Devil May Cry HD Collection ~ Xbox360

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شماره اول بازی اوایل زیاد خوب نیست زمان خودشم اینطوری بود برید جلو حتما خوشتون میاد از مرحله ی 4 به بعدش دیگه نمی تونید بیخیالش بشید حتی خودم که قبلا تمومش کردم

البته بازی به راحتی بازی های الان هم نیست:d

bayani

کاربر سایت
Aug 3, 2006
88
بازی LT3است یا LT2 چون من بازی را خریدم 100 درصد نصب شد ولی موقع play می زنه unreadeble disk میشه بگید از کجا بفهمم بازی ال تی 3 است یا 2 ؟ من رو کنسولم الان التی 2 دارم و داشبورد 13599 .

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام توی شماره سوم اول بازی یک ستاره سبز میده که جون هست و میخواستم بدونم چه طور میشه از استفاده کرد؟سر این باس سیاه جون کم دارم زود میمیرم

bayani

کاربر سایت
Aug 3, 2006
88
بازی LT3است یا LT2 چون من بازی را خریدم 100 درصد نصب شد ولی موقع play می زنه unreadeble disk میشه بگید از کجا بفهمم بازی ال تی 3 است یا 2 ؟ من رو کنسولم الان التی 2 دارم و داشبورد 13599 .​

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی LT3است یا LT2 چون من بازی را خریدم 100 درصد نصب شد ولی موقع play می زنه unreadeble disk میشه بگید از کجا بفهمم بازی ال تی 3 است یا 2 ؟ من رو کنسولم الان التی 2 دارم و داشبورد 13599 .​

lt3 هست 100 درصد همشون می شن اما وسط بازی منفجر می شه

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان ببخشید من اولین دفعه هست از این سری بازی می کنم سوال داشتم(درباره شماره 3).
اول اینکه تفاوت مد Gold و Yellow چیه؟
بعدش من چند بار مردم و نوشت Easy mod باز شد. اونو چجوری انتخاب کنم؟
کسی از دوستان جواب ما رو می دونه؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
کسی از دوستان جواب ما رو می دونه؟
در مورد سوال اول چیزی نمیدونم منم میرفتم فرقی نداشت:D
درمورد دومی:وقتی زیاد بمیرید بازی خودش درجه ای رو که انتخاب کردین یک درجه کم میکنه!
مثلا Hard برید و چند بار بمیرید براتون Normal و اگه نرمال برید براتون Easy میاره که تا جایی که یادم میاد فکر کنم اگه در این حالت بخوایید برید Easy باید بازی رو از اول شروع کنید!(مطمئن نیستم)

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
تفاوت مد Yellow و Gold
اگر شما مد Yellow رو انتخاب کنید در طول بازی یه سری Orb به شما میده به اسم Yellow Orb.حالا کاره این Yellow Orb چیه؟
وقتی شما توی یکی از مراحل بازی کشته بشید بازی یه دونه از Yellow Orb های شما را میگیره و تقریبا کمی قبلتر از اون جایی که کشته شدید زندتون میکنه.یعنی اگر در هنگام مبارزه با Boss های بازی کشته بشید توسط Yellow Orb دوباره زنده میشید منتها باید دوباره از اول با Boss مبارزه کنید.یه چیزی تو مایه های چک پوینت هست.
حالا اگر شما از مد Gold استفاده کنید در طول بازی یه سری Orb به شما میده به اسم Gold Orb,حالا کاره این Gold Orb چیه؟
وقتی شما توی یکی از مراحل کشته بشید بازی یه دونه از Gold Orb های شما را میگیره و شما دوباره زنده میشید و نوار سلامتیتون پر میشه یعنی اگر در هنگام مبارزه با Boss های بازی کشته
بشید دوباره زنده میشد و به مبارزه کردن ادامه میدید.
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.;)

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
شماره اول بازی رو بعد از سال ها دوری از اون تموم کردم .... به معنای واقعی شاهکار بود ... یک بازی کلاسیک و بسیار زیبا.... توصیه میکنم کسی از دستش نده..
یه امتیاز 9 به شماره اولش میدم...
بعدش شماره دوم رو اجرا کردم و رسما اینجوری شدم:8-}(:|@-)[-x:-@~x(:-q

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان من یه سوال در مورد بازی داشتم که مربوط به خود بازی نمیشه اگه کسی میدونه یه توضیح بده
کپکام چطوری 3 تا بازی رو HD کرده بعد شده یه دی وی دی. متال گیرم 3 تا بازی بود اما تو دوتا دی وی دی بود (کیفیت HD کردنشون کاری ندارم)
اگه بخوایم حساب کنیم dmc 1 و dmc 3 یه دی وی دی کامل براشون جا میخواد (این از حجم هر دو شون تو نسخه پلی استیشن 2 میشه فهمید)
بعد چجوری dmc 2 جا دادن ؟ که خودش تو نسخه پلی استیشن 2 دو تا دی وی دی بود.
تازه وقتی بازی تو هارد نصب میکنی زده 6.5 گیگ. ادم واقعا میبره تو فکر شما چه نظری دارین یعنی تا این حد فشرده سازی کرده؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تفاوت مد Yellow و Gold
اگر شما مد Yellow رو انتخاب کنید در طول بازی یه سری Orb به شما میده به اسم Yellow Orb.حالا کاره این Yellow Orb چیه؟
وقتی شما توی یکی از مراحل بازی کشته بشید بازی یه دونه از Yellow Orb های شما را میگیره و تقریبا کمی قبلتر از اون جایی که کشته شدید زندتون میکنه.یعنی اگر در هنگام مبارزه با Boss های بازی کشته بشید توسط Yellow Orb دوباره زنده میشید منتها باید دوباره از اول با Boss مبارزه کنید.یه چیزی تو مایه های چک پوینت هست.
حالا اگر شما از مد Gold استفاده کنید در طول بازی یه سری Orb به شما میده به اسم Gold Orb,حالا کاره این Gold Orb چیه؟
وقتی شما توی یکی از مراحل کشته بشید بازی یه دونه از Gold Orb های شما را میگیره و شما دوباره زنده میشید و نوار سلامتیتون پر میشه یعنی اگر در هنگام مبارزه با Boss های بازی کشته
بشید دوباره زنده میشد و به مبارزه کردن ادامه میدید.
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.;)

بله دقیقا همین طور هست gold بازی رو راحت تر می کنه

دوستان من یه سوال در مورد بازی داشتم که مربوط به خود بازی نمیشه اگه کسی میدونه یه توضیح بده
کپکام چطوری 3 تا بازی رو HD کرده بعد شده یه دی وی دی. متال گیرم 3 تا بازی بود اما تو دوتا دی وی دی بود (کیفیت HD کردنشون کاری ندارم)
اگه بخوایم حساب کنیم dmc 1 و dmc 3 یه دی وی دی کامل براشون جا میخواد (این از حجم هر دو شون تو نسخه پلی استیشن 2 میشه فهمید)
بعد چجوری dmc 2 جا دادن ؟ که خودش تو نسخه پلی استیشن 2 دو تا دی وی دی بود.
تازه وقتی بازی تو هارد نصب میکنی زده 6.5 گیگ. ادم واقعا میبره تو فکر شما چه نظری دارین یعنی تا این حد فشرده سازی کرده؟

تنها نسخه ی سوم بازی کامل بود نسخه ی یک رو نمی دونم نسخه ی دو رو می دونم dvd1 کمتر از 700 مگ بود با این حساب با یه فشرده سازی ساده حجمش همین می شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر