Diablo III | Xbox 360

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
بربری هم خیلی خوبه ! :D
یک رزمنده واقعی ! :D
-----
من تازه ایشون رو کشتم و لول 10 هستم ، ایا پیشرفت خوبی هست ؟ :-/

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آقا بازی بی نظیره آقا! :D
یعنی Blizzard Quality به این میگن :bighug:
جدا از گیم پلی و کنترل عالی و اعتیاد آور بودن و غیره که قبلا بهش اشاره شد، جزییات بیداد می کنه تو بازی! افکت های سمعی و بصری بی نظیر هستن! صدا و افکت های اسپل ها روح آدمو نوازش میده. :D بازی واقعا زیباست. فیزیک هم فوق العاده ست! شکوندن آبجکت های مختلف و دیدن تیکه هاشون که به پرواز در میان و این ور و اون رو میرن اصلا یه حس فوق العاده عجیب و ارضا کننده ای به آدم میده :D
تا الان مشکلی به جز اندکی Screen Tearing و لودینگ هایی که یکم (فقط یکم! به حساب نمیاد اصلا :D) زیادن مشاهده نشده که اینا هم اصلا مهم نیستن و بنده کی باشم که اصلا از بازی بلیزارد ایراد بگیرم؟ :bighug:

کلاسم هم Wizard مونث ـه :D شخصیت جالبی داره :D

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
بازخورد های مثبت دارن خودشون رو نشون میدن :d

یه چیزی که توی Diablo 3 خوشم اومد نحوه ی کنترل بازیه!! یعنی هنوزم باورم نمیشه . . . خیلی کنترل خوش دست و نرم و عالی و ... خیلی کنترل خوبه :d
نسخه ی PCرو بازی نکردم ولی طبق تجربه بعید می دونم کنترلش بهتر از این باشه :-":d
امیدوارم بلیزارد به بقیه ی سازنده ها درس داده باشه از این به بعد یاد بگیرن چه طور هر سبکی رو روی کنسول بیارن :d

==============================================
اما در مورد خود بازی :d بازی رو با wizard (البته مذکر!! :d) شروع کردم الان لولم 11 ـه :d از کلس هم شدیدا راضیم!!
یه ویژگی مثبت بازی داشتن همراهه !! یعنی اصلا فکر نمی کردم همراه داشته باشی تا وقتی که بازی قابلیت Coop داره
ولی همراه باعث میشه تک نفره بازی کردن هم خوب باشه :d
اما خب دیابلو 3 ضعف هم داره . . . :dبه نظرم بازی خیلی خیلی سادست یعنی میمیری با کمترین مجازات سریع می تونی از همونجا اسپاون بشی :d
یا بازی کوتاهه :-" زیر 100 ساعت مورد قبول نیست ;;) کاش ماموریت های فرعی بیشتر بود :((
در هر صورت برا خودم تا اینجا می تونه بازی سال باشه

توصیه : بازی اعتیاد داره حواستون باشه اینجا کشته ندیم :d

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
من خودم یکی از همون کشته هام خیالت راحت

خدا بیامرزتت :d

یعنی می خوای به این زودی بمیری؟! هنو GTA مونده :> (شوخی :d)

تا الان مشکلی به جز اندکی Screen Tearing و لودینگ هایی که یکم (فقط یکم! به حساب نمیاد اصلا :biggrin1:) زیادن مشاهده نشده که اینا هم اصلا مهم نیستن و بنده کی باشم که اصلا از بازی بلیزارد ایراد بگیرم؟ :bighug:

این ها که زیاد به چشم نمیاد!! لویدینگ ها الحق خیلی خیلی کوتاهن!! :d در کل نمی خوام بگم بازی ایراد نداره ، نه داره زیاد هم داره :d

کسی هم خواست ایراد بگیره نترسه :d

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
من آنلاین شدم رفتم کمک یکی که چند مرحله از من عقب تر بود الان که آفلاین میخام ادامه بدم از همون چند مرحله قبل اومده :|
باید از کوئست سلکتِ منوی اصلی انتخاب کنم؟!

ویرایش: چاره ی دیگه ای نیست :|

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
یه عیبی داره, البته نمیشه انچنان بهش گفت عیب . بیشتر تفاوت هست. توی نسخه pc بخاطر اینکه باید همش انلاین بود و وصل بود به سرورهای بلیزارد با هر دفعه ورود تجربه متفاوتی رو کسب میکردن و دشمن ها و سیاه چال ها و . . . فرق میکرد.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
دوستان هیچ جریمه ای برای مرگ وجود نداره؟ یعنی وقتی تو بازی می میرم، میتونم دوباره از همونجا شروع کنم بدون اینکه از طلا ها چیزی کم بشه یا چیز دیگه؟

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
یه سوالwizard که با شمشیر اینا نمی زنه,شمشیر و bow به دردش میخوره؟

Sent from my X10i using Tapatalk 2
نه نمیزنه ولی تو بازی staff زیادی وجود داره که میتونی بر اساس خاصیتهایی که داره استفاده کنی.در ضمن کلا ارزش شمشیر لباس و غیره که تو بازی بدست میاری 3 نوع هستند خاکستری=معمولی.ابی=متوسط. زرد=عالیه

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
دوستان هیچ جریمه ای برای مرگ وجود نداره؟ یعنی وقتی تو بازی می میرم، میتونم دوباره از همونجا شروع کنم بدون اینکه از طلا ها چیزی کم بشه یا چیز دیگه؟
نه جریمه ای نداره و میتونی از جایی که checkpoint یا همون fast travel که اخرین بار بودی بیای ولی اگه Y بزنی وقتی میمیری 10% ایتم که ازشون استفاده میکنی خراب میشن که با رفتن پیش اهنگر میتونی تعمیر کنی

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
آقا اینم مثل نسخه ی پی سی باید اورجینال بخریم تا بتونیم بازی کنیم یا نه میشه کپی هم بازی کرد ؟ بدون هارد هم میشه ؟ رو فلش میشه ریخت ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر