Devil May Cry HD Collection ~ Xbox360

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
هر سه نسخه رو در عرض یک هفته تموم کردم فقط اگه اینجوری فشرده میشد سه نسخه رو توی یک دی وی دی جا داد نسخه چهارم را هم اضافه میکردن که دیگه کامل میشد....

در کل تجربه خوبی بود... خسته نباشم....

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
هر سه نسخه رو در عرض یک هفته تموم کردم فقط اگه اینجوری فشرده میشد سه نسخه رو توی یک دی وی دی جا داد نسخه چهارم را هم اضافه میکردن که دیگه کامل میشد....

در کل تجربه خوبی بود... خسته نباشم....

نسخه ی 4 که مال این نسله خودش hd هست می تونید جداگانه خریداری کنید

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان من تو devil may cry 1 اونجایی که اسکلت دایناسور به سمتت اتیش پرتاپ می کنه وقتی هم میری سمت با یه دیوار نامریی برخورد می کنه گیر کردم اونجا باید چی کر کنم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان من تو devil may cry 1 اونجایی که اسکلت دایناسور به سمتت اتیش پرتاپ می کنه وقتی هم میری سمت با یه دیوار نامریی برخورد می کنه گیر کردم اونجا باید چی کر کنم.

اگه اشتباه نکنم باید وقتی به طرفت آتیش پرت میکنه با شمشیرت بزنی به آتیشه تا بخوره به خودش

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
با سلام خدمت دوستان
من در حال بازی شماره یکش هستم، متاسفانه حالت Easy نداره و از نرمال شروع میشه. حوصله درگیری زیاد ندارم و فقط میخوام هر چه زودتر بازی رو تموم کنم. (بیشتر دنبال داستانش هستم) راهی نیست که بشه بازی رو روی درجه آسون گذاشت؟

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
با سلام خدمت دوستان
من در حال بازی شماره یکش هستم، متاسفانه حالت Easy نداره و از نرمال شروع میشه. حوصله درگیری زیاد ندارم و فقط میخوام هر چه زودتر بازی رو تموم کنم. (بیشتر دنبال داستانش هستم) راهی نیست که بشه بازی رو روی درجه آسون گذاشت؟
اگه جیتگی که چیت بزن خوب، من خودم با چیت رفتم...یه غولی داشت که اصولا باید فقط ازش فرار می کردی من خودم با چیت گرفتم اینقد زدم بهش که مرد یک ارب قرمز خیلی گنده داد بهم.

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
اگه جیتگی که چیت بزن خوب، من خودم با چیت رفتم...یه غولی داشت که اصولا باید فقط ازش فرار می کردی من خودم با چیت گرفتم اینقد زدم بهش که مرد یک ارب قرمز خیلی گنده داد بهم.
متاسفانه دستگاهم جیتگ نشده! کسی دیگه از دوستان راه حلی نداره؟!

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
متاسفانه دستگاهم جیتگ نشده! کسی دیگه از دوستان راه حلی نداره؟!
چرا فقط و فقط یه راه داره. توی مراحل پاین تر که آسون تره زیاد بگردی و red orb بگیری که بتونی هم لول آپ بشی و هم کلی آیتم مثل holy water و untouchable بخری.
البته یه راه دیگه هم داره :d اصلا بازی نکن. چون dmc مزه ش به همون سختی و درگیری هاشه :d
الان که فکر میکنم میبینم که شاید اگه زیاد توی یه جایی بمیری برات easy mode را هم باز کنه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر