Devil May Cry For Pc

سیستم مورد نیاز و تاریخ اتشار

سیستم مورد نیاز
Supported OS: Windows® 2000/XP (only)
Processor: 1 GHz Pentium® III or AMD Athlon™ (or better)
RAM: 256 MB
Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c-compliant AGP or PCI Express graphics card (256 or higher for High Graphics Detail support) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 9.0c compliant (or better)
DirectX Version: DirectX 9.0c or higher (included on disc)
CD-ROM: 12x or faster CD-ROM
Hard Drive Space: 1.2 GB minimum
Peripherals Supported: Gamepad
*Supported Video Cards at Time of Release
NVIDIA® GeForce™ FX/6/7 families
ATI® Radeon® 9200-9800/X families.

تاریخ انتشار
Spring 2006

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خوب اين يعني چي من ميخام سيو هام رو نگه دارم و بازي پاك كنم !!!!!
در ضمن من در موقع پايان بازي 99 نفر رو كشتم و يه اندينگ نشون داد كه دانته يه تريژ كاملا شبيه به تيريپ دويل مي كراي 1 زده و دفترش رو راه اندازي كرده و the lady هم داره صحبت ميكنه دانته اسم دفترش رو گذاشته Devil may cry
آيا من اندينگ اصلي رو ديدم؟؟؟؟
در ضمن من بازي رو با ورجيل هم تموم كردم تو زمان 3.45 دقيقه واقعا اين ورجيل خيلي قوي هست تو آخرين قسمت با ورجيل 160 نفر رو كشتم ولي چيزي نشون نداد
كلا در موقع بازي با ورجيل 1 دمو بيشتر نشون نميده اونم طريقه آشنايي ورجيل با آرخام هست
حالا من اين 99 نفر رو زدم ژايان اصلي ديدم يا نه؟؟؟
اگه نديدم فقط بگين "نه" تعريف نكنين چون ميخام يه بار ديگه بازي رو رو هارد تموم كنم

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
حالا من اين 99 نفر رو زدم ژايان اصلي ديدم يا نه؟؟؟
اگه نديدم فقط بگين "نه" تعريف نكنين چون ميخام يه بار ديگه بازي رو رو هارد تموم كنم
نه!!
يه دمو هست كه بچه ها با كشتن بيش از صد نفر ديدن ولي من هم نديدم:cheesygri

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من یه بار دیگه بازی رو هارد با دانته تموم کردم در آخر همو 132 نفر رو زدم بازم همون دمو رو نشون داد با این تفاوت که اخرش یه چیزی اضافه شد......یادتونه که ورجیل نگذاشت که موقع سقوط بگیریدش این دمو مربوط به ورجیل بود....ورجیل در اونجا 3 نقطه بنفش رنگ رو میبینه که میگه پدرم تونست شاهزاده تاریکی رو شکست بده پس منم میتونم بعد شمشیر رو از غلاف در میاره حمله میکنه و بازی تموم میشه !!!!! من نفهمیدم چی شد اگه مشا میدونین بگید!!!

در ضمن هنوز هیچکس نگفته این سیو ها رو از کجا گیر بیارم یعنی کجا میریزه این سیو ها رو این بازی

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
میگه پدرم تونست شاهزاده تاریکی رو شکست بده پس منم میتونم بعد شمشیر رو از غلاف در میاره حمله میکنه و بازی تموم میشه !!!!! من نفهمیدم چی شد اگه مشا میدونین بگید!!!
فکر کنم با نابودی Prince of darkness بتونه از Demon World بیاد بیرون...
در ضمن هنوز هیچکس نگفته این سیو ها رو از کجا گیر بیارم یعنی کجا میریزه این سیو ها رو این بازی
یه فایل سیو توی پوشه اصلی بازی هست ;)

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
اون دمویی که میگین هموم تیکه‌ی بعد از سقوط ویرجیله که میفته ته دره بعد از زمین بلند میشه وسه تا چشم معلق در هوا(موندوس) رو چند صد کیلومتر دورتر میبینه بعد یه چیز میگه( من یادم نیست جملش چی بود اگه کسی یادش مونده بنویسه) وبه سمت موندوس می‌دوه. بعدم دموی اصلیه که همه دیدن.
راستی کی تونست شخصیت دانته رو با لباسای سری اول باز کنه من خودم مردم تا تونستم.
بعد از لباسای قدیمیم یه چیز بهتر داشت که دانته بود با دمون بی‌نهایت دیگه اینو فکر کنم فقط خودم اونقد علاف بودم که بازش کنم

danateh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
57
نام
علی
لطفا یه نفر داستان بازی دیول مای کری 1 رو بنویسه یا حداقل یه لینک بده که داستان بازی تو اون به فارسی نوشته شده باشه

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
بیا عزیز اینم خلاصه داستان
اسپاردا یک اهریمن بوده که در زمانهای قدیم توانسته بود موندوس رهبر موجودات جهنمی را شکست دهد و در سیاهچالی در اعماق زمین زندانی کند . و برای مردم تبدیل به یک قهرمان میشود.
سالها پس از این ماجرا اسپاردا با یک زن که ماهیتی انسانی داشت ازدواج میکند حاصل این ازدواج دو پسر دو قلو به نامهای دانته و ویرجیل بودن و هردو نیمه انسان نیمه اهریمن بودند.
پس از مدتی به طور ناگهانی موندوس خود را از زندان اسپاردا آزاد میکند و به سراغش میرود تا انتقام خود را از او بگیرد. او به خانه اسپاردا حمله کرد و خانواده او را اسیر کرد و تصمیم گرفت به تلافی کار اسپاردا خانواده او را قتل عام کند. او ابتدا همسر اسپاردا را جلوی چشمان او کشت اما وقتی خواست دانته را بکشد دانته موفق به فرار شد این اتفاق باعث شد نظر موندوس درباره کشتن ویرجیل تغییر کند و از او به عنوان یک خدمتگزار استفاده کند.
... داستان شماره یک سالها پس از این اتفاق روی میدهد زمانی که موندوس تقریبا تمام زمین را فتح کرده است و دانته نیز به مرد کاملی تبدیل شده است و به شغل (شریف!) شکار شیاطین مشغول است.
موندوس که حالا بسیار قدرتمندشده تصمیم میگیرد باری کامل شدن قدرتش از شمشیر افسانه ای اسپاردا استفاده کند برای این کار او نیاز به دو فطعه گردنبندی دارد که مادر دانته و ویرجیل در روز تولدشان به آنها هدیه دارد نیمی از گردنبد در اختیار دانته و نیمه دیگر در اختیار ویرجیل است
او جستجوی خود را برای یافتن دانته آغاز میکند و پس از یافتن جای او زنی اهریمنی و انسان نما به نام ترش را برای کشاندن دانته به محل زندگی خود به سراغ او میفرستد.
ترش به بهانه یک ماموریت کاری دانته را به جزیره موندوس میکشاند.... طی انجام ماموریت دانته متوجه نیت اصلی ترش میشود و تصمیم به بازگشت میگیرد اما رویارویی با برادرش مانع میشود در این میان ترش که به دانته علاقه مند شده بود از کار خود پشیمان میشود وراه محل زندگی موندوس را به دانته نشان می‌دهد تا او بتواند موندوس را نابود کند.
در سکانس پایانی بازی دانته و ترش به محل زندگی موندوس میرسند موندوس که از کار ترش به شدت خشمگین است او را میکشد و از مهلکه میگریزد ..
در صحنه آخر بازی ترش درآخرین لحظات حیاتش در حالی که میگرید از اهریمن بودن خود ابراز تنفر میکند دانته قطرات اشک را از صورت او پاک میکند وبه او میگوید که دیگر شیطان نیست زیرا شیاطین هرگز گریه نمی کنند. با این حرف ترش لبخندی میزند و سپس می ممیرد. پس از این واقعه دانته که حالا خوی اهریمنی اش کاملا بر خوی انسانی اش غلبه کرد حس انتقام در وجودش شعله میکشد و اشک از چشمانش جاری میشود
در واقع نام بازی را از همین سکانس نهایی بازی برداشته اند.شیطان هم ممکن است بگرید کاری که ترش و دانته در انتهای بازی انجام دادند.

reza006

کاربر سایت
Jul 13, 2006
33
نوشته شده توسط xdantex:
بیا عزیز اینم خلاصه داستان
اسپاردا یک اهریمن بوده که در زمانهای قدیم توانسته بود موندوس رهبر موجودات جهنمی را شکست دهد و در سیاهچالی در اعماق زمین زندانی کند . و برای مردم تبدیل به یک قهرمان میشود.
سالها پس از این ماجرا اسپاردا با یک زن که ماهیتی انسانی داشت ازدواج میکند حاصل این ازدواج دو پسر دو قلو به نامهای دانته و ویرجیل بودن و هردو نیمه انسان نیمه اهریمن بودند.
پس از مدتی به طور ناگهانی موندوس خود را از زندان اسپاردا آزاد میکند و به سراغش میرود تا انتقام خود را از او بگیرد. او به خانه اسپاردا حمله کرد و خانواده او را اسیر کرد و تصمیم گرفت به تلافی کار اسپاردا خانواده او را قتل عام کند. او ابتدا همسر اسپاردا را جلوی چشمان او کشت اما وقتی خواست دانته را بکشد دانته موفق به فرار شد این اتفاق باعث شد نظر موندوس درباره کشتن ویرجیل تغییر کند و از او به عنوان یک خدمتگزار استفاده کند.
... داستان شماره یک سالها پس از این اتفاق روی میدهد زمانی که موندوس تقریبا تمام زمین را فتح کرده است و دانته نیز به مرد کاملی تبدیل شده است و به شغل (شریف!) شکار شیاطین مشغول است.
موندوس که حالا بسیار قدرتمندشده تصمیم میگیرد باری کامل شدن قدرتش از شمشیر افسانه ای اسپاردا استفاده کند برای این کار او نیاز به دو فطعه گردنبندی دارد که مادر دانته و ویرجیل در روز تولدشان به آنها هدیه دارد نیمی از گردنبد در اختیار دانته و نیمه دیگر در اختیار ویرجیل است
او جستجوی خود را برای یافتن دانته آغاز میکند و پس از یافتن جای او زنی اهریمنی و انسان نما به نام ترش را برای کشاندن دانته به محل زندگی خود به سراغ او میفرستد.
ترش به بهانه یک ماموریت کاری دانته را به جزیره موندوس میکشاند.... طی انجام ماموریت دانته متوجه نیت اصلی ترش میشود و تصمیم به بازگشت میگیرد اما رویارویی با برادرش مانع میشود در این میان ترش که به دانته علاقه مند شده بود از کار خود پشیمان میشود وراه محل زندگی موندوس را به دانته نشان می‌دهد تا او بتواند موندوس را نابود کند.
در سکانس پایانی بازی دانته و ترش به محل زندگی موندوس میرسند موندوس که از کار ترش به شدت خشمگین است او را میکشد و از مهلکه میگریزد ..
در صحنه آخر بازی ترش درآخرین لحظات حیاتش در حالی که میگرید از اهریمن بودن خود ابراز تنفر میکند دانته قطرات اشک را از صورت او پاک میکند وبه او میگوید که دیگر شیطان نیست زیرا شیاطین هرگز گریه نمی کنند. با این حرف ترش لبخندی میزند و سپس می ممیرد. پس از این واقعه دانته که حالا خوی اهریمنی اش کاملا بر خوی انسانی اش غلبه کرد حس انتقام در وجودش شعله میکشد و اشک از چشمانش جاری میشود
در واقع نام بازی را از همین سکانس نهایی بازی برداشته اند.شیطان هم ممکن است بگرید کاری که ترش و دانته در انتهای بازی انجام دادند.
مرسی:kiss:

ebi360

کاربر سایت
Aug 31, 2006
27
با سلام
بچه ها من توی این قسمت که mission11هست گیر کردم لطفا کمک کنید
280m4pv.jpg

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
فکر نمیکنم نوشتن داستان دوش لطفی داشته باشه . الان کارتم تقریبا داره تموم میشه این یکمیشم که مونده لازم دارم ایشالا سه شو یه وقت دیگه میزارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر