Devil May Cry For Pc

سیستم مورد نیاز و تاریخ اتشار

سیستم مورد نیاز
Supported OS: Windows® 2000/XP (only)
Processor: 1 GHz Pentium® III or AMD Athlon™ (or better)
RAM: 256 MB
Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c-compliant AGP or PCI Express graphics card (256 or higher for High Graphics Detail support) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 9.0c compliant (or better)
DirectX Version: DirectX 9.0c or higher (included on disc)
CD-ROM: 12x or faster CD-ROM
Hard Drive Space: 1.2 GB minimum
Peripherals Supported: Gamepad
*Supported Video Cards at Time of Release
NVIDIA® GeForce™ FX/6/7 families
ATI® Radeon® 9200-9800/X families.

تاریخ انتشار
Spring 2006

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
بازیش که اخر بکش بکش بود خیلی هم حال داد البته من همین الان خریدم وتازه اون سگ 3 سره رو کشتم واقعا بازی تمیزیه
در ضمن من فکر میکردم بازیه اشغالیه که تا حالا نخریده بودم
ولی اینطور که معلومه بازیه جذابیه
اقا این تو کاستوم یه چیزی داره که عکسای دانته رو نشون میده جلوشم یه چیزایی نوشته اینا چی بیده؟ باید بخرم یا نه؟
هرکی بازی نکرده بره بخره (در ضمن این کنترلش هم زیاد اشکال نداره که بچه ها گیر دادن به کنترلش!!)

sam

عضو جدید
Aug 1, 2006
310
نام
سجاد
سلام به همه
من يك سال است ايران نبودم و تقريبا يك سال و نيم پيش يك مجله ي بازي رايانه خريدم و حالا كه دوباره به ايران امدم يك مجله ي بازي رايانه خريدم تو بازي هاي جديدم نيستم ولي DMC رو تو ps2 بازي كردم حالا اگه ميشه اطلاعاتي در pc به من بدهيد.
ممنون:cool:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
باید بری تو اون اتاقه که سرتاسر پره اینه است بری پیشه اون مجسمه زرده الماسرو use کنی
گرفتی؟
هومک!
نگفتی؛ توی Demon World یا Human World ؟ :confused:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام
اول از همه اینکه به ایران خوشاومدی امیدوارم اونور خوش گذشته باشه بریم سر dmc3:se
1-گرافیک=بازی دارای گرافیک جالبی در حد بازی های الان مثل FEAR یا God of war نیست و گرافیکی برای 2.3 سال پیش بازیهاست ولی مسلما قابل تحمله!!!!
2-گیم پلی=بازی دارای گیم پلی نسبتا خوبیه البته ایراد هایی از جمله در تیراندازی و دوربین بازی وجود داره- اما اگه مثل من سری های قبلیشو بازی کردی برات بازم قابل تحمله- و از نکات مثبت سری بازی های DMc حرکات با شمشیر عالی . سریع وجذابشه که واقعا هر بازی کننده ای رو جذب میکنه
3- صدا=صدا گذاری بازی هم در حد مطلوبی نیست و حرکات لب کارکتر ها با صداشون همخونی نداره-ولی میشه صدا گازی رو برا این بازی معمولی عنوان کرد
4-تجهیزات=بازی دارای level up هست که میتونی در اول هرمرحله وسایلی رو که نیاز داری تهیه کنی ولی در ابتدای بازی داره یک اسحله و یک شمشیر هستی که با رفتن 2.3 مرحله شاتگان هم میگیری
سر اخر میرسیم به نتیجه=من بازی رو نه عالی میدونم و نه ضعیف
به نظر من بازی متوسط رو به بالا هست
نمرهای هم که به بازی میدم7.5 میدم
اگه بازی های سری قبلشو خوشت اومده این یکی هم برات جذابه
نیما

reza006

کاربر سایت
Jul 13, 2006
33
نوشته شده توسط SHvIRUS:
هومک!
نگفتی؛ توی Demon World یا Human World ؟ :confused:
نفهمیدی کجارو میگم؟
تو همون deamon world دیگه هی باید بری تو ایینه تا برسی همونجا که دورت پره ایینه بود با چند نفرم جنگیدی که اگه همینجوری میزدیشون هیچیشون نمیشد باید ایینه هارو میزدی تا میمردن اونجا یه مجسمه هست که طلایی رنگه بغله ایینه ها
امیدوارم متوجه شده باشی

danateh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
57
نام
علی
باز هم شاهکاری دیگر از کمپانی Ubisoft با همکاری Capcom,پس از موفقیت بازیهایی همچون Devil May Cry و Resident Evileشرکت کپ کام تصمیم گرفت تا با همکاری یکی از بزرگترین ناشران گیم پا به عرضه بازیهای کامپیوتر نیز وارد شود.Devil May Cry را می توان یکی از بهترین بازیهای کنسول نام برد که با سبک خاص خود طرفداران بسیاد زیادی دارد.این نسخه ارائه شده که برای اولین بار بر روی PCعرضه می شود نسبت به داستان اصلی این بازی این امکان را به شما می دهید که با تمام کراکترها بتوانید بازی کنیدودر این سری جدید تعدادی مراحل و Enemy و شخصیت به گیم اضافه شده است.هزاران سال از ماجرای اسپاردا، شوالیه تاریکی که با شمشیر مخصوص خود، برای نجات دنیا یک تنه در برابر شیاطین ایستاد . هم اکنون پسر او، دانته راهش را ادامه می دهد و شیاطین را نابود می کند. اما دانته تنها پسر اسپاردا نیست. در حالی که دانته با شیاطین مبارزه می کند برادر بی رحمش ویرجل قدرت به ارث رسیده اش را صرف کار های شیطانی می کند

ابتدای بازی صحنه در گيری دانته با برادرش ورژيل را ، در زير برج شيطان نشان ميدهد ، افراد اصلی تيم سازنده بازی معرفی ميشوند ، تهيه کننده:تتسو يوشی تاناکا ، کارگردان هنری:دايگو ايکه نو ، آهنگساز:تتسويا شيباتا ، کارگردان صوتی:واتارا هاچی ساکو ، تهيه کننده قسمت های سينماتيک:شينجی شينوهارا-تاکايا سويا ناگيما ، کارگردان اصلی:هيده اکی اتيسونو. بر مبنای دموی ابتدايی و اخباری که از قبل به گوش ما رسيده مي توان حدس زد که در خط داستانی بازی از روش فلاش بک استفاده شده است و داستان قسمت سوم به گذشته باز ميگردد يعنی به زمان قبل از داستان دويل می کرای 1 ، وقتی که دانته و برادر دو قلو او ورژيل جوانتر بودند و ورژيل هنوز به خدمت موندوس الهه تاريکی در نيامده بود هر دو برادر نيمی شيطان و نيمی انسان از نژاد اسپاردا هستند و به طور کامل در فنون و هنرهای رزمی و شمشير بازی مهارت کامل دارند اما هنوز نمي توانند از نيروی شيطانی خود بهره بگيرند.دانته و ورژيل هر دو نيمی از يک گردنبند را در اختيار دارند که مادرشان در سالروز تولدشان به آنها هديه داده است هر گاه دو نيمه گردنبند در کنار هم قرار گيرند نيروی درونی آن يعنی اسپاردا تکميل ميشود اما متاسفانه دو برادر رو در رو يکديگر قرار می گیرند. دانته به يک شکارچی شياطين تبديل شده و برعکس او برادرش اسير تاريکی شده و رو به پليدی و خوی شيطانی نهاده است. در شروع بازی می بينيم دانته با استيل خاص خود روی صندلی دفترش می نشيند و با حرکاتی جالب پاسخ تلفن را مي دهد: متاسفم هنوز شروع به کار نکرده ايم (او مشغول خوردن پيتزا است) که مردی مرموز وارد دفتر او ميشود دانته از او مي پرسد شما مشتری هستيد اگر به دستشويی احتياج داريد در انتهای اطاق قرار دارد ، مرد مرموز او را به اسم صدا ميکند: دانته ، پسر اسپاردا ، من از طرف برادرت آمده ام و برای تو پيغامی دارم ، سپس او به سمت دانته می آید ، دانته روی صندلی خود تکیه داده و به مرد مرموز خيره شده است که در یک آن مرد مرموز ميز او را به هوا بلند ميکند دانته با يک حرکت نمايشی از جای خود مي پرد و اسلحه را در دست ميگيرد (پيتزا را فراموش نکنيد) گروهی از شياطين در اطراف دانته ظاهر ميشوند و سلاح های خود را در بدن او فرو ميکنند اما همان طور که ميدانيد هيچ سلاحی بر بدن او تاثیر گذار نمی باشد. دانته با يک ضربه يکی از هيولا ها را به ديوار مي کوبد و با همان وضعيت به طرف دستگاه پخش صوت ميرود تا جشن ديوانه واری را آغاز کند و در اينجا شما شاهد يکی از پر تحرک ترين صحنه های بازی هستید لازم به ذکر است که در اين صحنه ها از حرکات يکی از قهرمانان هنرهای رزمی در چين استفاده شده است. پس از پايان نمايش (دمو) نوبت شماست تا وارد مجادله بشوید البته قبل از شروع بازی مي توانيد وارد قسمت customizeبشوید. در اين بخش مي توانيد استيل مبارزه کاراکتر را به ترتيب زير انتخاب کنيد:

1) تيک استر : عبارت است از حرکات پرشی ، بالارفتن از ديوار و جای خالی دادن

2) اسورد مستر : حرکات با شمشير و سلاح های سرد مانند مشت و لگد زدن به اضافه تکنيک های جديد که در اين نسخه اضافه شده اند.

3) گان اسلينگر : حرکات نمايشی با اسلحه به همراه يک سری حرکات جديد و چهارمين مهارت که در نسخه تست بازی گنجانده نشده است،اين حرکات توسط دکمه دايره قابل انجام است و حالا اين شما و اين هم دانته پسر اسپاردا.

در دويل می کرای 3 نسخه تست بازی در همان نگاه اول ميتوان دريافت که طراحی حرکات، گرافيک، محيط بازی و دشمنان نزديک به نسخه اول کار شده است،کنترل کاراکتر به همان نرمی و انعطاف پذيری قسمتهای قبلی است و شما سنگينی ضربات را بر بدن دشمنان احساس ميکنيد. دشمنان شما همانند دانته با شکل و شمايل جديدی طراحی شدند هنگامی که به دشمنان ضربه ميزنيد از بدن آنها ذرات خاکستر و خاک ساطع ميشود که جلوه خاصی به گرافيک بازی داده است،در اين نسخه شما اجازه داريد دو ماموريت انجام دهيد،در طی اين دو مرحله سعی شده نحوه کنترل بازی به شما نشان داده شود با کمی دقت ميتوان گفت کليه موارد ذکر شده به جز موسيقی بازی که در سبک متال ساخته شده شما را به حال و هوای نسخه اول بازی ميبرد،صدا گذاری در اين بازی از نقاط قوت بازی به شمار ميرود،صدای ضربات شمشير به همراه موسيقی بازی در هنگام درگيری با دشمنان حس عجيبی را به شما القا ميکند.پس از اتمام ماموريت اول و نابود کردن شياطين ، دانته به روی ميز نشسته و نگاهی به اطاق به هم ريخته میکند(باز هم پيتزا را فراموش نکنيد)دانته به سراغ جعبه پيتزا ميرودکه يک دفعه يکی از شياطين ظاهر ميشود و جعبه پيتزا را لگد مال ميکند دانته هم با يک گلوله از او تشکر ميکند و سپس به سمت بارانی قرمز خود ميرود تا ان را بر تن کند،طراحی لباس و خود کاراکتر دانته تقريباً متفاوت از نسخه های قبلی می باشد ، او با چهره اي جوانتر و اندامی ورزيده تر و بارانی قرمز رنگ (شبيه قسمت های قبلی) به سراغ شياطين آمده.در شروع ماموريت دوم دوربين نمايی از برج شيطان را نشان ميدهد که ورژيل با همام مرد مرموز به نام آرخام مشغول گفت و گو می باشد. آنها درباره از بين بردن دانته و تصاحب قدرت گردنبند صحبت ميکنند که يکی از شياطين به سراغ ورژيل ميآيد اما ورژيل در يک حرکت نمايشی او را تکه تکه ميکند.دوربين نمايی از برج شيطان را نشان ميدهد يک دختر جوان که هنوز نامی از او نميدانيم سوار بر موتور خود در حال حرکت به سمت برج است او هم يک شکارچی شيطان است و دانته هم در ليست او وجود دارد گروهی از هيولاها او را تعقيب ميکنند اتشی که از اگزوز موتور بيرون مي آيد هيولاها را آتش زده و عدد 3 نمايان ميشود.در پايان ماموريت دوم اولين رييس يا به اصطلاح غول بازی قرار دارد ، هيولايی به شکل يک سگ سه سر(همانند سربريوس نگهبان دروازه جهنم)که بدن او پوشیده از يخ است و از اطراف زنجير شده است وقتی که دانته به او نزديک ميشود هيولا بيدار ميشود و تکه اي از يخ به سمت دانته پرتاب ميکند ولی دانته با شمشير ان را دفع ميکند ، هيولا يک جادو به شکل توده اي از يخ به سمت او پرتاب ميکند دانته به هوا پریده و توده يخ به ديوار برخورد ميکند او با هيولا شروع به صحبت ميکند:تو نبايد به اينجا وارد ميشدی ورود تو به اين برج ممنوع است ، تو را مثل يک کرم له ميکنم.

دانته در جواب ، او را مانند يک سگ دست آموز صدا ميزند و ميگويد زود باش پسر زودباش بدو بيا اينجا.بعد از ،از بين بردن هيولا او به دانته ميگويد تو نبايد فقط يک انسان باشی، هيولا از بين ميرود و به نوری آبی رنگ تبديل ميشود و در دستان دانته قرار ميگيرد و به يک سلاح جديد تبديل ميشود و دانته مهارتهای خودش را با اين سلاح ميسنجد.پس از پايان ماموريت دوم دانته وارد يک سر سرای بزرگ ميشود و شما منتظر هستيد سلاح جديد را امتحان کنيد و به بازی ادامه دهيد اما اينجا پايان نسخه تست بازی می باشد و کلمه “شيطان هم ممکن است بميرد” بر روی صفحه نقش ميبندد
این با برخورداری از جاوه های ویژه بسیار زیبا و سبک بازی جایگاه بسیار خوبی در بین دیگر بازی ها قرار دارد از احاظ گرافیک نیز دز سطح بسیار خوبی قرار دارد.. در طول مراحل شاهد معماری های سبک گوتیک برروی دیوار ها هستید که جلوه بسیار جالبی به بازی می دهند. شخصیت ها نیز با دقت تمام ساخته شده اند. صداگذاری بازی نیز فوق العاده است وآهنگ های فوق العاده بازی بیش از هرچیزی شما را تحریک می کنند تا دشمنان خود را زنده نگذارید. در مجموع اگر از طرفداران این سری هستید بهتر است که وقت را از دست ندهید

یه تشکر بکنی خدا نمیگه بد

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
یه تشکر بکنی خدا نمیگه بد
1-مطلبی رو که کسی قبلا خونده از کپی کننده تشکر نمی کنه
2- این مطلب آخر هم دلیل نمی شه چون بازی دات تعطیله منبع نزنی اما منبع رو خودم می گم
"پیشنمایش DMC3 در بازی دات نوشته آرش حسن زادگان پیوست داده شده توسط Ashe"

reza006

کاربر سایت
Jul 13, 2006
33
نوشته شده توسط sina_unl:
1-مطلبی رو که کسی قبلا خونده از کپی کننده تشکر نمی کنه
2- این مطلب آخر هم دلیل نمی شه چون بازی دات تعطیله منبع نزنی اما منبع رو خودم می گم
"پیشنمایش DMC3 در بازی دات نوشته آرش حسن زادگان پیوست داده شده توسط Ashe"
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
نمیدونم این خبر رو کسی داده یا نه شنیدین که یکی از درای بازی که مربوط به شیطانه با در کعبه یجوره حتی نوشته های اطرافش اگه واقعیت داشته باشه بیچاره میشیم همه بازی های capcom رو از بازار جمع میکنن اگه بتونن
5855_hs.jpg

کسی این در رو تو بازی دیده؟

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نمیدونم این خبر رو کسی داده یا نه شنیدین که یکی از درای بازی که مربوط به شیطانه با در کعبه یجوره حتی نوشته های اطرافش اگه واقعیت داشته باشه بیچاره میشیم همه بازی های capcom رو از بازار جمع میکنن اگه بتونن
نه جونم...این یک شایعه بیشتر نیست و به هیچ عنوان هم صحت نداره ;)

اگه این خبر صحت داشت الان خیلی زود تر از این باید در کشور های عربی و اسلامی جمع میشد...

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من اين در ها رو به وضوح تو بازي ديدم اگه ميخواهيد عكس هم ازشون ميگيرم ميذارم ولي به نظر من توهين نيست يه دري هست كه روش به زيبون عربي كلماتي رو نوشته و من هر چي نگاه كردم شباهتي بين اين درها كه شما ميگين نديدم فكر كنم مرحله 15 بود

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اينم عكس

اينم عكس اين عكس توسط خودم گرفته شده شايعه هم نيست!!!!!:cheesygri:cheesygri:blushing:
فقط كافيه مرحله 9 رو لود كني ادر آغاز مرحله يه در پشت سرت هست به دقت نگاه كني ميبيني همون در هست(همين جا هم ميگم معذرت چون تو پست قبليم گفتم مرحله 15)
2466tls.jpg

2466u15.jpg

حالا يكي بياد منو از اشتباه در بياره:blink::demo::thanks::ok:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
با تشکر از تذکر بسیار بجا و به موقع سینا جان
اینجا محل جمع کردن تشکر - بهتر است نام گدایی تشکر - را بهش بدهیم - نیست که دائما" مطالب سایتهای دیگر رو کپی پیست کنید و آخر ارسالتون تقاضای تشکر کنید.
اگر دنبال تشکر می گردید باید سطح کیفی مطالب تون رو بالا ببرید ، همیشه به روز باشید و اطلاعات مفیدتون را به دیگر اعضا منتقل کنید.اونوقت تشکرها خودشون به سمت تون سرازیر می شوند.;)
قضیه اون در را تصدیق می کنم که خودم داخل بازی دیدمش ولی چون خانه خدا نرفتم نمی دونم همون در است یا خیر ؟ :cheesygri البته باید به چیز دیگر هم توجه داشته باشید که جهنم یا همون Demon World چندین دروازه دارد و درهای کوچکتری هم دارد.خوب برج شیطان هم در بازی نوعی نماد پورتال برخاسته از درون زمین برای ارتباط به جهنم استفاده شده است و این نکات ظریف در بازی ما را به این قضیه می رساند که کارگردان هنری بازی واقعا" کارش را خلاقانه انجام داده است.
البته پیشنهاد می کنم قضیه در رو جای دیگر مطرح نکنید وگرنه سری DMC را توی ایران جمع می کنند و کار ممکن است به جایی برسد که بازیهای کپکام هم به سختی گیر بیاید.امری که در مورد GTA : Sanandreas بوقوع پیوسته است ... ولی بین خودمون بمونه.من نسخه PS2 این بازی را توانستم با اندکی تغییرات در باکس شات اش که موجب شده بود عنوان بازی Driver 5 (!!!!) باشد تهیه کردم و نسخه مربوطه نیز سالم و بسیار خوب است.:) جای شما خالی در آنجا با فروشنده که از رفقای صمیمی ام هم هست داشتیم به مسئولان و.ا.و.ف.ا بخاطر این گول خوردن شون می خندیدیم.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر