریع میمیریم(البته من Wizard برداشتم)
یادتون باشه که حتما اون حالت رو رو یtemplar که همراهتون هست بزارید که Heal بده(کلا این کار واجبه:d)خیلی هم تاثیر دارهتا خونتون کم بشه اون سریع Heal میده و خون تون کم کم پر میشه.
من که خیلی وقته اینو گزاشتم..و یکم با دقت بیشتری بازی میکنم رو درجه هارد خیلی خیلی کم میمیرم

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان م با بربر رو نرمال میرفتم و لول 19 بودم و فقط یک بار مرده بودم. تا گذاشتم رو هارد وقتی وارد مبارزه میشم در عرض 10 ثانیه میمیرم.
راهنماییم کنین ببینم. مشکل از بازی منه؟ یا مشکل از کلاس بربره؟ یا هارد اینقدر سخته؟
البته کلاس بربر برا درجات سختی بالا فکر نکنم مناسب باشه چون باید بزنی به دل دشمن و از نزدیک مبازه کنی که در این صورت فوری دورت حلقه میزنن و دمار از روزگارت در میارن.
خیلی دلم میخواد تو هارد بازی کنم ولی با بربر ها نمیتونم تو هارد بازی کنم و الان لول 20 هستم و نمیخوام بازی رو ریست کنم.
اونایی که هارد یا بالاتر بازی میکنن یه راهنمایی کنن از بازیشون.
درضمن اون یکی درجه سختی (دیفیکالتی رو نمیگم) که اول انتخابش میکنیم چه تاثیری تو بازی داره.

شاید بربر اینطوریه - من با دمون هانتر روی هارد تا باس آخر اکت3 مشکلی برام پیش نیومد
مد هم روی تعداد و سرعت و قدرت دشمنا اثر میزاره

لینک نمیای؟

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
بعد از کلی تلاش و بدبختی بالاخره لول به 60 رسوندم , روی درجه سختی hell-مستر کار بنده شده بود زدن در رفتن البته با کلی اعصاب خوردی خدا میدونه دیابلو چه جوری باید بزنم...
آفرين عجب پيشرفتي نگفتي كلاست چيه ؟

- - -ویرایش - - -

یه مشکل بد خوردم! یه اشتباهی کردم رفتم جوین کسی شدم که لولش 6-7 تا بیشتر از خودم بود! الان دیگه سینگلم میرم همه دشمنام خفن قوی شدن:D یعنی یه ضربه میزنن پرت میشم هوا.
کسی راه حلی داره؟
حال برعكسش رو انجام بده :d

- - -ویرایش - - -

چه فرقی با هم میکنن ؟
حالت سختي اصلي بازي 4تا بيشتر نيست كه همشون هم از اول قابل بازي نيستن و بايد به ترتيب بازشون كني :)

- - -ویرایش - - -

ممنون ولی انیو قبلا هم دوستان گفتن ولی من میخوام بدونم با چه درجه یی شروع کنم ک گیر هایی خوبی گیرم بیاد ک خوب یا باید رو هارد برم یا اینفرنو میخواستم اینو بدونم ک اگه رو این دوتا دیفیکالت گیر کردم می تونم تغییرش بدم یا نه ؟
تو پست قبليم هم گفتم اين درجه سختي از اول باز نيستش واسه اين كه حالت اينفرنو باز بشه بايد دوبار تا آخر بري :) شما دفه اول رو نرمال برو

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
کلاس من Wizard هست مهدی جان , وقتی به لول 60 میرسید دوباره لولتون به 1 ریست میشه که رنگ لول ابی رنگ هست و اما این دفعه شروع میکنه به پاراگون دادن بسته به کلاستون مثلا برای ویزارد+%3 magic با %3+money افزایش میده در واقع لول شما 60 هست که جلوش عدد اضافه میشه مثلا 60 (1) الان هم دارم بازیو رو درجه سختی inferno میرم که میشه گفت فوق العاده سخت هستش, گفتم یک عکس از کاراکترم بزارم اینجا ببینید :

12160303540987187204.jpg

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
کلاس من Wizard هست مهدی جان , وقتی به لول 60 میرسید دوباره لولتون به 1 ریست میشه که رنگ لول ابی رنگ هست و اما این دفعه شروع میکنه به پاراگون دادن بسته به کلاستون مثلا برای ویزارد+%3 magic با %3+money افزایش میده در واقع لول شما 60 هست که جلوش عدد اضافه میشه مثلا 60 (1) الان هم دارم بازیو رو درجه سختی inferno میرم که میشه گفت فوق العاده سخت هستش, گفتم یک عکس از کاراکترم بزارم اینجا ببینید :

خيلي عاليه منم لولم 55
اگه ايشا الله قسمت شد به جايي رسيديد كه تنهايي نتونستيد ادامه بديد با كمك هم بريم من تو لايو اددتون كردم

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام ، آقا من رفتم این بازی رو بخرم قروشنده گفت پچش مشکل داره باز نمیشه!! گفتم برنرمکس بده گفت اونم مشکل داره!! چرت میگه؟؟:d

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
منم رفتم بخرم گفت (من بازی های ریز ریزو دانلود نمیکنم) میترسم میترسم اینترنتی بخرم خوشم نیاد ولی شاید با gta بخرمش البته gta دیگه زمان نمیده به آدم ;)

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من monk هستم لول 8 .
به Skeleton Kingوقتی میرسم راحت میمیرم تو نرمال و یک همراه بدتر از خودمم دارم ...دمیج سلاحمم 13 هست و با بدبختی بالاخره نتونستم برم ..من کجا کاهلی کردم ؟

آخرین ویرایش:

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
منم یه دور بازی با درجه نرمال تموم کردم با لول 32 واقا بازیش حرف نداره الانم hard-nightmare شروع کردم ببینیم چی پیش میادb-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر